základní část

16.09.201816:30
Arzachena Calcio - Carrarese Calcio
1:5
16.09.201816:30
Pro Patria Calcio - AC Pistoiese
2:1
16.09.201820:30
Juventus U23 - Alessandria Calcio
1:2
16.09.201820:30
AS Lucchese Libertas - AC Arezzo
0:1
17.09.201820:30
A.C. Gozzano - Virtus Entella
1:3
17.09.201820:45
AC Pisa 1909 - AC Cuneo
1:0
19.09.201814:30
Albissola 2010 - Olbia Calcio
2:3
22.09.201820:30
Piacenza Calcio - US Pontedera
2:0
23.09.201814:30
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
2:1
23.09.201814:30
AC Cuneo - A.C. Gozzano
1:1
23.09.201816:30
Alessandria Calcio - AS Pro Piacenza
neh.
23.09.201816:30
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
2:4
24.09.201820:45
Carrarese Calcio - Juventus U23
4:0
25.09.201820:45
AC Pisa 1909 - AC Arezzo
0:0
26.09.201818:30
AS Pro Piacenza - AC Pistoiese
neh.
26.09.201820:30
A.C. Gozzano - Piacenza Calcio
3:4
26.09.201820:30
US Pontedera - Albissola 2010
2:1
27.09.201820:30
Juventus U23 - AC Cuneo
4:0
27.09.201820:30
AS Lucchese Libertas - Carrarese Calcio
2:2
30.09.201814:30
AC Arezzo - Arzachena Calcio
2:1
30.09.201814:30
Piacenza Calcio - AC Pisa 1909
3:0
30.09.201816:30
Alessandria Calcio - AS Lucchese Libertas
0:0
30.09.201816:30
Carrarese Calcio - Pro Patria Calcio
2:1
30.09.201816:30
AC Pistoiese - A.C. Gozzano
2:2
30.09.201820:30
Albissola 2010 - US Pro Vercelli
2:3
30.09.201820:30
Novara Calcio - Juventus U23
1:1
30.09.201820:30
Olbia Calcio - AS Pro Piacenza
neh.
30.09.201820:30
Robur Siena - US Pontedera
0:0
06.10.201816:30
US Pro Vercelli - Carrarese Calcio
3:1
07.10.201814:30
AS Lucchese Libertas - AC Cuneo
1:1
07.10.201814:30
US Pontedera - Olbia Calcio
2:1
07.10.201816:30
Arzachena Calcio - Albissola 2010
1:0
07.10.201816:30
AC Pisa 1909 - Alessandria Calcio
0:0
07.10.201820:30
Piacenza Calcio - Novara Calcio
0:3
07.10.201820:30
Robur Siena - AC Arezzo
0:0
08.10.201820:30
A.C. Gozzano - AS Pro Piacenza
neh.
08.10.201820:45
Juventus U23 - Pro Patria Calcio
2:0
14.10.201814:30
Arzachena Calcio - Juventus U23
1:0
14.10.201814:30
Carrarese Calcio - Novara Calcio
4:2
14.10.201814:30
AC Cuneo - Olbia Calcio
1:0
14.10.201814:30
AC Pistoiese - AC Pisa 1909
0:2
14.10.201816:30
Alessandria Calcio - Robur Siena
1:1
14.10.201816:30
Pro Patria Calcio - US Pro Vercelli
0:1
14.10.201820:30
Albissola 2010 - Piacenza Calcio
1:1
15.10.201818:30
A.C. Gozzano - AS Lucchese Libertas
1:1
15.10.201820:45
AC Arezzo - US Pontedera
2:0
17.10.201820:30
Albissola 2010 - AC Pistoiese
1:3
17.10.201820:30
Novara Calcio - Pro Patria Calcio
0:1
17.10.201820:30
Olbia Calcio - Alessandria Calcio
0:0
17.10.201820:30
Piacenza Calcio - Carrarese Calcio
2:1
17.10.201820:30
AC Pisa 1909 - AS Pro Piacenza
neh.
17.10.201820:30
Robur Siena - AC Cuneo
1:1
18.10.201820:30
Juventus U23 - AC Arezzo
3:1
18.10.201820:30
AS Lucchese Libertas - Arzachena Calcio
4:0
18.10.201820:30
US Pontedera - A.C. Gozzano
1:1
21.10.201815:30
Arzachena Calcio - Alessandria Calcio
0:1
21.10.201816:30
AC Arezzo - Albissola 2010
2:0
21.10.201816:30
Juventus U23 - Robur Siena
2:2
21.10.201816:30
AC Pistoiese - Novara Calcio
0:2
21.10.201816:30
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
1:4
21.10.201816:30
US Pro Vercelli - US Pontedera
0:0
21.10.201820:30
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
neh.
22.10.201820:30
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
3:4
22.10.201820:30
A.C. Gozzano - AC Pisa 1909
0:2
28.10.201814:30
AC Cuneo - Arzachena Calcio
1:0
28.10.201814:30
Olbia Calcio - AC Arezzo
0:0
28.10.201816:30
Albissola 2010 - Pro Patria Calcio
1:1
28.10.201816:30
AS Lucchese Libertas - Juventus U23
3:2
28.10.201819:30
Alessandria Calcio - A.C. Gozzano
1:1
29.10.201820:30
US Pontedera - Carrarese Calcio
0:0
03.11.201820:30
US Pro Vercelli - Novara Calcio
1:1
03.11.201820:45
AC Pistoiese - Alessandria Calcio
0:0
04.11.201814:30
Carrarese Calcio - Albissola 2010
3:0
04.11.201816:30
AC Arezzo - AC Cuneo
0:0
04.11.201816:30
A.C. Gozzano - Robur Siena
2:1
04.11.201816:30
Pro Patria Calcio - US Pontedera
1:0
04.11.201816:30
Virtus Entella - AC Pisa 1909
2:0
04.11.201820:30
Arzachena Calcio - Olbia Calcio
1:0
04.11.201820:30
AS Pro Piacenza - AS Lucchese Libertas
neh.
05.11.201820:45
Juventus U23 - Piacenza Calcio
0:2
07.11.201820:30
AC Arezzo - US Pro Vercelli
3:1
07.11.201820:30
Robur Siena - AC Pisa 1909
1:0
07.11.201820:30
Novara Calcio - Albissola 2010
0:1
08.11.201820:30
Virtus Entella - Arzachena Calcio
1:0
11.11.201814:30
AC Cuneo - AC Pistoiese
0:0
11.11.201814:30
Olbia Calcio - A.C. Gozzano
1:4
11.11.201814:30
Pro Patria Calcio - Arzachena Calcio
1:0
11.11.201816:30
Albissola 2010 - Juventus U23
1:0
11.11.201816:30
Alessandria Calcio - Carrarese Calcio
2:3
11.11.201816:30
AS Lucchese Libertas - AC Pisa 1909
0:1
11.11.201816:30
Novara Calcio - AC Arezzo
2:2
11.11.201816:30
Robur Siena - US Pro Vercelli
0:2
11.11.201820:30
Piacenza Calcio - AS Pro Piacenza
neh.
12.11.201820:30
US Pontedera - Virtus Entella
1:2
18.11.201814:30
Arzachena Calcio - US Pro Vercelli
1:3
18.11.201814:30
AC Cuneo - Novara Calcio
0:0
18.11.201816:30
A.C. Gozzano - Albissola 2010
1:0
18.11.201816:30
Juventus U23 - US Pontedera
1:2
18.11.201816:30
AC Pisa 1909 - Olbia Calcio
1:1
18.11.201816:30
AC Pistoiese - Piacenza Calcio
2:0
18.11.201816:30
AS Pro Piacenza - Pro Patria Calcio
neh.
18.11.201816:30
Virtus Entella - Alessandria Calcio
3:1
18.11.201818:30
AS Lucchese Libertas - Robur Siena
2:3
19.11.201820:45
AC Arezzo - Carrarese Calcio
2:2
21.11.201820:30
Virtus Entella - Olbia Calcio
3:2
21.11.201820:30
Arzachena Calcio - Novara Calcio
0:2
21.11.201820:30
Pro Patria Calcio - Robur Siena
1:1
21.11.201820:30
US Pro Vercelli - Alessandria Calcio
1:1
25.11.201814:30
Carrarese Calcio - AC Pisa 1909
4:1
25.11.201814:30
Novara Calcio - A.C. Gozzano
0:0
25.11.201814:30
US Pontedera - Arzachena Calcio
2:0
25.11.201816:30
Albissola 2010 - AS Pro Piacenza
neh.
25.11.201816:30
Olbia Calcio - AC Pistoiese
1:1
25.11.201816:30
Piacenza Calcio - AC Arezzo
0:2
25.11.201816:30
Pro Patria Calcio - AS Lucchese Libertas
2:2
25.11.201816:30
US Pro Vercelli - Juventus U23
1:0
25.11.201816:30
Robur Siena - Virtus Entella
1:0
25.11.201818:30
Alessandria Calcio - AC Cuneo
0:3
28.11.201814:30
AS Pro Piacenza - Robur Siena
neh.
28.11.201820:30
US Pontedera - Novara Calcio
0:0
28.11.201820:30
US Pro Vercelli - Piacenza Calcio
1:1
02.12.201814:30
AC Arezzo - Pro Patria Calcio
1:1
02.12.201814:30
Arzachena Calcio - Robur Siena
2:1
02.12.201814:30
AC Cuneo - US Pontedera
0:2
02.12.201814:30
A.C. Gozzano - US Pro Vercelli
0:1
02.12.201814:30
AS Lucchese Libertas - Olbia Calcio
1:1
02.12.201814:30
AS Pro Piacenza - Carrarese Calcio
neh.
02.12.201814:30
Virtus Entella - Novara Calcio
1:1
02.12.201816:30
AC Pisa 1909 - Albissola 2010
1:1
02.12.201818:30
AC Pistoiese - Juventus U23
0:1
03.12.201820:45
Alessandria Calcio - Piacenza Calcio
0:2
09.12.201814:30
AC Arezzo - Alessandria Calcio
1:1
09.12.201814:30
Carrarese Calcio - AC Pistoiese
2:1
09.12.201814:30
Juventus U23 - AC Pisa 1909
1:3
09.12.201814:30
Novara Calcio - AS Lucchese Libertas
2:2
09.12.201814:30
Piacenza Calcio - Arzachena Calcio
3:1
09.12.201816:30
Pro Patria Calcio - A.C. Gozzano
1:1
09.12.201818:30
Albissola 2010 - Virtus Entella
0:1
09.12.201818:30
US Pontedera - AS Pro Piacenza
neh.
10.12.201820:45
US Pro Vercelli - AC Cuneo
0:1
12.12.201814:30
A.C. Gozzano - Carrarese Calcio
1:1
12.12.201814:30
Virtus Entella - Pro Patria Calcio
0:1
12.12.201818:30
Olbia Calcio - Juventus U23
0:1
12.12.201818:30
AS Pro Piacenza - AC Arezzo
neh.
12.12.201818:30
Robur Siena - Albissola 2010
4:1
12.12.201819:30
AC Pistoiese - US Pontedera
0:1
12.12.201820:30
Alessandria Calcio - Novara Calcio
1:1
12.12.201820:30
AC Pisa 1909 - Arzachena Calcio
2:0
13.12.201814:30
AC Cuneo - Piacenza Calcio
0:0
13.12.201818:30
AS Lucchese Libertas - US Pro Vercelli
1:1
16.12.201814:30
AC Arezzo - Virtus Entella
2:2
16.12.201814:30
Arzachena Calcio - AS Pro Piacenza
neh.
16.12.201814:30
Carrarese Calcio - Robur Siena
1:2
16.12.201814:30
Novara Calcio - Olbia Calcio
4:0
16.12.201814:30
Piacenza Calcio - AS Lucchese Libertas
1:0
16.12.201814:30
US Pro Vercelli - AC Pistoiese
1:0
16.12.201816:30
Juventus U23 - A.C. Gozzano
0:0
16.12.201816:30
Pro Patria Calcio - Alessandria Calcio
0:0
16.12.201818:30
Albissola 2010 - AC Cuneo
2:0
16.12.201818:30
US Pontedera - AC Pisa 1909
0:2
22.12.201820:45
Robur Siena - Novara Calcio
1:1
23.12.201814:30
Alessandria Calcio - US Pontedera
1:1
23.12.201814:30
AC Cuneo - Carrarese Calcio
2:0
23.12.201814:30
A.C. Gozzano - AC Arezzo
0:1
23.12.201814:30
Olbia Calcio - Piacenza Calcio
0:1
23.12.201814:30
AC Pisa 1909 - Pro Patria Calcio
0:2
23.12.201814:30
AC Pistoiese - Arzachena Calcio
2:0
23.12.201814:30
AS Pro Piacenza - US Pro Vercelli
neh.
23.12.201818:30
AS Lucchese Libertas - Albissola 2010
2:2
23.12.201818:30
Virtus Entella - Juventus U23
1:0
26.12.201814:00
Piacenza Calcio - Robur Siena
0:1
26.12.201814:30
Carrarese Calcio - Virtus Entella
0:2
26.12.201814:30
Novara Calcio - AC Pisa 1909
2:2
26.12.201814:30
Pro Patria Calcio - AC Cuneo
2:0
26.12.201814:30
US Pro Vercelli - Olbia Calcio
1:1
26.12.201817:30
Albissola 2010 - Alessandria Calcio
1:2
26.12.201820:30
AC Arezzo - AC Pistoiese
2:1
26.12.201820:30
US Pontedera - AS Lucchese Libertas
3:3
27.12.201814:30
Arzachena Calcio - A.C. Gozzano
1:2
27.12.201814:30
Juventus U23 - AS Pro Piacenza
neh.
30.12.201812:30
Virtus Entella - A.C. Gozzano
0:0
30.12.201814:30
Olbia Calcio - Albissola 2010
1:1
30.12.201814:30
Carrarese Calcio - Arzachena Calcio
2:0
30.12.201814:30
Alessandria Calcio - Juventus U23
0:1
30.12.201814:30
AC Arezzo - AS Lucchese Libertas
0:0
30.12.201814:30
AC Cuneo - AC Pisa 1909
0:0
30.12.201814:30
Novara Calcio - US Pontedera
1:0
30.12.201814:30
AC Pistoiese - Pro Patria Calcio
3:1
30.12.201814:30
Robur Siena - AS Pro Piacenza
3:0k
30.12.201814:30
Piacenza Calcio - US Pro Vercelli
0:1
19.01.201914:30
A.C. Gozzano - AC Cuneo
4:0
19.01.201920:45
AC Pisa 1909 - Robur Siena
2:2
20.01.201914:30
US Pro Vercelli - AC Arezzo
1:0
20.01.201914:30
Juventus U23 - Carrarese Calcio
0:1
20.01.201914:30
Pro Patria Calcio - Olbia Calcio
3:2
20.01.201914:30
US Pontedera - Piacenza Calcio
1:1
20.01.201914:30
Arzachena Calcio - Virtus Entella
1:4
20.01.201918:30
AS Lucchese Libertas - AC Pistoiese
1:0
21.01.201920:45
Albissola 2010 - Novara Calcio
0:1
23.01.201914:30
Piacenza Calcio - A.C. Gozzano
2:1
23.01.201914:30
AC Cuneo - Juventus U23
2:1
23.01.201914:30
Carrarese Calcio - AS Lucchese Libertas
3:1
23.01.201914:30
Olbia Calcio - Virtus Entella
2:1
23.01.201918:30
AC Arezzo - AC Pisa 1909
1:0
23.01.201918:30
Robur Siena - Pro Patria Calcio
1:0
24.01.201914:30
Novara Calcio - Arzachena Calcio
2:0
24.01.201918:30
Albissola 2010 - US Pontedera
1:2
27.01.201914:30
US Pro Vercelli - Albissola 2010
1:0
27.01.201914:30
AS Lucchese Libertas - Alessandria Calcio
2:2
27.01.201914:30
Arzachena Calcio - AC Arezzo
0:1
27.01.201914:30
Pro Patria Calcio - Carrarese Calcio
3:1
27.01.201914:30
Virtus Entella - AC Cuneo
3:1
27.01.201918:30
Juventus U23 - Novara Calcio
1:1
27.01.201918:30
AC Pisa 1909 - Piacenza Calcio
2:2
27.01.201918:30
US Pontedera - Robur Siena
3:3
28.01.201914:30
A.C. Gozzano - AC Pistoiese
0:1
03.02.201914:30
Albissola 2010 - Arzachena Calcio
2:1
03.02.201914:30
Alessandria Calcio - AC Pisa 1909
1:1
03.02.201914:30
Olbia Calcio - US Pontedera
1:1
03.02.201914:30
Carrarese Calcio - US Pro Vercelli
0:1
03.02.201914:30
AC Pistoiese - Virtus Entella
0:2
03.02.201916:30
AC Arezzo - Robur Siena
3:3
03.02.201918:30
Novara Calcio - Piacenza Calcio
0:0
04.02.201918:00
Pro Patria Calcio - Juventus U23
2:1
09.02.201920:45
US Pontedera - AC Arezzo
1:1
10.02.201914:30
Robur Siena - Alessandria Calcio
3:1
10.02.201914:30
Juventus U23 - Arzachena Calcio
1:0
10.02.201914:30
Novara Calcio - Carrarese Calcio
1:2
10.02.201914:30
Olbia Calcio - AC Cuneo
1:2
10.02.201914:30
AS Lucchese Libertas - A.C. Gozzano
0:0
10.02.201914:30
US Pro Vercelli - Pro Patria Calcio
0:0
10.02.201918:30
Piacenza Calcio - Albissola 2010
1:1
10.02.201918:30
AC Pisa 1909 - AC Pistoiese
2:1
13.02.201914:30
Carrarese Calcio - Piacenza Calcio
0:2
13.02.201914:30
A.C. Gozzano - US Pontedera
1:1
13.02.201914:30
AC Cuneo - Robur Siena
1:1
13.02.201918:00
Alessandria Calcio - Olbia Calcio
0:0
13.02.201918:30
AC Pistoiese - Albissola 2010
1:1
13.02.201918:30
AC Arezzo - Juventus U23
1:1
13.02.201918:30
Arzachena Calcio - AS Lucchese Libertas
1:0
13.02.201918:30
Pro Patria Calcio - Novara Calcio
1:0
13.02.201918:30
Virtus Entella - US Pro Vercelli
2:1
17.02.201914:30
Albissola 2010 - AC Arezzo
1:2
17.02.201914:30
Alessandria Calcio - Arzachena Calcio
0:1
17.02.201914:30
Olbia Calcio - Carrarese Calcio
3:1
17.02.201914:30
AC Pisa 1909 - A.C. Gozzano
2:0
17.02.201914:30
Robur Siena - Juventus U23
3:2
17.02.201914:30
Novara Calcio - AC Pistoiese
1:1
17.02.201914:30
AC Cuneo - AS Pro Piacenza
3:0k
17.02.201914:30
US Pontedera - US Pro Vercelli
0:2
17.02.201918:30
Piacenza Calcio - Pro Patria Calcio
1:0
17.02.201918:30
AS Lucchese Libertas - Virtus Entella
1:1
20.02.201914:30
Virtus Entella - AC Pistoiese
3:1
20.02.201914:30
Olbia Calcio - Robur Siena
0:0
20.02.201914:30
AC Cuneo - AS Lucchese Libertas
0:1
23.02.201916:30
A.C. Gozzano - Alessandria Calcio
1:1
24.02.201914:30
Pro Patria Calcio - Albissola 2010
2:0
24.02.201914:30
Arzachena Calcio - AC Cuneo
0:0
24.02.201914:30
Juventus U23 - AS Lucchese Libertas
1:0
24.02.201914:30
AS Pro Piacenza - Novara Calcio
0:3k
24.02.201914:30
AC Arezzo - Olbia Calcio
1:0
24.02.201914:30
Virtus Entella - Piacenza Calcio
3:1
24.02.201914:30
US Pro Vercelli - AC Pisa 1909
1:2
24.02.201914:30
Carrarese Calcio - US Pontedera
1:0
25.02.201920:45
AC Pistoiese - Robur Siena
0:2
27.02.2019?
AS Pro Piacenza - Virtus Entella
neh.
02.03.201914:30
AC Cuneo - AC Arezzo
1:0
02.03.201914:30
Albissola 2010 - Carrarese Calcio
0:3
02.03.201914:30
Piacenza Calcio - Juventus U23
2:1
02.03.201916:30
Robur Siena - A.C. Gozzano
1:0
02.03.201916:30
Alessandria Calcio - AC Pistoiese
1:0
02.03.201918:30
US Pontedera - Pro Patria Calcio
1:0
02.03.201920:30
Olbia Calcio - Arzachena Calcio
0:1
02.03.201920:30
AC Pisa 1909 - Virtus Entella
0:0
02.03.201920:45
Novara Calcio - US Pro Vercelli
2:1
03.03.2019?
AS Lucchese Libertas - AS Pro Piacenza
3:0k
05.03.201914:30
AC Cuneo - Virtus Entella
2:0
05.03.201918:30
Robur Siena - AC Pistoiese
2:3
05.03.201919:30
Novara Calcio - AS Pro Piacenza
neh.
05.03.201920:30
AC Pisa 1909 - US Pro Vercelli
2:1
09.03.201914:30
Carrarese Calcio - Alessandria Calcio
1:1
09.03.201914:30
AC Pisa 1909 - AS Lucchese Libertas
0:0
09.03.201914:30
A.C. Gozzano - Olbia Calcio
0:1
09.03.201914:30
Virtus Entella - US Pontedera
3:0
09.03.201914:30
Arzachena Calcio - Pro Patria Calcio
1:0
09.03.201916:30
AC Pistoiese - AC Cuneo
1:0
09.03.201916:30
AC Arezzo - Novara Calcio
1:1
09.03.201920:30
Juventus U23 - Albissola 2010
1:0
10.03.2019?
AS Pro Piacenza - Piacenza Calcio
0:3k
10.03.201914:30
US Pro Vercelli - Robur Siena
1:1
12.03.201920:30
AS Pro Piacenza - Alessandria Calcio
0:3k
16.03.201914:30
Carrarese Calcio - AC Arezzo
3:0
16.03.201914:30
US Pro Vercelli - Arzachena Calcio
4:0
16.03.201914:30
Novara Calcio - AC Cuneo
1:3
16.03.201914:30
Olbia Calcio - AC Pisa 1909
0:1
16.03.201914:30
Pro Patria Calcio - AS Pro Piacenza
3:0k
16.03.201914:30
Alessandria Calcio - Virtus Entella
0:0
16.03.201916:30
Albissola 2010 - A.C. Gozzano
1:1
16.03.201916:30
Robur Siena - AS Lucchese Libertas
1:0
16.03.201918:30
Piacenza Calcio - AC Pistoiese
1:0
16.03.201920:30
US Pontedera - Juventus U23
1:0
19.03.201920:30
US Pro Vercelli - Virtus Entella
0:0
19.03.201920:30
AC Pistoiese - AS Pro Piacenza
3:0k
23.03.201914:30
AS Pro Piacenza - Albissola 2010
0:3k
23.03.201914:30
AC Cuneo - Alessandria Calcio
0:0
23.03.201914:30
A.C. Gozzano - Novara Calcio
0:0
23.03.201914:30
AC Pistoiese - Olbia Calcio
1:3
23.03.201914:30
Arzachena Calcio - US Pontedera
3:0
23.03.201914:30
AS Lucchese Libertas - Pro Patria Calcio
3:1
23.03.201914:30
Juventus U23 - US Pro Vercelli
3:0
23.03.201920:30
AC Pisa 1909 - Carrarese Calcio
1:0
23.03.201920:30
AC Arezzo - Piacenza Calcio
1:1
23.03.201920:30
Virtus Entella - Robur Siena
0:0
26.03.201920:30
Virtus Entella - AS Lucchese Libertas
1:1
26.03.201920:30
AS Pro Piacenza - Olbia Calcio
0:3k
30.03.201914:30
Pro Patria Calcio - AC Arezzo
1:1
30.03.201914:30
Robur Siena - Arzachena Calcio
1:3
30.03.201914:30
US Pro Vercelli - A.C. Gozzano
1:0
30.03.201914:30
Olbia Calcio - AS Lucchese Libertas
0:1
30.03.201914:30
Juventus U23 - AC Pistoiese
0:4
30.03.201914:30
Carrarese Calcio - AS Pro Piacenza
3:0k
30.03.201916:30
Albissola 2010 - AC Pisa 1909
0:1
30.03.201918:30
US Pontedera - AC Cuneo
1:1
30.03.201920:45
Piacenza Calcio - Alessandria Calcio
4:0
01.04.201920:45
Novara Calcio - Virtus Entella
1:2
02.04.201920:30
Alessandria Calcio - US Pro Vercelli
2:1
02.04.201920:30
AS Pro Piacenza - A.C. Gozzano
0:3k
06.04.201914:30
Robur Siena - Olbia Calcio
1:0
06.04.201914:30
AS Pro Piacenza - US Pontedera
0:3k
06.04.201914:30
A.C. Gozzano - Pro Patria Calcio
0:2
06.04.201914:30
AC Cuneo - US Pro Vercelli
0:2
06.04.201916:30
AC Pisa 1909 - Juventus U23
2:1
06.04.201916:30
AS Lucchese Libertas - Novara Calcio
0:1
06.04.201916:30
Arzachena Calcio - Piacenza Calcio
0:1
06.04.201918:30
AC Pistoiese - Carrarese Calcio
0:1
06.04.201920:30
Virtus Entella - Albissola 2010
4:0
08.04.201920:45
Alessandria Calcio - AC Arezzo
2:3
09.04.201920:30
Virtus Entella - AS Pro Piacenza
3:0k
13.04.201914:30
Carrarese Calcio - A.C. Gozzano
2:1
13.04.201914:30
Juventus U23 - Olbia Calcio
2:2
13.04.201914:30
Arzachena Calcio - AC Pisa 1909
0:3
13.04.201914:30
AC Arezzo - AS Pro Piacenza
3:0k
13.04.201914:30
Albissola 2010 - Robur Siena
3:2
13.04.201916:30
Piacenza Calcio - AC Cuneo
2:1
13.04.201916:30
US Pro Vercelli - AS Lucchese Libertas
0:0
13.04.201916:30
Pro Patria Calcio - Virtus Entella
2:0
13.04.201920:30
Novara Calcio - Alessandria Calcio
0:1
13.04.201920:30
US Pontedera - AC Pistoiese
0:0
18.04.201914:30
A.C. Gozzano - Juventus U23
1:2
18.04.201916:30
AC Cuneo - Albissola 2010
1:1
18.04.201919:00
Robur Siena - Carrarese Calcio
3:0
18.04.201920:30
Virtus Entella - AC Arezzo
2:1
18.04.201920:30
AS Pro Piacenza - Arzachena Calcio
0:3k
18.04.201920:30
Olbia Calcio - Novara Calcio
1:2
18.04.201920:30
AS Lucchese Libertas - Piacenza Calcio
1:2
18.04.201920:30
AC Pisa 1909 - US Pontedera
0:0
18.04.201920:30
Alessandria Calcio - Pro Patria Calcio
1:2
18.04.201920:30
AC Pistoiese - US Pro Vercelli
1:2
23.04.201920:30
Piacenza Calcio - Virtus Entella
1:0
27.04.201916:30
US Pontedera - Alessandria Calcio
1:2
27.04.201916:30
Carrarese Calcio - AC Cuneo
3:0
27.04.201916:30
AC Arezzo - A.C. Gozzano
2:0
27.04.201916:30
Albissola 2010 - AS Lucchese Libertas
1:1
27.04.201916:30
Piacenza Calcio - Olbia Calcio
3:2
27.04.201916:30
Pro Patria Calcio - AC Pisa 1909
1:2
27.04.201916:30
Arzachena Calcio - AC Pistoiese
0:0
27.04.201916:30
US Pro Vercelli - AS Pro Piacenza
3:0k
27.04.201916:30
Novara Calcio - Robur Siena
2:2
27.04.201916:30
Juventus U23 - Virtus Entella
0:2
30.04.201920:30
AS Pro Piacenza - AC Pisa 1909
0:3k
04.05.201916:30
Alessandria Calcio - Albissola 2010
3:0
04.05.201916:30
AC Pistoiese - AC Arezzo
0:3
04.05.201916:30
A.C. Gozzano - Arzachena Calcio
1:3
04.05.201916:30
Virtus Entella - Carrarese Calcio
1:0
04.05.201916:30
AS Pro Piacenza - Juventus U23
0:3k
04.05.201916:30
AC Pisa 1909 - Novara Calcio
3:0
04.05.201916:30
Robur Siena - Piacenza Calcio
2:0
04.05.201916:30
AS Lucchese Libertas - US Pontedera
1:0
04.05.201916:30
AC Cuneo - Pro Patria Calcio
0:0
04.05.201916:30
Olbia Calcio - US Pro Vercelli
1:0
29.06. Pecchia koučem rezervy Juventusu
Rezervní tým Juventusu povede Fabio Pecchia. Pětačtyřicetiletý kouč naposledy působil v Japonsku, kde vedl Avispu Fukuoka. (football-italia.net)
18.02. Pro Piacenza vyloučena ze třetí ligy
Ze třetí italské ligy byla vyloučena Pro Piacenza. Finančně sužovaný celek, který od začátku sezóny nevyplácel trenérskému personálu ani hráčům mzdy, o víkendu nastoupil na hřišti Cunea jenom se sedmi dorostenci a odnesl si rekordní porážku 0:20. (football-italia.net)
14.02. Berlusconi chce v Monze jen Italy
Bývalý dlouholetý boss AC Milán Silvio Berlusconi, který momentálně šéfuje v třetiligové Monze, si přeje, aby jeho klub byl plně italský. Reaguje tak na několik klubů z italské Serie A, které nenasadily do základní sestavy jediného Itala. "Chci z Monzy udělat modelový tým. Hrát by za něj měli jen Italové, mladí, bez vousů, bez tetování a náušnic," uvedl bývalý italský premiér. (football-italia.net)
04.09.2018 Monza by údajně mohla změnit majitele
Nové majitele by mohla mít třetiligová italská Monza. Možnost koupě tohoto klubu podle posledních zpráv zvažují Silvio Berlusconi a Adriano Galliani, kteří dlouhé roky vedli AC Milán. (football-italia.net)
14.08.2018 V Itálii bude minuta ticha
Italská fotbalová asociace oznámila, že na všech víkendových zápasech se bude držet minuta ticha za oběti neštěstí v Janově. V přístavním městě se dnes zřítil dálniční most a zemřelo nejméně 35 lidí. (football-italia.net)
03.08.2018 Juventus bude mít béčko ve třetí lize
Juventus je prvním italským klubem, který bude mít svůj rezervní tým v profesionální soutěži. Mužstvo do 23 let bylo zařazeno do italské Serie C. (football-italia.net)
01.11.2017 Murilo se ocitl v hledáčku Udinese
Udinese hledá posily do útoku a jednoho vhodného kandidáta si vyhlédlo v domácí nižší soutěži. Italský celek sleduje 22letého Murila, který je smluvně vázán ve třetiligovém Livornu. (transfermarketweb.com)
14.12.2016 Rubinho bude nastupovat za Como
Calcio Como získalo zvučnou posilu. Za třetiligový italský celek bude minimálně do konce sezóny nastupovat brankář Rubinho, jenž naposledy oblékal dres Juventusu. (football-italia.net)
24.08.2016 Zápasy v Itálii začnou mnutou ticha
Všechny profesionální fotbalové zápasy v Itálii začnou tento týden minutou ticha k uctění obětí dnešního zemětřesení, které si dosud vyžádalo 38 lidských životů. Hráči reprezentačního týmu budou mít příští týden v přípravném utkání na rukávech černé pásky. Zemětřesení, které mělo sílu 6,2 stupně, udeřilo dnes nad ránem ve střední Itálii a překvapilo obyvatele ve spánku. Vedle potvrzeného počtu mrtvých se další stovky lidí pohřešují. Zápasy fotbalové Serie A se hrají v sobotu a v neděli, ve čtvrtek 1. září přivítá Itálie v Bari v přípravném utkání Francii. (ČTK)
17.07.2016 Inter by měl zaměstnat Gregucciho
Angelo Gregucci by se měl připojit k trenérskému personálu milánského Interu. Očekávaný nový spolupracovník Roberta Manciniho naposledy působil jako trenér třetiligové Alessandrie Calcio, kde se dohodl na ukončení vzájemné spolupráce. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.10.
Carrarese Calcio - US Pergolettese
3:0
13.10.
Calcio Lecco - US Pianese ASD
1:3
13.10.
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
0:1
13.10.
Alessandria Calcio - Calcio Como
1:1
13.10.
Giana Erminio - Novara Calcio
2:1
13.10.
AC Monza Brianza - UC AlbinoLeffe
1:0
13.10.
AC Renate - A.C. Gozzano
3:0
13.10.
Robur Siena - AC Arezzo
1:1
14.10.
US Pontedera - AC Pistoiese
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.15:00
Pro Patria - US Pro Vercelli
info
19.10.15:00
AC Pistoiese - Giana Erminio
info
19.10.20:45
AC Arezzo - Alessandria Calcio
info
20.10.15:00
A.C. Gozzano - Olbia Calcio
info
20.10.15:00
Novara Calcio - Carrarese Calcio
info
20.10.15:00
US Pergolettese - Robur Siena
info
20.10.15:00
US Pianese ASD - AC Monza Brianza
info
20.10.15:00
Calcio Como - US Pontedera
info
20.10.17:30
Juventus U23 - AC Renate
info
20.10.17:30
UC AlbinoLeffe - Calcio Lecco
info
23.10.15:00
Olbia Calcio - UC AlbinoLeffe
info
23.10.18:30
Carrarese Calcio - Calcio Como
info
23.10.18:30
Giana Erminio - US Pergolettese
info
23.10.18:30
Calcio Lecco - Juventus U23
info
23.10.18:30
AC Renate - Novara Calcio
info
23.10.18:30
US Pontedera - Pro Patria Calcio
info
23.10.20:45
Robur Siena - US Pianese ASD
info
23.10.20:45
US Pro Vercelli - AC Arezzo
info
23.10.20:45
AC Monza Brianza - A.C. Gozzano
info
23.10.20:45
Alessandria Calcio - AC Pistoiese
info
Všechny zápasy