03.06.201014:33

Bradford si pojistil McLaughlina

Brankář Jon McLaughlin prodloužil svoji smlouvu v Bradfordu. Klub si 19letého gólmana pojistil na další tři roky. Dosavadní smlouva by McLaughlinovi na konci června vypršela.

01.06.201020:46

Barnet má nového trenéra

Anglický klub Barnet dnes jmenoval svého nového manažera. Tím se stal bývalý kouč Gillinghamu Mark Stimson.

20.04.201013:53

Lincoln přišel o Greena

Obránce Paul Green zmešká poslední tři zápasy Lincolnu City. Zadák má po víkendovém utkání podezření na zlomeninu nártu.

16.04.201021:44

Demontagnač hostuje do konce sezony

Záložník Ishmel Demontagnač bude v Chesterfieldu hostovat až do konce sezony. Hráč Blackpoolu se na prodloužení svého působení s vedením klubu dnes dohodl.

13.03.201018:07

Cheltenham otočil zápas šesti góly za poločas

Hodně atraktivní bylo utkání anglické League Two mezi Burtonem a Cheltenhamem. Domácí po první půli vedli 2:0, v 85. minutě pak zvládli odskočit na 5:3, přesto v utkání prohráli 5:6. Burton - Cheltenham 5:6 (2. a 32. z penalty Harrad, 58. vlastní Towsend, 72. a 85. Kabba - 54. a 89. Richards, 56. Elito, 84., 87. a 90. Pook).

03.03.201015:01

Zemřel Keith Alexander

V 53 letech opustil fotbalový svět šéf Macclesfieldu Keith Alexander. Klub z anglické League Two to dnes oznámil na svém webu. "S lítostí oznamujeme, že Keith Alexander nás poté, co včera večer přijel domů ze zápasu s Notts County, navždy opustil. Byl to skvělý člověk, určitě bude všem chybět."

23.02.201013:48

Novým koučem Notts zřejmě Cotterill

Klub Notts County ze čtvrté anglické nejvyšší soutěže by měl brzy zveřejnit jméno nového manažera. Zřejmě se jím stane bývalý kouč Burnley Steve Cotterill. Informovalo o tom BBC Radio Nottingham.

12.02.201008:43

Eriksson jako ředitel Notts skončil

Sven-Göran Eriksson skončil coby ředitel anglického klubu Notts County. Tento krok následoval poté, co klub večtvrtek převzal bývalý předseda Lincolnu Ray Trew. Ten odkoupil zadlužený klub, který mění vlastníka po třech letech, za symbolickou jednu libru. Eriksson však akceptoval nabídku "doživotního" čestného prezidenta.

08.02.201013:47

Bradford je bez trenéra

Manažer Bradfordu Stuart McCall rezignoval. Stalo se tak po jednání s klubovým předsedou Julianem Rhodesem.

26.12.200912:48

Poke zůstane do konce sezony

Brankář Michael Poke bude v týmu Torquay působit až do konce sezony. S vedením klubu se dohodl na prodloužení hostování.

15.12.200919:57

Backe dal sbohem Notts County

Hans Backe skončil v roli manažera Notts County jen sedm týdnů poté, co do funkce nastoupil. Nelíbily se mu totiž nedodržené sliby, které mu vedení dalo ohledně dalších investic do mužstva, navíc klub z League Two je již delší dobu v problémech. Backe tak následoval Sola Campbella, jenž zde také před nedávnem skončil.

11.11.200920:58

Newcastle možná angažuje Campbella

Vedení Newcastlu United zvažuje, že angažuje Sola Campbella, který na začátku sezony po jednom utkání rozvázal smlouvu s Notts County. "Je to hráč, který dostane spoustu nabídek. Nemohu vyloučit, že nakonec přijde sem," řekl manažer Chris Hughton.

27.10.200916:23

County potvrdilo nového trenéra

Vedení anglického Notts County dnes potvrdilo, že novým manažerem týmu se stane Hans Backe. Ten ve funkci nahradí odvolaného Iana McParlanda.

17.10.200911:58

Brezovan v Crewe neuspěl

Slovenský brankář Peter Brezovan neuspěl na zkoušce v anglickém Crewe, klubu čtvrté nejvyšší soutěže. Brezovan naposledy působil v Swindon Townu.

13.10.200913:55

Mancini trenérem Notts County?

Vedení Notts County včera odvolalo trenéra McParlanda, nyní se mluví o jeho nástupci. Podle The Times by se jím mohl stát někdejší kouč Interu Milán Roberto Mancini.

12.10.200918:18

Shrewsbury si pojistilo Simpsona

Manažer Shrewsbury Paul Simpson prodloužil v klubu svoji slouvu o dvanáct měsíců. Ta mu nyní vyprší v roce 2012.

12.10.200916:37

Notts County odvolalo McParlanda

Ian McParland již není manažerem Notts Coutny. Vedení ho dnes odpoledne z funkce odvolalo.

06.10.200919:44

Campbell by mohl trénovat s Arsenalem

Sol Campbell, který v září odešel z Notts Coutny, by mohl trénovat s Arsenalem. Bývalý hráč tohoto klubu již hovořil s trenérem Arsene Wengerem a doufá, že jeho přípravě s Gunners nic nebude stát v cestě.

28.09.200913:21

Sutton jmenován trenérem Lincolnu

Chris Sutton byl jmenován novým trenérem Lincolnu City. Bývalému hráči Blackburnu bude dělat asistenta jeho někdejší spoluhráč Ian Pearce.

26.09.200909:11

Zola by zvážil angažování Campbella

Gianfranco Zola připustil, že pokud by potřeboval své obranné řady posílit o zkušeného hráče, zvážil by angažování Sola Campbella, který tento týden odešel z Notts County. O jeho služby možná bude usilovat také Roy Keane z Ipswiche.