Česká jednadvacítka jen remizovala s Tureckem

Čeští fotbaloví reprezentanti do 21 let v důležitém souboji evropské kvalifikace s Tureckem nedotáhli dobře rozehraný zápas do vítězného konce a nakonec v Jablonci remizovali 1:1. Domácí začali lépe a od 17. minuty vedli po brance Střeštíka, ale za hosty v 73. minutě srovnal Ilhan. Turci ještě na konci prvního poločasu neproměnili penaltu.

Mazuch ve Fiorentině překračuje vlastní plán

Když v létě přicházel Ondřej Mazuch do Fiorentiny, podle sebe i nového zaměstnavatele měl rok na rozkoukání v a nečekal, že by se hned uchytil v prvním týmu. Po necelých třech měsících je všechno jinak: Mazuch před posledním zápasem s Udine už figuroval v užší nominaci, i když se nakonec na lavičku náhradníků nedostal. Nezahořkl, spíš vnímá signál, že s ním v italském klubu počítají.

Jednadvacítce komplikují přípravu přívaly sněhu

České reprezentaci do 21 let komplikuje přípravu na možná klíčový dvojzápas evropské kvalifikace s Tureckem a Ukrajinou sněhová nadílka na severu Čech. Hřiště v Jablonci nad Nisou, kde se bude hrát sobotní duel s Tureckem, leží pod bílou pokrývkou...

Kúdela na hostování do Kladna

Mladý fotbalista Ondřej Kúdela míří na hostování do Kladna. Člen úspěšného reprezetačního mužstva do 20 let a nynější hráč reprezentace do 21 let odchází do středočeského klubu z pražské Sparty do konce podzimní části soutěže. Kladenský dres může obléknout již v neděli v ligovém utkání s Českými Budějovicemi.

Lvíčata deklasovala Lichtenštejnce!

Český výběr hráčů do 21 let dokázal zvítězit až ve druhém utkání v rámci kvalifikace na evropský šampionát v této věkové kategorii. Lavičkův tým nadělil Lichtenštejncům osm branek, když zvítězil 8:0. Třemi brankami se na konečném výsledku podílel Michal Smejkal...

Lvíčata dnes proti Lichtenštejncům

Česká jednadvacítka si bude chtít spravit náladu po neúspěšném utkání s Armény dnes v Horních Počernicích, kde odehraje další kvalifikační duel o ME proti fotbalovým trpaslíkům z Lichtenštejnska.

Lvíčata ani lvi nezářili

Hurá, radujme se, je to tam! Naše reprezentace rozprášila silné San Marino! A dala mu dokonce celé tři góly! Ze stejného důvodu si oslavu zaslouží jedenadvacítka, přivážející cenný bod z Arménie, jejíž tým je prošpikován samými budoucími vítězi Ligy mistrů.

Lvíčata v Arménii jen remizovala

Česká fotbalová reprezentace do 21 let vstoupila do kvalifikace na mistrovství Evropy remízou na půdě Arménie. V rozpáleném Jerevanu otevřeli skóre domácí v nastavení prvního poločasu, ale těsně na začátku druhého Češi vyrovnali.