04.12.201812:13

Vítěz Carabao Cupu do třetí evropské soutěže

Vítěz Anglického ligového poháru bude mít zajištěn postupu do třetí evropské soutěže, která se provizorně jmenuje Evropská liga 2 a která vznikne od roku 2021.

dailyexpress.co.uk
02.11.201809:33

West Ham potrestal fanoušky

West Ham United zakázal doživotně vstup na stadion dvěma fanouškům, kteří při středečním prohře 1:3 s Tottenhamem v Ligovém poháru vběhli na hřiště. Oba muže už zadržela policie a obvinila je z trestného činu. Jeden z mužů vnikl na trávník v hororové masce krátce po třetím gólu do branky West Hamu, další se na hrací plochu dostal o chvíli později.

ČTK
01.11.201822:59

Man City přišel znovu o De Bruyneho

Kevin De Bruyne znovu dost možná vypadne ze sestavy Manchesteru City. Belgický reprezentant, jenž uplynulé dva měsíce laboroval s kolenem, musel předčasně opustit zápas Carabao Cupu s Fulhamem, přičemž na vině bylo pro změnu opět koleno.

skysports.com
01.11.201819:34

Leicester se Sotonem 27. listopadu

Až 27. listopadu se odehraje 4. kolo Carabao Cupu mezi Leicesterem City a Southamptonem. Zmíněný duel se měl původně odehrál 30. října, ale kvůli havárii vrtulníku, na jehož palubě kromě dalších čtyř lidí zahynul i majitel "Lišek" Vičaj Srivadtanaprapcha, byl odložený.

lequipe.fr
31.10.201823:33

Carabao Cup - los čtvrtfinále

Los čtvrtfinále anglického Ligového poháru: Arsenal - Tottenham, Leicester/Southampton - Manchester City/Fulham, Middlesbrough - Burton, Chelsea - Bournemouth.

bbc.com
31.10.201823:17

Čech vychytal výhru v Ligovém poháru

Petr Čech se po měsíční pauze způsobené zraněním zadního stehenního svalu vrátil vítězně do branky Arsenalu. Londýnský tým porazil ve 4. kole Ligového poháru 2:1 třetiligový Blackpool a postoupil do čtvrtfinále. O branky favorizovaného Arsenalu se postarali ve 30. minutě svým prvním gólem od letního příchodu z Juventusu stoper Stephan Lichtsteiner a pět minut po přestávce mladík Emile Smith-Rowe. V 57. minutě však Arsenal oslabil vyloučením po druhé žluté kartě záložník Matteo Guendouzi a Blackpool využil přesilovku k zdramatizování zápasu. Čecha v 66. minutě překonal hlavičkou z malého vápna Paudie O'Connor, jenž ale sám vzal svému týmu šanci na zvrat červenou kartou v 84. minutě.

ČTK
31.10.201821:14

Fulham touží prodloužit s Dramehem

Fulham by rád prodloužil stávající kontrakt s talentovaným obráncem Codym Dramehem. Ten je dalším zářivým produktem z akademie Fulhamu. V 16 letech už pravidelně nastupuje za tým do 23 let a prorokuje se mu slibná budoucnost. Brzy by se mohl pravděpodobně objevit také v sestavě prvního týmu a navázat tak například na současnou hvězdu Ryana Sessegnona.

31.10.201810:47

Tottenham bude šetřit některé opory

Pouhých 26 hodin po ligové porážce s Manchesterem City (0:1) čeká na Tottenham utkání League Cupu s West Hamem, který neohrozí všechny opory. Manažer Mauricio Pochettino uvedl, že bude chtít některé klíčové opory šetřit.

lequipe.fr
30.10.201817:44

Bellerín možná neohrozí ani Liverpool

Arsenal zítra čeká utkání Carabao Cupu s Blackpoolem, do kterého nezasáhne Héctor Bellerín. Španělský obránce má zraněný stehenní sval a není jisté, zda se stihne uzdravit do víkendového ligového klání s Liverpoolem.

lequipe.fr
30.10.201816:17

Hazard bude hrát proti Crystal Palace

Chelsea ve středu čeká utkání Carabao Cupu s Derby County, načež se v neděli střetne s Crystal Palace na ligovém poli, kde již bude moci využít služeb Edena Hazarda. Belgický reprezentant má menší potíže se zády, podle asistenta Gianfranca Zoly se však již zítra vrátí do tréninku.

29.10.201816:24

Utkání Leicester - Southampton bylo odloženo

Odložen byl zápas anglického Ligového poháru mezi Leicesterem a Southamptonem. Důvodem je tragická událost ze sobotního večera, kdy se po duelu s West Hamem vedle stadionu zřítil vrtulník, na jehož palubě zemřelo pět osob, mezi nimiž byl i prezident Leicesteru Vičaj Srivadtanaprapcha.

lequipe.fr
23.10.201816:30

Chelsea povolila start mladíkům

Oba mladí hráči londýnské Chelsea, kteří hostují v Derby County, devatenáctiletý Mason Mount a o rok starší Fikayo Tomori, smějí nastoupit proti mateřskému klubu v utkání ligového poháru Carabao Cup, které se bude hrát 31. října.

football.london
29.09.201822:23

Carabao Cup - los čtvrtého kola

Los čtvrtého kola anglického Ligového poháru: Manchester City - Fulham, Bournemouth - Norwich City, Arsenal - Blackpool, Leicester City - Everton nebo Southampton, West Ham - Tottenham, Middlesbrough - Crystal Palace, Chelsea - Derby County, Burton Albion - Nottingham Forest.

bbc.com
28.09.201818:45

Sánchez na marodce West Hamu

West Hamu United zřejmě nějaký čas nepomůže Carlos Sánchez. Kolumbijský záložník má po pohárovém souboji s Macclesfieldem Town (8:0) problémy s kolenem.

28.09.201811:11

Kabasele uspěl s odvoláním

Christian Kabasele si nebude muset odpykat trest za vyloučení v pohárovém zápase s Tottenhamem, jeho Watford uspěl s odvoláním. Belgický obránce putoval pod sprchy v 81. minutě a z následné penalty Spurs srovnali na 1:1, po jedné brance na každé straně pak duel dospěl do penaltového rozstřelu a v tom byl úspěšnější Tottenham.

27.09.201816:26

Gray bude několik týdnů mimo hru

Tři až pět týdnů Leicesteru City nepomůže Demarai Gray. Mladý anglický záložník si ze zápasu Ligového poháru s Wolverhamptonem (1:0 po penaltách) odnesl zraněný kotník.

27.09.201813:45

Watford bude bojovat za Kabaseleho

Christian Kabasele dostal v závěru včerejšího pohárového utkání s Tottenhamem červenou kartu a vedení Watfordu chystá odvolání. Belgický obránce putoval pod sprchy v 81. minutě a z následné penalty Spurs srovnali na 1:1, po jedné brance na každé straně pak duel dospěl do penaltového rozstřelu a v tom byl úspěšnější Tottenham.

26.09.201819:55

Liverpool premiérově i s Fabinhem

Fabinho si odbude premiéru v základní jedenáctce Liverpoolu. Brazilský defenzivní záložník figuruje v sestavě v Ligovém poháru proti Chelsea.

lequipe.fr
26.09.201810:17

Fabinho potřebuje půl roku

Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp připustil na tiskové konferenci před zápasem s Chelsea, že velká letní posila Fabinho bude potřebovat více času, aby se adaptovala na herní styl v Anglii i v klubu. Klopp dokonce varoval, že takové zvykání může trvat třeba šest měsíců. "Tři nebo pět týdnů vypadá ve fotbale jako dlouhá doba, ale abyste si opravdu zažil styl hry a zvykl si na všechno, to trvá daleko déle," bránil Klopp Fabinha.

dailymail.co.uk
26.09.201809:06

Elliott nejmladším hráčem Fulhamu

Teprve patnáctiletý Harvey Elliott si odbyl premiéru v dresu Fulhamu v zápase Carabao Cupu proti Millwallu. Bylo mu přitom teprve 15 let a 174 dní. Stal se tak nejmladším hráčem, který kdy za první tým nastoupil. Trenér Slaviša Jokanovič ho poslal na hřiště v 81. minutě. Elliott upoutal na soustředění ve Španělsku. "Je arogantní, ale v pozitivním smyslu. Chce se ukázat, jak dobrým hráčem je. Teď dostal příležitost poměřit se na této úrovni," řekl Jokanovič na adresu borce, který je zatím příliš mladý na to, aby podepsal profesionální kontrakt.