23.01.201322:42

Capital One Cup - výsledek

Výsledek středeční odvety semifinále anglického Ligového poháru: Swansea - Chelsea 0:0, první zápas 2:0, postupuje Swansea. Ve finále se utká s Bradfordem.

23.01.201312:11

Chicovo koleno je v pořádku

Swansea dnes čeká semifinálová odveta Ligového poháru proti Chelsea, v níž bude před vlastními fanoušky hájit vedení 2:0, a k dispozici jí bude i Chico Flores - španělský obránce je fit po problémech s kolenem, kvůli nimž nemohl nastoupit o víkendu proti Stoke.

22.01.201322:40

Výsledek dnešní semifinálové odvety anglického Ligového poháru: Aston Villa - Bradford 2:1 (24. Benteke, 89. Weimann - 55. Hanson), první zápas 1:3, do finále postupuje Bradford.

22.01.201309:42

Benteke myslí na Wembley

Aston Villa dnes může postoupit do finále Ligového poháru. Musí k tomu zvládnout odvetu semifinále, první zápas s Bradfordem prohrála 1:3. "Máme skvělou šanci dostat se do Wembley. Chci se tam podruhé dostat a zahrát si, za Belgii jsem seděl na lavičce. Nepotřebujeme extra motivaci, víme, o co jde," říká útočník Villans Christian Benteke.

09.01.201322:36

Dnešní výsledek prvního semifinálového utkání anglického ligového poháru: Chelsea - Swansea 0:2 (38. Michu, 90+1. Graham).

08.01.201322:38

Dnešní výsledek prvního semifinálového utkání anglického ligového poháru: Bradford - Aston Villa 3:1 (19. Wells, 77. McArdle, 88. McHugh - 83. Weimann).

20.12.201213:10

Benítez: Výkon byl fantastický

Chelsea včera v ligovém poháru zvítězila 5:1 na hřišti Leedsu a její manažer Rafael Benítez byl velice spokojen. "Myslím, že náš výkon byl fantasticky a to nejen ve druhém poločase, ale i v tom prvním. Můžeme vidět, že každým zápasem jsme silnější," řekl španělský stratég.

19.12.201223:19

Los semifinále Capital One Cupu

Los semifinálových dvojic anglického ligového poháru: Chelsea - Swansea, Aston Villa - Bradford.

19.12.201222:40

Dnešní výsledek čtvrtfinále anglického ligového poháru: Leeds - Chelsea 1:5 (37. Becchio - 47. Mata, 65. Ivanović, 66. Moses, 81. Hazard, 83. Torres).

19.12.201218:59

Chelsea dnes bez Cahilla

Gary Cahill bude chybět Chelsea v dnešním utkání ligového poháru na hřišti Leedsu. Obránce Chelsea dostal od FIFA jednozápasový trest vztahující se na všechny soutěže za vyloučení z finále MS klubů proti Corinthians. Cahill vedle toho dostal ještě pokutu ve výši pěti tisíc švýcarských franků.

12.12.201218:30

Aston Ville se zranil Bent

Darren Bent zřejmě stráví další týdny na marodce, útočník Aston Villy si ze včerejšího pohárového zápasu v Norwichi odnesl zranění stehenního svalu a čeká na podrobnější vyšetření.

12.12.201209:17

Wenger: Udělali jsme všechno možné

Šok včera zažil Arsenal, ve čtvrtfinále Anglického ligového poháru po penaltovém rozstřelu padl v Bradfordu a se soutěží se rozloučil. "Za 120 jsme udělali všechno možné, ale je třeba smeknout před Bradfordem. Jste otrávení, když nedostanete vše, hráči podle mě budou zklamaní a frustrovaní ještě více," řekl po zápase manažer Arsene Wenger.

11.12.201223:24

Capital One Cup - výsledky

Výsledky dnešních zápasů čtvrtfinále Anglického ligového poháru: Bradford - Arsenal 1:1 i po prodloužení, 3:2 na penalty (16. Thompson - 88. Vermaelen), Norwich - Aston Villa 1:4 (19. Morison - 21. Holman, 78. a 85. Weimann, 90. Benteke).

11.12.201210:04

Arsenal dnes bez Girouda

Na Arsenal dnes v ligovém poháru čeká duel v Bradfordu, kde se musí obejít bez Oliviera Girouda. Francouzského útočníka na hřiště nepustí koňar, který si odnesl z víkendového utkání proti West Bromwichi.

01.11.201212:05

Capital One Cup - los čtvrtfinále

Los čtvrtfinále Anglického ligového poháru: Leeds United - Chelsea, Swansea City - Middlesbrough, Norwich City - Aston Villa, Bradford City - Arsenal.

31.10.201223:16

Výsledky dnešních zápasů anglického Ligového poháru: Norwich - Tottenham 2:1 (84. vlastní Verthongen, 86. Jackson - 66. Bale), Liverpool - Swansea 1:3 (77. Suárez - 34. Chico, 73. Dyer, 90. De Guzmán), Chelsea - Manchester United 3:3, 5:4 po prodloužení (31. Luiz z penalty, 53. Cahill, 90+4. Hazard, 101. Sturridge, 116. Ramires - 22. a 120. z penalty Giggs, 43. Hernández, 59. Nani).

31.10.201216:57

Dempsey věří v postup

Tottenham ve středu čeká v rámci Capital One Cupu Norwich a záložník Clint Dempsey je přesvědčen, že by se měl jeho tým kvalifikovat do dalšího kola. "Bude to náročný zápas," prohlásil o blížícím se zápase na Carrow Road Dempsey, ale dodal. "Cítím, že pokud tam přijedeme a předvedeme kvalitní výkon jako v prvním poločase proti Southamptonu, vyhrajeme," dodal Dempsey, jenž se právě do sítě Saints o víkendu trefil.

31.10.201208:48

McDermott: Nejhorší porážka kariéry

Reading stále čeká na první výhru v nové sezoně a nedočkal se ani včera, přestože v pohárovém duelu s Arsenalem vedl 4:0 a ještě v 88. minutě měl k dispozici dvoubrankový náskok. Londýnský klub si vynutil prodloužení, po němž slavil výhru 7:5. "Bylo to neuvěřitelné, takový kamikadze fotbal. Je to nejhorší porážka mé kariéry. Mrzí to, ale musíme výsledek přijmout a jít dál. Je těžké si z takového utkání brát pozitiva, ale musíme," řekl hodně rozladěný manažer Brian McDermott.

30.10.201223:25

Výsledky dnešních zápasů anglického Ligového poháru: Leeds - Southampton 3:0 (34. Tonge, 87. Diouf, 90. Becchio), Reading - Arsenal 4:4, 5:7 po prodloužení (12. Roberts, 19. vlastní Koscielny, 20. Leigertwood, 37. Hunt, 116. Pogrebňak - 45., 90. a 119. Walcott, 64. Giroud, 89. Koscielny, 103. a 120. Chamakh), Sunderland - Middlesbrough 0:1 (39. McDonald), Swindon - Aston Villa 2:3 (79. a 81. Storey - 30. a 90. Benteke, 39. Agbonlahor), Wigan - Bradford 0:0 i po prodloužení, 2:4 na penalty.

30.10.201216:19

Miyaichi zůstává na marodce

Ryo Miyaichi vynechá i dnešní pohárové utkání proti Bradfordu, japonský útočník ve službách Wiganu nestihl doléčit zranění třísla.