základní část

24.08.201821:00
Brescia Calcio - Perugia Calcio
1:1
25.08.201818:00
US Cremonese - Delfino Pescara
1:1
25.08.201818:00
Salernitana Calcio - Città di Palermo
0:0
25.08.201818:00
Venezia FC - Spezia Calcio
1:0
26.08.201818:00
Hellas Verona - Calcio Padova
1:1
26.08.201821:00
Ascoli Calcio - Cosenza Calcio
1:1
26.08.201821:00
AS Cittadella - FC Crotone
3:0
26.08.201821:00
US Foggia - Carpi FC
4:2
27.08.201821:00
Benevento Calcio - US Lecce
3:3
31.08.201821:00
Città di Palermo - US Cremonese
2:2
01.09.201818:00
Carpi FC - AS Cittadella
0:1
01.09.201818:00
Cosenza Calcio - Hellas Verona
0:3k
01.09.201818:00
Calcio Padova - Venezia FC
1:0
01.09.201818:00
Spezia Calcio - Brescia Calcio
3:2
02.09.201818:00
Delfino Pescara - AS Livorno
2:1
02.09.201821:00
FC Crotone - US Foggia
4:1
02.09.201821:00
US Lecce - Salernitana Calcio
2:2
02.09.201821:00
Perugia Calcio - Ascoli Calcio
2:0
14.09.201821:00
Venezia FC - Benevento Calcio
2:3
15.09.201815:00
Ascoli Calcio - US Lecce
1:0
15.09.201815:00
Brescia Calcio - Delfino Pescara
1:1
15.09.201815:00
AS Cittadella - Cosenza Calcio
2:0
15.09.201818:00
US Cremonese - Spezia Calcio
2:0
16.09.201815:00
Hellas Verona - Carpi FC
4:1
16.09.201815:00
Salernitana Calcio - Calcio Padova
3:0
16.09.201821:00
US Foggia - Città di Palermo
1:2
17.09.201821:00
AS Livorno - FC Crotone
0:1
21.09.201821:00
Benevento Calcio - Salernitana Calcio
4:0
22.09.201815:00
Carpi FC - Brescia Calcio
1:1
22.09.201815:00
FC Crotone - Hellas Verona
1:2
22.09.201815:00
US Lecce - Venezia FC
2:1
22.09.201815:00
Città di Palermo - Perugia Calcio
4:1
22.09.201815:00
Delfino Pescara - US Foggia
1:0
22.09.201815:00
Spezia Calcio - AS Cittadella
1:0
22.09.201818:00
Cosenza Calcio - AS Livorno
1:1
23.09.201821:00
Calcio Padova - US Cremonese
1:1
25.09.201821:00
Brescia Calcio - Città di Palermo
2:1
25.09.201821:00
AS Cittadella - Benevento Calcio
0:1
25.09.201821:00
Hellas Verona - Spezia Calcio
2:1
25.09.201821:00
AS Livorno - US Lecce
0:3
25.09.201821:00
Perugia Calcio - Carpi FC
0:1
25.09.201821:00
Delfino Pescara - FC Crotone
2:1
25.09.201821:00
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
1:1
26.09.201819:00
US Cremonese - Cosenza Calcio
2:0
26.09.201821:00
US Foggia - Calcio Padova
2:1
28.09.201821:00
FC Crotone - Brescia Calcio
2:2
29.09.201815:00
US Lecce - AS Cittadella
1:1
29.09.201815:00
Salernitana Calcio - Hellas Verona
1:0
29.09.201815:00
Spezia Calcio - Carpi FC
2:1
29.09.201818:00
Venezia FC - AS Livorno
1:1
30.09.201815:00
Ascoli Calcio - US Cremonese
0:0
30.09.201815:00
Cosenza Calcio - Perugia Calcio
1:1
30.09.201821:00
Benevento Calcio - US Foggia
1:3
02.10.201817:30
Calcio Padova - Delfino Pescara
2:2
05.10.201821:00
Hellas Verona - US Lecce
0:2
06.10.201815:00
Carpi FC - Cosenza Calcio
1:1
06.10.201815:00
US Cremonese - Salernitana Calcio
0:0
06.10.201815:00
US Foggia - Ascoli Calcio
3:2
06.10.201815:00
Delfino Pescara - Benevento Calcio
2:1
06.10.201818:00
Perugia Calcio - Venezia FC
1:0
07.10.201815:00
Brescia Calcio - Calcio Padova
4:1
07.10.201815:00
AS Livorno - Spezia Calcio
1:3
07.10.201821:00
Città di Palermo - FC Crotone
1:0
19.10.201821:00
Spezia Calcio - Delfino Pescara
1:3
20.10.201815:00
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
20.10.201815:00
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
20.10.201815:00
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
20.10.201818:00
FC Crotone - Calcio Padova
2:1
21.10.201815:00
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
2:1
21.10.201815:00
Venezia FC - Hellas Verona
1:1
21.10.201821:00
US Lecce - Città di Palermo
1:2
22.10.201821:00
Benevento Calcio - AS Livorno
1:0
26.10.201821:00
Città di Palermo - Venezia FC
1:1
27.10.201815:00
Benevento Calcio - US Cremonese
2:1
27.10.201815:00
Brescia Calcio - Cosenza Calcio
1:0
27.10.201815:00
US Foggia - US Lecce
2:2
27.10.201815:00
AS Livorno - Ascoli Calcio
1:0
27.10.201815:00
Calcio Padova - Spezia Calcio
0:0
27.10.201815:00
Delfino Pescara - AS Cittadella
0:1
27.10.201818:00
Hellas Verona - Perugia Calcio
2:1
28.10.201821:00
FC Crotone - Salernitana Calcio
1:1
30.10.201821:00
Ascoli Calcio - Hellas Verona
1:0
30.10.201821:00
Carpi FC - Città di Palermo
0:3
30.10.201821:00
AS Cittadella - US Foggia
1:1
30.10.201821:00
Cosenza Calcio - Delfino Pescara
1:1
30.10.201821:00
US Cremonese - Venezia FC
0:1
30.10.201821:00
Perugia Calcio - Calcio Padova
3:2
31.10.201819:00
Salernitana Calcio - AS Livorno
3:1
31.10.201821:00
US Lecce - FC Crotone
1:0
02.11.201821:00
Hellas Verona - US Cremonese
1:1
03.11.201815:00
US Foggia - Brescia Calcio
2:2
03.11.201815:00
Calcio Padova - AS Cittadella
0:0
03.11.201815:00
Città di Palermo - Cosenza Calcio
2:1
03.11.201818:00
Benevento Calcio - Ascoli Calcio
1:2
04.11.201815:00
FC Crotone - Carpi FC
1:1
04.11.201815:00
Venezia FC - Salernitana Calcio
1:0
04.11.201821:00
AS Livorno - Perugia Calcio
2:3
05.11.201821:00
Delfino Pescara - US Lecce
4:2
09.11.201821:00
Perugia Calcio - FC Crotone
2:1
10.11.201815:00
Ascoli Calcio - Calcio Padova
2:3
10.11.201815:00
Carpi FC - Benevento Calcio
2:2
10.11.201815:00
US Cremonese - AS Livorno
1:0
10.11.201815:00
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
1:0
10.11.201818:00
Cosenza Calcio - US Lecce
2:3
11.11.201815:00
Brescia Calcio - Hellas Verona
4:2
11.11.201815:00
AS Cittadella - Venezia FC
3:2
11.11.201821:00
Città di Palermo - Delfino Pescara
3:0
18.11.201815:00
Spezia Calcio - Benevento Calcio
3:1
23.11.201821:00
Hellas Verona - Città di Palermo
1:1
24.11.201815:00
AS Livorno - AS Cittadella
0:0
24.11.201815:00
Calcio Padova - Carpi FC
0:1
24.11.201815:00
Venezia FC - Brescia Calcio
2:1
24.11.201818:00
Benevento Calcio - Perugia Calcio
2:1
25.11.201815:00
Delfino Pescara - Ascoli Calcio
1:1
25.11.201815:00
Spezia Calcio - US Foggia
0:0
25.11.201821:00
US Lecce - US Cremonese
2:0
26.11.201821:00
FC Crotone - Cosenza Calcio
0:1
30.11.201821:00
Città di Palermo - Benevento Calcio
0:0
01.12.201815:00
AS Cittadella - Salernitana Calcio
3:1
01.12.201815:00
Cosenza Calcio - Calcio Padova
2:1
01.12.201815:00
US Cremonese - FC Crotone
1:0
01.12.201818:00
Ascoli Calcio - Spezia Calcio
3:1
02.12.201815:00
Brescia Calcio - AS Livorno
2:0
02.12.201815:00
Carpi FC - US Lecce
0:1
02.12.201821:00
Perugia Calcio - Delfino Pescara
2:1
03.12.201821:00
US Foggia - Venezia FC
1:1
07.12.201821:00
Delfino Pescara - Carpi FC
2:0
08.12.201812:30
Calcio Padova - Città di Palermo
1:3
08.12.201815:00
US Lecce - Perugia Calcio
0:0
08.12.201815:00
Spezia Calcio - Cosenza Calcio
4:0
08.12.201815:00
Venezia FC - Ascoli Calcio
1:0
09.12.201815:00
US Cremonese - AS Cittadella
0:0
09.12.201815:00
AS Livorno - US Foggia
3:1
09.12.201821:00
Benevento Calcio - Hellas Verona
0:1
10.12.201821:00
Salernitana Calcio - Brescia Calcio
1:3
14.12.201821:00
US Foggia - US Cremonese
3:1
15.12.201815:00
Ascoli Calcio - AS Cittadella
1:1
15.12.201815:00
Città di Palermo - AS Livorno
1:1
15.12.201815:00
Perugia Calcio - Spezia Calcio
1:1
16.12.201815:00
Carpi FC - Salernitana Calcio
3:2
16.12.201815:00
FC Crotone - Venezia FC
1:1
16.12.201817:00
Cosenza Calcio - Benevento Calcio
0:0
16.12.201821:00
Brescia Calcio - US Lecce
2:1
17.12.201821:00
Hellas Verona - Delfino Pescara
3:1
21.12.201821:00
Ascoli Calcio - Brescia Calcio
1:1
22.12.201815:00
US Cremonese - Carpi FC
1:2
22.12.201815:00
AS Livorno - Hellas Verona
0:0
23.12.201812:30
Salernitana Calcio - US Foggia
1:0
23.12.201815:00
AS Cittadella - Perugia Calcio
2:2
23.12.201815:00
US Lecce - Calcio Padova
3:2
23.12.201815:00
Venezia FC - Cosenza Calcio
0:1
23.12.201817:30
Spezia Calcio - Città di Palermo
1:1
23.12.201821:00
Benevento Calcio - FC Crotone
3:0
26.12.201815:00
Brescia Calcio - US Cremonese
3:2
26.12.201815:00
Carpi FC - AS Livorno
1:4
27.12.201819:00
Delfino Pescara - Venezia FC
1:0
27.12.201821:00
Cosenza Calcio - Salernitana Calcio
0:0
27.12.201821:00
FC Crotone - Spezia Calcio
0:3
27.12.201821:00
Hellas Verona - AS Cittadella
4:0
27.12.201821:00
Calcio Padova - Benevento Calcio
0:1
27.12.201821:00
Città di Palermo - Ascoli Calcio
3:0
27.12.201821:00
Perugia Calcio - US Foggia
3:0
30.12.201812:30
US Foggia - Hellas Verona
2:2
30.12.201815:00
Ascoli Calcio - FC Crotone
3:2
30.12.201815:00
AS Cittadella - Città di Palermo
0:1
30.12.201815:00
US Cremonese - Perugia Calcio
4:0
30.12.201815:00
Salernitana Calcio - Delfino Pescara
2:4
30.12.201815:00
Venezia FC - Carpi FC
1:1
30.12.201816:00
Benevento Calcio - Brescia Calcio
1:1
30.12.201818:00
AS Livorno - Calcio Padova
1:1
30.12.201821:00
Spezia Calcio - US Lecce
1:1
18.01.201921:00
Città di Palermo - Salernitana Calcio
1:2
19.01.201915:00
US Lecce - Benevento Calcio
1:1
19.01.201915:00
FC Crotone - AS Cittadella
0:0
19.01.201915:00
Carpi FC - US Foggia
0:2
19.01.201918:00
Perugia Calcio - Brescia Calcio
0:2
20.01.201915:00
Cosenza Calcio - Ascoli Calcio
0:0
20.01.201915:00
Calcio Padova - Hellas Verona
3:0
20.01.201921:00
Delfino Pescara - US Cremonese
0:0
21.01.201921:00
Spezia Calcio - Venezia FC
1:1
25.01.201921:00
US Foggia - FC Crotone
0:2
26.01.201915:00
AS Cittadella - Carpi FC
3:1
26.01.201915:00
US Cremonese - Città di Palermo
2:0
26.01.201915:00
Ascoli Calcio - Perugia Calcio
0:3
26.01.201918:00
Salernitana Calcio - US Lecce
1:2
27.01.201915:00
Venezia FC - Calcio Padova
2:1
27.01.201915:00
AS Livorno - Delfino Pescara
0:0
27.01.201918:00
Brescia Calcio - Spezia Calcio
4:4
28.01.201921:00
Hellas Verona - Cosenza Calcio
2:2
02.02.201915:00
Cosenza Calcio - AS Cittadella
2:0
02.02.201915:00
Carpi FC - Hellas Verona
1:1
02.02.201915:00
Calcio Padova - Salernitana Calcio
0:0
02.02.201918:00
Spezia Calcio - US Cremonese
2:0
03.02.201915:00
FC Crotone - AS Livorno
1:1
03.02.201915:00
Benevento Calcio - Venezia FC
3:0
03.02.201921:00
Delfino Pescara - Brescia Calcio
1:5
04.02.201921:00
Città di Palermo - US Foggia
0:0
08.02.201921:00
Salernitana Calcio - Benevento Calcio
0:1
09.02.201915:00
US Cremonese - Calcio Padova
0:0
09.02.201915:00
Perugia Calcio - Città di Palermo
1:2
09.02.201915:00
AS Cittadella - Spezia Calcio
0:1
09.02.201918:00
Brescia Calcio - Carpi FC
3:1
10.02.201915:00
AS Livorno - Cosenza Calcio
2:0
10.02.201915:00
US Foggia - Delfino Pescara
1:1
10.02.201921:00
Hellas Verona - FC Crotone
1:1
11.02.201921:00
Venezia FC - US Lecce
1:1
15.02.201921:00
Città di Palermo - Brescia Calcio
1:1
16.02.201915:00
Benevento Calcio - AS Cittadella
1:0
16.02.201915:00
Calcio Padova - US Foggia
1:1
16.02.201915:00
Carpi FC - Perugia Calcio
0:1
16.02.201918:00
Ascoli Calcio - Salernitana Calcio
2:4
17.02.201915:00
Cosenza Calcio - US Cremonese
2:0
17.02.201915:00
US Lecce - AS Livorno
3:2
17.02.201921:00
Spezia Calcio - Hellas Verona
1:2
18.02.201921:00
FC Crotone - Delfino Pescara
0:2
22.02.201921:00
Hellas Verona - Salernitana Calcio
1:0
23.02.201915:00
US Cremonese - Ascoli Calcio
0:1
23.02.201915:00
Perugia Calcio - Cosenza Calcio
0:1
23.02.201915:00
Brescia Calcio - FC Crotone
2:0
23.02.201915:00
AS Cittadella - US Lecce
4:1
23.02.201915:00
Delfino Pescara - Calcio Padova
2:0
23.02.201915:00
Carpi FC - Spezia Calcio
3:2
23.02.201918:00
US Foggia - Benevento Calcio
1:1
24.02.201921:00
AS Livorno - Venezia FC
1:0
26.02.201918:00
Benevento Calcio - Delfino Pescara
2:1
26.02.201921:00
Calcio Padova - Brescia Calcio
1:1
26.02.201921:00
Cosenza Calcio - Carpi FC
1:0
26.02.201921:00
Salernitana Calcio - US Cremonese
2:0
26.02.201921:00
Ascoli Calcio - US Foggia
2:2
26.02.201921:00
US Lecce - Hellas Verona
2:1
26.02.201921:00
FC Crotone - Città di Palermo
3:0
27.02.201919:00
Venezia FC - Perugia Calcio
2:3
27.02.201921:00
Spezia Calcio - AS Livorno
3:0
01.03.201921:00
US Foggia - Cosenza Calcio
1:0
02.03.201915:00
Carpi FC - Ascoli Calcio
1:1
02.03.201915:00
Brescia Calcio - AS Cittadella
0:1
02.03.201915:00
Calcio Padova - FC Crotone
0:0
02.03.201918:00
Città di Palermo - US Lecce
2:1
03.03.201915:00
Perugia Calcio - Salernitana Calcio
3:1
03.03.201915:00
Delfino Pescara - Spezia Calcio
2:0
03.03.201921:00
Hellas Verona - Venezia FC
1:0
04.03.201921:00
AS Livorno - Benevento Calcio
2:0
08.03.201921:00
Perugia Calcio - Hellas Verona
1:2
09.03.201915:00
Cosenza Calcio - Brescia Calcio
2:3
09.03.201915:00
US Lecce - US Foggia
1:0
09.03.201915:00
AS Cittadella - Delfino Pescara
4:1
09.03.201918:00
Spezia Calcio - Calcio Padova
0:2
10.03.201915:00
US Cremonese - Benevento Calcio
1:0
10.03.201915:00
Ascoli Calcio - AS Livorno
1:1
10.03.201921:00
Salernitana Calcio - FC Crotone
0:2
11.03.201921:00
Venezia FC - Città di Palermo
1:1
15.03.201921:00
Delfino Pescara - Cosenza Calcio
1:1
16.03.201915:00
US Foggia - AS Cittadella
1:1
16.03.201915:00
Calcio Padova - Perugia Calcio
0:1
16.03.201915:00
AS Livorno - Salernitana Calcio
1:0
16.03.201915:00
Benevento Calcio - Spezia Calcio
2:3
16.03.201918:00
Hellas Verona - Ascoli Calcio
1:1
17.03.201915:00
Città di Palermo - Carpi FC
4:1
17.03.201915:00
Venezia FC - US Cremonese
1:1
17.03.201921:00
FC Crotone - US Lecce
2:2
23.03.201918:00
US Lecce - Ascoli Calcio
7:0
29.03.201921:00
US Cremonese - Hellas Verona
1:1
30.03.201915:00
Ascoli Calcio - Benevento Calcio
2:2
30.03.201915:00
Carpi FC - FC Crotone
1:2
30.03.201915:00
Perugia Calcio - AS Livorno
3:1
30.03.201915:00
AS Cittadella - Calcio Padova
1:1
30.03.201915:00
Cosenza Calcio - Città di Palermo
1:1
30.03.201915:00
Salernitana Calcio - Venezia FC
1:1
30.03.201918:00
Brescia Calcio - US Foggia
2:1
31.03.201921:00
US Lecce - Delfino Pescara
2:0
02.04.201921:00
Calcio Padova - Ascoli Calcio
1:2
02.04.201921:00
Hellas Verona - Brescia Calcio
2:2
02.04.201921:00
Benevento Calcio - Carpi FC
3:1
02.04.201921:00
Venezia FC - AS Cittadella
1:1
02.04.201921:00
AS Livorno - US Cremonese
1:3
02.04.201921:00
FC Crotone - Perugia Calcio
2:0
02.04.201921:00
Spezia Calcio - Salernitana Calcio
2:1
03.04.201919:00
US Lecce - Cosenza Calcio
3:1
03.04.201921:00
Delfino Pescara - Città di Palermo
3:2
05.04.201921:00
Brescia Calcio - Venezia FC
2:0
06.04.201915:00
AS Cittadella - AS Livorno
4:0
06.04.201915:00
Carpi FC - Calcio Padova
2:1
06.04.201915:00
US Foggia - Spezia Calcio
1:0
06.04.201918:00
Perugia Calcio - Benevento Calcio
2:4
07.04.201915:00
US Cremonese - US Lecce
2:0
07.04.201915:00
Ascoli Calcio - Delfino Pescara
2:1
07.04.201921:00
Cosenza Calcio - FC Crotone
1:0
08.04.201921:00
Città di Palermo - Hellas Verona
1:0
12.04.201921:00
Delfino Pescara - Perugia Calcio
1:1
13.04.201915:00
US Lecce - Carpi FC
4:1
13.04.201915:00
Salernitana Calcio - AS Cittadella
4:2
13.04.201915:00
FC Crotone - US Cremonese
0:0
13.04.201918:00
Venezia FC - US Foggia
1:0
14.04.201915:00
Spezia Calcio - Ascoli Calcio
3:2
14.04.201915:00
Calcio Padova - Cosenza Calcio
0:0
14.04.201921:00
Benevento Calcio - Città di Palermo
1:2
15.04.201921:00
AS Livorno - Brescia Calcio
0:1
22.04.201915:00
Hellas Verona - Benevento Calcio
0:3
22.04.201918:00
Brescia Calcio - Salernitana Calcio
3:0
22.04.201921:00
AS Cittadella - US Cremonese
1:3
22.04.201921:00
Perugia Calcio - US Lecce
1:2
22.04.201921:00
US Foggia - AS Livorno
2:2
22.04.201921:00
Città di Palermo - Calcio Padova
1:1
22.04.201921:00
Carpi FC - Delfino Pescara
0:0
22.04.201921:00
Cosenza Calcio - Spezia Calcio
1:0
22.04.201921:00
Ascoli Calcio - Venezia FC
1:0
26.04.201921:00
Benevento Calcio - Cosenza Calcio
4:2
27.04.201915:00
Salernitana Calcio - Carpi FC
2:5
27.04.201915:00
Venezia FC - FC Crotone
1:4
27.04.201915:00
Delfino Pescara - Hellas Verona
1:1
27.04.201915:00
AS Livorno - Città di Palermo
2:2
27.04.201918:00
Spezia Calcio - Perugia Calcio
1:1
28.04.201915:00
AS Cittadella - Ascoli Calcio
2:2
28.04.201915:00
US Cremonese - US Foggia
1:0
28.04.201921:00
US Lecce - Brescia Calcio
1:0
01.05.201912:30
Città di Palermo - Spezia Calcio
2:2
01.05.201915:00
FC Crotone - Benevento Calcio
1:0
01.05.201915:00
Perugia Calcio - AS Cittadella
0:0
01.05.201915:00
Carpi FC - US Cremonese
1:2
01.05.201915:00
Calcio Padova - US Lecce
2:1
01.05.201915:00
Hellas Verona - AS Livorno
2:3
01.05.201915:00
US Foggia - Salernitana Calcio
3:1
01.05.201915:00
Cosenza Calcio - Venezia FC
1:1
01.05.201918:00
Brescia Calcio - Ascoli Calcio
1:0
04.05.201915:00
US Cremonese - Brescia Calcio
0:0
04.05.201915:00
Spezia Calcio - FC Crotone
2:0
04.05.201915:00
Ascoli Calcio - Città di Palermo
1:2
04.05.201915:00
Venezia FC - Delfino Pescara
2:2
04.05.201918:00
AS Cittadella - Hellas Verona
3:0
05.05.201915:00
AS Livorno - Carpi FC
1:0
05.05.201915:00
Benevento Calcio - Calcio Padova
3:3
05.05.201921:00
Salernitana Calcio - Cosenza Calcio
1:2
06.05.201921:00
US Foggia - Perugia Calcio
1:0
11.05.201915:00
FC Crotone - Ascoli Calcio
3:0
11.05.201915:00
Brescia Calcio - Benevento Calcio
2:3
11.05.201915:00
Città di Palermo - AS Cittadella
2:2
11.05.201915:00
Perugia Calcio - US Cremonese
3:1
11.05.201915:00
Hellas Verona - US Foggia
2:1
11.05.201915:00
Calcio Padova - AS Livorno
1:1
11.05.201915:00
Delfino Pescara - Salernitana Calcio
2:0
11.05.201915:00
US Lecce - Spezia Calcio
2:1
11.05.201915:00
Carpi FC - Venezia FC
2:3
12.09. Riviere bude hrát za Cosenzu
Útočník Emmanuel Riviere se domluvil na roční spolupráci s Cosenzou. Do druholigového italského týmu přichází jako volný hráč. Naposledy hrál ve Francii za Méty. (football-italia.net)
02.09. Machach hostuje v Cosenze
Zinédine Machach letos nebude členem prvního týmu Neapole, záložník odešel hostovat do druholigové italské Cosenzy. (lequipe.fr)
02.09. Stępiński se stěhuje v rámci Verony
Mariusz Stępiński si proti sobě poštve fanoušky Chieva. Polský útočník přestupuje do konkurenčního Hellasu Verona, nováček italské nejvyšší soutěže zaplatil pět milionů eur. (football-italia.net)
02.09. Sampdoria si vypůjčila gólmana Seculina
Andrea Seculin bude i po sestupu Chieva pokračovat v italské nejvyšší soutěži, brankář Chieva odešel na hostování s opcí do Sampdorie. (football-italia.net)
02.09. Cosenza získala obránce Lazaara
Achraf Lazaar se vrací do Itálie. Obránce Newcastlu United bude formou hostování do konce sezóny nastupovat za Cosenzu Calcio. (football-italia.net)
25.08. Sampdoria se uchází o Vignata
O talentovaného záložníka Emanuela Vignata z Chieva Verona se uchází také Sampdoria Janov. Podle zdrojů italských médií je dokonce momentálně v čele závodu o jeho zisk, přestože jejími soupeři jsou například římské Lazio, nebo dokonce Bayern Mnichov. (football-italia.net)
24.08. Chievo koupilo obránce Väisänena
Sauli Väisänen neměl místo v prvním týmu SPALu a z Ferrary odchází. Finský obránce bude nově hrát druhou italskou ligu, koupilo ho Chievo. (football-italia.net)
23.08. Maxi López se dohodl s Crotone
Útočník Maxi López se vrací do Itálie. Na ročním kontraktu se dohodl s druholigovým Crotone. Pětatřicetiletý forvard přichází jako volný hráč. Naposledy nastupoval v Brazílii za Vasco da Gama, kde skončil v květnu. (football-italia.net)
23.08. Pescara si vypůjčila Kastanose
Grigoris Kastanos zatím dostal jenom jednu šanci v prvním týmu Juventusu a letos si žádnou další nevybojuje - kyperský záložník byl odeslán na hostování do Pescary. (football-italia.net)
22.08. Lazio získá Dziczeka
Polský reprezentant do 21 let Patryk Dziczek by se měl co nevidět stát hráčem římského Lazia. Jednadvacetiletý záložník Piastu Gliwice by měl dnes absolvovat zdravotní prohlídku a pak už jeho transferu nebude nic bránit. V Laziu se ale zatím dlouho neohřeje. Obratem by měl zamířit na hostování do druholigové Salernitany. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.09.
Pordenone Calcio - Spezia Calcio
1:0
14.09.
Ascoli Calcio - AS Livorno
2:0
14.09.
AS Cittadella - Trapani Calcio
2:0
14.09.
Perugia Calcio - SS Juve Stabia
0:0
14.09.
Virtus Entella - Frosinone Calcio
1:0
14.09.
Venezia FC - Chievo Verona
0:2
15.09.
Cosenza Calcio - Delfino Pescara
1:2
15.09.
FC Crotone - Empoli FC
0:0
15.09.
AC Pisa 1909 - US Cremonese
4:1
16.09.
Salernitana - Benevento Calcio
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.09.?
Chievo Verona - AC Pisa 1909
info
21.09.?
US Cremonese - FC Crotone
info
21.09.?
Empoli FC - AS Cittadella
info
21.09.?
Frosinone Calcio - Venezia FC
info
21.09.?
SS Juve Stabia - Ascoli Calcio
info
21.09.?
AS Livorno - Pordenone Calcio
info
21.09.?
Delfino Pescara - Virtus Entella
info
21.09.?
Spezia Calcio - Perugia Calcio
info
21.09.?
Trapani Calcio - Salernitana
info
21.09.?
Benevento Calcio - Cosenza Calcio
info
24.09.?
Virtus Entella - Venezia FC
info
24.09.?
Trapani Calcio - US Cremonese
info
24.09.?
Salernitana - Chievo Verona
info
24.09.?
Pordenone Calcio - Benevento
info
24.09.?
AC Pisa 1909 - Empoli FC
info
24.09.?
Perugia Calcio - Frosinone Calcio
info
24.09.?
FC Crotone - SS Juve Stabia
info
24.09.?
Cosenza Calcio - AS Livorno
info
24.09.?
AS Cittadella - Delfino Pescara
info
24.09.?
Ascoli Calcio - Spezia Calcio
info
Všechny zápasy