08.05.202116:53

Finský pohár pro KuPS Kuopio

Výsledek finále Finského poháru: HJK Helsinky - KuPS Kuopio 0:0 i po prodloužení, 4:5 na penalty.

02.11.202014:57

HJK Helsinky získalo další titul

Jubilejní 30. mistrovský titul získalo HJK Helsinky. Finský celek ovládl Veikkausliigu podeváté z posledních dvanácti sezón, před několika týdny navíc vyhrál také Suomen Cup.

transfermarkt.de
12.05.201816:01

Inter Turku opanoval Finský pohár

Výsledek finále Finského poháru: HJK Helsinki - Inter Turku 0:1 (82. Kuningas).

24.09.201617:52

Finský pohár pro SJK Seinäjoki

Finále Finského poháru v Tampere:
SJK Seinäjoki - HJK Helsinky 1:1, na pen. 7:6.

ČTK
26.09.201515:48

Finský pohár ovládl Mariehamn

Výsledek finále finského poháru: Mariehamn - Inter Turku 2:1 (45. a 58. Assis - 88. Gnabouyou).

28.09.201316:29

Finský pohár pro Rovaniemi

Vítězem Finského poháru se stalo Rovaniemi, které v dnešním finále zdolalo Kuopio. KuPS prohrál finále potřetí v řadě. RoPS Rovaniemi - KuPS Kuopio 2:1 (78. z penalty a 79. Kokko - 90+2. Voutilainen).

29.09.201217:31

Finský pohár bere Honka

Finský pohár se díky výhře v dnešním finále stal kořistí týmu Honka. Soupeř z Kuopia sbíral jen karty, sedm žlutých a dvě červené. Honka - KuPS Kuopio 1:0 (23. Makijarvi).

24.09.201117:05

Suomen Cup pro HJK Helsinki

Výsledek finále Finského poháru: KuPS - HJK Helsinki 0:0, 1:2 po prodloužení (119. Joenmaki - 108. Litmanen, 116. Ring).

25.09.201017:34

Finský pohár pro TPS Turku

Výsledek finále Finského poháru: TPS Turku - HJK Helsinky 2:0 (33. Aaritalo, 90. Riski).

31.10.200917:26

Finský pohár pro Inter Turku

Výsledek finále Finského poháru: Tampere United - Inter Turku 1:2 (10. Hjelm - 45. Nwanganga, 77. Furuholm).