Serie C - Girone A Itálie - Serie C - Girone A 2019/2020 - výsledky, rozlosování

24.08.2019
20:45
US Pontedera
3:1
Carrarese Calcio
25.08.2019
15:00
AC Pistoiese
1:2
UC AlbinoLeffe
25.08.2019
15:00
US Pro Vercelli
2:0
US Pianese ASD
25.08.2019
15:00
Robur Siena
1:2
Olbia Calcio
25.08.2019
17:30
Alessandria Calcio
2:2
A.C. Gozzano
25.08.2019
17:30
AC Arezzo
3:1
Calcio Lecco
25.08.2019
17:30
Como 1907
2:0
US Pergolettese
25.08.2019
17:30
Giana Erminio
0:2
AC Renate
25.08.2019
17:30
Pro Patria Calcio
1:2
AC Monza Brianza
26.08.2019
20:45
Novara Calcio
2:0
Juventus U23
31.08.2019
20:45
US Pianese ASD
1:0
AC Arezzo
01.09.2019
15:00
Carrarese Calcio
1:1
Alessandria Calcio
01.09.2019
15:00
A.C. Gozzano
0:2
Como 1907
01.09.2019
15:00
Juventus U23
2:3
Robur Siena
01.09.2019
15:00
Olbia Calcio
2:1
Giana Erminio
01.09.2019
15:00
US Pergolettese
0:2
AC Pistoiese
01.09.2019
15:00
AC Renate
4:0
US Pontedera
01.09.2019
17:30
UC AlbinoLeffe
1:1
Pro Patria Calcio
01.09.2019
17:30
Calcio Lecco
2:0
US Pro Vercelli
01.09.2019
17:30
AC Monza Brianza
2:0
Novara Calcio
07.09.2019
20:45
Novara Calcio
3:0
Calcio Lecco
08.09.2019
15:00
Giana Erminio
0:4
US Pianese ASD
08.09.2019
15:00
US Pontedera
3:2
Olbia Calcio
08.09.2019
15:00
Pro Patria Calcio
1:1
US Pergolettese
08.09.2019
17:30
Alessandria Calcio
1:0
AC Renate
08.09.2019
17:30
Como 1907
0:1
AC Monza Brianza
08.09.2019
17:30
AC Pistoiese
1:1
A.C. Gozzano
08.09.2019
17:30
US Pro Vercelli
1:0
UC AlbinoLeffe
08.09.2019
17:30
Robur Siena
0:2
Carrarese Calcio
14.09.2019
20:45
AC Monza Brianza
1:0
US Pro Vercelli
15.09.2019
15:00
UC AlbinoLeffe
0:0
US Pianese ASD
15.09.2019
15:00
Carrarese Calcio
2:1
AC Pistoiese
15.09.2019
15:00
Calcio Lecco
0:2
Robur Siena
15.09.2019
15:00
Olbia Calcio
0:3
Alessandria Calcio
15.09.2019
15:00
US Pontedera
0:0
Novara Calcio
15.09.2019
17:30
A.C. Gozzano
1:1
Giana Erminio
15.09.2019
17:30
Juventus U23
2:2
Pro Patria Calcio
15.09.2019
17:30
US Pergolettese
1:1
AC Arezzo
15.09.2019
17:30
AC Renate
2:1
Como 1907
18.09.2019
20:30
AC Arezzo
1:2
Juventus U23
21.09.2019
15:00
US Pro Vercelli
1:2
A.C. Gozzano
21.09.2019
20:45
AC Pistoiese
1:1
Como 1907
22.09.2019
15:00
AC Arezzo
0:1
UC AlbinoLeffe
22.09.2019
15:00
US Pianese ASD
0:1
Alessandria Calcio
22.09.2019
15:00
AC Renate
2:0
Olbia Calcio
22.09.2019
15:00
Robur Siena
0:1
Pro Patria Calcio
22.09.2019
17:30
Juventus U23
1:1
US Pontedera
22.09.2019
17:30
Calcio Lecco
0:3
AC Monza Brianza
22.09.2019
17:30
Novara Calcio
0:0
US Pergolettese
23.09.2019
18:00
Giana Erminio
1:1
Carrarese Calcio
25.09.2019
18:30
Como 1907
0:0
AC Arezzo
25.09.2019
18:30
A.C. Gozzano
1:2
Novara Calcio
25.09.2019
18:30
AC Pistoiese
0:0
AC Renate
25.09.2019
18:30
Pro Patria Calcio
2:0
US Pianese ASD
25.09.2019
20:45
UC AlbinoLeffe
1:1
Juventus U23
25.09.2019
20:45
AC Monza Brianza
0:2
Robur Siena
25.09.2019
20:45
US Pergolettese
1:2
Calcio Lecco
25.09.2019
20:45
US Pontedera
1:1
US Pro Vercelli
26.09.2019
20:45
Alessandria Calcio
4:0
Giana Erminio
26.09.2019
20:45
Carrarese Calcio
4:2
Olbia Calcio
28.09.2019
20:45
Robur Siena
2:2
AC Pistoiese
29.09.2019
15:00
Olbia Calcio
1:1
Como 1907
29.09.2019
15:00
US Pianese ASD
1:1
A.C. Gozzano
29.09.2019
15:00
US Pro Vercelli
0:0
US Pergolettese
29.09.2019
17:30
AC Arezzo
3:1
Pro Patria Calcio
29.09.2019
17:30
Giana Erminio
1:3
US Pontedera
29.09.2019
17:30
Calcio Lecco
0:2
Alessandria Calcio
29.09.2019
17:30
Novara Calcio
1:0
UC AlbinoLeffe
29.09.2019
17:30
AC Renate
0:0
Carrarese Calcio
30.09.2019
21:00
Juventus U23
1:4
AC Monza Brianza
05.10.2019
20:45
Como 1907
2:1
Giana Erminio
05.10.2019
20:45
Novara Calcio
0:1
US Pro Vercelli
06.10.2019
15:00
UC AlbinoLeffe
0:1
Robur Siena
06.10.2019
15:00
A.C. Gozzano
1:1
Carrarese Calcio
06.10.2019
15:00
US Pianese ASD
0:1
Juventus U23
06.10.2019
15:00
AC Pistoiese
2:1
Olbia Calcio
06.10.2019
15:00
Pro Patria Calcio
1:0
Calcio Lecco
06.10.2019
17:30
Alessandria Calcio
0:2
US Pontedera
06.10.2019
17:30
AC Arezzo
0:4
AC Monza Brianza
06.10.2019
17:30
US Pergolettese
0:1
AC Renate
13.10.2019
15:00
Carrarese Calcio
3:0
US Pergolettese
13.10.2019
15:00
Calcio Lecco
1:3
US Pianese ASD
13.10.2019
15:00
Olbia Calcio
0:1
Pro Patria Calcio
13.10.2019
17:30
Alessandria Calcio
1:1
Como 1907
13.10.2019
17:30
Giana Erminio
2:1
Novara Calcio
13.10.2019
17:30
AC Monza Brianza
1:0
UC AlbinoLeffe
13.10.2019
17:30
AC Renate
3:0
A.C. Gozzano
13.10.2019
17:30
Robur Siena
1:1
AC Arezzo
14.10.2019
20:45
US Pontedera
2:1
AC Pistoiese
19.10.2019
15:00
US Pianese ASD
1:1
AC Monza Brianza
19.10.2019
15:00
Pro Patria Calcio
1:1
US Pro Vercelli
19.10.2019
20:45
AC Arezzo
1:1
Alessandria Calcio
20.10.2019
15:00
Como 1907
2:0
US Pontedera
20.10.2019
15:00
A.C. Gozzano
0:0
Olbia Calcio
20.10.2019
15:00
Novara Calcio
2:1
Carrarese Calcio
20.10.2019
15:00
US Pergolettese
0:1
Robur Siena
20.10.2019
15:00
AC Pistoiese
1:1
Giana Erminio
20.10.2019
17:30
UC AlbinoLeffe
2:0
Calcio Lecco
20.10.2019
17:30
Juventus U23
2:1
AC Renate
23.10.2019
15:00
Olbia Calcio
1:1
UC AlbinoLeffe
23.10.2019
18:30
Carrarese Calcio
2:0
Como 1907
23.10.2019
18:30
Giana Erminio
1:1
US Pergolettese
23.10.2019
18:30
Calcio Lecco
1:1
Juventus U23
23.10.2019
18:30
US Pontedera
2:1
Pro Patria Calcio
23.10.2019
18:30
AC Renate
1:1
Novara Calcio
23.10.2019
20:45
Alessandria Calcio
1:1
AC Pistoiese
23.10.2019
20:45
AC Monza Brianza
1:0
A.C. Gozzano
23.10.2019
20:45
US Pro Vercelli
1:1
AC Arezzo
23.10.2019
20:45
Robur Siena
2:0
US Pianese ASD
26.10.2019
20:45
AC Monza Brianza
2:2
AC Renate
27.10.2019
15:00
AC Arezzo
2:0
Giana Erminio
27.10.2019
15:00
A.C. Gozzano
2:2
US Pontedera
27.10.2019
15:00
US Pianese ASD
2:2
Olbia Calcio
27.10.2019
15:00
Pro Patria Calcio
2:3
Carrarese Calcio
27.10.2019
15:00
Robur Siena
1:2
US Pro Vercelli
27.10.2019
17:30
UC AlbinoLeffe
4:1
Alessandria Calcio
27.10.2019
17:30
Como 1907
1:1
Calcio Lecco
27.10.2019
17:30
Juventus U23
1:0
US Pergolettese
27.10.2019
17:30
Novara Calcio
0:0
AC Pistoiese
30.10.2019
19:45
US Pro Vercelli
0:1
Juventus U23
02.11.2019
20:45
Alessandria Calcio
1:0
Novara Calcio
03.11.2019
15:00
A.C. Gozzano
2:0
UC AlbinoLeffe
03.11.2019
15:00
Olbia Calcio
1:1
US Pro Vercelli
03.11.2019
15:00
AC Renate
0:0
Robur Siena
03.11.2019
17:30
Carrarese Calcio
0:2
Calcio Lecco
03.11.2019
17:30
Como 1907
0:0
Pro Patria Calcio
03.11.2019
17:30
Giana Erminio
1:1
Juventus U23
03.11.2019
17:30
US Pergolettese
0:2
AC Monza Brianza
03.11.2019
17:30
AC Pistoiese
1:0
US Pianese ASD
03.11.2019
17:30
US Pontedera
2:1
AC Arezzo
09.11.2019
20:45
AC Monza Brianza
2:2
Carrarese Calcio
10.11.2019
15:00
UC AlbinoLeffe
1:0
US Pontedera
10.11.2019
15:00
AC Arezzo
2:1
Olbia Calcio
10.11.2019
15:00
Juventus U23
0:2
AC Pistoiese
10.11.2019
15:00
Calcio Lecco
0:2
AC Renate
10.11.2019
15:00
US Pianese ASD
2:0
US Pergolettese
10.11.2019
17:30
Novara Calcio
2:1
Como 1907
10.11.2019
17:30
Pro Patria Calcio
0:0
Alessandria Calcio
10.11.2019
17:30
US Pro Vercelli
1:1
Giana Erminio
10.11.2019
17:30
Robur Siena
1:1
A.C. Gozzano
16.11.2019
20:45
US Pergolettese
2:1
UC AlbinoLeffe
17.11.2019
15:00
Como 1907
1:3
US Pro Vercelli
17.11.2019
15:00
Olbia Calcio
1:2
Novara Calcio
17.11.2019
15:00
AC Pistoiese
0:1
AC Monza Brianza
17.11.2019
15:00
AC Renate
1:1
US Pianese ASD
17.11.2019
17:30
Carrarese Calcio
2:2
AC Arezzo
17.11.2019
17:30
Giana Erminio
1:2
Robur Siena
17.11.2019
17:30
A.C. Gozzano
2:2
Pro Patria Calcio
23.11.2019
15:00
US Pro Vercelli
2:2
AC Renate
23.11.2019
20:45
Calcio Lecco
1:1
Giana Erminio
24.11.2019
15:00
AC Monza Brianza
2:0
Alessandria Calcio
24.11.2019
15:00
US Pergolettese
3:0
Olbia Calcio
24.11.2019
15:00
US Pianese ASD
1:4
Como 1907
24.11.2019
17:30
Pro Patria Calcio
1:1
AC Pistoiese
24.11.2019
17:30
Robur Siena
0:1
US Pontedera
25.11.2019
17:00
UC AlbinoLeffe
1:0
Carrarese Calcio
25.11.2019
20:45
AC Arezzo
3:1
Novara Calcio
30.11.2019
20:45
Como 1907
1:1
Juventus U23
01.12.2019
15:00
Alessandria Calcio
1:3
Robur Siena
01.12.2019
15:00
Novara Calcio
1:1
US Pianese ASD
01.12.2019
15:00
Olbia Calcio
0:3
AC Monza Brianza
01.12.2019
15:00
US Pontedera
2:2
US Pergolettese
01.12.2019
17:30
Carrarese Calcio
3:2
US Pro Vercelli
01.12.2019
17:30
Giana Erminio
1:2
UC AlbinoLeffe
01.12.2019
17:30
A.C. Gozzano
0:2
Calcio Lecco
01.12.2019
17:30
AC Pistoiese
1:1
AC Arezzo
01.12.2019
17:30
AC Renate
1:1
Pro Patria Calcio
04.12.2019
20:00
Alessandria Calcio
1:1
Juventus U23
07.12.2019
15:00
US Pianese ASD
1:2
US Pontedera
07.12.2019
15:00
US Pro Vercelli
0:0
AC Pistoiese
07.12.2019
20:45
Robur Siena
1:0
Como 1907
08.12.2019
15:00
AC Arezzo
1:0
A.C. Gozzano
08.12.2019
15:00
Juventus U23
1:3
Carrarese Calcio
08.12.2019
15:00
Calcio Lecco
2:0
Olbia Calcio
08.12.2019
15:00
Pro Patria Calcio
1:2
Novara Calcio
08.12.2019
17:30
UC AlbinoLeffe
1:2
AC Renate
08.12.2019
17:30
AC Monza Brianza
3:0
Giana Erminio
08.12.2019
17:30
US Pergolettese
2:1
Alessandria Calcio
11.12.2019
15:00
Juventus U23
0:1
A.C. Gozzano
11.12.2019
18:30
US Pontedera
4:1
Calcio Lecco
14.12.2019
20:45
Carrarese Calcio
1:1
US Pianese ASD
15.12.2019
15:15
Alessandria Calcio
2:1
US Pro Vercelli
15.12.2019
15:15
Giana Erminio
0:3
Pro Patria Calcio
15.12.2019
15:15
Novara Calcio
4:0
Robur Siena
15.12.2019
15:15
Olbia Calcio
1:1
Juventus U23
15.12.2019
15:15
AC Renate
1:1
AC Arezzo
15.12.2019
17:45
Como 1907
0:0
UC AlbinoLeffe
15.12.2019
17:45
A.C. Gozzano
0:1
US Pergolettese
15.12.2019
17:45
AC Pistoiese
0:0
Calcio Lecco
15.12.2019
17:45
US Pontedera
2:2
AC Monza Brianza
11.01.2020
15:00
Pro Patria Calcio
2:3
UC AlbinoLeffe
12.01.2020
15:00
Alessandria Calcio
2:2
Carrarese Calcio
12.01.2020
15:00
Giana Erminio
2:2
Olbia Calcio
12.01.2020
17:30
Como 1907
3:2
A.C. Gozzano
12.01.2020
17:30
US Pro Vercelli
1:1
Calcio Lecco
12.01.2020
17:30
Novara Calcio
0:3
AC Monza Brianza
12.01.2020
17:30
AC Pistoiese
0:0
US Pergolettese
12.01.2020
17:30
AC Arezzo
0:0
US Pianese ASD
12.01.2020
17:30
US Pontedera
2:1
AC Renate
13.01.2020
20:45
Robur Siena
1:1
Juventus U23
18.01.2020
15:00
AC Renate
1:0
Alessandria Calcio
18.01.2020
15:00
US Pianese ASD
1:2
Giana Erminio
18.01.2020
15:00
A.C. Gozzano
1:1
AC Pistoiese
18.01.2020
15:00
UC AlbinoLeffe
2:0
US Pro Vercelli
19.01.2020
15:00
Juventus U23
1:0
AC Arezzo
19.01.2020
15:00
AC Monza Brianza
1:1
Como 1907
19.01.2020
15:00
Olbia Calcio
1:1
US Pontedera
19.01.2020
15:00
US Pergolettese
0:3
Pro Patria Calcio
19.01.2020
17:30
Calcio Lecco
3:2
Novara Calcio
19.01.2020
17:30
Carrarese Calcio
3:1
Robur Siena
22.01.2020
15:00
A.C. Gozzano
0:1
Alessandria Calcio
22.01.2020
15:00
AC Renate
2:1
Giana Erminio
22.01.2020
15:00
Juventus U23
2:2
Novara Calcio
22.01.2020
15:00
US Pianese ASD
0:0
US Pro Vercelli
22.01.2020
16:00
UC AlbinoLeffe
0:1
AC Pistoiese
22.01.2020
18:30
Calcio Lecco
2:2
AC Arezzo
22.01.2020
18:30
US Pergolettese
0:0
Como 1907
22.01.2020
18:30
Olbia Calcio
1:2
Robur Siena
22.01.2020
20:45
Carrarese Calcio
2:1
US Pontedera
22.01.2020
20:45
AC Monza Brianza
2:0
Pro Patria Calcio
25.01.2020
15:00
Pro Patria Calcio
3:2
Juventus U23
25.01.2020
20:45
AC Pistoiese
1:1
Carrarese Calcio
26.01.2020
15:00
Robur Siena
1:1
Calcio Lecco
26.01.2020
15:00
US Pro Vercelli
1:2
AC Monza Brianza
26.01.2020
15:00
Alessandria Calcio
3:3
Olbia Calcio
26.01.2020
15:00
AC Arezzo
3:0
US Pergolettese
26.01.2020
15:00
Novara Calcio
1:1
US Pontedera
26.01.2020
17:30
US Pianese ASD
2:2
UC AlbinoLeffe
26.01.2020
17:30
Giana Erminio
1:0
A.C. Gozzano
26.01.2020
17:30
Como 1907
2:0
AC Renate
01.02.2020
20:45
AC Monza Brianza
4:0
Calcio Lecco
02.02.2020
15:00
Carrarese Calcio
1:4
Giana Erminio
02.02.2020
15:00
Alessandria Calcio
0:0
US Pianese ASD
02.02.2020
15:00
Olbia Calcio
0:0
AC Renate
02.02.2020
15:00
Pro Patria Calcio
0:0
Robur Siena
02.02.2020
17:30
UC AlbinoLeffe
1:1
AC Arezzo
02.02.2020
17:30
US Pergolettese
2:2
Novara Calcio
02.02.2020
17:30
Como 1907
1:2
AC Pistoiese
02.02.2020
17:30
A.C. Gozzano
0:1
US Pro Vercelli
02.02.2020
17:30
US Pontedera
0:0
Juventus U23
08.02.2020
15:00
US Pro Vercelli
3:1
US Pontedera
09.02.2020
15:00
Juventus U23
1:1
UC AlbinoLeffe
09.02.2020
15:00
Olbia Calcio
2:1
Carrarese Calcio
09.02.2020
15:00
Novara Calcio
4:1
A.C. Gozzano
09.02.2020
15:00
AC Renate
1:0
AC Pistoiese
09.02.2020
15:00
US Pianese ASD
1:1
Pro Patria Calcio
09.02.2020
17:30
Giana Erminio
2:1
Alessandria Calcio
09.02.2020
17:30
AC Arezzo
1:1
Como 1907
09.02.2020
17:30
Robur Siena
2:2
AC Monza Brianza
09.02.2020
17:30
Calcio Lecco
3:1
US Pergolettese
15.02.2020
15:00
A.C. Gozzano
1:0
US Pianese ASD
16.02.2020
15:00
Pro Patria Calcio
0:1
AC Arezzo
16.02.2020
15:00
AC Monza Brianza
1:2
Juventus U23
16.02.2020
15:00
Como 1907
0:1
Olbia Calcio
16.02.2020
17:30
US Pontedera
0:2
Giana Erminio
16.02.2020
17:30
Alessandria Calcio
2:1
Calcio Lecco
16.02.2020
17:30
UC AlbinoLeffe
1:0
Novara Calcio
16.02.2020
17:30
US Pergolettese
2:1
US Pro Vercelli
16.02.2020
17:30
AC Pistoiese
1:1
Robur Siena
17.02.2020
20:45
Carrarese Calcio
2:1
AC Renate
22.02.2020
15:00
Carrarese Calcio
3:0
A.C. Gozzano
22.02.2020
15:00
AC Renate
1:2
US Pergolettese
22.02.2020
17:30
AC Monza Brianza
1:1
AC Arezzo
22.02.2020
20:45
Robur Siena
1:1
UC AlbinoLeffe
23.02.2020
15:00
US Pontedera
0:1
Alessandria Calcio
23.02.2020
15:00
Juventus U23
1:0
US Pianese ASD
23.02.2020
15:00
Olbia Calcio
1:0
AC Pistoiese
11.03.2020
17:30
Giana Erminio
neh.
Como 1907
11.03.2020
17:30
Calcio Lecco
neh.
Pro Patria Calcio
11.03.2020
20:45
US Pro Vercelli
neh.
Novara Calcio
14.03.2020
?
Alessandria Calcio
neh.
UC AlbinoLeffe
14.03.2020
?
AC Renate
neh.
AC Monza Brianza
15.03.2020
?
Giana Erminio
neh.
AC Arezzo
15.03.2020
?
Calcio Lecco
neh.
Como 1907
15.03.2020
?
US Pontedera
neh.
A.C. Gozzano
15.03.2020
?
US Pergolettese
neh.
Juventus U23
15.03.2020
?
AC Pistoiese
neh.
Novara Calcio
15.03.2020
?
Olbia Calcio
neh.
US Pianese ASD
15.03.2020
?
Carrarese Calcio
neh.
Pro Patria Calcio
15.03.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Robur Siena
18.03.2020
?
Como 1907
neh.
Alessandria Calcio
18.03.2020
?
US Pergolettese
neh.
Carrarese Calcio
18.03.2020
?
Novara Calcio
neh.
Giana Erminio
18.03.2020
?
US Pianese ASD
neh.
Calcio Lecco
18.03.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
AC Monza Brianza
18.03.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
Olbia Calcio
18.03.2020
?
AC Pistoiese
neh.
US Pontedera
18.03.2020
?
Juventus U23
neh.
US Pro Vercelli
18.03.2020
?
A.C. Gozzano
neh.
AC Renate
18.03.2020
?
AC Arezzo
neh.
Robur Siena
22.03.2020
?
Novara Calcio
neh.
Alessandria Calcio
22.03.2020
?
Calcio Lecco
neh.
Carrarese Calcio
22.03.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
Como 1907
22.03.2020
?
Juventus U23
neh.
Giana Erminio
22.03.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
A.C. Gozzano
22.03.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Olbia Calcio
22.03.2020
?
AC Monza Brianza
neh.
US Pergolettese
22.03.2020
?
US Pianese ASD
neh.
AC Pistoiese
22.03.2020
?
AC Arezzo
neh.
US Pontedera
22.03.2020
?
Robur Siena
neh.
AC Renate
25.03.2020
?
US Pontedera
neh.
UC AlbinoLeffe
25.03.2020
?
Olbia Calcio
neh.
AC Arezzo
25.03.2020
?
AC Pistoiese
neh.
Juventus U23
25.03.2020
?
AC Renate
neh.
Calcio Lecco
25.03.2020
?
Carrarese Calcio
neh.
AC Monza Brianza
25.03.2020
?
Como 1907
neh.
Novara Calcio
25.03.2020
?
US Pergolettese
neh.
US Pianese ASD
25.03.2020
?
Alessandria Calcio
neh.
Pro Patria Calcio
25.03.2020
?
Giana Erminio
neh.
US Pro Vercelli
25.03.2020
?
A.C. Gozzano
neh.
Robur Siena
29.03.2020
?
Juventus U23
neh.
Alessandria Calcio
29.03.2020
?
AC Arezzo
neh.
Carrarese Calcio
29.03.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Como 1907
29.03.2020
?
Robur Siena
neh.
Giana Erminio
29.03.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
A.C. Gozzano
29.03.2020
?
Novara Calcio
neh.
Olbia Calcio
29.03.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
US Pergolettese
29.03.2020
?
AC Monza Brianza
neh.
AC Pistoiese
29.03.2020
?
Calcio Lecco
neh.
US Pontedera
29.03.2020
?
US Pianese ASD
neh.
AC Renate
01.04.2020
?
Calcio Lecco
neh.
UC AlbinoLeffe
01.04.2020
?
Alessandria Calcio
neh.
AC Arezzo
01.04.2020
?
US Pontedera
neh.
Como 1907
01.04.2020
?
Olbia Calcio
neh.
A.C. Gozzano
01.04.2020
?
AC Renate
neh.
Juventus U23
01.04.2020
?
Robur Siena
neh.
US Pergolettese
01.04.2020
?
AC Monza Brianza
neh.
US Pianese ASD
01.04.2020
?
Giana Erminio
neh.
AC Pistoiese
01.04.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Pro Patria Calcio
01.04.2020
?
Carrarese Calcio
neh.
Novara Calcio
05.04.2020
?
Carrarese Calcio
neh.
UC AlbinoLeffe
05.04.2020
?
Novara Calcio
neh.
AC Arezzo
05.04.2020
?
A.C. Gozzano
neh.
Juventus U23
05.04.2020
?
Giana Erminio
neh.
Calcio Lecco
05.04.2020
?
Alessandria Calcio
neh.
AC Monza Brianza
05.04.2020
?
Olbia Calcio
neh.
US Pergolettese
05.04.2020
?
Como 1907
neh.
US Pianese ASD
05.04.2020
?
AC Pistoiese
neh.
Pro Patria Calcio
05.04.2020
?
AC Renate
neh.
US Pro Vercelli
05.04.2020
?
US Pontedera
neh.
Robur Siena
11.04.2020
?
Robur Siena
neh.
Alessandria Calcio
11.04.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Carrarese Calcio
11.04.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
Giana Erminio
11.04.2020
?
Calcio Lecco
neh.
A.C. Gozzano
11.04.2020
?
US Pianese ASD
neh.
Novara Calcio
11.04.2020
?
AC Monza Brianza
neh.
Olbia Calcio
11.04.2020
?
AC Arezzo
neh.
AC Pistoiese
11.04.2020
?
US Pergolettese
neh.
US Pontedera
11.04.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
AC Renate
11.04.2020
?
Juventus U23
neh.
Como 1907
15.04.2020
?
AC Pistoiese
neh.
Alessandria Calcio
15.04.2020
?
Como 1907
neh.
Carrarese Calcio
15.04.2020
?
US Pergolettese
neh.
Giana Erminio
15.04.2020
?
Juventus U23
neh.
Calcio Lecco
15.04.2020
?
A.C. Gozzano
neh.
AC Monza Brianza
15.04.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
Olbia Calcio
15.04.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
US Pontedera
15.04.2020
?
AC Arezzo
neh.
US Pro Vercelli
15.04.2020
?
Novara Calcio
neh.
AC Renate
15.04.2020
?
US Pianese ASD
neh.
Robur Siena
19.04.2020
?
AC Renate
neh.
UC AlbinoLeffe
19.04.2020
?
A.C. Gozzano
neh.
AC Arezzo
19.04.2020
?
Carrarese Calcio
neh.
Juventus U23
19.04.2020
?
Olbia Calcio
neh.
Calcio Lecco
19.04.2020
?
Giana Erminio
neh.
AC Monza Brianza
19.04.2020
?
Alessandria Calcio
neh.
US Pergolettese
19.04.2020
?
US Pontedera
neh.
US Pianese ASD
19.04.2020
?
Novara Calcio
neh.
Pro Patria Calcio
19.04.2020
?
AC Pistoiese
neh.
US Pro Vercelli
19.04.2020
?
Como 1907
neh.
Robur Siena
26.04.2020
?
US Pro Vercelli
neh.
Alessandria Calcio
26.04.2020
?
US Pianese ASD
neh.
Carrarese Calcio
26.04.2020
?
UC AlbinoLeffe
neh.
Como 1907
26.04.2020
?
Pro Patria Calcio
neh.
Giana Erminio
26.04.2020
?
US Pergolettese
neh.
A.C. Gozzano
26.04.2020
?
Robur Siena
neh.
Novara Calcio
26.04.2020
?
Juventus U23
neh.
Olbia Calcio
26.04.2020
?
Calcio Lecco
neh.
AC Pistoiese
26.04.2020
?
AC Monza Brianza
neh.
US Pontedera
26.04.2020
?
AC Arezzo
neh.
AC Renate