09.10.202312:58

Noppert a Stengs v reprezentaci

Na dnešní sraz nizozemské reprezentace, kterou čekají kvalifikační zápasy o postup na ME 2024 proti Francii a Řecku dostali pozvání také Andries Noppert a Calvin Stengs. Brankář Heerenveenu v nominaci zastoupil nemocného Marka Flekkena z Brentfordu a ofenzivní hráč Feyenoordu je povolán místo zraněného Noa Langa z PSV Eindhoven.

vi.nl
07.10.202310:36

Schouten bude na Spartu připravený

Nizozemský defenzivní záložník Jerdy Schouten letos v dresu PSV musel vynechat pár utkání kvůli zdravotním problémům, před několika dny každopádně zasáhl do hry v Lize mistrů proti Seville. Peter Bosz, kouč Boeren, pak před nedělním utkáním Eredivisie proti rotterdamské Spartě potvrdil, že bude připravený znovu. "Ještě to není úplně bez problémů. Tím, že nebyl povolaný do nizozemského nároďáku, má každopádně možnost si po tomto víkendu odpočinout,” vysvětloval.

psv.nl
02.10.202317:12

Gakpo má problémy s kolenem

Liverpool v sobotu prohrál s Tottenhamem a navíc přišel o jednoho hráče. Utkání nedohrál Cody Gakpo, nizozemský křídelník si poranil koleno a čeká ho několikatýdenní pauza, kvůli níž nepomůže ani národnímu týmu.

dailymail.co.uk
30.09.202323:39

Botman má potíže s kolenem

Newcastle porazil Burnley a ani minutu neodehrál Sven Botman. Obránce má zraněné koleno a čeká ho pauza, vedle anglického klubu nebude k dispozici ani nizozemské reprezentaci.

vi.nl
23.09.202322:12

De Jong může chybět do listopadu

Delší absenci má podle španělských médií před sebou Frenkie de Jong. Barcelonský záložník kvlli zranění kotníku nedohrál dnešní zápas s Celtou Vigo (3:2).

vi.nl
22.09.202313:54

Předběžná nominace Nizozemska

Předběžná nominace Nizozemska na říjnové kvalifikační zápasy o postup na ME 2024 proti Francii a Řecku:

Brankáři: Mark Flekken, Andries Noppert, Nick Olij, Bart Verbruggen.

Obránci: Nathan Aké, Daley Blind, Sven Botman, Virgil van Dijk, Denzel Dumfries, Jeremie Frimpong, Lutsharel Geertruida, Quilindschy Hartman, Micky van de Ven, Stefan de Vrij.

Záložníci: Steven Berghuis, Frenkie de Jong, Teun Koopmeiners, Tijjani Reijnders, Marten de Roon, Joey Veerman, Mats Wieffer.

Útočníci: Steven Bergwijn, Brian Brobbey, Cody Gakpo, Noa Lang, Donyell Malen, Xavi Simons, Wout Weghorst.

vi.nl
09.09.202321:33

Geertruida nedokončil dnešní trénink

Nizozemsko zítra nastoupí proti Irsku a chybět by mu mohl Lutsharel Geertruida. Obránce nedokončil dnešní trénink, do kabiny zamířil se zdravotním problémem.

vi.nl
09.09.202313:13

Aké bude v Irsku k dispozici

Nizozemsko čeká v neděli kvalifikační souboj o EURO 2024 na půdě Irska a kouč Ronald Koeman hlásil novinářům dobrou zprávu z marodky. Obránce Nathan Aké, který nedohrál minulý duel proti Řecku a byl o poločasové přestávce stažen ze hry, je připravený v Dublinu zasáhnout do hry. Před pár dny střídal pouze z preventivních důvodů poté, co ucítil mírné bolesti šlach.

lequipe.fr
30.08.202319:26

Depay si nezahraje tři týdny

Atléticu Madrid nebude minimálně tři týdny k dispozici Memphis Depay, jenž si poranil stehenní sval na pravé noze. Devětadvacetiletý útočník kromě jiného nepomůže nizozemské reprezentaci v zářijových zápasech kvalifikace o postup na ME 2024 s Řeckem a Irskem.

vi.nl
18.06.202317:02

Itálie zvládla souboj o třetí místo

Výsledek dnešního utkání o 3. místo v Lize národů: Nizozemsko - Itálie 2:3 (68. Bergwijn, 89. Wijnaldum - 6. Dimarco, 20. Frattesi, 72. Chiesa).

18.06.202315:52

Itálie má k bronzu zatím blíže

Poločasový výsledek dnešního utkání o 3. místo v Lize národů: Nizozemsko - Itálie 0:2 (6. Dimarco, 20. Frattesi).

18.06.202314:05

Sestavy: Nizozemsko - Itálie

Základní sestavy pro dnešní utkání o 3. místo v Lize národů:

Nizozemsko: Bijlow - Dumfries, Geertruida, van Dijk, Aké - Wieffer, de Jong - Malen, Simons, Lang - Gakpo

Itálie: Donnarumma - Tolói, Acerbi, Buongiorno, Dimarco - Frattesi, Cristante, Verratti - Gnonto, Retegui, Raspadori

soccerway.com
16.06.202316:40

Duel o bronz odřídí Nyberg

Glenn Nyberg jde v neděli odpoledne do práce a bude pískat utkání o třetí místo v Lize národů mezi Nizozemskem a Itálií, na pomezí se s praporky v rukou budou pohybovat Mahbod Beigi a Andreas Söderqvist.

uefa.com
15.06.202311:49

Nizozemsku doma selhala defenzíva

Nizozemsko nestačilo na Chorvatsko a po prodloužení prohrálo 2:4. Oranjes doma netradičně selhala defenzíva, čtyři branky v soutěžním utkání před vlastními fanoušky inkasovali poprvé za 118 let.

sport-express.ru
14.06.202323:24

Chorvatsko si zahraje finále Ligy národů

Výsledek semifinále Ligy národů: Nizozemsko - Chorvatsko 2:4 po prodloužení (34. Malen, 90+6. Lang - 55. z penalty Kramarić, 73. Pašalić, 98. Petković, 116. z penalty Modrić).

14.06.202322:42

Nizozemsko - Chorvatsko do prodloužení

Výsledek semifinále Ligy národů po 90 minutách: Nizozemsko - Chorvatsko 2:2 (34. Malen, 90+6. Lang - 55. z penalty Kramarić, 73. Pašalić).

14.06.202321:36

Poločas: Nizozemsko - Chorvatsko 1:0

Poločasový výsledek semifinále Ligy národů: Nizozemsko - Chorvatsko 1:0 (34. Malen).

14.06.202319:58

Sestavy: Nizozemsko - Chorvatsko

Základní sestavy pro dnešní semifinále Ligy národů:

Nizozemsko: Bijlow - Dumfries, Geertruida, Van Dijk, Aké - Wieffer, F. de Jong, T. Koopmeiners - Malen, Gakpo, Simons.

Chorvatsko: Livaković - Juranović, J. Šutalo, Vida, Perišić - Brozović, Modrić, Kovačić, Pašalić, Ivanušec - Kramarić.

13.06.202314:13

První semifinále LN pískají Rumuni

Semifinálový program Ligy národů otevře zápas Nizozemsko - Chorvatsko a na trávníku u toho budou i zástupci z Rumunska. Jako hlavní rozhodčí byl delegován István Kovács, na pomezí mu budou asistovat Vasile Florin Marinescu a Ovidiu Artene.