Estonsko - Eesti Karikas 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

04.06.201918:30
Paide Linnameeskond III - Mauruse Saurused
13:2
08.06.201909:45
FC Helios - Rumori Calcio II
5:1
12.06.201919:00
Tammeka Tartu IV - Kalev Tallinn III
0:4
13.06.201918:00
Zapoos Tallinn - Zenit Tallinn
0:3
13.06.201919:00
FC Mulgi - FC Wolves Tallinn
0:1
19.06.201918:00
Viimsi JK II - Igiliikur Maarjamäe
1:2
19.06.201918:00
Kohtla-Järve Järve II - JK 32. keskkool
neh.
19.06.201919:30
Eston Villa - JK Metsis
15:0
20.06.201918:00
Märjamaa Kompanii - FC Sssolutions
6:2
20.06.201918:00
Kadakas Kernu - FC Maksatransport
3:1
20.06.201918:00
FC Lelle - FC TransferWise
2:1
20.06.201919:00
Soccernet Tallinn - Vastseliina FC Tannem
1:3
21.06.201918:00
Piraaja Tallinn - Legion Tallinn II
1:3
26.06.201918:00
Püsivus Kohila - Pärnu Sadam
0:5
27.06.201918:00
Flora Tallinn III - Pärnu JK Poseidon II
10:0
27.06.201918:30
Noorus 96 Jõgeva - FC Otepää
2:4e
09.07.201918:00
Olympic Tallinn - Paide Linnameeskond
1:9
13.07.201915:00
Maardu Linnameeskond - Warrior Valga
12:0
13.07.201918:00
Tulevik Viljandi - Kadrina SK Moe
neh.
13.07.201918:00
Trans Narva - Maardu Aliens
neh.
13.07.201918:00
Tarvas Rakvere - Kohtla-Järve Järve
0:3
13.07.201918:00
Pohja-Tallinna JK Volta - FC Viking
18:0
13.07.201918:00
Põhja-Sakala - Pärnu JK
5:2e
15.07.201918:00
Tammeka Tartu - FCI Tallinn
8:1
24.07.201918:00
FC Elva - EMÜ Tartu
3:0

2. kolo

25.07.201919:00
Tallinna JK - FC Tarvastu
2:7
27.07.201913:00
FC Wolves Tallinn - Vastseliina FC Tannem
5:1
27.07.201915:00
FC Kuressaare - Kadakas Kernu
12:1
28.07.201918:00
Põhja-Sakala - FC Helios
5:1
28.07.201918:00
Legion Tallinn II - FC Äksi Wolves
9:0
28.07.201918:45
Team Helm - Rumori Calcio
3:2
29.07.201919:00
FC Teleios - Pohja-Tallinna JK Volta
2:4
31.07.201918:00
Kohtla-Järve Järve - Võru Helios
0:1
31.07.201918:00
Läänemaa JK Haapsalu - Flora Tallinn II
1:5
01.08.201918:00
Loo JK - Eston Villa II
0:1
01.08.201918:00
FC Järva-Jaani - Welco Elekter
1:10
01.08.201920:00
Pohja-Tallinna JK Volta II - Jõgeva Wolves
6:0
02.08.201918:00
SC ReUnited - Pärnu JK Poseidon
5:1
06.08.201918:00
Levadia Tallinn - Zenit Tallinn
7:0
06.08.201918:00
Viimsi JK - Raplamaa JK
2:0
06.08.201918:00
Nõmme United - Tammeka Tartu
1:3
06.08.201918:00
Legion Tallinn - Trans Narva
0:7
06.08.201918:00
Vaprus Pärnu - Kalev Tallinn III
2:3
06.08.201919:00
FC Elbato - Maardu Linnameeskond
0:3
06.08.201919:00
Puhkus Mehhikos - Kohtla-Järve Järve II
0:6
06.08.201919:00
Kristiine JK - Paide Linnameeskond
0:10
06.08.201919:30
FC Hell Hunt - Kalev Tallinn
0:1
07.08.201918:00
Igiliikur Maarjamäe - Tulevik Viljandi
1:7
07.08.201918:00
FC Lelle - Tabasalu Charma
0:1
07.08.201918:00
FC Elva - Viimsi Lõvid
7:0
07.08.201918:00
Anija United - Märjamaa Kompanii
2:1
11.08.201918:00
Molycorp Silmet - Flora Tallinn III
5:2
12.08.201918:00
FC Kose - Paide Linnameeskond III
0:5
13.08.201918:00
Pärnu Sadam - FC Otepää
1:2p
14.08.201919:15
Rasmus Värki - Eston Villa
3:2p
20.08.201918:00
Flora Tallinn - JK Kohtla-Nõmme
12:0
21.08.201918:00
Nõmme Kalju - Keila JK
2:0

3. kolo

20.08.201911:00
FC Tarvastu - FC Elva
1:4
20.08.201911:00
Põhja-Sakala - Kalev Tallinn
0:3
24.08.201913:00
SC ReUnited - Molycorp Silmet
5:2
27.08.201919:15
Rasmus Värki - Anija United
3:0
04.09.201917:00
Paide Linnameeskond - Pohja-Tallinna JK Volta
13:0
04.09.201918:00
Tulevik Viljandi - FC Wolves Tallinn
11:0
04.09.201918:15
Legion Tallinn II - Tammeka Tartu
0:1
05.09.201920:00
Pohja-Tallinna JK Volta II - Viimsi JK
2:0
07.09.201915:00
Team Helm - Levadia Tallinn
1:21
07.09.201915:00
Võru Helios - Welco Elekter
2:1
11.09.201918:00
Kohtla-Järve Järve II - Kalev Tallinn III
2:1p
25.09.201916:00
FC Kuressaare - Trans Narva
1:3
09.10.201919:30
Eston Villa II - FC Otepää
3:0
12.10.201912:00
Paide Linnameeskond III - Nõmme Kalju
0:3e
23.10.201918:00
Maardu Linnameeskond - Flora Tallinn
0:7
29.10.201918:00
Tabasalu Charma - Flora Tallinn II
2:1

osmifinále

25.09.201918:00
SC ReUnited - Kohtla-Järve Järve II
1:2
13.10.201912:00
Rasmus Värki - Võru Helios
0:1
22.10.201918:00
Trans Narva - Eston Villa II
21:0
23.10.201918:00
Kalev Tallinn - Pohja-Tallinna JK Volta II
7:0
23.10.201919:30
Levadia Tallinn - Nõmme Kalju
1:2
30.10.201918:00
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu
0:1
30.10.201918:00
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn
1:3
06.11.201918:00
FC Elva - Tabasalu Charma
2:0

čtvrtfinále

nenalezeny žádné zápasy

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
27.05.2017 Estonský pohár pro Infonet Tallinn
Výsledek finále Estonského poháru: Infonet Tallinn - Tammeka 2:0.
21.05.2016 Estonský pohár pro Floru Tallin
Estonský pohár i letos zůstává v hlavním městě, ačkoliv tentokrát se po Tallinu stěhuje do tamní Flory, která triumfuje poprvé od roku 2013. Flora Tallin - Sillamae Kalev 3:0 po prodl. (102. Sappinen, 106. Gussev, 107. Tukiainen).
01.07.2015 Estonský klub nastřílel v poháru 31 gólů
Nezvyklý výsledek se zrodil ve včerejším duelu Estonského poháru, v němž celek Paide Linnameeskond hostil Raudteetoolised - domácí vyhráli 31:0. (soccerway.com)
30.05.2015 Eesti Karikas pro Nõmme Kalju
Výsledek finále Estonského poháru: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju 0:2.
17.05.2014 Eesti Karikas pro Levadii
Výsledek finále Estonského poháru: Levadia - Santos Tartu 4:0 (10. a 87. Ivanov, 29. Teever, 80. Tamm).
30.04.2014 Estonci pošlou do Evropy třetiligistu
V semifinále Estonského poháru proti sobě stojí třetiligové týmy HÜJK Emmaste a Santos Tartu. Vzhledem k tomu, že prvním finalistou se stal mistr Levadia Tallinn, půjde jeden z třetiligových týmů do předkola Evropské ligy. (transfermarkt.de)
18.05.2013 Eesti Karikas pro Floru Tallinn
Výsledek finále Estonského poháru: Nõmme Kalju - Flora Tallinn 1:3.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
06.11.
FC Elva - Tabasalu Charma
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy