Polsko - 1. Liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování

základní část

30.07.202118:00
Odra Opole - Miedź Legnica
1:4
30.07.202120:00
Korona Kielce - Skra Częstochowa
2:0
30.07.202120:30
GKS Tychy - ŁKS Łódź
1:1
31.07.202112:40
GKS Katowice - Resovia Rzeszów
2:2
31.07.202118:00
GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
0:2
31.07.202120:30
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
1:1
01.08.202112:40
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
3:0
01.08.202115:00
KS Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
01.08.202118:00
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
1:2
06.08.202118:00
Resovia Rzeszów - GKS Tychy
1:0
06.08.202120:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
0:3
07.08.202112:40
Miedź Legnica - GKS Katowice
1:0
07.08.202118:00
KS Polkowice - Sandecja Nowy Sącz
0:2
07.08.202120:30
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
0:2
08.08.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
1:2
08.08.202115:00
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
1:0
08.08.202118:00
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
3:2
09.08.202118:00
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
3:1
12.08.202120:00
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
0:1
13.08.202118:00
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
0:2
13.08.202120:30
GKS Tychy - Miedź Legnica
0:3
14.08.202112:40
Korona Kielce - GKS Jastrzębie
2:1
14.08.202118:00
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
0:1
14.08.202120:30
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
15.08.202112:40
Widzew Łódź - Chrobry Głogów
2:0
15.08.202115:00
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
2:4
15.08.202118:00
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz
1:2
17.08.202118:00
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice
1:1
17.08.202118:00
Miedź Legnica - Skra Częstochowa
1:1
17.08.202120:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
0:0
18.08.202118:00
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
0:1
18.08.202118:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:2
18.08.202120:30
Arka Gdynia - Widzew Łódź
3:1
19.08.202118:00
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
1:0
19.08.202118:00
KS Polkowice - Chrobry Głogów
0:0
19.08.202120:30
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
0:0
20.08.202118:00
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
0:1
21.08.202112:40
GKS Jastrzębie - Resovia Rzeszów
1:1
21.08.202118:00
Korona Kielce - ŁKS Łódź
1:0
21.08.202120:30
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
2:0
22.08.202112:40
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
3:2
22.08.202115:00
KS Polkowice - Arka Gdynia
2:1
22.08.202118:00
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
2:1
23.08.202118:00
Odra Opole - Chrobry Głogów
1:0
23.08.202120:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
1:0
27.08.202118:00
Resovia Rzeszów - Korona Kielce
0:1
27.08.202120:30
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
0:3
28.08.202112:40
Arka Gdynia - Odra Opole
3:0
28.08.202118:00
Widzew Łódź - KS Polkowice
4:2
28.08.202120:30
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie
1:1
29.08.202112:40
Chrobry Głogów - GKS Katowice
4:0
29.08.202115:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
4:0
29.08.202119:30
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
1:2
03.09.202120:45
Korona Kielce - Miedź Legnica
0:0
04.09.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
0:0
05.09.202112:40
ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów
0:3
05.09.202115:00
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
05.09.202118:00
Odra Opole - Widzew Łódź
0:0
10.09.202115:00
Chrobry Głogów - Skra Częstochowa
0:1
10.09.202120:30
Widzew Łódź - GKS Katowice
3:1
11.09.202112:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
2:3
11.09.202118:00
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
0:3
11.09.202120:30
Miedź Legnica - ŁKS Łódź
0:2
12.09.202112:40
Arka Gdynia - GKS Tychy
0:1
12.09.202118:00
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
1:2
12.09.202118:00
KS Polkowice - Odra Opole
1:1
13.09.202118:00
Stomil Olsztyn - Resovia Rzeszów
4:2
15.09.202118:00
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
1:2
16.09.202118:00
GKS Katowice - Arka Gdynia
2:4
16.09.202120:30
KS Polkowice - Stomil Olsztyn
2:2
16.09.202120:30
GKS Tychy - Chrobry Głogów
1:0
17.09.202118:00
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
1:1
18.09.202112:40
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2
18.09.202120:30
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
0:1
19.09.202112:40
GKS Tychy - Widzew Łódź
1:1
19.09.202115:00
Odra Opole - Stomil Olsztyn
2:0
19.09.202118:00
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
2:2
20.09.202118:00
Skra Częstochowa - Arka Gdynia
2:1
20.09.202120:30
KS Polkowice - GKS Katowice
1:1
24.09.202118:00
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
4:0
24.09.202120:30
KS Polkowice - GKS Tychy
0:1
25.09.202112:40
Odra Opole - GKS Katowice
4:2
25.09.202118:00
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
2:0
25.09.202120:30
Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie
2:0
26.09.202112:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów
2:0
26.09.202115:00
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
3:0
26.09.202118:00
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
0:1
27.09.202118:00
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
0:0
01.10.202118:00
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:2
01.10.202120:30
ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec
0:1
02.10.202112:40
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
0:1
02.10.202118:00
Korona Kielce - Chrobry Głogów
2:2
02.10.202120:30
Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
0:1
03.10.202112:40
GKS Tychy - Odra Opole
2:1
03.10.202115:00
KS Polkowice - Skra Częstochowa
0:0
03.10.202118:00
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
2:1
04.10.202118:00
GKS Jastrzębie - Arka Gdynia
1:5
08.10.202117:30
Arka Gdynia - Korona Kielce
0:0
09.10.202112:40
GKS Katowice - GKS Tychy
2:2
10.10.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
0:1
10.10.202115:00
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
1:3
10.10.202118:00
Widzew Łódź - GKS Jastrzębie
3:1
15.10.202118:00
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
3:0
15.10.202120:30
Korona Kielce - Widzew Łódź
0:1
16.10.202112:40
Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów
3:0
16.10.202115:00
GKS Jastrzębie - KS Polkowice
3:1
16.10.202118:00
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
4:0
16.10.202118:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
0:1
16.10.202120:30
Skra Częstochowa - GKS Katowice
0:0
17.10.202112:40
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
1:0
18.10.202118:00
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
1:2
19.10.202118:00
Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
0:2
20.10.202118:00
KS Polkowice - Puszcza Niepołomice
0:1
20.10.202120:30
Odra Opole - Skra Częstochowa
1:0
21.10.202118:00
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:4
22.10.202120:30
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
0:0
23.10.202112:40
KS Polkowice - Korona Kielce
2:2
23.10.202115:00
Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
2:0
23.10.202118:00
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
1:0
23.10.202120:30
GKS Tychy - Skra Częstochowa
0:0
24.10.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
24.10.202115:00
Odra Opole - GKS Jastrzębie
2:2
24.10.202118:00
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
2:2
25.10.202118:00
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
1:2
29.10.202118:00
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
0:1
29.10.202120:30
Korona Kielce - Odra Opole
2:1
30.10.202112:40
GKS Jastrzębie - GKS Katowice
0:0
30.10.202118:00
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź
1:0
30.10.202120:30
ŁKS Łódź - KS Polkowice
1:1
31.10.202112:40
Miedź Legnica - Arka Gdynia
1:0
31.10.202115:00
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
1:1
31.10.202118:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
2:1
31.10.202120:30
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
2:2
05.11.202118:00
Odra Opole - ŁKS Łódź
3:0
05.11.202118:00
Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa
1:2
05.11.202120:30
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
06.11.202112:40
GKS Katowice - Korona Kielce
1:0
06.11.202118:00
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
1:0
06.11.202120:30
GKS Tychy - GKS Jastrzębie
4:1
07.11.202112:40
Widzew Łódź - Miedź Legnica
1:1
07.11.202115:00
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
3:1
07.11.202118:00
Resovia Rzeszów - KS Polkowice
0:0
12.11.202117:30
Resovia Rzeszów - Odra Opole
3:3
12.11.202118:00
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
0:2
13.11.202118:00
ŁKS Łódź - GKS Katowice
1:0
13.11.202120:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
4:0
14.11.202112:40
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
0:1
14.11.202115:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
3:1
15.11.202118:00
Miedź Legnica - KS Polkowice
3:1
17.11.202118:00
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
0:1
19.11.202118:00
Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie
0:0
19.11.202120:30
Miedź Legnica - Odra Opole
2:0
20.11.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
1:0
20.11.202118:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Polkowice
4:0
20.11.202120:30
Skra Częstochowa - Korona Kielce
1:4
21.11.202112:40
ŁKS Łódź - GKS Tychy
2:0
21.11.202118:00
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
2:0
22.11.202118:00
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
2:2
24.11.202118:00
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
3:2
24.11.202120:30
Korona Kielce - GKS Tychy
0:1
26.11.202118:00
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
0:0
26.11.202118:00
GKS Katowice - Miedź Legnica
2:3
26.11.202120:30
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
27.11.202112:40
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
1:0
27.11.202120:30
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
5:2
28.11.202112:40
GKS Tychy - Resovia Rzeszów
0:1
28.11.202115:00
Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice
1:1
28.11.202118:00
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
3:2
01.12.202118:00
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
1:0
01.12.202120:30
Resovia Rzeszów - GKS Katowice
2:2
03.12.202118:00
Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice
5:0
03.12.202120:30
Miedź Legnica - GKS Tychy
2:0
04.12.202112:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
1:2
04.12.202120:30
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
0:1
05.12.202112:40
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
6:0
05.12.202115:00
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
0:0
05.12.202118:00
GKS Jastrzębie - Korona Kielce
0:2
06.12.202118:00
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
1:2
25.02.202218:00
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
1:1
25.02.202220:30
Widzew Łódź - Arka Gdynia
2:5
26.02.202212:40
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
1:1
26.02.202218:00
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów
1:0
26.02.202220:30
GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
1:1
27.02.202212:40
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
27.02.202215:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
1:1
27.02.202218:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice
2:0
28.02.202218:00
Skra Częstochowa - Miedź Legnica
0:2
04.03.202218:00
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
0:2
04.03.202220:30
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
0:1
05.03.202212:40
ŁKS Łódź - Korona Kielce
0:0
05.03.202218:00
Resovia Rzeszów - GKS Jastrzębie
1:0
05.03.202220:30
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
2:3
06.03.202212:40
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
3:1
06.03.202215:00
Arka Gdynia - KS Polkowice
2:0
06.03.202218:00
Chrobry Głogów - Odra Opole
1:0
07.03.202218:00
Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
09.03.202218:00
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
2:0
11.03.202218:00
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
0:0
11.03.202220:30
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
2:1
12.03.202212:40
Odra Opole - Arka Gdynia
1:3
12.03.202218:00
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
0:2
12.03.202220:30
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica
0:2
13.03.202212:40
Korona Kielce - Resovia Rzeszów
2:1
13.03.202215:00
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:2
13.03.202218:00
KS Polkowice - Widzew Łódź
0:0
14.03.202218:00
GKS Katowice - Chrobry Głogów
0:0
16.03.202218:00
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
0:3
18.03.202218:00
Miedź Legnica - Korona Kielce
1:1
18.03.202220:30
Widzew Łódź - Odra Opole
0:1
19.03.202212:40
Chrobry Głogów - GKS Tychy
2:0
19.03.202218:00
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
1:0
19.03.202220:30
Arka Gdynia - GKS Katowice
2:2
20.03.202212:40
Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź
1:2
20.03.202215:00
Stomil Olsztyn - KS Polkowice
0:4
20.03.202215:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
0:0
20.03.202218:00
Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
1:2
25.03.202220:30
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
0:1
01.04.202218:00
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
2:2
01.04.202220:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
1:1
02.04.202212:40
Miedź Legnica - Resovia Rzeszów
2:1
02.04.202215:00
Stomil Olsztyn - Odra Opole
1:2
02.04.202218:00
GKS Katowice - KS Polkowice
1:2
02.04.202220:30
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
2:1
03.04.202212:40
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
2:2
03.04.202215:00
Widzew Łódź - GKS Tychy
2:1
03.04.202218:00
Arka Gdynia - Skra Częstochowa
3:2
05.04.202218:00
Resovia Rzeszów - Stomil Olsztyn
1:1
05.04.202218:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
2:0
05.04.202220:30
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
06.04.202218:00
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
1:1
06.04.202218:00
Odra Opole - KS Polkowice
1:1
06.04.202220:30
GKS Katowice - Widzew Łódź
0:2
07.04.202218:00
Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
2:2
07.04.202220:30
GKS Tychy - Arka Gdynia
0:2
08.04.202218:00
Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
08.04.202220:30
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
3:2
09.04.202212:40
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
2:1
09.04.202218:00
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
1:2
10.04.202212:40
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
2:3
10.04.202215:00
GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów
4:2
10.04.202215:00
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
2:2
10.04.202218:00
GKS Katowice - Odra Opole
1:3
11.04.202218:00
GKS Tychy - KS Polkowice
1:1
14.04.202218:00
Arka Gdynia - GKS Jastrzębie
3:2
14.04.202218:00
Sandecja Nowy Sącz - Resovia Rzeszów
0:0
14.04.202220:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
1:1
16.04.202212:40
Chrobry Głogów - Korona Kielce
1:1
16.04.202215:00
Skra Częstochowa - KS Polkowice
2:2
16.04.202218:00
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
0:0
16.04.202220:30
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
1:0
19.04.202218:00
Odra Opole - GKS Tychy
1:1
19.04.202220:30
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
0:1
22.04.202218:00
Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec
0:0
22.04.202220:30
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
0:1
23.04.202212:40
Korona Kielce - Arka Gdynia
1:2
23.04.202215:00
GKS Jastrzębie - Widzew Łódź
0:2
23.04.202218:00
Puszcza Niepołomice - KS Polkowice
3:0
23.04.202220:30
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
0:0
24.04.202212:40
GKS Tychy - GKS Katowice
1:1
24.04.202215:00
Skra Częstochowa - Odra Opole
2:2
24.04.202218:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
0:1
26.04.202218:00
Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów
3:3
26.04.202218:00
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
1:2
26.04.202220:30
Widzew Łódź - Korona Kielce
1:2
27.04.202218:00
GKS Katowice - Skra Częstochowa
3:0
27.04.202218:00
KS Polkowice - GKS Jastrzębie
1:0
27.04.202220:30
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
2:0
28.04.202218:00
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
1:2
28.04.202218:00
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
28.04.202220:30
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
2:1
30.04.202212:40
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
1:0
30.04.202218:00
Korona Kielce - KS Polkowice
2:1
01.05.202212:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
0:2
01.05.202215:00
Resovia Rzeszów - Arka Gdynia
4:1
01.05.202215:00
GKS Jastrzębie - Odra Opole
1:3
01.05.202218:00
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
1:1
02.05.202212:40
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
1:0
02.05.202220:00
Skra Częstochowa - GKS Tychy
1:0
03.05.202218:00
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
0:1
06.05.202218:00
Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
0:0
06.05.202220:30
Odra Opole - Korona Kielce
3:1
07.05.202212:40
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
3:1
07.05.202218:00
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów
1:4
07.05.202220:30
GKS Katowice - GKS Jastrzębie
3:1
08.05.202212:40
Arka Gdynia - Miedź Legnica
0:2
08.05.202215:00
KS Polkowice - ŁKS Łódź
0:2
08.05.202218:00
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
09.05.202218:00
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
3:3
13.05.202218:00
Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice
1:2
13.05.202220:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
1:1
14.05.202212:40
Korona Kielce - GKS Katowice
1:2
14.05.202218:00
GKS Jastrzębie - GKS Tychy
3:2
14.05.202220:30
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
0:0
15.05.202212:40
Miedź Legnica - Widzew Łódź
1:0
15.05.202215:00
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
0:0
15.05.202218:00
ŁKS Łódź - Odra Opole
0:4
16.05.202218:00
KS Polkowice - Resovia Rzeszów
3:0
22.05.202212:40
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
1:0
22.05.202212:40
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie
1:1
22.05.202212:40
GKS Tychy - Korona Kielce
1:1
22.05.202212:40
GKS Katowice - ŁKS Łódź
2:0
22.05.202212:40
Odra Opole - Resovia Rzeszów
0:3
22.05.202212:40
KS Polkowice - Miedź Legnica
0:1
22.05.202212:40
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
22.05.202212:40
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
2:1
22.05.202212:40
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
4:0

o postup - semifinále

26.05.202218:00
Korona Kielce - Odra Opole
3:0
26.05.202220:45
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
0:2

o postup - finále

29.05.202220:45
Korona Kielce - Chrobry Głogów
3:2e
20.06. Trnava podepsala Štefánika
Samuel Štefánik se vrací z Polska na Slovensko. Třicetiletý záložník se po odchodu z BB Termalica Nieciecza upsal Spartaku Trnava. (fcspartaktrnava.com)
18.06. Marek Fábry to zkusí v Polsku
Marek Fábry opouští po letech Duklu Praha a vydává se za novou výzvou do Polska. Do roku 2024 podepsal smlouvu s druholigovým Zagłębie Sosnowiec. (przegladsportowy.pl)
12.06. Baník Ostrava dotáhl návrat Frydrycha
Michal Frydrych se vrací z Wisły Kraków do Baníku Ostrava. Dvaatřicetiletý obránce v mateřském klubu podepsal tříletou smlouvu. (fcb.cz)
03.06. Djurdjevič převezme Śląsk Wrocław
Ivan Djurdjevič bude od nové sezony trenérem Śląsku Wrocław. Pětačtyřicetiletý kouč, jenž uplynulé tři sezony vedl Chrobry Glogow, dostal přednost před Pavlem Hapalem. (twitter.com/MartinKlindera)
22.05. Widzew Łódź zpátky v Ekstraklase
Legnicu po dramatickém finiši druhé polské ligy na cestě do Ekstraklasy doplní Widzew Łódź, který dnes udolal 2:1 Podbeskidzie, které nutně potřeboval porazit. Widzew Łódź tak po bankrotu v sezoně 2014/15 a restartu v páté lize čekal na návrat mezi smetánku "pouhých" osm let. (przegladsportowy.pl)
29.03. Senicu opouští brankář Ravas
Fotbalisté Senice už nějakou dobu nedostávají výplaty, když klub má problémy i s udržováním webových stránek, a blíží se tak hromadný exodus. Brankář Henrich Ravas se už nyní upsal druholigovému polskému Widzewu Łódź, kde bude působit do konce sezony s opcí na další rok. (widzew.com)
04.03. Lipski vyměnil Piast Gliwice za Widzew Łódź
Patryk Lipski opustil Piast Gliwice a nově bude hrát jen druhou polskou ligu, záložníka získal zdarma Widzew Łódź. (transfermarkt.de)
18.09.2021 Sosnowiec má nového trenéra
Druholigový polský Zagłębie Sosnowiec představil nového lodivoda. Stal se jím Artur Skowronek, který tak nahradil Kazimierze Moskal. Klub je aktuálně 17. s jedinou výhrou na kontě. Devětatřicetiletý Skowronek naposledy vedl Wisłu Kraków, s níž se rozloučil loni v listopadu. (sport.interia.pl)
04.09.2021 GKS Katovice - Baník Ostrava 0:2
Přípravné utkání:
GKS Katovice - Baník Ostrava 0:2 (0:2).
Branky:
15. Granečný, 29. Juroška.
Sestava Ostravy: Budinský (46. Murin) - Juroška, Pokorný, Harušťák, Granečný - Jánoš (84. Kulig), Budínský (84. Boháč) - Sor (81. Zálešák), De Azevedo, Potočný (76. Jaroň) - Klíma (81. Smékal). Trenér: Galásek. (ČTK)
16.07.2021 Sigma Olomouc - Arka Gdyně 1:1
Přípravné utkání v Opalenici (Polsko):
Sigma Olomouc - Arka Gdyně 1:1 (0:1).
Branky:
71. Hubník - 12. Žebrowski.
Sestava Olomouce: Macík (63. Stejskal) - Látal (63. Poulolo), Hubník, Beneš, Vepřek (63. Zmrzlý) - Zahradníček (63. Zifčák), Breite (61. Matoušek), Sedlák (63. González), Chytil (46. Slaměna), Hála (63. Šíp) - Růsek (63. Nešpor). Trenér: Jílek. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
15.07.?
Nieciecza - Odra Opole
info
15.07.?
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa
info
16.07.?
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
info
16.07.?
Wisła Kraków - S. Nowy Sącz
info
16.07.?
ŁKS Łódź - GKS Katowice
info
17.07.?
Podbeskidzie - Arka Gdynia
info
17.07.?
Niepołomice - Górnik Łęczna
info
17.07.?
Stal Rzeszów - Chrobry Głogów
info
18.07.?
Sosnowiec - Resovia Rzeszów
info
Všechny zápasy