Malta - Premier League 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

17.08.201818:30
Qormi FC - Senglea Athletics
1:0
17.08.201819:00
Birkirkara FC - Balzan Youths
1:0
17.08.201820:45
Hibernians FC - Pieta Hotspurs
2:1
18.08.201818:30
Mosta FC - St. Andrews FC
1:3
18.08.201818:30
Hamrun Spartans - Floriana FC
2:0
18.08.201820:30
Sliema Wanderers - Valletta FC
3:0
18.08.201820:45
Tarxien Rainbows - Gzira United
1:4
24.08.201818:30
Senglea Athletics - Mosta FC
0:2
24.08.201819:00
Floriana FC - Sliema Wanderers
0:1
24.08.201820:45
St. Andrews FC - Tarxien Rainbows
1:5
25.08.201818:30
Pieta Hotspurs - Birkirkara FC
1:2
25.08.201818:30
Gzira United - Hamrun Spartans
0:0
25.08.201820:30
Valletta FC - Hibernians FC
1:2
25.08.201820:45
Balzan Youths - Qormi FC
4:2
14.09.201819:00
Hibernians FC - Floriana FC
0:2
15.09.201818:00
Qormi FC - Pieta Hotspurs
2:2
15.09.201820:15
Senglea Athletics - Balzan Youths
0:5
16.09.201818:00
Hamrun Spartans - St. Andrews FC
1:0
16.09.201818:00
Mosta FC - Tarxien Rainbows
3:1
16.09.201820:00
Birkirkara FC - Valletta FC
0:3
16.09.201820:15
Sliema Wanderers - Gzira United
0:2
21.09.201818:00
Pieta Hotspurs - Senglea Athletics
1:1
21.09.201819:00
Valletta FC - Qormi FC
6:0
21.09.201820:15
Balzan Youths - Mosta FC
3:1
22.09.201818:00
St. Andrews FC - Sliema Wanderers
0:2
22.09.201820:15
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
2:1
23.09.201818:00
Gzira United - Hibernians FC
3:2
23.09.201820:00
Floriana FC - Birkirkara FC
0:2
28.09.201818:00
Hibernians FC - St. Andrews FC
2:0
28.09.201819:00
Qormi FC - Floriana FC
1:3
28.09.201820:15
Senglea Athletics - Valletta FC
1:5
29.09.201815:00
Balzan Youths - Pieta Hotspurs
1:0
29.09.201817:15
Mosta FC - Hamrun Spartans
0:0
30.09.201815:00
Sliema Wanderers - Tarxien Rainbows
3:1
30.09.201817:00
Birkirkara FC - Gzira United
1:2
05.10.201818:00
Pieta Hotspurs - Mosta FC
3:1
05.10.201819:00
Valletta FC - Balzan Youths
4:1
05.10.201820:15
Hamrun Spartans - Sliema Wanderers
0:0
06.10.201815:00
Gzira United - Qormi FC
1:0
06.10.201815:00
Floriana FC - Senglea Athletics
4:1
06.10.201817:00
Tarxien Rainbows - Hibernians FC
2:4
06.10.201817:15
St. Andrews FC - Birkirkara FC
2:0
19.10.201818:00
Senglea Athletics - Gzira United
0:1
19.10.201820:15
Qormi FC - St. Andrews FC
0:2
20.10.201815:00
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
20.10.201817:15
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
2:0
21.10.201815:00
Mosta FC - Sliema Wanderers
1:2
21.10.201817:15
Hibernians FC - Hamrun Spartans
2:1
22.10.201819:00
Balzan Youths - Floriana FC
2:0
26.10.201819:00
Hamrun Spartans - Birkirkara FC
2:1
27.10.201815:00
Floriana FC - Pieta Hotspurs
1:2
27.10.201815:00
Tarxien Rainbows - Qormi FC
1:0
27.10.201817:15
Gzira United - Balzan Youths
3:0
27.10.201817:15
Valletta FC - Mosta FC
5:0
29.10.201818:00
St. Andrews FC - Senglea Athletics
1:2
29.10.201820:15
Sliema Wanderers - Hibernians FC
0:1
02.11.201819:00
Birkirkara FC - Sliema Wanderers
2:0
03.11.201814:00
Pieta Hotspurs - Gzira United
1:1
03.11.201814:00
Senglea Athletics - Tarxien Rainbows
1:2
03.11.201816:00
Balzan Youths - St. Andrews FC
0:2
03.11.201816:15
Mosta FC - Hibernians FC
0:4
04.11.201814:00
Qormi FC - Hamrun Spartans
0:2
04.11.201816:00
Valletta FC - Floriana FC
1:0
09.11.201819:00
Gzira United - Valletta FC
0:0
10.11.201814:00
St. Andrews FC - Pieta Hotspurs
3:3
10.11.201814:00
Hamrun Spartans - Senglea Athletics
1:0
10.11.201816:00
Sliema Wanderers - Qormi FC
2:0
10.11.201816:15
Tarxien Rainbows - Balzan Youths
1:3
11.11.201814:00
Floriana FC - Mosta FC
1:0
11.11.201816:00
Hibernians FC - Birkirkara FC
2:1
23.11.201819:00
Balzan Youths - Hamrun Spartans
2:2
24.11.201814:00
Senglea Athletics - Sliema Wanderers
0:2
24.11.201814:00
Mosta FC - Birkirkara FC
0:3
24.11.201816:00
Floriana FC - Gzira United
0:1
24.11.201816:15
Valletta FC - St. Andrews FC
1:0
25.11.201814:00
Pieta Hotspurs - Tarxien Rainbows
0:3
25.11.201816:00
Qormi FC - Hibernians FC
1:2
07.12.201819:00
Birkirkara FC - Qormi FC
2:1
08.12.201814:00
Hamrun Spartans - Pieta Hotspurs
3:2
08.12.201814:00
St. Andrews FC - Floriana FC
3:0k
08.12.201816:00
Sliema Wanderers - Balzan Youths
1:3
08.12.201816:15
Tarxien Rainbows - Valletta FC
0:7
09.12.201814:00
Gzira United - Mosta FC
3:3
09.12.201816:00
Hibernians FC - Senglea Athletics
2:0
14.12.201819:00
Gzira United - St. Andrews FC
2:1
15.12.201814:00
Mosta FC - Qormi FC
2:0
15.12.201816:15
Pieta Hotspurs - Sliema Wanderers
0:3
16.12.201814:00
Senglea Athletics - Birkirkara FC
0:2
16.12.201816:00
Floriana FC - Tarxien Rainbows
4:0
17.12.201818:00
Balzan Youths - Hibernians FC
2:2
17.12.201820:00
Valletta FC - Hamrun Spartans
0:1
11.01.201919:00
Floriana FC - Hamrun Spartans
1:1
12.01.201914:00
Pieta Hotspurs - Hibernians FC
0:2
12.01.201916:15
Gzira United - Tarxien Rainbows
1:1
13.01.201914:00
St. Andrews FC - Mosta FC
1:1
13.01.201914:00
Balzan Youths - Birkirkara FC
0:0
13.01.201916:00
Senglea Athletics - Qormi FC
4:0
13.01.201916:00
Valletta FC - Sliema Wanderers
2:0
18.01.201918:00
Birkirkara FC - Pieta Hotspurs
3:0
18.01.201919:00
Hamrun Spartans - Gzira United
1:1
18.01.201920:15
Sliema Wanderers - Floriana FC
1:1
19.01.201914:00
Mosta FC - Senglea Athletics
0:3
19.01.201916:00
Tarxien Rainbows - St. Andrews FC
2:1
20.01.201914:00
Qormi FC - Balzan Youths
1:3
20.01.201916:00
Hibernians FC - Valletta FC
1:2
01.02.201919:00
Balzan Youths - Senglea Athletics
1:2
02.02.201914:00
St. Andrews FC - Hamrun Spartans
0:3
02.02.201914:00
Pieta Hotspurs - Qormi FC
0:2
02.02.201916:00
Floriana FC - Hibernians FC
0:1
02.02.201916:15
Tarxien Rainbows - Mosta FC
0:2
03.02.201914:00
Gzira United - Sliema Wanderers
1:1
03.02.201916:00
Valletta FC - Birkirkara FC
2:0
08.02.201919:00
Qormi FC - Valletta FC
1:2
09.02.201914:00
Mosta FC - Balzan Youths
0:0
09.02.201914:00
Senglea Athletics - Pieta Hotspurs
2:1
09.02.201916:00
Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows
3:0
09.02.201916:15
Sliema Wanderers - St. Andrews FC
1:1
10.02.201914:00
Hibernians FC - Gzira United
1:0
10.02.201916:00
Birkirkara FC - Floriana FC
0:0
15.02.201919:00
Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers
1:2
16.02.201914:00
Valletta FC - Senglea Athletics
3:3
16.02.201914:00
St. Andrews FC - Hibernians FC
1:2
16.02.201916:00
Hamrun Spartans - Mosta FC
0:1
16.02.201916:15
Floriana FC - Qormi FC
0:1
17.02.201914:00
Pieta Hotspurs - Balzan Youths
0:3
17.02.201916:00
Gzira United - Birkirkara FC
1:1
01.03.201918:00
Senglea Athletics - Floriana FC
0:1
01.03.201919:00
Balzan Youths - Valletta FC
1:2
01.03.201920:00
Hibernians FC - Tarxien Rainbows
5:0
02.03.201914:00
Mosta FC - Pieta Hotspurs
3:2
02.03.201914:00
Birkirkara FC - St. Andrews FC
2:0
02.03.201916:00
Sliema Wanderers - Hamrun Spartans
2:1
02.03.201916:15
Qormi FC - Gzira United
1:4
08.03.201918:00
Tarxien Rainbows - Birkirkara FC
0:2
08.03.201919:00
Hamrun Spartans - Hibernians FC
1:1
08.03.201920:15
Sliema Wanderers - Mosta FC
3:1
09.03.201914:00
St. Andrews FC - Qormi FC
0:2
09.03.201914:00
Valletta FC - Pieta Hotspurs
3:0
09.03.201916:00
Gzira United - Senglea Athletics
3:1
09.03.201916:00
Floriana FC - Balzan Youths
0:0
12.03.201919:00
Hibernians FC - Sliema Wanderers
2:2
13.03.201918:00
Pieta Hotspurs - Floriana FC
0:2
13.03.201918:00
Birkirkara FC - Hamrun Spartans
0:1
13.03.201920:00
Balzan Youths - Gzira United
0:0
13.03.201920:15
Mosta FC - Valletta FC
0:1
14.03.201918:00
Senglea Athletics - St. Andrews FC
5:0
14.03.201920:15
Qormi FC - Tarxien Rainbows
1:2
29.03.201919:00
Hamrun Spartans - Qormi FC
2:1
30.03.201914:00
Tarxien Rainbows - Senglea Athletics
2:2
30.03.201914:00
Gzira United - Pieta Hotspurs
5:2
30.03.201916:00
St. Andrews FC - Balzan Youths
0:1
30.03.201916:15
Hibernians FC - Mosta FC
1:1
31.03.201914:00
Sliema Wanderers - Birkirkara FC
0:1
31.03.201916:00
Floriana FC - Valletta FC
2:0
05.04.201918:00
Qormi FC - Sliema Wanderers
2:3
05.04.201919:00
Birkirkara FC - Hibernians FC
2:3
05.04.201920:15
Balzan Youths - Tarxien Rainbows
2:0
06.04.201916:00
Senglea Athletics - Hamrun Spartans
2:2
06.04.201918:00
Mosta FC - Floriana FC
3:3
07.04.201916:00
Pieta Hotspurs - St. Andrews FC
3:1
07.04.201918:00
Valletta FC - Gzira United
1:1
13.04.201916:00
Tarxien Rainbows - Pieta Hotspurs
2:0
13.04.201918:00
Birkirkara FC - Mosta FC
1:2
14.04.201916:00
Hamrun Spartans - Balzan Youths
1:1
14.04.201918:00
St. Andrews FC - Valletta FC
0:4
15.04.201918:00
Sliema Wanderers - Senglea Athletics
0:0
15.04.201919:00
Gzira United - Floriana FC
1:0
15.04.201920:15
Hibernians FC - Qormi FC
1:3
20.04.201916:00
Mosta FC - Gzira United
1:1
20.04.201916:00
Pieta Hotspurs - Hamrun Spartans
0:2
20.04.201918:00
Balzan Youths - Sliema Wanderers
2:1
20.04.201918:00
Valletta FC - Tarxien Rainbows
1:0
22.04.201918:00
Floriana FC - St. Andrews FC
0:1
22.04.201919:00
Qormi FC - Birkirkara FC
1:0
22.04.201920:00
Senglea Athletics - Hibernians FC
0:2
26.04.201918:00
Tarxien Rainbows - Floriana FC
0:3
26.04.201920:00
Qormi FC - Mosta FC
1:1
26.04.201920:00
St. Andrews FC - Gzira United
1:0
26.04.201920:00
Birkirkara FC - Senglea Athletics
2:3
27.04.201916:00
Hibernians FC - Balzan Youths
5:1
27.04.201916:00
Hamrun Spartans - Valletta FC
1:1
27.04.201916:00
Sliema Wanderers - Pieta Hotspurs
2:1

dodatečný zápas

04.05.201916:30
Valletta FC - Hibernians FC
3:2p
05.05. Maltským šampionem je Valletta
Valletta a Hibernians posbíraly v letošní sezoně maltské ligy shodně 58 bodů, ve vzájemných duelech každý bral jednu výhru 2:1 a o majiteli mistrovského titulu tak musel rozhodnout dodatečný zápas. Ten přinesl velké drama a remízu 2:2 po prodloužení, v penaltovém rozstřelu pak byli úspěšnější hráči Valletty.
28.03. Birkirkara hledá sportovního ředitele
John Arne Riise už nepracuje pro Birkirkaru. Bývalý obránce na Maltě vykonával funkci sportovního ředitele, ovšem z osobních důvodů se rozhodl po necelých třech měsících pro odchod. (transfermarkt.de)
24.01. Balzan - Mladá Boleslav 0:0
PŘÁTELSKY:
Balzan FC - FK Mladá Boleslav 0:0.

Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Klíma (46. Král), Hájek, Chaluš (46. Šušnjar), Fulnek - Hubínek, Takács (46. Tatajev) - Ladra, Matějovský (46. Mašek), Přikryl (46. Ewerton) - Komličenko (69. Tvaroh). Trenér: Weber. (ČTK)
04.01. Riise bude pracovat na Maltě
Na Maltu se vydal John Arne Riise. Někdejší norský obránce v minulosti hájil barvy Liverpoolu, AS Monaco nebo AS Řím a nyní ho zaměstnala Birkirkara, a to jako sportovního ředitele. (football-italia.net)
26.10.2018 Keogh: Od Bolta se míč odráží jako od trampolíny
Podle bývalého irského útočníka Andy Keogha se bývalý sprinter Usain Bolt nikdy nemůže stát profesionálním fotbalistou. Nemá na to podle něj dostatečné kvality. "Jeho první dotek, to je jako když se míč odrazí od trampolíny. Tohle zkrátka nemůže zvládnout," řekl Keogh. Bolt byl na testech v australském klubu Central Coast Mariners a nakonec dostal i nabídku, kterou ale odmítl kvůli příliš nízkému platu. Stejně tak odmítl i laso z maltské ligy od FC Valletta. (bbc.co.uk)
17.10.2018 Bolt za Vallettu hrát nebude
Usain Bolt neoblékne dres maltského celku Valletta FC. Ten měl o někdejšího jamajského sprintera zájem, Bolt ovšem odmítl nabídku dvouleté smlouvy. (espnfc.com)
16.10.2018 Bolta by chtěla získat Valletta
Maltský šampion Valletta si vyhlédl zajímavou posilu. Po příchodu nových investorů chce údajně ostrovní celek získat Usaina Bolta, jenž momentálně bojuje o smlouvu v australském Central Coast Mariners. Dvaatřicetiletý bývalý atletický šampion měl dokonce obdržet nabídku dvouletého kontraktu. (transfermarkt.de)
11.06.2018 Mifsud si zahraje za Birkirkariu
Birkirkara oznámila příchod Michaela Mifsuda. Ostřílený maltský reprezentant do této chvíle nastupoval za Vallettu a se svým novým chlebodárcem uzavřel roční smlouvu. (transfermarkt.de)
04.10.2017 Zaccardo si zřejmě zahraje maltskou ligu
Cristian Zaccardo v červenci ukončil smlouvu s Vicenzou a jeho další kroky mají směřovat na Maltu. Zkušený italský obránce se údajně včera dohodl na angažmá s Vallettou, podle posledních zpráv ovšem nakonec změnil názor a bude hrát za konkurenční Hamrun Spartans. (football-italia.net)
09.09.2017 Birkirkara potvrdila příchod Mulema
Landry Muleno si zahraje maltskou ligu. Bývalý reprezentant DR Kongo, jenž byl po odchodu z albánské Vllaznie volným hráčem, podepsal blíže neupřesněný kontrakt s Birkirkarou. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
08.11.
Balzan Youths - Mosta FC
5:0
08.11.
Valletta FC - Senglea Athletics
1:0
08.11.
Sliema Wanderers - Hamrun Spartans
2:0
09.11.
Gudja United - Tarxien Rainbows
3:2
09.11.
St. Lucia FC - Birkirkara FC
0:2
10.11.
Gzira United - Sirens FC
0:1
10.11.
Floriana FC - Hibernians FC
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.11.19:00
Hamrun Spartans - Floriana FC
info
23.11.14:00
St. Lucia FC - Sliema Wanderers
info
23.11.16:15
Sirens FC - Gudja United
info
24.11.14:00
Mosta FC - Valletta FC
info
24.11.16:00
Hibernians FC - Balzan Youths
info
25.11.18:00
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
info
25.11.20:15
Senglea Athletics - Gzira United
info
Všechny zápasy