Přípravné utkání v Hellmonsödtu (Rakousko):

Slovan Liberec - Puskás Akadémia 1:1 (0:0).

Sestava Liberce: Bačkovský - Plechatý (60. Purzitidis), Ševínský, Mikula (46. Halinský) - Koželuh (60. Preisler), Varfolomejev (68. Nyarko), Icha (78. Zyba), Ghali (65. Dulay) - Hlavatý (78. Kok), Višinský (46. Frýdek) - Rabušic (46. Letenay). Trenér: Kováč.

ČTK
11.07.202422:36

Rommens přestoupil k Ferencvárosi

Úřadující maďarský mistr Ferencvárosi získal na trvalý přestup šestadvacetiletého belgického záložníka Philippeho Rommense. Ten se stěhuje od svého bývalého angažmá v Go Ahead Eagles v Eredivisie východněji do Evropy za neznámých transferových podmínek i za neupřesněné délky kontraktu. Pro klub z Budapešti se mimochodem jedná o čtvrtou posilu během tohoto přestupového období.

fradi.hu
09.07.202420:13

Liberec - Debrecín 4:0

Přípravné utkání v Ottensheimu (Rakousko):

Slovan Liberec - Debrecín 4:0 (1:0)

Branky: 64. a 70. Dulay, 30. Icha, 50. Frýdek z pen.

Sestava Liberce: Bačkovský (46. Hasalík) - Plechatý (64. Lehoczki), Ševínský (64. Strnad), Mikula (46. Purzitidis) - Koželuh (64. Nyarko), Icha (64. Kop), Varfolomejev (64. Polyák), Ghali (64. Preisler) - Hlavatý (64. Dulay), Letenay (64. Kok), Višinský (46. Frýdek). Trenér: Kováč.

ČTK
04.07.202419:47

Bohemians 1905 - Paks 4:1

Přípravné utkání ve Šmarje pri Jelšah (Slovinsko):

Bohemians Praha 1905 - Paks (Maď.) 4:1 (2:1)

Branky: 6. Drchal, 11. Hrubý, 78. Ristovski, 82. Zeman - 55. Szabo.

Základní sestava Bohemians: Reichl - Hůlka, Vondra, Hybš - A. Kadlec, Smrž, Hrubý, Kovařík - Čermák - Drchal, Hilál. Trenér: Veselý.

ČTK
02.07.202413:08

Navrátil přestoupil do Nyíregyházy

Dvaatřicetiletý český útočník Jaroslav Navrátil mění v Maďarsku dres. Po čtyřech letech strávených v Kisvárdě, u sestupujícího celku z maďarské nejvyšší soutěže, oznámila nyní jeho příchod Nyíregyháza. "Může být velkým pomocníkem na hřišti i mimo něj a mladí se od něj mohou hodně naučit. Je efektivní nejen při zakončování, ale i při zakládání útoků,” uvedl Fekete Tivadar, sportovní ředitel nováčka OTP Bank Ligy.

nyiregyhazaspartacus.hu
14.06.202409:58

Ferencváros má nového trenéra

Ferencváros letos získal maďarský titul a nyní mění trenéra. Na jeho lavičku usedne Nizozemec Pascal Jansen, který podepsal dvouletý kontrakt.

Fabrizio Romano
03.06.202416:58

Kern přestupuje do Sturmu Graz

Sturm Graz oznámil příchod Martina Kerna z Puskás Akadémia. Teprve 18letý útočník s rakouským klubem podepsal dlouhodobou smlouvu.

transfermarkt.de
12.05.202416:09

Navrátil přispěl k výhře Kisvárdy

Kisvárda porazila Mezokovesd a na její poslední branku nahrával Jaroslav Navrátil. Domácí po první půli vedli o čtyři branky a kráčeli za výhrou, po změně stran se ale strachovali a nakonec zvítězili 4:3.

04.05.202417:33

Česká stopa v maďarské lize

Puskás dnes v maďarské lize hostil Kisvárdu, vyhrál 4:2 a vidět byli čeští fotbalisté. Na jednu branku vítězů nahrával Jakub Plšek, za hosty se střelecky prosadil Jaroslav Navrátil.

21.04.202409:08

Ferencváros má další titul

Ferencváros je suverénem maďarské ligy a potvrdil to i v letošní sezoně. Včera sice jenom remizoval s Kisvárdou (0:0), i tak si zajistil šestý mistrovský titul v řadě.

abola.pt
13.04.202416:38

Navrátil skóroval za Kisvárdu

Kisvárda ve 28. kole maďarské nejvyšší soutěže porazila Újpest (4:1), proti němuž otevřel skóre Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o druhý gól v sezoně.

31.03.202412:34

Navrátil přispěl gólovou přihrávkou

Kisvárda včera hostila Debrecín a hned v úvodu se blýskl Jaroslav Navrátil. Český záložník v páté minutě asistoval u první branky maďarského klubu, jeho zaměstnavatel ale vedení neudržel a nakonec prohrál 1:3.

10.02.202415:24

Stronati přispěl k výhře Puskáse

Puskás vyhrál v maďarské lize na půdě Kisvárdy 2:0 a byli u toho i dva čeští fotbalisté. Záložník Jakub Plšek odehrál 80 minut, celé utkání zvládl obránce Patrizio Stronati, který se navíc asistencí podílel na první trefě duelu.

26.01.202417:41

FK Teplice - Kecskeméti 0:0

Přípravné utkání v Turecku:

FK Teplice - Kecskeméti 0:0.

Sestava Teplic: Grigar - Kričfaluši (46. Hora), Knapík (60. Bílek), Mičevič (46. Cykalo) - Mareček (60. Křišťan) - Radosta (60. Hronek), Trubač (60. Bednár), Beránek (60. Vachoušek), Labík (60. Urbanec) - Fila (46. Jásir), Gning (46. Čerepkai). Trenér: Frťala.

ČTK
25.01.202417:36

Plzeň - Ferencváros 3:1

Přípravné utkání ve Španělsku:

Viktoria Plzeň - Ferencváros Budapešť 3:1 (0:1)

Branky: 71. Chorý, 74. Šulc, 90. Kalvach - 7. vlastní Dweh.

Sestava Plzně:

I. poločas: Jedlička - Dweh, Hejda, Jemelka - Kopic, Červ, Traoré, Havel - Šulc - Vydra, Kliment.

II. poločas: Jedlička - Řezník, Hranáč, Paluska - Kopic, Kalvach, Valenta, Cadu - Šulc - Chorý, Mosquera. Trenér: Koubek.

ČTK
25.01.202417:27

Sparta - Puskás 2:0

Přípravné utkání v Marbelle (Španělsko):

Sparta Praha - Puskás Akadémia 2:0 (1:0)

Branky: 34. a 48. Ryneš.

Sestava Sparty:

I. poločas: Vindahl - Ševínský, Krejčí, Vydra - Preciado, Sadílek, Solbakken, Ryneš - Ševčík, Kuchta, Birmančević.

II. poločas: Vindahl - Sörensen, Panák, Vitík - Wiesner, Kairinen, Laci, Ryneš (59. Mokrovics) - Ševčík (59. Zelený), Tuci, Birmančević (59. Karabec). Trenér: Priske.

ČTK
05.01.202412:52

Maïga vyměnil Francii za Maďarsko

Habib Maïga se loučí s FC Metz, kde vysedával na lavičce náhradníků. Africký záložník zamířil do Maďarska, na přestup ho získal Ferencváros.

lequipe.fr
02.12.202317:30

Plšek neproměnil penaltu

Puskás prohrál 1:3 na půdě Fehérváru a čisté svědomí nemá například Jakub Plšek. Český záložník neproměnil pokutový kop, ve 22. minutě pohrdl šancí srovnat na průběžných 1:1.

06.09.202310:55

Lisztes se vydá do Frankfurtu

Krisztián Lisztes odehraje letošní sezonu za Ferencváros, příští rok se pak vydá do Německa. Osmnáctiletý maďarský záložník přestoupí do Frankfurtu, kde podepíše smlouvu platnou do června 2029, kluby jsou domluveny.

05.09.202310:15

Ferencváros angažoval Stankoviće

Dejan Stanković se stal trenérem maďarského Ferencvárose. Čtyřiačtyřicetiletý kouč po neúspěšné kvalifikaci o postup do Ligy mistrů nahradil dočasného kouče Csabu Mátého.