Anglie - League Two 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

04.08.201816:00
Bury FC - Yeovil Town
1:0
04.08.201816:00
Cheltenham Town - Crawley Town
0:1
04.08.201816:00
Crewe Alexandra - Morecambe FC
6:0
04.08.201816:00
Exeter City - Carlisle United
3:1
04.08.201816:00
Grimsby Town - Forest Green Rovers
1:4
04.08.201816:00
Northampton Town - Lincoln City
0:1
04.08.201816:00
Notts County - Colchester United
0:0
04.08.201816:00
Oldham Athletic - Milton Keynes Dons
1:2
04.08.201816:00
Port Vale - Cambridge United
3:0
04.08.201816:00
Stevenage FC - Tranmere Rovers
2:2
04.08.201816:00
Swindon Town - Macclesfield Town
3:2
04.08.201816:00
Mansfield Town - Newport County
3:0
11.08.201816:00
Cambridge United - Notts County
3:2
11.08.201816:00
Carlisle United - Northampton Town
2:2
11.08.201816:00
Colchester United - Port Vale
2:0
11.08.201816:00
Crawley Town - Stevenage FC
1:3
11.08.201816:00
Forest Green Rovers - Oldham Athletic
1:1
11.08.201816:00
Lincoln City - Swindon Town
4:1
11.08.201816:00
Macclesfield Town - Grimsby Town
0:2
11.08.201816:00
Milton Keynes Dons - Bury FC
1:0
11.08.201816:00
Morecambe FC - Exeter City
0:2
11.08.201816:00
Tranmere Rovers - Cheltenham Town
1:0
11.08.201816:00
Yeovil Town - Mansfield Town
2:2
11.08.201816:00
Newport County - Crewe Alexandra
1:0
17.08.201820:45
Notts County - Yeovil Town
0:4
18.08.201816:00
Bury FC - Forest Green Rovers
1:1
18.08.201816:00
Cheltenham Town - Carlisle United
0:1
18.08.201816:00
Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
0:0
18.08.201816:00
Grimsby Town - Lincoln City
1:1
18.08.201816:00
Mansfield Town - Colchester United
1:1
18.08.201816:00
Northampton Town - Cambridge United
2:2
18.08.201816:00
Oldham Athletic - Macclesfield Town
3:1
18.08.201816:00
Port Vale - Crawley Town
1:0
18.08.201816:00
Stevenage FC - Morecambe FC
1:0
18.08.201816:00
Swindon Town - Tranmere Rovers
3:2
18.08.201816:00
Exeter City - Newport County
1:1
21.08.201820:45
Cambridge United - Exeter City
0:2
21.08.201820:45
Carlisle United - Port Vale
2:1
21.08.201820:45
Colchester United - Crewe Alexandra
6:0
21.08.201820:45
Crawley Town - Swindon Town
2:2
21.08.201820:45
Forest Green Rovers - Stevenage FC
0:0
21.08.201820:45
Lincoln City - Bury FC
2:1
21.08.201820:45
Macclesfield Town - Cheltenham Town
1:1
21.08.201820:45
Milton Keynes Dons - Grimsby Town
1:1
21.08.201820:45
Morecambe FC - Northampton Town
1:0
21.08.201820:45
Tranmere Rovers - Mansfield Town
0:0
21.08.201820:45
Yeovil Town - Oldham Athletic
0:0
21.08.201820:45
Newport County - Notts County
3:2
25.08.201816:00
Cambridge United - Cheltenham Town
0:1
25.08.201816:00
Carlisle United - Crewe Alexandra
1:0
25.08.201816:00
Colchester United - Northampton Town
1:2
25.08.201816:00
Crawley Town - Bury FC
3:2
25.08.201816:00
Forest Green Rovers - Swindon Town
1:1
25.08.201816:00
Lincoln City - Notts County
3:1
25.08.201816:00
Macclesfield Town - Mansfield Town
1:1
25.08.201816:00
Milton Keynes Dons - Exeter City
1:0
25.08.201816:00
Morecambe FC - Oldham Athletic
0:2
25.08.201816:00
Tranmere Rovers - Port Vale
1:0
25.08.201816:00
Yeovil Town - Stevenage FC
2:0
25.08.201816:00
Newport County - Grimsby Town
1:0
01.09.201816:00
Bury FC - Morecambe FC
3:2
01.09.201816:00
Cheltenham Town - Colchester United
1:3
01.09.201816:00
Crewe Alexandra - Macclesfield Town
3:0
01.09.201816:00
Exeter City - Lincoln City
0:3
01.09.201816:00
Grimsby Town - Yeovil Town
0:1
01.09.201816:00
Mansfield Town - Carlisle United
1:0
01.09.201816:00
Northampton Town - Tranmere Rovers
1:1
01.09.201816:00
Notts County - Forest Green Rovers
1:3
01.09.201816:00
Oldham Athletic - Crawley Town
2:1
01.09.201816:00
Stevenage FC - Cambridge United
0:1
01.09.201816:00
Swindon Town - Milton Keynes Dons
1:1
01.09.201816:00
Port Vale - Newport County
1:2
08.09.201816:00
Bury FC - Grimsby Town
4:0
08.09.201816:00
Cambridge United - Carlisle United
1:2
08.09.201816:00
Exeter City - Notts County
5:1
08.09.201816:00
Forest Green Rovers - Port Vale
1:1
08.09.201816:00
Lincoln City - Crawley Town
0:1
08.09.201816:00
Morecambe FC - Swindon Town
0:1
08.09.201816:00
Northampton Town - Cheltenham Town
1:3
08.09.201816:00
Stevenage FC - Macclesfield Town
1:0
08.09.201816:00
Tranmere Rovers - Colchester United
1:1
08.09.201816:00
Oldham Athletic - Newport County
0:1
15.09.201816:00
Carlisle United - Tranmere Rovers
0:2
15.09.201816:00
Cheltenham Town - Crewe Alexandra
0:0
15.09.201816:00
Colchester United - Cambridge United
3:0
15.09.201816:00
Crawley Town - Morecambe FC
2:0
15.09.201816:00
Grimsby Town - Oldham Athletic
0:3
15.09.201816:00
Macclesfield Town - Lincoln City
1:2
15.09.201816:00
Mansfield Town - Exeter City
1:2
15.09.201816:00
Milton Keynes Dons - Forest Green Rovers
1:1
15.09.201816:00
Notts County - Stevenage FC
3:3
15.09.201816:00
Port Vale - Northampton Town
2:0
15.09.201816:00
Swindon Town - Bury FC
1:2
15.09.201816:00
Newport County - Yeovil Town
0:6
22.09.201816:00
Bury FC - Carlisle United
0:1
22.09.201816:00
Cambridge United - Mansfield Town
1:1
22.09.201816:00
Crewe Alexandra - Port Vale
0:1
22.09.201816:00
Exeter City - Cheltenham Town
3:1
22.09.201816:00
Forest Green Rovers - Crawley Town
1:0
22.09.201816:00
Lincoln City - Milton Keynes Dons
2:1
22.09.201816:00
Morecambe FC - Macclesfield Town
2:1
22.09.201816:00
Northampton Town - Notts County
0:0
22.09.201816:00
Oldham Athletic - Colchester United
3:3
22.09.201816:00
Stevenage FC - Grimsby Town
1:0
22.09.201816:00
Yeovil Town - Swindon Town
0:3
22.09.201816:00
Tranmere Rovers - Newport County
0:1
25.09.201820:45
Yeovil Town - Milton Keynes Dons
1:1
29.09.201816:00
Carlisle United - Stevenage FC
0:1
29.09.201816:00
Cheltenham Town - Lincoln City
0:2
29.09.201816:00
Colchester United - Bury FC
1:2
29.09.201816:00
Crawley Town - Yeovil Town
3:1
29.09.201816:00
Grimsby Town - Morecambe FC
1:2
29.09.201816:00
Macclesfield Town - Forest Green Rovers
1:1
29.09.201816:00
Mansfield Town - Northampton Town
4:0
29.09.201816:00
Milton Keynes Dons - Tranmere Rovers
1:1
29.09.201816:00
Notts County - Crewe Alexandra
2:1
29.09.201816:00
Port Vale - Exeter City
1:1
29.09.201816:00
Swindon Town - Oldham Athletic
0:0
29.09.201816:00
Newport County - Cambridge United
4:2
02.10.201820:45
Cambridge United - Forest Green Rovers
1:3
02.10.201820:45
Carlisle United - Grimsby Town
0:1
02.10.201820:45
Cheltenham Town - Morecambe FC
2:2
02.10.201820:45
Colchester United - Yeovil Town
3:1
02.10.201820:45
Crewe Alexandra - Swindon Town
1:0
02.10.201820:45
Exeter City - Stevenage FC
1:0
02.10.201820:45
Mansfield Town - Oldham Athletic
0:0
02.10.201820:45
Northampton Town - Bury FC
0:0
02.10.201820:45
Notts County - Crawley Town
3:1
02.10.201820:45
Port Vale - Milton Keynes Dons
0:2
02.10.201820:45
Tranmere Rovers - Lincoln City
1:0
02.10.201820:45
Newport County - Macclesfield Town
3:3
06.10.201816:00
Bury FC - Mansfield Town
2:2
06.10.201816:00
Crawley Town - Cambridge United
2:0
06.10.201816:00
Grimsby Town - Port Vale
2:0
06.10.201816:00
Lincoln City - Crewe Alexandra
1:0
06.10.201816:00
Macclesfield Town - Notts County
0:1
06.10.201816:00
Milton Keynes Dons - Cheltenham Town
3:0
06.10.201816:00
Morecambe FC - Tranmere Rovers
3:4
06.10.201816:00
Oldham Athletic - Carlisle United
1:3
06.10.201816:00
Stevenage FC - Colchester United
3:1
06.10.201816:00
Swindon Town - Northampton Town
1:1
06.10.201816:00
Yeovil Town - Exeter City
2:2
06.10.201816:00
Forest Green Rovers - Newport County
1:1
12.10.201820:45
Tranmere Rovers - Macclesfield Town
1:0
13.10.201815:00
Northampton Town - Forest Green Rovers
2:1
13.10.201816:00
Cambridge United - Milton Keynes Dons
0:1
13.10.201816:00
Carlisle United - Morecambe FC
0:2
13.10.201816:00
Colchester United - Crawley Town
3:1
13.10.201816:00
Crewe Alexandra - Bury FC
1:1
13.10.201816:00
Exeter City - Swindon Town
2:0
13.10.201816:00
Port Vale - Lincoln City
2:6
13.10.201816:00
Newport County - Stevenage FC
2:1
20.10.201816:00
Bury FC - Notts County
4:0
20.10.201816:00
Forest Green Rovers - Cheltenham Town
1:1
20.10.201816:00
Grimsby Town - Exeter City
0:0
20.10.201816:00
Lincoln City - Cambridge United
1:1
20.10.201816:00
Macclesfield Town - Carlisle United
2:1
20.10.201816:00
Milton Keynes Dons - Northampton Town
1:0
20.10.201816:00
Morecambe FC - Colchester United
0:1
20.10.201816:00
Oldham Athletic - Port Vale
0:1
20.10.201816:00
Stevenage FC - Crewe Alexandra
0:1
20.10.201816:00
Swindon Town - Mansfield Town
0:0
20.10.201816:00
Yeovil Town - Tranmere Rovers
0:0
20.10.201816:00
Crawley Town - Newport County
4:1
23.10.201820:45
Crawley Town - Exeter City
1:1
23.10.201820:45
Forest Green Rovers - Tranmere Rovers
3:1
23.10.201820:45
Grimsby Town - Colchester United
1:0
23.10.201820:45
Lincoln City - Carlisle United
2:2
23.10.201820:45
Macclesfield Town - Northampton Town
0:5
23.10.201820:45
Milton Keynes Dons - Notts County
2:1
23.10.201820:45
Morecambe FC - Mansfield Town
0:1
23.10.201820:45
Oldham Athletic - Cheltenham Town
2:0
23.10.201820:45
Stevenage FC - Port Vale
0:0
23.10.201820:45
Swindon Town - Cambridge United
0:2
23.10.201820:45
Yeovil Town - Crewe Alexandra
1:1
23.10.201820:45
Bury FC - Newport County
1:1
27.10.201816:00
Cambridge United - Macclesfield Town
1:0
27.10.201816:00
Carlisle United - Yeovil Town
0:1
27.10.201816:00
Cheltenham Town - Stevenage FC
0:2
27.10.201816:00
Colchester United - Lincoln City
1:0
27.10.201816:00
Crewe Alexandra - Grimsby Town
2:0
27.10.201816:00
Exeter City - Forest Green Rovers
1:2
27.10.201816:00
Mansfield Town - Milton Keynes Dons
1:1
27.10.201816:00
Northampton Town - Oldham Athletic
2:1
27.10.201816:00
Notts County - Swindon Town
1:2
27.10.201816:00
Port Vale - Bury FC
1:0
27.10.201816:00
Tranmere Rovers - Crawley Town
5:1
27.10.201816:00
Newport County - Morecambe FC
1:1
30.10.201820:45
Crewe Alexandra - Mansfield Town
0:3
03.11.201816:00
Cambridge United - Grimsby Town
1:0
03.11.201816:00
Cheltenham Town - Mansfield Town
2:2
03.11.201816:00
Colchester United - Swindon Town
1:0
03.11.201816:00
Crawley Town - Milton Keynes Dons
0:4
03.11.201816:00
Lincoln City - Forest Green Rovers
2:1
03.11.201816:00
Macclesfield Town - Bury FC
1:4
03.11.201816:00
Morecambe FC - Yeovil Town
2:1
03.11.201816:00
Northampton Town - Crewe Alexandra
2:0
03.11.201816:00
Port Vale - Notts County
2:2
03.11.201816:00
Stevenage FC - Oldham Athletic
3:2
03.11.201816:00
Tranmere Rovers - Exeter City
2:0
03.11.201816:00
Carlisle United - Newport County
3:2
06.11.201820:45
Mansfield Town - Grimsby Town
2:1
06.11.201820:45
Notts County - Oldham Athletic
0:0
17.11.201816:00
Bury FC - Stevenage FC
4:0
17.11.201816:00
Crewe Alexandra - Tranmere Rovers
3:2
17.11.201816:00
Exeter City - Northampton Town
2:2
17.11.201816:00
Forest Green Rovers - Morecambe FC
0:1
17.11.201816:00
Grimsby Town - Crawley Town
1:0
17.11.201816:00
Mansfield Town - Port Vale
1:0
17.11.201816:00
Milton Keynes Dons - Macclesfield Town
2:0
17.11.201816:00
Notts County - Cheltenham Town
0:3
17.11.201816:00
Oldham Athletic - Cambridge United
3:1
17.11.201816:00
Swindon Town - Carlisle United
0:4
17.11.201816:00
Newport County - Colchester United
2:0
24.11.201814:00
Lincoln City - Mansfield Town
1:1
24.11.201816:00
Cambridge United - Bury FC
2:2
24.11.201816:00
Carlisle United - Forest Green Rovers
1:2
24.11.201816:00
Colchester United - Exeter City
1:1
24.11.201816:00
Crawley Town - Crewe Alexandra
3:0
24.11.201816:00
Macclesfield Town - Yeovil Town
1:0
24.11.201816:00
Morecambe FC - Notts County
1:1
24.11.201816:00
Northampton Town - Grimsby Town
2:2
24.11.201816:00
Port Vale - Swindon Town
0:1
24.11.201816:00
Stevenage FC - Milton Keynes Dons
3:2
24.11.201816:00
Tranmere Rovers - Oldham Athletic
1:1
24.11.201816:00
Cheltenham Town - Newport County
2:1
27.11.201820:45
Bury FC - Cheltenham Town
4:1
27.11.201820:45
Crewe Alexandra - Cambridge United
2:0
27.11.201820:45
Exeter City - Macclesfield Town
0:1
27.11.201820:45
Forest Green Rovers - Colchester United
0:1
27.11.201820:45
Grimsby Town - Tranmere Rovers
5:2
27.11.201820:45
Milton Keynes Dons - Morecambe FC
2:0
27.11.201820:45
Notts County - Carlisle United
1:1
27.11.201820:45
Oldham Athletic - Lincoln City
1:1
27.11.201820:45
Swindon Town - Stevenage FC
3:2
27.11.201820:45
Yeovil Town - Port Vale
0:3
27.11.201820:45
Newport County - Northampton Town
3:1
08.12.201814:00
Mansfield Town - Notts County
2:0
08.12.201816:00
Bury FC - Exeter City
2:0
08.12.201816:00
Cheltenham Town - Grimsby Town
2:1
08.12.201816:00
Colchester United - Macclesfield Town
1:0
08.12.201816:00
Crawley Town - Northampton Town
0:1
08.12.201816:00
Crewe Alexandra - Oldham Athletic
0:2
08.12.201816:00
Milton Keynes Dons - Carlisle United
2:0
08.12.201816:00
Morecambe FC - Port Vale
2:2
08.12.201816:00
Stevenage FC - Lincoln City
0:1
08.12.201816:00
Tranmere Rovers - Cambridge United
1:0
08.12.201816:00
Yeovil Town - Forest Green Rovers
1:2
08.12.201816:00
Swindon Town - Newport County
2:1
15.12.201816:00
Cambridge United - Yeovil Town
0:0
15.12.201816:00
Carlisle United - Colchester United
4:0
15.12.201816:00
Exeter City - Crewe Alexandra
1:0
15.12.201816:00
Grimsby Town - Swindon Town
2:1
15.12.201816:00
Lincoln City - Morecambe FC
3:1
15.12.201816:00
Macclesfield Town - Crawley Town
2:0
15.12.201816:00
Northampton Town - Stevenage FC
1:1
15.12.201816:00
Notts County - Tranmere Rovers
3:2
15.12.201816:00
Oldham Athletic - Bury FC
4:2
15.12.201816:00
Port Vale - Cheltenham Town
2:2
22.12.201816:00
Bury FC - Tranmere Rovers
2:1
22.12.201816:00
Crawley Town - Carlisle United
2:3
22.12.201816:00
Forest Green Rovers - Crewe Alexandra
1:0
22.12.201816:00
Grimsby Town - Notts County
4:0
22.12.201816:00
Macclesfield Town - Port Vale
0:0
22.12.201816:00
Milton Keynes Dons - Colchester United
0:1
22.12.201816:00
Morecambe FC - Cambridge United
3:0
22.12.201816:00
Oldham Athletic - Exeter City
2:3
22.12.201816:00
Stevenage FC - Mansfield Town
1:3
22.12.201816:00
Swindon Town - Cheltenham Town
0:0
22.12.201816:00
Yeovil Town - Northampton Town
1:1
22.12.201816:00
Lincoln City - Newport County
3:2
26.12.201814:00
Cambridge United - Crawley Town
2:1
26.12.201814:00
Exeter City - Yeovil Town
2:1
26.12.201816:00
Carlisle United - Oldham Athletic
6:0
26.12.201816:00
Cheltenham Town - Milton Keynes Dons
3:1
26.12.201816:00
Colchester United - Stevenage FC
1:2
26.12.201816:00
Crewe Alexandra - Lincoln City
2:1
26.12.201816:00
Mansfield Town - Bury FC
2:1
26.12.201816:00
Northampton Town - Swindon Town
1:1
26.12.201816:00
Notts County - Macclesfield Town
1:2
26.12.201816:00
Port Vale - Grimsby Town
0:1
26.12.201816:00
Tranmere Rovers - Morecambe FC
3:1
26.12.201816:00
Newport County - Forest Green Rovers
1:4
29.12.201816:00
Cambridge United - Lincoln City
1:2
29.12.201816:00
Carlisle United - Macclesfield Town
2:1
29.12.201816:00
Cheltenham Town - Forest Green Rovers
2:2
29.12.201816:00
Colchester United - Morecambe FC
0:0
29.12.201816:00
Crewe Alexandra - Stevenage FC
1:0
29.12.201816:00
Exeter City - Grimsby Town
1:2
29.12.201816:00
Mansfield Town - Swindon Town
0:0
29.12.201816:00
Northampton Town - Milton Keynes Dons
2:2
29.12.201816:00
Notts County - Bury FC
0:0
29.12.201816:00
Port Vale - Oldham Athletic
1:4
29.12.201816:00
Tranmere Rovers - Yeovil Town
0:0
29.12.201816:00
Newport County - Crawley Town
0:0
01.01.201916:00
Bury FC - Crewe Alexandra
3:1
01.01.201916:00
Crawley Town - Colchester United
2:0
01.01.201916:00
Forest Green Rovers - Northampton Town
2:1
01.01.201916:00
Grimsby Town - Mansfield Town
0:1
01.01.201916:00
Lincoln City - Port Vale
1:1
01.01.201916:00
Macclesfield Town - Tranmere Rovers
1:1
01.01.201916:00
Milton Keynes Dons - Cambridge United
6:0
01.01.201916:00
Morecambe FC - Carlisle United
0:2
01.01.201916:00
Oldham Athletic - Notts County
2:0
01.01.201916:00
Swindon Town - Exeter City
0:2
01.01.201916:00
Yeovil Town - Cheltenham Town
1:4
01.01.201916:00
Stevenage FC - Newport County
1:0
05.01.201916:00
Cambridge United - Stevenage FC
2:0
05.01.201916:00
Carlisle United - Mansfield Town
3:2
05.01.201916:00
Colchester United - Notts County
3:3
05.01.201916:00
Crawley Town - Cheltenham Town
1:0
05.01.201916:00
Macclesfield Town - Swindon Town
1:2
05.01.201916:00
Morecambe FC - Crewe Alexandra
2:2
05.01.201916:00
Yeovil Town - Bury FC
0:1
12.01.201916:00
Bury FC - Milton Keynes Dons
4:3
12.01.201916:00
Cheltenham Town - Tranmere Rovers
1:3
12.01.201916:00
Exeter City - Morecambe FC
0:0
12.01.201916:00
Grimsby Town - Macclesfield Town
0:2
12.01.201916:00
Mansfield Town - Yeovil Town
0:1
12.01.201916:00
Northampton Town - Carlisle United
3:0
12.01.201916:00
Notts County - Cambridge United
0:1
12.01.201916:00
Oldham Athletic - Forest Green Rovers
0:0
12.01.201916:00
Port Vale - Colchester United
0:3
12.01.201916:00
Stevenage FC - Crawley Town
2:1
12.01.201916:00
Swindon Town - Lincoln City
2:2
12.01.201916:00
Crewe Alexandra - Newport County
3:2
15.01.201920:45
Mansfield Town - Crawley Town
1:0
19.01.201914:00
Lincoln City - Grimsby Town
1:0
19.01.201916:00
Cambridge United - Northampton Town
3:2
19.01.201916:00
Carlisle United - Cheltenham Town
2:0
19.01.201916:00
Colchester United - Mansfield Town
2:3
19.01.201916:00
Crawley Town - Port Vale
0:1
19.01.201916:00
Forest Green Rovers - Bury FC
1:2
19.01.201916:00
Macclesfield Town - Oldham Athletic
2:1
19.01.201916:00
Milton Keynes Dons - Crewe Alexandra
0:1
19.01.201916:00
Morecambe FC - Stevenage FC
1:2
19.01.201916:00
Tranmere Rovers - Swindon Town
1:2
19.01.201916:00
Yeovil Town - Notts County
2:0
19.01.201916:00
Newport County - Exeter City
1:0
22.01.201920:45
Yeovil Town - Lincoln City
0:2
22.01.201920:45
Forest Green Rovers - Grimsby Town
3:0
26.01.201915:00
Northampton Town - Morecambe FC
1:1
26.01.201916:00
Cheltenham Town - Macclesfield Town
3:2
26.01.201916:00
Crewe Alexandra - Colchester United
2:1
26.01.201916:00
Exeter City - Cambridge United
1:0
26.01.201916:00
Grimsby Town - Milton Keynes Dons
1:0
26.01.201916:00
Mansfield Town - Tranmere Rovers
3:0
26.01.201916:00
Port Vale - Carlisle United
0:1
26.01.201916:00
Stevenage FC - Forest Green Rovers
0:2
26.01.201916:00
Swindon Town - Crawley Town
0:1
26.01.201918:30
Bury FC - Lincoln City
3:3
29.01.201920:45
Forest Green Rovers - Mansfield Town
1:1
29.01.201920:45
Milton Keynes Dons - Oldham Athletic
2:1
29.01.201920:45
Newport County - Port Vale
0:0
02.02.201916:00
Bury FC - Crawley Town
1:1
02.02.201916:00
Exeter City - Milton Keynes Dons
3:1
02.02.201916:00
Mansfield Town - Macclesfield Town
3:1
02.02.201916:00
Northampton Town - Colchester United
0:4
02.02.201916:00
Notts County - Lincoln City
1:1
02.02.201916:00
Stevenage FC - Yeovil Town
1:0
02.02.201916:00
Grimsby Town - Newport County
3:0
05.02.201920:45
Cheltenham Town - Yeovil Town
1:0
05.02.201920:45
Tranmere Rovers - Northampton Town
1:2
09.02.201916:00
Cambridge United - Port Vale
1:0
09.02.201916:00
Carlisle United - Exeter City
1:1
09.02.201916:00
Colchester United - Cheltenham Town
3:0
09.02.201916:00
Crawley Town - Oldham Athletic
0:3
09.02.201916:00
Forest Green Rovers - Notts County
1:2
09.02.201916:00
Lincoln City - Northampton Town
1:1
09.02.201916:00
Macclesfield Town - Crewe Alexandra
3:3
09.02.201916:00
Milton Keynes Dons - Swindon Town
2:3
09.02.201916:00
Morecambe FC - Bury FC
2:3
09.02.201916:00
Tranmere Rovers - Stevenage FC
2:0
09.02.201916:00
Yeovil Town - Grimsby Town
1:3
09.02.201916:00
Newport County - Mansfield Town
1:0
12.02.201920:45
Newport County - Milton Keynes Dons
0:1
12.02.201920:45
Oldham Athletic - Yeovil Town
4:1
12.02.201920:45
Crewe Alexandra - Carlisle United
2:1
12.02.201920:45
Swindon Town - Forest Green Rovers
2:0
16.02.201914:00
Notts County - Mansfield Town
1:0
16.02.201916:00
Cambridge United - Tranmere Rovers
0:0
16.02.201916:00
Carlisle United - Milton Keynes Dons
2:3
16.02.201916:00
Exeter City - Bury FC
0:1
16.02.201916:00
Forest Green Rovers - Yeovil Town
3:0
16.02.201916:00
Grimsby Town - Cheltenham Town
1:0
16.02.201916:00
Lincoln City - Stevenage FC
2:2
16.02.201916:00
Macclesfield Town - Colchester United
1:1
16.02.201916:00
Northampton Town - Crawley Town
0:0
16.02.201916:00
Oldham Athletic - Crewe Alexandra
1:1
16.02.201916:00
Port Vale - Morecambe FC
0:1
19.02.201920:45
Notts County - Newport County
1:4
19.02.201920:45
Cheltenham Town - Cambridge United
2:0
19.02.201920:45
Oldham Athletic - Morecambe FC
1:2
19.02.201920:45
Port Vale - Tranmere Rovers
1:2
23.02.201916:00
Bury FC - Oldham Athletic
3:1
23.02.201916:00
Cheltenham Town - Port Vale
1:0
23.02.201916:00
Colchester United - Carlisle United
1:1
23.02.201916:00
Crawley Town - Macclesfield Town
1:1
23.02.201916:00
Crewe Alexandra - Exeter City
1:2
23.02.201916:00
Mansfield Town - Forest Green Rovers
1:0
23.02.201916:00
Morecambe FC - Lincoln City
0:2
23.02.201916:00
Stevenage FC - Northampton Town
1:2
23.02.201916:00
Swindon Town - Grimsby Town
1:1
23.02.201916:00
Tranmere Rovers - Notts County
1:0
23.02.201916:00
Yeovil Town - Cambridge United
1:0
23.02.201916:00
Milton Keynes Dons - Newport County
2:0
26.02.201920:45
Lincoln City - Exeter City
1:1
02.03.201916:00
Bury FC - Macclesfield Town
3:0
02.03.201916:00
Crewe Alexandra - Northampton Town
0:2
02.03.201916:00
Exeter City - Tranmere Rovers
0:1
02.03.201916:00
Forest Green Rovers - Lincoln City
1:2
02.03.201916:00
Grimsby Town - Cambridge United
0:2
02.03.201916:00
Mansfield Town - Cheltenham Town
4:2
02.03.201916:00
Milton Keynes Dons - Crawley Town
1:0
02.03.201916:00
Notts County - Port Vale
0:0
02.03.201916:00
Oldham Athletic - Stevenage FC
1:1
02.03.201916:00
Swindon Town - Colchester United
3:0
02.03.201916:00
Yeovil Town - Morecambe FC
3:2
02.03.201916:00
Newport County - Carlisle United
2:0
05.03.201920:45
Cheltenham Town - Bury FC
1:1
08.03.201920:45
Lincoln City - Yeovil Town
1:0
08.03.201920:45
Tranmere Rovers - Crewe Alexandra
1:0
09.03.201915:00
Northampton Town - Exeter City
2:1
09.03.201916:00
Cambridge United - Oldham Athletic
1:1
09.03.201916:00
Carlisle United - Swindon Town
2:1
09.03.201916:00
Cheltenham Town - Notts County
4:1
09.03.201916:00
Crawley Town - Grimsby Town
2:1
09.03.201916:00
Macclesfield Town - Milton Keynes Dons
1:3
09.03.201916:00
Morecambe FC - Forest Green Rovers
3:0
09.03.201916:00
Port Vale - Mansfield Town
2:1
09.03.201916:00
Stevenage FC - Bury FC
0:1
09.03.201916:00
Colchester United - Newport County
3:0
12.03.201920:45
Cambridge United - Crewe Alexandra
0:0
12.03.201920:45
Carlisle United - Notts County
1:3
12.03.201920:45
Colchester United - Forest Green Rovers
0:3
12.03.201920:45
Crawley Town - Mansfield Town
0:0
12.03.201920:45
Lincoln City - Oldham Athletic
2:0
12.03.201920:45
Morecambe FC - Milton Keynes Dons
4:2
12.03.201920:45
Port Vale - Yeovil Town
3:0
12.03.201920:45
Stevenage FC - Swindon Town
2:0
12.03.201920:45
Tranmere Rovers - Grimsby Town
4:1
12.03.201920:45
Northampton Town - Newport County
1:0
15.03.201920:45
Newport County - Cheltenham Town
1:0
16.03.201916:00
Crewe Alexandra - Crawley Town
6:1
16.03.201916:00
Exeter City - Colchester United
3:0
16.03.201916:00
Forest Green Rovers - Carlisle United
1:1
16.03.201916:00
Grimsby Town - Northampton Town
0:0
16.03.201916:00
Milton Keynes Dons - Stevenage FC
1:1
16.03.201916:00
Notts County - Morecambe FC
0:0
16.03.201916:00
Swindon Town - Port Vale
0:0
16.03.201916:00
Yeovil Town - Macclesfield Town
0:2
18.03.201920:45
Mansfield Town - Lincoln City
1:1
23.03.201916:00
Carlisle United - Cambridge United
2:2
23.03.201916:00
Cheltenham Town - Northampton Town
3:1
23.03.201916:00
Colchester United - Tranmere Rovers
0:2
23.03.201916:00
Crawley Town - Lincoln City
0:3
23.03.201916:00
Grimsby Town - Bury FC
0:0
23.03.201916:00
Macclesfield Town - Stevenage FC
2:2
23.03.201916:00
Mansfield Town - Crewe Alexandra
1:2
23.03.201916:00
Milton Keynes Dons - Yeovil Town
2:0
23.03.201916:00
Notts County - Exeter City
0:1
23.03.201916:00
Port Vale - Forest Green Rovers
0:2
23.03.201916:00
Swindon Town - Morecambe FC
4:0
30.03.201916:00
Bury FC - Swindon Town
1:3
30.03.201916:00
Cambridge United - Colchester United
0:1
30.03.201916:00
Crewe Alexandra - Cheltenham Town
1:3
30.03.201916:00
Exeter City - Mansfield Town
1:4
30.03.201916:00
Forest Green Rovers - Milton Keynes Dons
1:2
30.03.201916:00
Lincoln City - Macclesfield Town
1:1
30.03.201916:00
Morecambe FC - Crawley Town
1:0
30.03.201916:00
Northampton Town - Port Vale
1:2
30.03.201916:00
Oldham Athletic - Grimsby Town
2:0
30.03.201916:00
Stevenage FC - Notts County
0:3
30.03.201916:00
Tranmere Rovers - Carlisle United
3:0
30.03.201916:00
Yeovil Town - Newport County
1:3
02.04.201920:45
Bury FC - Cambridge United
0:3
02.04.201920:45
Oldham Athletic - Tranmere Rovers
2:0
06.04.201916:00
Carlisle United - Bury FC
3:2
06.04.201916:00
Cheltenham Town - Exeter City
1:1
06.04.201916:00
Colchester United - Oldham Athletic
0:2
06.04.201916:00
Crawley Town - Forest Green Rovers
1:2
06.04.201916:00
Grimsby Town - Stevenage FC
0:2
06.04.201916:00
Macclesfield Town - Morecambe FC
1:1
06.04.201916:00
Mansfield Town - Cambridge United
1:0
06.04.201916:00
Milton Keynes Dons - Lincoln City
0:2
06.04.201916:00
Notts County - Northampton Town
2:2
06.04.201916:00
Port Vale - Crewe Alexandra
1:0
06.04.201916:00
Swindon Town - Yeovil Town
1:1
06.04.201916:00
Newport County - Tranmere Rovers
0:0
09.04.201920:45
Newport County - Swindon Town
0:0
09.04.201920:45
Macclesfield Town - Exeter City
3:2
13.04.201916:00
Bury FC - Colchester United
2:0
13.04.201916:00
Crewe Alexandra - Notts County
3:0
13.04.201916:00
Exeter City - Port Vale
2:0
13.04.201916:00
Forest Green Rovers - Macclesfield Town
2:0
13.04.201916:00
Lincoln City - Cheltenham Town
1:1
13.04.201916:00
Morecambe FC - Grimsby Town
1:1
13.04.201916:00
Northampton Town - Mansfield Town
1:1
13.04.201916:00
Oldham Athletic - Swindon Town
2:2
13.04.201916:00
Stevenage FC - Carlisle United
3:0
13.04.201916:00
Tranmere Rovers - Milton Keynes Dons
2:1
13.04.201916:00
Yeovil Town - Crawley Town
0:1
13.04.201916:00
Cambridge United - Newport County
0:3
19.04.201914:00
Exeter City - Crawley Town
1:3
19.04.201916:00
Cambridge United - Swindon Town
0:0
19.04.201916:00
Carlisle United - Lincoln City
1:0
19.04.201916:00
Cheltenham Town - Oldham Athletic
0:0
19.04.201916:00
Colchester United - Grimsby Town
1:0
19.04.201916:00
Crewe Alexandra - Yeovil Town
2:0
19.04.201916:00
Mansfield Town - Morecambe FC
4:0
19.04.201916:00
Northampton Town - Macclesfield Town
3:1
19.04.201916:00
Notts County - Milton Keynes Dons
1:2
19.04.201916:00
Port Vale - Stevenage FC
1:4
19.04.201916:00
Tranmere Rovers - Forest Green Rovers
0:1
19.04.201916:00
Newport County - Bury FC
3:1
22.04.201916:00
Bury FC - Northampton Town
3:1
22.04.201916:00
Crawley Town - Notts County
1:1
22.04.201916:00
Forest Green Rovers - Cambridge United
2:1
22.04.201916:00
Grimsby Town - Carlisle United
1:0
22.04.201916:00
Lincoln City - Tranmere Rovers
0:0
22.04.201916:00
Milton Keynes Dons - Port Vale
1:1
22.04.201916:00
Morecambe FC - Cheltenham Town
4:0
22.04.201916:00
Oldham Athletic - Mansfield Town
3:2
22.04.201916:00
Stevenage FC - Exeter City
1:1
22.04.201916:00
Swindon Town - Crewe Alexandra
1:2
22.04.201916:00
Yeovil Town - Colchester United
1:1
22.04.201916:00
Macclesfield Town - Newport County
0:0
27.04.201916:00
Cambridge United - Morecambe FC
1:2
27.04.201916:00
Carlisle United - Crawley Town
4:2
27.04.201916:00
Cheltenham Town - Swindon Town
3:2
27.04.201916:00
Colchester United - Milton Keynes Dons
2:0
27.04.201916:00
Crewe Alexandra - Forest Green Rovers
4:3
27.04.201916:00
Exeter City - Oldham Athletic
1:0
27.04.201916:00
Mansfield Town - Stevenage FC
1:2
27.04.201916:00
Northampton Town - Yeovil Town
2:2
27.04.201916:00
Notts County - Grimsby Town
2:1
27.04.201916:00
Port Vale - Macclesfield Town
0:1
27.04.201916:00
Newport County - Lincoln City
1:0
30.04.201920:45
Newport County - Oldham Athletic
2:0
30.04.201920:45
Tranmere Rovers - Bury FC
1:1
04.05.201916:00
Bury FC - Port Vale
1:1
04.05.201916:00
Crawley Town - Tranmere Rovers
3:1
04.05.201916:00
Forest Green Rovers - Exeter City
0:0
04.05.201916:00
Grimsby Town - Crewe Alexandra
2:0
04.05.201916:00
Lincoln City - Colchester United
0:3
04.05.201916:00
Macclesfield Town - Cambridge United
1:1
04.05.201916:00
Milton Keynes Dons - Mansfield Town
1:0
04.05.201916:00
Oldham Athletic - Northampton Town
2:5
04.05.201916:00
Stevenage FC - Cheltenham Town
2:0
04.05.201916:00
Swindon Town - Notts County
3:1
04.05.201916:00
Yeovil Town - Carlisle United
0:0
04.05.201916:00
Morecambe FC - Newport County
1:1

play off - semifinále - 1. zápasy

09.05.201920:45
Newport County - Mansfield Town
1:1
10.05.201920:45
Tranmere Rovers - Forest Green Rovers
1:0

play off - semifinále - odvety

12.05.201919:00
Mansfield Town - Newport County
0:1p
13.05.201920:45
Forest Green Rovers - Tranmere Rovers
1:1

play off - finále

25.05.201916:00
Newport County - Tranmere Rovers
0:1e
01.08. Oldham oficiálně jmenoval Kewella
Harry Kewell se stal manažerem Oldhamu Athletic. Celek ze čtvrté anglické ligy s bývalým hráčem Leedsu United, Liverpoolu nebo Galatasaraye uzavřel roční smlouvu s opcí na další sezónu. (lequipe.fr)
01.08. Kewell se stane manažerem Oldhamu
Oldham Athletic má nového manažera. Mužstvo ze čtvrté nejvyšší anglické soutěže povede Harry Kewell, jenž ve funkci nahradil Dina Maamria. (skysports.com)
24.07. Touré trénuje s Leytonem
Bývalý záložník Barcelony či Manchesteru City Yaya Touré trénuje z anglickým Leytonem Orient ze čtvrté nejvyšší soutěže. Na angažmá v League Two se ovšem nechystá. V následujících několika týdnech bude pokračovat v přípravě, ale jeho cílem je pouze udržet se v dostatečné kondici. V kariéře chce 37letý fotbalista pokračovat v zahraničí. (dailymail.co.uk)
09.07. V Anglii zatím neurčili přestupní termín
Přestupové okno v Anglii zatím nemá stanovená pevná data. UEFA chce po národních asociacích, aby jej zavřely do 5. října, kdy má začít nová sezona Ligy mistrů. Angličané uvažují, že by ono protáhli pro kluby z nižších soutěží ještě za toto datum. Jasno by mohlo být 24. července. (bbc.co.uk)
30.06. Štěch bude chytat za Mansfield
Brankář Marek Štěch mění na britských ostrovech působiště. Po konci smlouvy v Lutonu se někdejší gólman pražské Sparty upsal Mansfieldu ze čtvrté nejvyšší soutěže. Kontrakt podepsal na dva roky. (bbc.co.uk)
24.06. Tři pozitivní testy v anglických nižších soutěžích
Tři pozitivní testy na koronavirus přineslo další kolo testování v nižších anglických soutěžích. V League Championship bylo mezi hráči, trenéry a funkcionáři za poslední týden otestováno 2 858 osob. Necelé tři stovky testů proběhly v League One a League Two. Třetí i čtvrtá liga se obešly bez pozitivního testu. (bbc.co.uk)
17.06. Dvanáct lidí z nižších anglických soutěží má koronavirus
Další kolo testů na koronavirus u hráčů a funkcionářů z nižších anglických soutěží odhalilo dvanáct pozitivních případů. Všechny čeká povinná karanténa. Osm případů pochází ze šesti klubů League Championship, jedním z nich je Brentford. Další čtyři pozitivně testované osoby jsou ze dvou klubů třetí anglické ligy. Otestováno bylo za poslední týden více než 2600 lidí. (bbc.co.uk)
16.06. Camoranesi by mohl převzít Bolton
Bolton Wanderers marně vzpomíná na zašlou slávu, nyní by však mohl získat překvapivou personu na lavičku. Od příští sezóny tým ze čtvrté nejvyšší anglické soutěže podle místních zpráv zvažuje příchod manažera Maura Camoranesiho, jenž momentálně vede slovinský Tabor Sežana. (sport-express.ru)
09.06. League One a Two se dohrávat nebudou
Třetí a čtvrtá anglická liga se nebudou dohrávat. Zmíněné rozhodnutí bylo učiněno po hlasování samotných klubů, přičemž bude zachováno současné pořadí s tím, že první dva kluby postupují do vyšší soutěže, zatímco týmy na 3. až 6. místě čeká tradiční playoff. Toho se v League One zúčastní také Wycombe Wanderers, které nahradí Peterborough United. Sestup platí pro týmy na posledních čtyřech místech, přičemž ve třetí lize je jedním ze sestupujících vyloučené Bury FC. (skysports.com)
31.05. Nižší anglické ligy hlásí další nakažené
Dalších deset případů nákazy koronavirem má League Championship, sedm pozitivních testů bylo prokázáno v League Two. Zatímco ve druhé lize se případy rozprostřely do osmi klubů, ve čtvrté nejvyšší soutěži jde o tři mužstva. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.09.
Barrow AFC - Colchester United
1:1
26.09.
Bradford City - Stevenage FC
2:1
26.09.
Cambridge United - Tranmere Rovers
0:0
26.09.
Cheltenham Town - Grimsby Town
odl.
26.09.
Mansfield Town - Exeter City
1:2
26.09.
Oldham Athletic - Crawley Town
2:3
26.09.
Port Vale - Harrogate Town
0:0
26.09.
Salford City - Forest Green Rovers
0:0
26.09.
Scunthorpe - Carlisle United
1:0
26.09.
Southend United - Morecambe FC
1:2
26.09.
Walsall FC - Leyton Orient
odl.
26.09.
Bolton Wanderers - Newport County
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.10.16:00
Carlisle United - Barrow AFC
info
03.10.16:00
Colchester - Oldham Athletic
info
03.10.16:00
Crawley Town - Southend United
info
03.10.16:00
Exeter City - Cambridge United
info
03.10.16:00
Forest Green Rovers - Walsall FC
info
03.10.16:00
Grimsby Town - Bradford City
info
03.10.16:00
Harrogate Town - Bolton Wanderers
info
03.10.16:00
Leyton Orient - Cheltenham Town
info
03.10.16:00
Morecambe FC - Port Vale
info
03.10.16:00
Stevenage FC - Salford City
info
03.10.16:00
Tranmere Rovers - Scunthorpe
info
03.10.16:00
Newport County - Mansfield Town
info
Všechny zápasy