Vysšaja Liha Bělorusko - Vysšaja Liha 2024 - výsledky, rozlosování

15.03.2024
15:00
Isloč Minsk
1:1
Dinamo Brest
15.03.2024
17:00
Slavia Mozyr
2:0
Dněpr Mogilev
16.03.2024
11:00
FK Minsk
0:1
BATE Borisov
16.03.2024
13:00
Neman Grodno
2:1
Naftan Novopolock
16.03.2024
15:00
Dinamo Minsk
5:0
FK Smorgoň
17.03.2024
11:00
Arsenal Dzeržinsk
0:1
Torpedo Žodino
17.03.2024
13:00
FK Sluck
1:1
FK Gomel
17.03.2024
15:00
Šachtër Soligorsk
1:0
FK Vitebsk
29.03.2024
15:00
Dněpr Mogilev
0:0
Arsenal Dzeržinsk
29.03.2024
17:00
Dinamo Brest
4:1
FK Smorgoň
30.03.2024
12:00
Naftan Novopolock
0:0
BATE Borisov
30.03.2024
14:00
FK Vitebsk
2:3
Slavia Mozyr
30.03.2024
16:00
Isloč Minsk
0:0
Šachtër Soligorsk
31.03.2024
12:00
FK Gomel
2:3
Neman Grodno
31.03.2024
14:00
Torpedo Žodino
1:0
FK Sluck
31.03.2024
16:00
FK Minsk
0:0
Dinamo Minsk
05.04.2024
16:00
Arsenal Dzeržinsk
1:1
FK Vitebsk
05.04.2024
18:00
FK Minsk
2:3
FK Smorgoň
06.04.2024
13:00
FK Sluck
0:1
Dněpr Mogilev
06.04.2024
15:00
BATE Borisov
1:3
FK Gomel
06.04.2024
17:00
Šachtër Soligorsk
0:4
Dinamo Brest
07.04.2024
13:00
Slavia Mozyr
2:1
Isloč Minsk
07.04.2024
15:00
Neman Grodno
1:0
Torpedo Žodino
07.04.2024
17:00
Dinamo Minsk
2:2
Naftan Novopolock
12.04.2024
16:30
FK Vitebsk
2:0
FK Sluck
13.04.2024
13:00
Dněpr Mogilev
0:2
Neman Grodno
13.04.2024
15:00
FK Gomel
0:1
Dinamo Minsk
13.04.2024
17:00
Isloč Minsk
0:2
Arsenal Dzeržinsk
13.04.2024
19:00
Torpedo Žodino
2:0
BATE Borisov
14.04.2024
13:00
Naftan Novopolock
1:1
FK Smorgoň
14.04.2024
15:00
Šachtër Soligorsk
1:3
Slavia Mozyr
14.04.2024
17:00
Dinamo Brest
3:0
FK Minsk
19.04.2024
16:00
FK Smorgoň
2:2
FK Gomel
19.04.2024
18:30
BATE Borisov
1:1
Dněpr Mogilev
20.04.2024
13:10
FK Minsk
1:1
Naftan Novopolock
20.04.2024
15:00
Arsenal Dzeržinsk
2:0
Šachtër Soligorsk
20.04.2024
17:00
Slavia Mozyr
1:1
Dinamo Brest
21.04.2024
13:00
FK Sluck
1:3
Isloč Minsk
21.04.2024
15:00
Dinamo Minsk
0:0
Torpedo Žodino
21.04.2024
17:00
Neman Grodno
0:1
FK Vitebsk
26.04.2024
17:30
FK Vitebsk
1:0
BATE Borisov
26.04.2024
19:30
Dinamo Brest
2:2
Naftan Novopolock
27.04.2024
15:00
Isloč Minsk
2:0
Neman Grodno
27.04.2024
17:00
Torpedo Žodino
2:0
FK Smorgoň
27.04.2024
19:15
Dněpr Mogilev
0:2
Dinamo Minsk
28.04.2024
15:00
FK Gomel
2:0
FK Minsk
28.04.2024
17:00
Slavia Mozyr
3:0
Arsenal Dzeržinsk
28.04.2024
19:00
Šachtër Soligorsk
1:2
FK Sluck
01.05.2024
15:00
FK Smorgoň
0:0
Dněpr Mogilev
02.05.2024
17:15
Dinamo Minsk
1:1
FK Vitebsk
02.05.2024
19:30
Neman Grodno
1:0
Šachtër Soligorsk
03.05.2024
17:00
FK Minsk
1:2
Torpedo Žodino
03.05.2024
19:00
BATE Borisov
1:1
Isloč Minsk
04.05.2024
13:30
Naftan Novopolock
0:2
FK Gomel
04.05.2024
15:30
FK Sluck
1:0
Slavia Mozyr
04.05.2024
17:30
Arsenal Dzeržinsk
0:2
Dinamo Brest
10.05.2024
18:00
FK Vitebsk
0:1
FK Smorgoň
10.05.2024
20:00
Dněpr Mogilev
1:1
FK Minsk
11.05.2024
16:00
Arsenal Dzeržinsk
1:0
FK Sluck
11.05.2024
18:00
Šachtër Soligorsk
1:3
BATE Borisov
11.05.2024
20:00
Dinamo Brest
1:1
FK Gomel
12.05.2024
15:00
Isloč Minsk
0:1
Dinamo Minsk
12.05.2024
17:00
Torpedo Žodino
2:1
Naftan Novopolock
12.05.2024
19:00
Slavia Mozyr
0:1
Neman Grodno
16.05.2024
17:50
FK Smorgoň
1:1
Isloč Minsk
16.05.2024
19:45
Neman Grodno
1:0
Arsenal Dzeržinsk
17.05.2024
17:55
FK Sluck
1:4
Dinamo Brest
17.05.2024
19:30
BATE Borisov
1:0
Slavia Mozyr
18.05.2024
15:00
Naftan Novopolock
- : -
Dněpr Mogilev
18.05.2024
17:00
FK Minsk
- : -
FK Vitebsk
18.05.2024
20:00
FK Gomel
- : -
Torpedo Žodino
19.05.2024
19:00
Dinamo Minsk
- : -
Šachtër Soligorsk
21.05.2024
15:45
Isloč Minsk
- : -
FK Minsk
21.05.2024
17:45
FK Sluck
- : -
Neman Grodno
24.05.2024
18:00
FK Vitebsk
- : -
Naftan Novopolock
24.05.2024
20:00
Dinamo Brest
- : -
Torpedo Žodino
26.05.2024
14:00
Arsenal Dzeržinsk
- : -
BATE Borisov
26.05.2024
16:00
Šachtër Soligorsk
- : -
FK Smorgoň
26.05.2024
18:00
Slavia Mozyr
- : -
Dinamo Minsk
27.05.2024
19:00
Dněpr Mogilev
- : -
FK Gomel
01.06.2024
17:00
Neman Grodno
- : -
Dinamo Brest
01.06.2024
17:00
BATE Borisov
- : -
FK Sluck
01.06.2024
17:00
Dinamo Minsk
- : -
Arsenal Dzeržinsk
01.06.2024
17:00
FK Smorgoň
- : -
Slavia Mozyr
01.06.2024
17:00
FK Minsk
- : -
Šachtër Soligorsk
01.06.2024
17:00
Naftan Novopolock
- : -
Isloč Minsk
01.06.2024
17:00
FK Gomel
- : -
FK Vitebsk
01.06.2024
17:00
Torpedo Žodino
- : -
Dněpr Mogilev
15.06.2024
17:00
Arsenal Dzeržinsk
- : -
FK Smorgoň
15.06.2024
17:00
Neman Grodno
- : -
BATE Borisov
15.06.2024
17:00
FK Sluck
- : -
Dinamo Minsk
15.06.2024
17:00
Šachtër Soligorsk
- : -
Naftan Novopolock
15.06.2024
17:00
Slavia Mozyr
- : -
FK Minsk
15.06.2024
17:00
Isloč Minsk
- : -
FK Gomel
15.06.2024
17:00
FK Vitebsk
- : -
Torpedo Žodino
15.06.2024
17:00
Dinamo Brest
- : -
Dněpr Mogilev
22.06.2024
?
BATE Borisov
- : -
Dinamo Brest
22.06.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Neman Grodno
22.06.2024
?
FK Smorgoň
- : -
FK Sluck
22.06.2024
?
FK Minsk
- : -
Arsenal Dzeržinsk
22.06.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Slavia Mozyr
22.06.2024
?
FK Gomel
- : -
Šachtër Soligorsk
22.06.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Isloč Minsk
22.06.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
FK Vitebsk
29.06.2024
?
FK Sluck
- : -
FK Minsk
29.06.2024
?
BATE Borisov
- : -
Dinamo Minsk
29.06.2024
?
Neman Grodno
- : -
FK Smorgoň
29.06.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
FK Gomel
29.06.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Naftan Novopolock
29.06.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Torpedo Žodino
29.06.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Dněpr Mogilev
29.06.2024
?
Dinamo Brest
- : -
FK Vitebsk
06.07.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Dinamo Brest
06.07.2024
?
FK Smorgoň
- : -
BATE Borisov
06.07.2024
?
FK Minsk
- : -
Neman Grodno
06.07.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
FK Sluck
06.07.2024
?
FK Gomel
- : -
Arsenal Dzeržinsk
06.07.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Slavia Mozyr
06.07.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Šachtër Soligorsk
06.07.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Isloč Minsk
03.08.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Neman Grodno
03.08.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Dinamo Minsk
03.08.2024
?
BATE Borisov
- : -
FK Minsk
03.08.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Isloč Minsk
03.08.2024
?
FK Gomel
- : -
FK Sluck
03.08.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Slavia Mozyr
03.08.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Šachtër Soligorsk
03.08.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Arsenal Dzeržinsk
10.08.2024
?
FK Sluck
- : -
Torpedo Žodino
10.08.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
FK Vitebsk
10.08.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Dněpr Mogilev
10.08.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Isloč Minsk
10.08.2024
?
Neman Grodno
- : -
FK Gomel
10.08.2024
?
BATE Borisov
- : -
Naftan Novopolock
10.08.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
FK Minsk
10.08.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Dinamo Brest
17.08.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Šachtër Soligorsk
17.08.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Slavia Mozyr
17.08.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Arsenal Dzeržinsk
17.08.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
FK Sluck
17.08.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Neman Grodno
17.08.2024
?
FK Gomel
- : -
BATE Borisov
17.08.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Dinamo Minsk
17.08.2024
?
FK Smorgoň
- : -
FK Minsk
24.08.2024
?
Neman Grodno
- : -
Dněpr Mogilev
24.08.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Isloč Minsk
24.08.2024
?
FK Sluck
- : -
FK Vitebsk
24.08.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
Šachtër Soligorsk
24.08.2024
?
BATE Borisov
- : -
Torpedo Žodino
24.08.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
FK Gomel
24.08.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Naftan Novopolock
24.08.2024
?
FK Minsk
- : -
Dinamo Brest
31.08.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Slavia Mozyr
31.08.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Arsenal Dzeržinsk
31.08.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Sluck
31.08.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Neman Grodno
31.08.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
BATE Borisov
31.08.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Dinamo Minsk
31.08.2024
?
FK Gomel
- : -
FK Smorgoň
31.08.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
FK Minsk
14.09.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Slavia Mozyr
14.09.2024
?
FK Sluck
- : -
Šachtër Soligorsk
14.09.2024
?
Neman Grodno
- : -
Isloč Minsk
14.09.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Dněpr Mogilev
14.09.2024
?
BATE Borisov
- : -
FK Vitebsk
14.09.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Torpedo Žodino
14.09.2024
?
FK Minsk
- : -
FK Gomel
14.09.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Dinamo Brest
21.09.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Arsenal Dzeržinsk
21.09.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
FK Sluck
21.09.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Neman Grodno
21.09.2024
?
Isloč Minsk
- : -
BATE Borisov
21.09.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Dinamo Minsk
21.09.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
FK Smorgoň
21.09.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
FK Minsk
21.09.2024
?
FK Gomel
- : -
Naftan Novopolock
28.09.2024
?
FK Sluck
- : -
Arsenal Dzeržinsk
28.09.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Isloč Minsk
28.09.2024
?
BATE Borisov
- : -
Šachtër Soligorsk
28.09.2024
?
Neman Grodno
- : -
Slavia Mozyr
28.09.2024
?
FK Smorgoň
- : -
FK Vitebsk
28.09.2024
?
FK Gomel
- : -
Dinamo Brest
28.09.2024
?
FK Minsk
- : -
Dněpr Mogilev
28.09.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Torpedo Žodino
05.10.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Neman Grodno
05.10.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
BATE Borisov
05.10.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Dinamo Minsk
05.10.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Smorgoň
05.10.2024
?
FK Vitebsk
- : -
FK Minsk
05.10.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Naftan Novopolock
05.10.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
FK Gomel
05.10.2024
?
Dinamo Brest
- : -
FK Sluck
19.10.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Šachtër Soligorsk
19.10.2024
?
Neman Grodno
- : -
FK Sluck
19.10.2024
?
BATE Borisov
- : -
Arsenal Dzeržinsk
19.10.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Slavia Mozyr
19.10.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
FK Vitebsk
19.10.2024
?
FK Gomel
- : -
Dněpr Mogilev
19.10.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Dinamo Brest
19.10.2024
?
FK Minsk
- : -
Isloč Minsk
26.10.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Neman Grodno
26.10.2024
?
FK Sluck
- : -
BATE Borisov
26.10.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Dinamo Minsk
26.10.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
FK Smorgoň
26.10.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
FK Minsk
26.10.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Naftan Novopolock
26.10.2024
?
FK Vitebsk
- : -
FK Gomel
26.10.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Torpedo Žodino
02.11.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Arsenal Dzeržinsk
02.11.2024
?
BATE Borisov
- : -
Neman Grodno
02.11.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
FK Sluck
02.11.2024
?
FK Gomel
- : -
Isloč Minsk
02.11.2024
?
FK Minsk
- : -
Slavia Mozyr
02.11.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
FK Vitebsk
02.11.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Dinamo Brest
02.11.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Šachtër Soligorsk
09.11.2024
?
Dinamo Brest
- : -
BATE Borisov
09.11.2024
?
Neman Grodno
- : -
Dinamo Minsk
09.11.2024
?
FK Sluck
- : -
FK Smorgoň
09.11.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
FK Minsk
09.11.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
Naftan Novopolock
09.11.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
FK Gomel
09.11.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Torpedo Žodino
09.11.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Dněpr Mogilev
23.11.2024
?
FK Minsk
- : -
FK Sluck
23.11.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
BATE Borisov
23.11.2024
?
FK Smorgoň
- : -
Neman Grodno
23.11.2024
?
Torpedo Žodino
- : -
Šachtër Soligorsk
23.11.2024
?
Naftan Novopolock
- : -
Arsenal Dzeržinsk
23.11.2024
?
FK Gomel
- : -
Slavia Mozyr
23.11.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Isloč Minsk
23.11.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Dinamo Brest
30.11.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Dinamo Minsk
30.11.2024
?
BATE Borisov
- : -
FK Smorgoň
30.11.2024
?
Neman Grodno
- : -
FK Minsk
30.11.2024
?
FK Sluck
- : -
Naftan Novopolock
30.11.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
FK Gomel
30.11.2024
?
Slavia Mozyr
- : -
Torpedo Žodino
30.11.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Dněpr Mogilev
30.11.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Vitebsk

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele