základní část

16.09.201816:30
US Fermana - VV Verona
2:0
16.09.201816:30
AS Gubbio - Ravenna Calcio
1:1
16.09.201816:30
Sambenedettese Calcio - AC Renate
0:2
16.09.201818:30
L.R. Vicenza Virtus - Giana Erminio
0:0
16.09.201818:30
AC Monza Brianza - AC FeralpiSalò
1:0
17.09.201818:00
FC Südtirol-Alto Adige - Teramo Calcio
1:0
18.09.201818:30
AC Imolese - UC AlbinoLeffe
0:0
18.09.201820:30
Pordenone Calcio - Alma Fano
2:1
18.09.201820:30
US Triestina - Vis Pesaro
2:0
22.09.201820:45
Rimini Calcio - US Triestina
2:1
23.09.201814:30
AC FeralpiSalò - US Fermana
0:0
23.09.201814:30
Giana Erminio - AC Imolese
1:2
23.09.201814:30
Ravenna Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
0:1
23.09.201814:30
AC Renate - L.R. Vicenza Virtus
1:1
23.09.201818:30
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
1:2
23.09.201818:30
Teramo Calcio - Sambenedettese Calcio
0:0
23.09.201818:30
VV Verona - AC Monza Brianza
0:2
23.09.201818:30
Vis Pesaro - AS Gubbio
2:1
26.09.201818:30
AC Imolese - Teramo Calcio
1:1
26.09.201818:30
L.R. Vicenza Virtus - Rimini Calcio
1:1
26.09.201818:30
AC Monza Brianza - AC Renate
1:0
26.09.201818:30
Pordenone Calcio - VV Verona
1:0
26.09.201818:30
US Fermana - Giana Erminio
1:0
26.09.201818:30
AS Gubbio - UC AlbinoLeffe
0:0
26.09.201818:30
FC Südtirol-Alto Adige - Alma Fano
0:0
26.09.201819:30
US Triestina - Ravenna Calcio
3:0
26.09.201820:30
Sambenedettese Calcio - Vis Pesaro
1:1
30.09.201814:30
Rimini Calcio - Pordenone Calcio
2:2
30.09.201814:30
Giana Erminio - Sambenedettese Calcio
2:1
30.09.201814:30
AC Renate - US Fermana
0:1
30.09.201818:30
UC AlbinoLeffe - US Triestina
0:0
30.09.201818:30
Alma Fano - AC Imolese
1:1
30.09.201818:30
Ravenna Calcio - AC Monza Brianza
1:0
30.09.201818:30
Teramo Calcio - AS Gubbio
1:1
30.09.201818:30
Vis Pesaro - Ternana Calcio
0:0
30.09.201818:30
VV Verona - FC Südtirol-Alto Adige
3:2
01.10.201820:45
AC FeralpiSalò - L.R. Vicenza Virtus
0:3
06.10.201820:45
Sambenedettese Calcio - AC Monza Brianza
1:1
07.10.201814:30
L.R. Vicenza Virtus - Vis Pesaro
2:1
07.10.201814:30
AC FeralpiSalò - Teramo Calcio
3:1
07.10.201814:30
Giana Erminio - Rimini Calcio
2:2
07.10.201814:30
Ternana Calcio - AC Renate
1:1
07.10.201814:30
US Triestina - VV Verona
2:0
07.10.201818:30
US Fermana - Ravenna Calcio
0:2
07.10.201818:30
AS Gubbio - Alma Fano
0:0
07.10.201818:30
AC Imolese - Pordenone Calcio
1:1
07.10.201818:30
FC Südtirol-Alto Adige - UC AlbinoLeffe
0:0
13.10.201816:30
Rimini Calcio - Teramo Calcio
1:1
14.10.201814:30
Alma Fano - Giana Erminio
1:0
14.10.201814:30
US Fermana - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
14.10.201814:30
AC Imolese - AS Gubbio
1:0
14.10.201814:30
Ravenna Calcio - Sambenedettese Calcio
2:0
14.10.201814:30
AC Renate - Vis Pesaro
0:1
14.10.201814:30
VV Verona - Ternana Calcio
0:2
14.10.201818:30
UC AlbinoLeffe - AC FeralpiSalò
0:1
14.10.201818:30
Pordenone Calcio - L.R. Vicenza Virtus
1:1
14.10.201819:00
AC Monza Brianza - US Triestina
1:1
17.10.201818:30
AC FeralpiSalò - Rimini Calcio
2:0
17.10.201818:30
Giana Erminio - Ravenna Calcio
1:1
17.10.201818:30
AS Gubbio - US Fermana
2:0
17.10.201818:30
AC Renate - VV Verona
0:1
17.10.201818:30
Sambenedettese Calcio - AC Imolese
2:1
17.10.201818:30
FC Südtirol-Alto Adige - US Triestina
2:0
17.10.201818:30
Teramo Calcio - Alma Fano
2:1
17.10.201818:30
Ternana Calcio - UC AlbinoLeffe
1:0
17.10.201818:30
Vis Pesaro - Pordenone Calcio
1:2
17.10.201820:30
L.R. Vicenza Virtus - AC Monza Brianza
3:0
20.10.201814:30
US Triestina - Ternana Calcio
1:1
21.10.201814:30
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
1:1
21.10.201814:30
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
0:2
21.10.201814:30
US Fermana - L.R. Vicenza Virtus
2:0
21.10.201814:30
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
21.10.201814:30
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
0:1
21.10.201816:30
Pordenone Calcio - AC Renate
2:1
21.10.201816:30
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
1:1
21.10.201818:30
AC Imolese - Rimini Calcio
3:1
21.10.201818:30
VV Verona - Giana Erminio
0:3
28.10.201814:30
Alma Fano - AC Monza Brianza
0:2
28.10.201814:30
AC FeralpiSalò - AS Gubbio
2:1
28.10.201814:30
Pordenone Calcio - US Fermana
0:1
28.10.201814:30
AC Renate - US Triestina
1:3
28.10.201814:30
Rimini Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
28.10.201814:30
Teramo Calcio - Ravenna Calcio
2:1
28.10.201814:30
Vis Pesaro - AC Imolese
1:1
28.10.201818:30
Giana Erminio - UC AlbinoLeffe
0:0
28.10.201818:30
L.R. Vicenza Virtus - VV Verona
3:2
04.11.201814:30
UC AlbinoLeffe - Alma Fano
1:1
04.11.201814:30
US Fermana - Teramo Calcio
2:0
04.11.201814:30
AS Gubbio - Rimini Calcio
3:0
04.11.201814:30
AC Monza Brianza - Ternana Calcio
1:4
04.11.201814:30
Ravenna Calcio - AC Renate
1:0
04.11.201814:30
Sambenedettese Calcio - Pordenone Calcio
2:2
04.11.201814:30
FC Südtirol-Alto Adige - AC FeralpiSalò
2:3
04.11.201818:30
AC Imolese - L.R. Vicenza Virtus
2:1
04.11.201818:30
VV Verona - Vis Pesaro
0:2
05.11.201820:30
US Triestina - Giana Erminio
3:1
07.11.201820:30
Alma Fano - Ternana Calcio
0:1
11.11.201814:30
Alma Fano - Ravenna Calcio
1:1
11.11.201814:30
L.R. Vicenza Virtus - Sambenedettese Calcio
1:0
11.11.201814:30
AC Renate - AC Imolese
1:0
11.11.201814:30
Rimini Calcio - US Fermana
2:0
11.11.201814:30
Teramo Calcio - UC AlbinoLeffe
2:2
11.11.201818:30
AC FeralpiSalò - VV Verona
1:1
11.11.201818:30
Giana Erminio - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
11.11.201818:30
Ternana Calcio - AS Gubbio
3:0
11.11.201818:30
Vis Pesaro - AC Monza Brianza
1:1
12.11.201820:45
Pordenone Calcio - US Triestina
1:2
18.11.201814:30
US Fermana - Alma Fano
2:1
18.11.201814:30
AS Gubbio - Giana Erminio
1:1
18.11.201814:30
AC Imolese - Ternana Calcio
0:0
18.11.201814:30
AC Monza Brianza - Pordenone Calcio
0:2
18.11.201814:30
Sambenedettese Calcio - AC FeralpiSalò
2:0
18.11.201814:30
FC Südtirol-Alto Adige - Vis Pesaro
0:1
18.11.201814:30
VV Verona - Teramo Calcio
2:0
18.11.201818:30
UC AlbinoLeffe - AC Renate
2:0
18.11.201818:30
Ravenna Calcio - Rimini Calcio
0:0
18.11.201819:00
US Triestina - L.R. Vicenza Virtus
1:1
21.11.201820:30
Ternana Calcio - AC FeralpiSalò
1:1
25.11.201814:30
AC FeralpiSalò - Alma Fano
1:0
25.11.201814:30
L.R. Vicenza Virtus - FC Südtirol-Alto Adige
2:4
25.11.201814:30
AC Renate - AS Gubbio
1:0
25.11.201814:30
Rimini Calcio - VV Verona
1:0
25.11.201814:30
Sambenedettese Calcio - US Triestina
0:0
25.11.201814:30
Teramo Calcio - Giana Erminio
0:1
25.11.201814:30
Vis Pesaro - US Fermana
3:0
25.11.201818:30
UC AlbinoLeffe - Ravenna Calcio
0:1
25.11.201818:30
AC Monza Brianza - AC Imolese
1:1
26.11.201820:45
Pordenone Calcio - Ternana Calcio
1:0
01.12.201814:30
Giana Erminio - AC FeralpiSalò
2:4
01.12.201814:30
AS Gubbio - AC Monza Brianza
0:0
01.12.201814:30
FC Südtirol-Alto Adige - Pordenone Calcio
1:1
01.12.201814:30
Teramo Calcio - AC Renate
2:2
01.12.201814:30
Ternana Calcio - L.R. Vicenza Virtus
0:2
01.12.201814:30
US Triestina - AC Imolese
1:0
01.12.201816:30
US Fermana - UC AlbinoLeffe
0:0
01.12.201816:30
VV Verona - Sambenedettese Calcio
1:2
01.12.201818:30
Alma Fano - Rimini Calcio
1:0
01.12.201820:45
Ravenna Calcio - Vis Pesaro
1:0
04.12.201820:30
Ternana Calcio - Rimini Calcio
3:0
08.12.201814:30
L.R. Vicenza Virtus - Teramo Calcio
1:1
08.12.201814:30
Pordenone Calcio - Ravenna Calcio
2:1
08.12.201814:30
AC Renate - Alma Fano
0:1
08.12.201814:30
Rimini Calcio - UC AlbinoLeffe
3:2
08.12.201814:30
US Triestina - AS Gubbio
2:2
08.12.201814:30
Vis Pesaro - AC FeralpiSalò
1:0
08.12.201818:30
AC Imolese - VV Verona
3:1
08.12.201820:30
AC Monza Brianza - Giana Erminio
3:0
08.12.201820:45
Ternana Calcio - US Fermana
2:0
09.12.201814:30
Sambenedettese Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
1:0
11.12.201814:30
AS Gubbio - L.R. Vicenza Virtus
2:0
11.12.201819:00
Rimini Calcio - AC Monza Brianza
1:0
11.12.201820:30
Alma Fano - Vis Pesaro
0:0
11.12.201820:30
AC FeralpiSalò - AC Imolese
0:1
11.12.201820:30
US Fermana - US Triestina
1:0
11.12.201820:30
Giana Erminio - AC Renate
0:1
11.12.201820:30
Ravenna Calcio - VV Verona
0:1
11.12.201820:30
Teramo Calcio - Pordenone Calcio
0:2
12.12.201818:30
FC Südtirol-Alto Adige - Ternana Calcio
2:1
12.12.201820:30
UC AlbinoLeffe - Sambenedettese Calcio
0:0
15.12.201816:30
Pordenone Calcio - AS Gubbio
1:0
15.12.201816:30
US Triestina - AC FeralpiSalò
2:0
15.12.201816:30
VV Verona - Alma Fano
1:0
15.12.201818:30
AC Imolese - US Fermana
0:0
15.12.201818:30
Sambenedettese Calcio - Rimini Calcio
1:0
15.12.201820:30
AC Monza Brianza - UC AlbinoLeffe
1:1
15.12.201820:30
Vis Pesaro - Teramo Calcio
0:0
15.12.201820:45
L.R. Vicenza Virtus - Ravenna Calcio
1:2
16.12.201814:30
AC Renate - FC Südtirol-Alto Adige
0:1
16.12.201814:30
Ternana Calcio - Giana Erminio
3:3
22.12.201814:30
UC AlbinoLeffe - VV Verona
1:0
22.12.201814:30
AS Gubbio - Sambenedettese Calcio
0:0
22.12.201814:30
Rimini Calcio - Vis Pesaro
1:1
22.12.201814:30
FC Südtirol-Alto Adige - AC Imolese
1:1
22.12.201814:30
Teramo Calcio - US Triestina
2:0
22.12.201816:30
Alma Fano - L.R. Vicenza Virtus
0:0
22.12.201816:30
US Fermana - AC Monza Brianza
0:1
22.12.201816:30
Giana Erminio - Pordenone Calcio
1:1
22.12.201818:30
AC FeralpiSalò - AC Renate
0:0
22.12.201818:30
Ravenna Calcio - Ternana Calcio
3:2
26.12.201814:30
L.R. Vicenza Virtus - UC AlbinoLeffe
1:1
26.12.201814:30
Pordenone Calcio - AC FeralpiSalò
2:2
26.12.201814:30
AC Renate - Rimini Calcio
1:0
26.12.201814:30
Sambenedettese Calcio - US Fermana
2:0
26.12.201814:30
US Triestina - Alma Fano
0:1
26.12.201814:30
VV Verona - AS Gubbio
3:1
26.12.201814:30
Vis Pesaro - Giana Erminio
1:1
26.12.201817:30
AC Monza Brianza - FC Südtirol-Alto Adige
1:1
26.12.201820:30
AC Imolese - Ravenna Calcio
2:2
27.12.201814:30
Ternana Calcio - Teramo Calcio
2:1
29.12.201814:30
VV Verona - US Fermana
0:1
29.12.201814:30
UC AlbinoLeffe - AC Imolese
1:1
29.12.201814:30
Alma Fano - Pordenone Calcio
0:2
29.12.201814:30
AC Renate - Sambenedettese Calcio
1:1
29.12.201814:30
Vis Pesaro - US Triestina
0:1
29.12.201817:00
AC FeralpiSalò - AC Monza Brianza
0:0
29.12.201818:30
Ravenna Calcio - AS Gubbio
0:2
29.12.201818:30
Giana Erminio - L.R. Vicenza Virtus
0:1
30.12.201814:30
Teramo Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
2:0
19.01.201914:30
Ternana Calcio - Alma Fano
0:1
19.01.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - Ravenna Calcio
1:1
19.01.201916:30
Pordenone Calcio - UC AlbinoLeffe
1:0
19.01.201916:30
US Fermana - AC FeralpiSalò
1:0
19.01.201916:30
AC Imolese - Giana Erminio
5:0
19.01.201916:30
US Triestina - Rimini Calcio
2:0
19.01.201916:30
AC Monza Brianza - VV Verona
1:0
19.01.201916:30
AS Gubbio - Vis Pesaro
1:0
19.01.201918:30
L.R. Vicenza Virtus - AC Renate
1:1
19.01.201918:30
Sambenedettese Calcio - Teramo Calcio
2:1
22.01.201918:30
Giana Erminio - US Fermana
1:1
22.01.201918:30
UC AlbinoLeffe - AS Gubbio
1:2
22.01.201918:30
Rimini Calcio - L.R. Vicenza Virtus
0:0
22.01.201918:30
VV Verona - Pordenone Calcio
1:2
22.01.201920:30
Teramo Calcio - AC Imolese
0:2
22.01.201920:30
AC Renate - AC Monza Brianza
0:0
22.01.201920:30
Vis Pesaro - Sambenedettese Calcio
1:1
22.01.201920:30
Alma Fano - FC Südtirol-Alto Adige
0:3
22.01.201920:30
AC FeralpiSalò - Ternana Calcio
3:2
22.01.201920:30
Ravenna Calcio - US Triestina
2:2
26.01.201914:30
Sambenedettese Calcio - Giana Erminio
1:1
26.01.201914:30
US Fermana - AC Renate
1:1
26.01.201914:30
Pordenone Calcio - Rimini Calcio
1:2
26.01.201914:30
AS Gubbio - Teramo Calcio
0:0
26.01.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - VV Verona
1:1
26.01.201914:30
Ternana Calcio - Vis Pesaro
0:2
26.01.201916:30
US Triestina - UC AlbinoLeffe
1:1
26.01.201916:30
AC Monza Brianza - Ravenna Calcio
2:1
26.01.201918:30
AC Imolese - Alma Fano
1:0
26.01.201919:00
L.R. Vicenza Virtus - AC FeralpiSalò
1:2
02.02.201914:30
Teramo Calcio - AC FeralpiSalò
1:2
02.02.201914:30
Rimini Calcio - Giana Erminio
0:0
02.02.201914:30
AC Monza Brianza - Sambenedettese Calcio
3:2
02.02.201914:30
UC AlbinoLeffe - FC Südtirol-Alto Adige
2:4
02.02.201914:30
AC Renate - Ternana Calcio
1:1
02.02.201916:30
Alma Fano - AS Gubbio
1:1
02.02.201916:30
Pordenone Calcio - AC Imolese
2:0
02.02.201916:30
VV Verona - US Triestina
3:4
02.02.201918:30
Vis Pesaro - L.R. Vicenza Virtus
1:2
02.02.201920:45
Ravenna Calcio - US Fermana
1:0
09.02.201914:30
Giana Erminio - Alma Fano
1:0
09.02.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - US Fermana
2:0
09.02.201914:30
AS Gubbio - AC Imolese
2:3
09.02.201914:30
Vis Pesaro - AC Renate
0:1
09.02.201914:30
Ternana Calcio - VV Verona
2:2
09.02.201916:30
AC FeralpiSalò - UC AlbinoLeffe
1:0
09.02.201916:30
US Triestina - AC Monza Brianza
3:1
09.02.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - Pordenone Calcio
1:1
09.02.201916:30
Sambenedettese Calcio - Ravenna Calcio
0:1
09.02.201918:30
Teramo Calcio - Rimini Calcio
1:0
12.02.201918:30
Ravenna Calcio - Giana Erminio
1:1
12.02.201918:30
US Fermana - AS Gubbio
0:1
12.02.201918:30
VV Verona - AC Renate
0:1
12.02.201918:30
UC AlbinoLeffe - Ternana Calcio
2:1
12.02.201918:30
Pordenone Calcio - Vis Pesaro
1:0
12.02.201920:30
Rimini Calcio - AC FeralpiSalò
1:3
12.02.201920:30
AC Monza Brianza - L.R. Vicenza Virtus
2:0
12.02.201920:30
AC Imolese - Sambenedettese Calcio
0:0
12.02.201920:30
US Triestina - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
12.02.201920:30
Alma Fano - Teramo Calcio
1:0
16.02.201914:30
Vis Pesaro - UC AlbinoLeffe
0:1
16.02.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - AS Gubbio
4:0
16.02.201914:30
Teramo Calcio - AC Monza Brianza
1:1
16.02.201914:30
Ternana Calcio - US Triestina
0:2
16.02.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - US Fermana
0:0
16.02.201916:30
AC Renate - Pordenone Calcio
1:1
16.02.201916:30
AC FeralpiSalò - Ravenna Calcio
3:0
16.02.201918:30
Giana Erminio - VV Verona
1:1
16.02.201920:30
Rimini Calcio - AC Imolese
2:0
16.02.201920:45
Sambenedettese Calcio - Alma Fano
0:0
19.02.201920:30
Rimini Calcio - Ternana Calcio
1:1
23.02.201914:30
AS Gubbio - AC FeralpiSalò
0:3
23.02.201914:30
US Triestina - AC Renate
2:0
23.02.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - Rimini Calcio
1:0
23.02.201916:30
AC Monza Brianza - Alma Fano
1:0
23.02.201916:30
US Fermana - Pordenone Calcio
0:1
23.02.201918:30
Ravenna Calcio - Teramo Calcio
1:3
23.02.201920:30
UC AlbinoLeffe - Giana Erminio
2:0
23.02.201920:30
VV Verona - L.R. Vicenza Virtus
1:0
23.02.201920:30
Sambenedettese Calcio - Ternana Calcio
2:0
23.02.201920:30
AC Imolese - Vis Pesaro
2:0
02.03.201914:30
Alma Fano - UC AlbinoLeffe
0:0
03.03.201914:30
Ternana Calcio - AC Monza Brianza
0:1
03.03.201916:30
Teramo Calcio - US Fermana
0:1
03.03.201916:30
Rimini Calcio - AS Gubbio
1:1
03.03.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - AC Imolese
0:0
03.03.201916:30
AC Renate - Ravenna Calcio
0:1
03.03.201916:30
Pordenone Calcio - Sambenedettese Calcio
1:1
03.03.201916:30
AC FeralpiSalò - FC Südtirol-Alto Adige
1:1
03.03.201916:30
Giana Erminio - US Triestina
1:1
03.03.201916:30
Vis Pesaro - VV Verona
0:0
06.03.201920:30
Ternana Calcio - Sambenedettese Calcio
0:0
10.03.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - Giana Erminio
1:2
10.03.201916:30
Ravenna Calcio - Alma Fano
3:0
10.03.201916:30
VV Verona - AC FeralpiSalò
2:1
10.03.201916:30
Sambenedettese Calcio - L.R. Vicenza Virtus
1:4
10.03.201916:30
AC Imolese - AC Renate
1:1
10.03.201916:30
US Fermana - Rimini Calcio
1:0
10.03.201916:30
UC AlbinoLeffe - Teramo Calcio
1:2
10.03.201916:30
AC Monza Brianza - Vis Pesaro
1:1
10.03.201920:30
US Triestina - Pordenone Calcio
1:2
11.03.201920:45
AS Gubbio - Ternana Calcio
1:1
16.03.201920:30
AC Renate - UC AlbinoLeffe
0:1
17.03.201914:30
Vis Pesaro - FC Südtirol-Alto Adige
0:1
17.03.201916:30
Giana Erminio - AS Gubbio
4:0
17.03.201916:30
Ternana Calcio - AC Imolese
0:3
17.03.201916:30
Rimini Calcio - Ravenna Calcio
0:1
17.03.201916:30
AC FeralpiSalò - Sambenedettese Calcio
1:1
17.03.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - US Triestina
0:2
17.03.201916:30
Teramo Calcio - VV Verona
1:2
18.03.201920:45
Pordenone Calcio - AC Monza Brianza
1:1
24.03.201914:30
FC Südtirol-Alto Adige - L.R. Vicenza Virtus
2:2
24.03.201914:30
AS Gubbio - AC Renate
0:0
24.03.201914:30
US Fermana - Vis Pesaro
0:0
24.03.201916:30
Ravenna Calcio - UC AlbinoLeffe
0:1
24.03.201916:30
Alma Fano - AC FeralpiSalò
0:1
24.03.201916:30
AC Imolese - AC Monza Brianza
1:3
24.03.201916:30
Ternana Calcio - Pordenone Calcio
1:1
24.03.201916:30
VV Verona - Rimini Calcio
3:0
24.03.201916:30
US Triestina - Sambenedettese Calcio
4:0
24.03.201916:30
Giana Erminio - Teramo Calcio
1:2
30.03.201918:30
UC AlbinoLeffe - US Fermana
1:1
31.03.201916:30
Rimini Calcio - Alma Fano
0:0
31.03.201916:30
AC Monza Brianza - AS Gubbio
0:1
31.03.201916:30
Pordenone Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
31.03.201916:30
AC Renate - Teramo Calcio
0:0
31.03.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - Ternana Calcio
1:1
31.03.201916:30
AC Imolese - US Triestina
2:1
31.03.201916:30
Sambenedettese Calcio - VV Verona
1:1
31.03.201920:30
AC FeralpiSalò - Giana Erminio
1:1
31.03.201920:30
Vis Pesaro - Ravenna Calcio
0:0
03.04.201920:30
Alma Fano - US Fermana
2:0
07.04.201914:30
AS Gubbio - US Triestina
2:2
07.04.201916:30
Teramo Calcio - L.R. Vicenza Virtus
1:1
07.04.201916:30
Giana Erminio - AC Monza Brianza
3:2
07.04.201916:30
Ravenna Calcio - Pordenone Calcio
0:0
07.04.201916:30
Alma Fano - AC Renate
0:0
07.04.201916:30
UC AlbinoLeffe - Rimini Calcio
1:1
07.04.201916:30
FC Südtirol-Alto Adige - Sambenedettese Calcio
2:1
07.04.201916:30
US Fermana - Ternana Calcio
0:0
07.04.201916:30
AC FeralpiSalò - Vis Pesaro
1:0
07.04.201920:30
VV Verona - AC Imolese
0:0
14.04.201914:30
US Triestina - US Fermana
3:0
14.04.201916:30
Vis Pesaro - Alma Fano
1:0
14.04.201916:30
Sambenedettese Calcio - UC AlbinoLeffe
3:0
14.04.201916:30
L.R. Vicenza Virtus - AS Gubbio
2:2
14.04.201916:30
AC Monza Brianza - Rimini Calcio
3:0
14.04.201916:30
Ternana Calcio - FC Südtirol-Alto Adige
1:1
14.04.201916:30
Pordenone Calcio - Teramo Calcio
4:0
14.04.201920:30
AC Renate - Giana Erminio
0:2
14.04.201920:30
VV Verona - Ravenna Calcio
1:2
15.04.201920:45
AC Imolese - AC FeralpiSalò
3:1
20.04.201914:30
AS Gubbio - Pordenone Calcio
2:2
20.04.201916:30
US Fermana - AC Imolese
1:1
20.04.201916:30
FC Südtirol-Alto Adige - AC Renate
0:1
20.04.201916:30
Giana Erminio - Ternana Calcio
0:0
20.04.201916:30
AC FeralpiSalò - US Triestina
0:2
20.04.201916:30
Alma Fano - VV Verona
1:1
20.04.201918:30
Ravenna Calcio - L.R. Vicenza Virtus
0:0
20.04.201920:30
UC AlbinoLeffe - AC Monza Brianza
3:0
20.04.201920:30
Rimini Calcio - Sambenedettese Calcio
3:1
20.04.201920:30
Teramo Calcio - Vis Pesaro
2:1
28.04.201918:30
L.R. Vicenza Virtus - Alma Fano
2:0
28.04.201918:30
VV Verona - UC AlbinoLeffe
1:2
28.04.201918:30
AC Renate - AC FeralpiSalò
2:3
28.04.201918:30
AC Monza Brianza - US Fermana
3:0
28.04.201918:30
Pordenone Calcio - Giana Erminio
3:1
28.04.201918:30
Sambenedettese Calcio - AS Gubbio
3:1
28.04.201918:30
Ternana Calcio - Ravenna Calcio
1:0
28.04.201918:30
Vis Pesaro - Rimini Calcio
0:0
28.04.201918:30
AC Imolese - FC Südtirol-Alto Adige
2:0
28.04.201918:30
US Triestina - Teramo Calcio
3:2
05.05.201915:00
Ravenna Calcio - AC Imolese
3:3
05.05.201915:00
UC AlbinoLeffe - L.R. Vicenza Virtus
0:1
05.05.201915:00
FC Südtirol-Alto Adige - AC Monza Brianza
0:3
05.05.201915:00
AC FeralpiSalò - Pordenone Calcio
2:2
05.05.201915:00
Rimini Calcio - AC Renate
0:0
05.05.201915:00
US Fermana - Sambenedettese Calcio
1:3
05.05.201915:00
Teramo Calcio - Ternana Calcio
0:0
05.05.201915:00
Alma Fano - US Triestina
1:0
05.05.201915:00
AS Gubbio - VV Verona
1:0
05.05.201915:00
Giana Erminio - Vis Pesaro
3:3
22.10.2018 Brocchi novým trenérem Monzy
Třetiligová italská Monza krátce poté, co ji převzal Silvio Berlusconi, mění trenéra. Marca Zaffaroniho na lavičce vystřídal bývalý italský reprezentant Cristian Brocchi, jenž naposledy působil jako asistent v Jiangsu Suning. (lequipe.fr)
15.10.2018 Berlusconi chce Kaká do Monzy
Nový šéf Monzy Silvio Berlusconi poutá pozornost. Někdejší dlouholetý boss AC Milán hodlá v klubu zavést zákaz tetování či plnovousů. Také by do klubu mohl prý přivést někoho z bývalých hráčů Milána. Jedním z nich by mohl být Brazilec Kaká, zatím poslední držitel Zlatého míče před érou Lionela Messiho a Cristiana Ronalda. Otázkou je, do jaké role by Berlusconi s někdejším fenomenálním záložníkem počítal. (football-italia.net)
14.10.2018 Berlusconi chce s Monzou do Serie A
Italskou nejvyšší soutěž by si mohla v budoucnu zahrát Monza. Třetiligový celek nedávno převzal Silvio Berlusconi, jenž kouká vysoko. "Cílem je určitě Serie A," vyhlásil Berlusconi, jenž donedávna vedl AC Milán. (football-italia.net)
01.10.2018 Kaká by se údajně mohl vrátit k fotbalu
Zpátky na hřišti by se mohl objevit Kaká. Bývalý brazilský záložník by podle posledních zpráv mohl obléknout dres třetiligové italské Monzy, kterou nově vlastní Silvio Berlusconi, pod kterým jmenovaný hráč prožil nejlepší období v AC Milán. (sport-express.ru)
28.09.2018 Berlusconi oficiálně majitelem Monzy
Monza má nového majitele. Tím se stal Silvio Berlusconi, který dříve dlouhé roky vedl AC Milán, k ruce potom bude mít i Adriana Gallianiho. (football-italia.net)
14.08.2018 V Itálii bude minuta ticha
Italská fotbalová asociace oznámila, že na všech víkendových zápasech se bude držet minuta ticha za oběti neštěstí v Janově. V přístavním městě se dnes zřítil dálniční most a zemřelo nejméně 35 lidí. (football-italia.net)
30.03.2018 Atalanta si zavázala Chiossiho
Federico Chiossi spojil i svoji další budoucnost s Atalantou Bergamo. Mladý středopolař, jenž momentálně nastupuje za Modenu, podepsal s italským klubem smlouvu do roku 2020 s dvouletou opcí. (transfermarketweb.com)
12.01.2018 Vicenza se ocitá na pokraji bankrotu
Další italský klub, který má těsně před bankrotem, se jmenuje Vicenza Calcio. Bývalý domov Paola Rossiho či Roberta Baggia a vítěz domácího poháru z roku 1997 se aktuálně pohybuje ve třetí lize a kvůli finanční tísni už od měsíce září své hráče vůbec neplatí. Ti tak nyní mají bojkotovat pohárový duel s Padovou. (football-italia.net)
06.11.2017 Modena byla vyloučena z Lega Pro
Konec na poli italského fotbalu hlásí Medena FC. Třetiligový celek, jenž nedávno vyhlásil bankrot, byl oficiálně vyřazen z Lega Pro, za což mohla skutečnost, že třetiligový celek nenastoupil do třech ligových duelů. (football-italia.net)
16.01.2017 Cagliari prodalo Munariho do Parmy
Gianni Munari znovu oblékne dres Parmy, 33letý záložník přichází do třetiligového italského klubu na přestup z Cagliari. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.02.
Rimini Calcio - Modena FC
2:0
16.02.
Südtirol - Alma Fano
2:0
16.02.
AC Imolese - AC Cesena
1:4
16.02.
Calcio Padova - US Fermana
0:1
16.02.
AC FeralpiSalò - AS Gubbio
3:3
16.02.
Carpi FC - Piacenza Calcio
3:0
16.02.
US Triestina - Vis Pesaro
4:0
16.02.
Sambenedettese - Ravenna Calcio
1:2
16.02.
L.R. Vicenza Virtus - VV Verona
0:0
17.02.
Reggio Audace - ASD Union ArzignanoChiampo
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.02.15:00
VV Verona - Rimini Calcio
info
22.02.15:00
Modena FC - Südtirol
info
22.02.18:30
US Fermana - Vis Pesaro
info
22.02.20:45
Alma Fano - AC Imolese
info
23.02.15:00
AC Cesena - L.R. Vicenza Virtus
info
23.02.15:00
AS Gubbio - Reggio Audace
info
23.02.15:00
Piacenza Calcio - Sambenedettese
info
23.02.15:00
Ravenna Calcio - US Triestina
info
23.02.15:00
AC FeralpiSalò - Carpi FC
info
23.02.17:30
ASD Union ArzignanoChiampo - Padova
info
26.02.18:30
Vis Pesaro - VV Verona
info
26.02.18:30
Carpi FC - AS Gubbio
info
26.02.18:30
Südtirol - AC FeralpiSalò
info
26.02.18:30
Sambenedettese Calcio - AC Cesena
info
26.02.18:30
Modena - ASD Union ArzignanoChiampo
info
26.02.18:30
Rimini Calcio - Alma Fano
info
26.02.20:45
AC Imolese - US Fermana
info
26.02.20:45
Ravenna Calcio - Calcio Padova
info
26.02.20:45
L.R. Vicenza Virtus - Piacenza
info
26.02.20:45
US Triestina - Reggio Audace
info
Všechny zápasy