09.05.201823:15

Kluby Serie A budou zřizovat rezervy

Rezervní týmy klubů Serie A se budou moci od nadcházející sezóny zapojit do čtvrté nejvyšší soutěže. Lega Pro umožní registraci těchto týmů, které budou klasicky postupovat a sestupovat, jedinou podmínkou přitom bude, že musí být o soutěž níže než jejich první tým.

football-italia.net
12.01.201814:40

Gravina kandidátkou na šéfku svazu

Italský fotbalový svaz hledá nového šéfa, kterým by se mohla stát Daniele Gravina. Současná prezidentka Lega Pro byla oficiálně navržena jako kandidátka a mohla by tak nahradit Carla Tavecchia, jenž odstoupil po neúspěšné kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2018.

football-italia.net
13.04.201218:37

Bari a Crotone přišly o body

Bari přišlo v tabulce Serie B o dva body, Crotone si musí ze svého dosavadního zisku umazat jeden bod. Oba italské kluby byly potrestány za nesrovnalosti v hráčských platech a daních. V nižších soutěžích si vysloužily postih Taranto (čtyři body), Piacenza, Pergocrema (oba po třech), Montichiari, Ebolitana, Foggia (všichni dva body), Alessandria a Como (mínus bod).

02.04.200512:00

Sobotní a nedělní zápasy nejvyšších italských fotbalových soutěží byly stejně jako ostatní sportovní akce na Apeninském poloostrově odloženy. Důvodem je rapidní zhoršení zdravotního stavu a následná smrt papeže Jana Pavla II.

23.03.200512:00

Vice-prezident AC Milán Adriano Galliani obhájil svůj post prezidenta Italské fotbalové ligy. Jeho zástupcem bude Maurizio Zamparini z Palerma.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele