Polsko - 1. Liga 2020/2021 - výsledky, rozlosování

základní část

28.08.202017:00
GKS Jastrzębie - Arka Gdynia
0:4
28.08.202017:40
Odra Opole - ŁKS Łódź
0:4
29.08.202012:40
Radomiak Radom - Widzew Łódź
4:1
29.08.202016:00
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
3:1
29.08.202017:00
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
3:0
29.08.202019:00
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów
0:3
29.08.202019:00
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
0:0
29.08.202020:00
BB Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
1:0
30.08.202012:40
Chrobry Głogów - Korona Kielce
1:1
04.09.202018:00
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
3:2
05.09.202012:40
Korona Kielce - GKS Jastrzębie
3:2
05.09.202018:00
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
1:0
05.09.202019:00
Sandecja Nowy Sącz - BB Termalica Nieciecza
0:1
06.09.202012:40
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
3:0
06.09.202016:00
Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów
2:0
10.09.202020:30
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
3:0
11.09.202016:00
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
0:1
11.09.202019:00
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
0:0
11.09.202019:00
Miedź Legnica - Resovia Rzeszów
4:0
11.09.202019:45
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
1:0
12.09.202012:40
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
3:0
12.09.202019:00
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
2:0
12.09.202020:00
BB Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów
2:0
16.09.202019:00
Chrobry Głogów - Radomiak Radom
1:2
16.09.202019:10
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
0:2
16.09.202019:45
Stomil Olsztyn - Odra Opole
0:1
18.09.202017:40
Arka Gdynia - Miedź Legnica
4:0
19.09.202012:40
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
2:0
19.09.202016:30
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
1:2
19.09.202017:00
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
1:2
19.09.202018:00
GKS Bełchatów - GKS Tychy
1:1
19.09.202018:00
Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie
1:0
19.09.202020:00
BB Termalica Nieciecza - Resovia Rzeszów
2:0
20.09.202012:40
Korona Kielce - Górnik Łęczna
0:2
25.09.202017:40
GKS Jastrzębie - Widzew Łódź
0:1
25.09.202018:00
BB Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
0:1
25.09.202019:00
GKS Tychy - Resovia Rzeszów
2:1
25.09.202019:45
Odra Opole - GKS Bełchatów
1:0
25.09.202019:45
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
1:0
26.09.202012:40
Miedź Legnica - Korona Kielce
1:1
26.09.202016:00
Górnik Łęczna - Radomiak Radom
2:1
27.09.202012:40
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
4:1
27.09.202016:00
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
2:0
29.09.202018:10
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
1:1
29.09.202020:40
Arka Gdynia - GKS Tychy
0:2
30.09.202016:00
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
1:4
30.09.202018:00
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
1:1
30.09.202018:10
Korona Kielce - BB Termalica Nieciecza
0:3
30.09.202018:30
Odra Opole - Resovia Rzeszów
1:0
30.09.202019:00
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
1:3
30.09.202019:00
Radomiak Radom - Miedź Legnica
0:2
30.09.202019:00
Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie
2:1
03.10.202012:40
GKS Tychy - Korona Kielce
0:1
03.10.202012:40
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
3:0
03.10.202016:00
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
2:2
04.10.202012:40
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
1:0
04.10.202012:40
ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów
2:1
04.10.202015:00
Odra Opole - Arka Gdynia
0:0
04.10.202017:00
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
0:0
04.10.202019:00
BB Termalica Nieciecza - Radomiak Radom
3:2
09.10.202017:40
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
2:1
09.10.202018:00
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie
1:1
10.10.202012:40
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
0:0
10.10.202017:00
Stomil Olsztyn - Resovia Rzeszów
1:1
10.10.202018:00
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
1:0
11.10.202012:40
Korona Kielce - Odra Opole
0:2
16.10.202018:00
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
1:1
16.10.202018:00
BB Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie
2:0
16.10.202019:45
Odra Opole - Radomiak Radom
1:1
16.10.202020:30
GKS Tychy - Chrobry Głogów
4:0
17.10.202012:40
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
0:0
17.10.202014:00
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
1:1
18.10.202014:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów
0:0
21.10.202017:00
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
2:0
21.10.202017:40
Górnik Łęczna - Arka Gdynia
2:0
23.10.202017:40
GKS Tychy - GKS Jastrzębie
3:1
25.10.202016:00
Górnik Łęczna - Miedź Legnica
1:0
28.10.202013:00
Radomiak Radom - GKS Tychy
2:2
04.11.202012:30
Chrobry Głogów - BB Termalica Nieciecza
0:2
04.11.202015:00
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
0:2
06.11.202017:40
Miedź Legnica - Widzew Łódź
1:1
06.11.202017:40
Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
0:1
07.11.202012:40
BB Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna
2:1
07.11.202012:40
Odra Opole - GKS Jastrzębie
0:2
07.11.202012:40
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
4:0
07.11.202017:00
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
1:3
07.11.202017:00
GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów
3:0
08.11.202012:40
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
1:1
08.11.202016:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
1:5
10.11.202018:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
0:0
11.11.202017:00
Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie
2:1
11.11.202018:00
ŁKS Łódź - Korona Kielce
2:0
13.11.202016:00
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
1:2
13.11.202017:40
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
3:0
14.11.202012:30
GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
0:3
14.11.202012:30
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
1:0
14.11.202012:40
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów
2:0
14.11.202013:00
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
0:0
14.11.202018:00
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
1:0
15.11.202012:40
Miedź Legnica - BB Termalica Nieciecza
2:3
15.11.202016:00
Górnik Łęczna - GKS Tychy
1:1
18.11.202012:00
Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
0:0
18.11.202014:00
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna
1:0
18.11.202015:00
Chrobry Głogów - Odra Opole
2:3
18.11.202016:00
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
2:0
18.11.202017:00
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
1:3
18.11.202018:00
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
1:0
20.11.202017:40
BB Termalica Nieciecza - Widzew Łódź
2:0
21.11.202012:00
Resovia Rzeszów - Arka Gdynia
1:2
21.11.202012:40
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
0:1
21.11.202017:00
GKS Tychy - Miedź Legnica
0:2
21.11.202017:00
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
1:2
21.11.202017:00
GKS Bełchatów - Korona Kielce
0:1
22.11.202012:40
Odra Opole - Górnik Łęczna
1:1
22.11.202012:40
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
4:4
22.11.202012:40
Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
1:1
25.11.202012:30
Puszcza Niepołomice - BB Termalica Nieciecza
0:0
27.11.202017:40
Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
2:0
27.11.202017:40
Miedź Legnica - Odra Opole
4:2
28.11.202012:30
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
2:1
28.11.202012:30
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
0:2
28.11.202012:40
BB Termalica Nieciecza - GKS Tychy
0:0
28.11.202015:00
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
0:2
28.11.202018:00
Korona Kielce - Resovia Rzeszów
1:0
28.11.202019:10
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
2:0
29.11.202012:40
Widzew Łódź - Arka Gdynia
2:1
01.12.202013:00
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
2:1
01.12.202020:30
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
3:4
02.12.202016:00
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
2:0
02.12.202017:00
GKS Bełchatów - Chrobry Głogów
1:2
03.12.202012:00
Arka Gdynia - Korona Kielce
1:0
03.12.202018:00
GKS Tychy - Widzew Łódź
2:1
04.12.202017:40
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
2:2
05.12.202012:30
GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów
3:2
05.12.202012:40
BB Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź
2:0
05.12.202015:00
Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów
3:0
06.12.202012:40
Radomiak Radom - Arka Gdynia
0:0
06.12.202015:00
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
0:1
06.12.202016:00
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
4:1
06.12.202017:00
GKS Tychy - Odra Opole
2:0
09.12.202012:00
Resovia Rzeszów - Radomiak Radom
0:0
09.12.202013:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
3:0
09.12.202016:00
BB Termalica Nieciecza - Odra Opole
1:1
12.12.202012:00
Resovia Rzeszów - GKS Jastrzębie
1:2
12.12.202012:30
Stomil Olsztyn - BB Termalica Nieciecza
1:4
12.12.202012:40
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice
0:2
12.12.202014:00
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
1:1
12.12.202016:00
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
0:2
13.12.202012:40
Korona Kielce - Radomiak Radom
0:2
13.12.202013:00
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna
1:1
20.02.202112:40
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:3
20.02.202117:40
Widzew Łódź - Korona Kielce
2:0
26.02.202115:00
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice
2:1
26.02.202116:00
Arka Gdynia - GKS Jastrzębie
1:0
26.02.202117:40
Widzew Łódź - Radomiak Radom
1:1
27.02.202112:40
ŁKS Łódź - Odra Opole
2:1
27.02.202113:00
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
2:0
27.02.202113:00
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
1:2
27.02.202115:00
Zagłębie Sosnowiec - BB Termalica Nieciecza
1:1
27.02.202116:00
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna
1:2
28.02.202112:40
Korona Kielce - Chrobry Głogów
2:2
05.03.202114:00
Odra Opole - Stomil Olsztyn
1:2
05.03.202117:00
Miedź Legnica - GKS Bełchatów
3:0
05.03.202117:40
BB Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
2:2
06.03.202112:40
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
2:2
06.03.202114:00
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna
0:2
06.03.202114:30
GKS Jastrzębie - Korona Kielce
2:0
06.03.202119:10
Radomiak Radom - Chrobry Głogów
1:2
07.03.202112:40
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
3:1
07.03.202114:30
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
4:0
10.03.202117:40
Odra Opole - Widzew Łódź
0:0
12.03.202117:40
GKS Bełchatów - BB Termalica Nieciecza
1:2
13.03.202112:40
Arka Gdynia - Górnik Łęczna
0:2
13.03.202113:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
2:1
13.03.202113:00
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
0:2
13.03.202115:00
Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
0:0
13.03.202116:00
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
0:2
13.03.202117:00
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
1:0
13.03.202119:10
Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
2:0
14.03.202112:40
Widzew Łódź - Chrobry Głogów
1:0
19.03.202114:00
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz
1:1
19.03.202120:30
Górnik Łęczna - Korona Kielce
0:1
20.03.202112:40
Miedź Legnica - Arka Gdynia
1:2
20.03.202114:30
GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów
0:1
20.03.202115:00
Resovia Rzeszów - BB Termalica Nieciecza
3:1
20.03.202117:00
GKS Tychy - GKS Bełchatów
0:0
20.03.202118:00
ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec
0:0
21.03.202112:40
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
0:1
26.03.202120:30
Korona Kielce - Miedź Legnica
0:0
27.03.202112:40
Radomiak Radom - Górnik Łęczna
3:0
27.03.202113:00
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
2:1
27.03.202115:00
Resovia Rzeszów - GKS Tychy
0:0
27.03.202116:00
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
0:2
27.03.202116:00
GKS Bełchatów - Odra Opole
1:1
27.03.202116:00
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
2:1
28.03.202112:40
Widzew Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
01.04.202117:00
Górnik Łęczna - Chrobry Głogów
3:0
01.04.202117:40
GKS Tychy - Arka Gdynia
1:0
03.04.202112:40
Miedź Legnica - Radomiak Radom
0:1
03.04.202112:40
GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
1:2
03.04.202113:00
Resovia Rzeszów - Odra Opole
1:1
03.04.202114:00
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
0:5
03.04.202116:00
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
3:0
03.04.202117:00
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
1:0
09.04.202117:40
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
0:0
10.04.202112:40
Korona Kielce - GKS Tychy
1:0
10.04.202115:00
Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź
1:0
10.04.202116:00
GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna
1:1
10.04.202116:00
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
2:3
10.04.202116:00
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
2:1
11.04.202112:40
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
0:0
11.04.202112:40
Arka Gdynia - Odra Opole
1:1
14.04.202113:00
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
0:4
16.04.202117:40
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
1:2
17.04.202112:40
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
0:0
17.04.202115:00
Resovia Rzeszów - Stomil Olsztyn
1:0
17.04.202116:00
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
3:1
18.04.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów
1:1
18.04.202112:40
Odra Opole - Korona Kielce
1:0
20.04.202119:00
GKS Tychy - Radomiak Radom
1:0
21.04.202118:00
Arka Gdynia - BB Termalica Nieciecza
1:1
23.04.202116:00
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
0:2
23.04.202117:40
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
0:0
24.04.202112:40
Korona Kielce - ŁKS Łódź
1:2
24.04.202116:00
GKS Jastrzębie - BB Termalica Nieciecza
0:0
24.04.202116:00
Chrobry Głogów - GKS Tychy
1:0
24.04.202116:00
Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec
1:2
24.04.202119:10
Radomiak Radom - Odra Opole
1:0
25.04.202112:40
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
2:0
27.04.202117:00
Miedź Legnica - Górnik Łęczna
1:0
27.04.202117:40
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
2:3
28.04.202116:00
Sandecja Nowy Sącz - Resovia Rzeszów
1:1
28.04.202116:00
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
2:0
28.04.202117:00
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
2:3
28.04.202117:00
Odra Opole - Chrobry Głogów
3:1
28.04.202117:40
ŁKS Łódź - Radomiak Radom
1:1
28.04.202120:00
BB Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice
4:0
29.04.202117:40
GKS Jastrzębie - GKS Tychy
0:1
30.04.202117:40
Widzew Łódź - Miedź Legnica
0:0
01.05.202112:40
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
1:0
01.05.202117:00
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
1:0
02.05.202112:00
Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów
1:3
02.05.202112:40
Górnik Łęczna - BB Termalica Nieciecza
3:3
02.05.202112:40
GKS Jastrzębie - Odra Opole
3:0
02.05.202119:00
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
0:1
02.05.202119:10
Radomiak Radom - Stomil Olsztyn
1:0
05.05.202117:00
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica
1:2
05.05.202119:00
BB Termalica Nieciecza - Korona Kielce
6:2
07.05.202117:00
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
1:0
07.05.202117:40
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom
0:1
07.05.202118:00
GKS Tychy - Górnik Łęczna
3:1
08.05.202112:40
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
0:3
08.05.202116:00
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
2:1
08.05.202116:00
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
1:2
08.05.202120:00
BB Termalica Nieciecza - Miedź Legnica
0:2
09.05.202112:40
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź
2:0
09.05.202115:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
1:1
12.05.202118:00
Radomiak Radom - BB Termalica Nieciecza
0:1
14.05.202120:40
Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
1:0
15.05.202112:40
Miedź Legnica - GKS Tychy
2:3
15.05.202116:00
Górnik Łęczna - Odra Opole
1:1
15.05.202117:00
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
2:0
15.05.202117:00
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
1:0
15.05.202117:00
Korona Kielce - GKS Bełchatów
3:0
16.05.202112:40
Widzew Łódź - BB Termalica Nieciecza
1:1
16.05.202119:10
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz
3:0
16.05.202119:30
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
2:3
19.05.202117:40
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
3:0
19.05.202119:00
BB Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów
0:0
19.05.202120:00
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
0:1
21.05.202118:40
GKS Bełchatów - Radomiak Radom
0:1
22.05.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
3:0
22.05.202112:40
GKS Tychy - BB Termalica Nieciecza
0:2
22.05.202117:00
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
2:1
22.05.202119:10
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna
3:1
22.05.202119:45
Odra Opole - Miedź Legnica
2:1
23.05.202112:40
Arka Gdynia - Widzew Łódź
0:0
23.05.202119:05
Resovia Rzeszów - Korona Kielce
1:1
23.05.202119:10
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
1:1
28.05.202117:40
Widzew Łódź - GKS Tychy
0:2
29.05.202112:40
Miedź Legnica - ŁKS Łódź
3:0
29.05.202116:00
Chrobry Głogów - GKS Bełchatów
0:1
29.05.202117:00
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
1:1
29.05.202117:00
Korona Kielce - Arka Gdynia
3:3
29.05.202119:10
Radomiak Radom - Resovia Rzeszów
3:1
30.05.202112:40
Odra Opole - BB Termalica Nieciecza
1:0
30.05.202117:00
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn
1:1
30.05.202119:00
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
0:4
04.06.202120:00
Korona Kielce - Widzew Łódź
1:1
04.06.202120:30
ŁKS Łódź - BB Termalica Nieciecza
3:2
05.06.202112:40
Arka Gdynia - Radomiak Radom
0:2
05.06.202116:00
Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów
1:0
05.06.202116:00
GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie
0:2
05.06.202116:30
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
1:1
06.06.202112:40
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
0:1
06.06.202112:40
Odra Opole - GKS Tychy
1:5
06.06.202116:00
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
2:1
13.06.202112:40
Widzew Łódź - Odra Opole
2:1
13.06.202112:40
GKS Tychy - ŁKS Łódź
1:1
13.06.202112:40
BB Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn
0:0
13.06.202112:40
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
1:1
13.06.202112:40
Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz
3:0
13.06.202112:40
Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów
2:0
13.06.202112:40
GKS Jastrzębie - Resovia Rzeszów
2:1
13.06.202112:40
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
0:3
13.06.202112:40
Radomiak Radom - Korona Kielce
2:0
16.07. Sigma Olomouc - Arka Gdyně 1:1
Přípravné utkání v Opalenici (Polsko):
Sigma Olomouc - Arka Gdyně 1:1 (0:1).
Branky:
71. Hubník - 12. Žebrowski.
Sestava Olomouce: Macík (63. Stejskal) - Látal (63. Poulolo), Hubník, Beneš, Vepřek (63. Zmrzlý) - Zahradníček (63. Zifčák), Breite (61. Matoušek), Sedlák (63. González), Chytil (46. Slaměna), Hála (63. Šíp) - Růsek (63. Nešpor). Trenér: Jílek. (ČTK)
10.07. Karviná - Tychy 3:3
Přípravné utkání v Ustroni (Pol.):
MFK Karviná - Tychy 3:3 (1:0)
Branky:
16. Mangabeira, 64. Šindelář, 74. Svoboda - 62. a 84. Kargulewicz, 73. Staniucha.
Sestava Karviné: Neuman (46. Ciupa) - Křapka, Santos (60. Šindelář), Buchta, Bartošák (60. Stropek) - Mangabeira (60. Jursa), Nešický (70. Tavares) - Čmelík (60. Svoboda), Qose (46. Mikuš), Sinjavskij (60. Jurásek) - Papadopulos (60. Zych). Trenér: Weber. (ČTK)
25.02. Hanousek bude hrát za Widzew
Marek Hanousek po roce a půl skončil v Karviné a posílil desátý celek druhé polské ligy Widzew Lodž. Oba kluby o přestupu devětadvacetiletého záložníka informovaly na svých webech. Hanouska čeká první zahraniční angažmá, s Lodží podepsal smlouvu na rok a půl s opcí na dalších 12 měsíců. Bývalý středopolař pražské Dukly a Plzně v této sezoně neměl pevné místo v karvinské sestavě a zasáhl jen do šesti ligových zápasů. V nejvyšší soutěži slávistický odchovanec dohromady odehrál 210 utkání, vstřelil 15 gólů a přidal devět asistencí. Lodž získala Hanouska těsně před uzávěrkou přestupů v Polsku. "Chtěl jsem v zimě opustit Karvinou. Měl jsem nabídky z první české i slovenské ligy, ale když jsem se dozvěděl, že o mě stojí Widzew, rozhodl jsem se zariskovat a jít sem. Riziko bylo v tom, že v Česku a na Slovensku se přestupové okno uzavřelo dřív, takže jsem musel předem odmítnout kluby z těchto zemí a vsadit na Widzew. Od první chvíle tady cítím, že je to dobrý krok," řekl Hanousek v rozhovoru pro klubovou televizi. (ČTK)
06.10.2020 Hubínek si zahraje druhou polskou ligu
Ani jednu minutu letos neodehraje za Mladou Boleslav Michal Hubínek. Záložník se stěhuje do Polska, na hostování ho získal klub Termalica Nieciecza. (transfermarkt.de)
12.08.2020 Gnjatič bude nastupovat za Aue
Erzgebirge Aue přivedlo Ognjena Gnjatiče. Urostlý středopolař dosud nastupoval za Koronu Kielce a se svým novým chlebodárcem podepsal kontrakt do roku 2022. (kicker.de)
11.08.2020 Zeman bude hrát za polskou Niecieczu
Záložník Martin Zeman, který v jarní části minulé sezony působil v Liberci, si zahraje druhou polskou ligu. Jednatřicetiletý hráč se domluvil na dvouletém angažmá s klubem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Zeman si vyzkouší páté zahraniční angažmá. V minulosti nastupoval za rakouskou Admiru Mödling, slovenskou Senicu, švýcarský Sion a izraelský Hapoel Raanana. V české nejvyšší soutěži rodák z Tábora před Libercem oblékal dres pražské Sparty, Plzně a Příbrami. (ČTK)
08.01.2020 Termalicu převzal kouč Lewandowski
Mariusz Lewandowski má nové trenérské angažmá. Bývalý polský reprezentant převzal druholigovou Termalicu BB Nieciecza, kde nahradil Piotra Mandrysze. (sport-express.ru)
06.09.2019 Tychy - Opava 2:1
PŘÁTELSKY:
Tychy (Pol.) - SFC Opava 2:1 (1:1).
Branky:
3. Steblecki, 70. Biernat - 40. Schaffartzik.
Sestava Opavy: Šrom (46. Fendrich) - Sus, Simerský (46. Zapalač), Schaffartzik (46. Svozil), Žídek (46. Helebrand) - Zavadil (46. Stáňa), Souček - Hrabina (46. Manzia), Juřena, Jursa - Dedič (46. Mondek). Trenér: Kopecký. (ČTK)
26.06.2019 Opava - Jastrzebie 1:2
PŘÁTELSKY:
SFC Opava - Jastrzebie (Pol.) 1:2 (1:0).
Branky:
23. Opoku - 55. Adámek, 72. Zak.
Sestava Opavy:
I. poločas:
Lasák - Václav, Helebrand, Simerský, Žídek - Mondek, Řezníček, Schaffartzik, Stáňa - Opoku, Jurečka.
II. poločas: Vyklický - Hrabina, Koschatzký, Svozil, Knejzlík - Jursa, Souček - Matoušek, Suchan, Mondek (60. Václav) - Dedič. Trenér: Kopecký. (ČTK)
06.02.2019 Lens koupí šestnáctiletého Poláka
Útočník Kacper Sadlocha z polského Mielce přestoupí do francouzského Lens. Racing za něj zaplatí 320 tisíc eur. Sadlocha si debut v áčku Mielce odbyl v květnu, kdy mu stále ještě bylo patnáct let. V aktuální sezoně stihl ve druhé polské lize i přes svůj mladý věk pět startů. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
30.07.
Odra Opole - Miedź Legnica
1:4
30.07.
Korona Kielce - Skra Częstochowa
2:0
30.07.
GKS Tychy - ŁKS Łódź
1:1
31.07.
GKS Katowice - Resovia Rzeszów
2:2
31.07.
GKS Jastrzębie - Niepołomice
0:2
31.07.
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
1:1
01.08.
Widzew Łódź - S. Nowy Sącz
3:0
01.08.
KS Polkowice - Podbeskidzie
1:1
01.08.
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.08.18:00
Resovia Rzeszów - GKS Tychy
info
07.08.12:40
Miedź Legnica - GKS Katowice
info
07.08.18:00
KS Polkowice - S. Nowy Sącz
info
07.08.20:30
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
info
07.08.20:30
Podbeskidzie - Odra Opole
info
08.08.12:40
Sosnowiec - Widzew Łódź
info
08.08.15:00
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
info
08.08.18:00
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
info
09.08.18:00
Korona Kielce - Niepołomice
info
Všechny zápasy