01.10.202011:15

Evertonu bude chybět obránce Kenny

Jonjoe Kenny nebude mít nejlepší vzpomínky na včerejší pohárový zápas proti West Hamu, přestože jeho Everton vyhrál jasně 4:1 a postoupil do dalšího kola. Obránce je mimo hru, v závěru první půle si přivodil svalový problém a čeká na verdikt lékařů ohledně délky absence.

bbc.com
01.10.202010:35

Allan musí na podrobné vyšetření

Na podrobné vyšetření jde dnes Allan. Brazilský záložník nedávno přestoupil do Evertonu a včera nedohrál pohárový zápas s West Hamem, v průběhu druhého poločasu si poranil tříslo.

bbc.com
30.09.202009:09

Dier si odskočil na toaletu

Tottenham včera v pohárovém zápase hostil Chelsea a část druhé půle odehrál v oslabení. Žádný z jeho hráčů nedostal červenou kartu, záložník Eric Dier ale v 77. minutě zamířil do útrob stadionu a kamerám se povedlo zjistit důvod, anglický fotbalista potřeboval na záchod.

dailymail.co.uk
29.09.202009:27

Thiago Alcântara zůstává mimo hru

Thiago Alcântara není stoprocentně fit a včera nenastoupil k souboji s Arsenalem. Nebude se jednat o jeho jedinou absenci, záložník Liverpoolu vynechá i čtvrteční pohárový souboj proti stejnému klubu a k dispozici nebude ani v neděli, kdy Reds poměří síly s Aston Villou.

lequipe.fr
28.09.202015:59

Mendy a Chilwell před debutem?

Frank Lampard, manažer Chelsea, by mohl v úterním utkání Ligového poháru proti Tottenhamu dopřát debut v základní sestavě dvěma letním posilám. Na první utkání v novém angažmá se těší brankář Edouard Mendy a obránce Ben Chilwell. Chilwell už naskočil do hry z lavičky proti West Bromwichi v lize, pro Mendyho by to byl vůbec první zápas za Chelsea.

27.09.202022:16

Son střídal se svalovým zraněním

Tottenham v dnešním ligovém duelu remizoval s Newcastlem United (1:1), navíc se mu zranil Heung-min Son. Korejský útočník musel po prvním poločase střídat se svalovým zraněním a podle manažera Josého Mourinha by měl vynechat minimálně nadcházející tři soutěžní duely Spurs.

lequipe.fr
25.09.202012:50

Tottenham postoupil bez boje

Anglický Tottenham postoupil bez boje do čtvrtého kola Carabao Cupu. Jeho soupeř, Leyton Orient ze čtvrté ligy, měl problémy s koronavirem v týmu. Zápas byl nejprve odložen, ale nakonec bylo rozhodnuto o kontumaci. Už v úterý se Tottenham má utkat v dalším kole ligového poháru s Chelsea.

bbc.co.uk
25.09.202010:33

Moyes nadále zůstává v karanténě

West Hamu United nadále bude chybět manažer David Moyes. Skotský kormidelník měl druhý pozitivní test na koronavirus a vynechá proto ligový duel s Wolverhamptonem Wanderers a také utkání Ligového poháru na hřišti Evertonu.

lequipe.fr
24.09.202010:24

Newcastle stanovil klubový rekord

Newcastle United včera vyhrál na půdě Morecambe hladce 7:0 a postoupil do dalšího kola Ligového poháru. Výsledek se zapíše do historie Magpies, jedná se o jejich nejvyšší venkovní výhru v historii.

sport-express.ru
23.09.202022:45

Vydra pomohl gólem k postupu Burnley

Burnley po vítězství 2:0 na hřišti Millwallu postoupilo do 4. kola Ligového poháru, na čemž se podílel Matěj Vydra. Český útočník v nastaveném čase přidal druhou branku Clarets.

22.09.202023:55

West Ham má dva nakažené koronavirem

Dva pozitivní testy na přítomnost koronaviru hlásí West Ham United. Nakažení jsou obránce Issa Diop a manažer David Moyes, kteří tak nebyli u dnešního postupu přes Hull City do dalšího kola Ligového poháru.

lequipe.fr
22.09.202018:35

Zápas Tottenhamu s Leytonem byl odložený

Dnešní zápas anglického Ligového poháru mezi Tottenhamem a Leytonem Orient musel být kvůli výskytu koronaviru v týmu ze čtvrté ligy odložen. Rozhodnutí padlo dvě hodiny před plánovaným výkopem, o dalším osudu zápasu nebo případné kontumaci zatím není rozhodnuto.

ČTK
21.09.202021:57

Tottenham zřejmě postoupí bez boje

Leyton Orient měl zítra sehrát pohárový zápas s Tottenhamem, který pravděpodobně bude zrušen. V kabině domácích řádí koronavirus a nakaženo je hned několik hráčů, londýnský celek tak podle všeho postoupí bez boje.

Newport County nebo Watford - Morecambe nebo Newcastle,
Preston nebo Brighton - Luton nebo Manchester United.

17.09.202020:39

Vydra se podílel na postupu Burnley

Burnley postoupilo přes Sheffield United do dalšího kola Ligového poháru a velký podíl na tom měl Matěj Vydra. Český útočník v 67. minutě vyrovnal na 1:1 a nasměroval utkání do penaltového rozstřelu, v němž následně také nezaváhal.

17.09.202008:59

Kalas střídal se zraněným ramenem

Obránce Tomáš Kalas z Bristolu City se v úvodu středečního zápasu anglického Ligového poháru proti Northamptonu zranil a už v 7. minutě musel střídat. Sedmadvacetiletý český reprezentant si poranil rameno. I bez opory svých zadních řad si v 2. kole Ligového poháru poradil Bristol s Northamptonem Town z třetí nejvyšší soutěže jednoznačně 4:0.

ČTK
16.09.202021:49

Kalas střídal vinou zranění

Tomáš Kalas dal o víkendu gól, dnes si pak přivodil zranění. Český obránce ve službách Bristolu City nedohrál pohárový duel s Northamptonem, střídat musel už v sedmé minutě.

07.09.202012:52

Carabao Cup - los druhého kola

Los druhého kola anglického Carabao Cupu: Burnley - Sheffield United, Burton Albion - Aston Villa, Bradford - Lincoln, Leeds United - Hull City, Everton - Salford City, Wolves - Stoke, Rochdale - Sheffield Wednesday, West Brom - Harrogate Town, Middlesbrough - Barnsley, Derby - Preston, Newcastle - Blackburn, Morecambe - Oldham, Fleetwood - Port Vale, West Ham - Charlton Athletic, Ipswich - Fulham, Oxford United - Watford, Bournemouth - Crystal Palace, Leyton Orient - Plymouth, Southampton - Brentford, Bristol City - Northampton Town, Reading - Luton, Millwall - Cheltenham Town, Brighton - Portsmouth, Newport - Cambridge, Gillingham - Coventry.

06.03.202020:19

Klopp se zastal Ligového poháru

Také manažer Liverpoolu Jürgen Klopp se zastal anglického Ligového poháru po slovech předsedy UEFA Aleksandra Čeferina. Ten řekl, že by bylo pro všechny nejlepší, kdyby byla soutěž zrušena, což podle všeho souvisí s připravovaným rozšířením mistrovství světa klubů na 24 mužstev pod taktovkou FIFA. "Ligový pohár je tradiční a důležitá soutěž. Beze sporu je z finančního pohledu důležitá pro Football League. Jak bych tedy mohl říct, že ji máme zrušit? Co se mi ale líbí, je, že se o tom diskutuje. Musíme o tom mluvit a pokusit se najít nějaké řešení, protože faktem je, že sezona je v současné době opravdu náročná a kalendář nabitý," řekl Klopp.

01.03.202019:23

Man City obhájil triumf v League Cupu

Výsledek dnešního finále Ligového poháru: Aston Villa - Manchester City 1:2 (41. Samatta - 20. Agüero, 30. Rodri).