první fáze - skupina 1

01.10.201911:00 
Rumunsko - Slovensko
1:1
01.10.201915:30 
Francie - Severní Makedonie
10:0
04.10.201911:00 
Francie - Rumunsko
7:0
04.10.201915:30 
Slovensko - Severní Makedonie
6:0
07.10.201911:00 
Slovensko - Francie
0:6
07.10.201911:00 
Severní Makedonie - Rumunsko
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie330023:09
2.Slovensko31117:74
3.Rumunsko31114:84
4.Severní Makedonie30030:190

první fáze - skupina 2

02.10.201916:00 
Finsko - Litva
9:0
02.10.201919:15 
Faerské ostrovy - Česko
0:5
05.10.201910:00 
Česko - Litva
5:0
05.10.201917:30 
Finsko - Faerské ostrovy
11:0
08.10.201912:00 
Česko - Finsko
0:5
08.10.201912:00 
Litva - Faerské ostrovy
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Finsko330025:09
2.Česko320110:56
3.Faerské ostrovy31021:163
4.Litva30030:150

první fáze - skupina 3

02.10.201915:00 
Ázerbájdžán - Portugalsko
0:6
02.10.201917:00 
Německo - Albánie
8:0
05.10.201915:00 
Německo - Ázerbájdžán
6:0
05.10.201917:00 
Portugalsko - Albánie
9:0
08.10.201912:00 
Portugalsko - Německo
1:4
08.10.201912:00 
Albánie - Ázerbájdžán
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Německo330018:19
2.Portugalsko320116:46
3.Ázerbájdžán31021:123
4.Albánie30030:180

první fáze - skupina 4

02.10.201917:00 
Skotsko - Bulharsko
4:0
02.10.201917:00 
Chorvatsko - Polsko
0:2
05.10.201916:00 
Skotsko - Chorvatsko
0:0
05.10.201916:00 
Polsko - Bulharsko
5:0
08.10.201915:00 
Polsko - Skotsko
0:1
08.10.201915:00 
Bulharsko - Chorvatsko
0:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Skotsko32105:07
2.Polsko32017:16
3.Chorvatsko30210:22
4.Bulharsko30120:91

první fáze - skupina 5

02.10.201915:00 
Norsko - Moldavsko
8:0
02.10.201920:30 
Wales - Severní Irsko
0:1
05.10.201915:00 
Norsko - Wales
11:0
05.10.201920:30 
Severní Irsko - Moldavsko
6:0
08.10.201915:00 
Severní Irsko - Norsko
0:7
08.10.201915:00 
Moldavsko - Wales
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Norsko330026:09
2.Severní Irsko32017:76
3.Wales31023:123
4.Moldavsko30030:170

první fáze - skupina 6

01.10.201911:00 
Švýcarsko - Lotyšsko
7:0
01.10.201916:00 
Izrael - Rakousko
0:2
04.10.201911:00 
Švýcarsko - Izrael
1:0
04.10.201916:00 
Rakousko - Lotyšsko
6:0
07.10.201916:00 
Rakousko - Švýcarsko
0:1
07.10.201916:00 
Lotyšsko - Izrael
1:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko33009:09
2.Rakousko32018:16
3.Izrael31025:43
4.Lotyšsko30031:180

první fáze - skupina 7

02.10.201919:00 
Španělsko - Kazachstán
14:0
02.10.201919:00 
Řecko - Island
0:6
05.10.201916:00 
Španělsko - Řecko
5:0
05.10.201916:00 
Island - Kazachstán
7:0
08.10.201919:00 
Island - Španělsko
0:3
08.10.201919:00 
Kazachstán - Řecko
0:8
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko330022:09
2.Island320113:36
3.Řecko31028:113
4.Kazachstán30030:290

první fáze - skupina 8

02.10.201911:00 
Slovinsko - Rusko
0:5
02.10.201915:00 
Itálie - Estonsko
5:0
05.10.201912:00 
Rusko - Estonsko
6:0
05.10.201915:00 
Itálie - Slovinsko
3:1
08.10.201915:00 
Rusko - Itálie
1:0
08.10.201915:00 
Estonsko - Slovinsko
0:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rusko330012:09
2.Itálie32018:26
3.Slovinsko31026:83
4.Estonsko30030:160

první fáze - skupina 9

02.10.201915:00 
Ukrajina - Irsko
0:2
02.10.201919:00 
Nizozemsko - Černá Hora
9:0
05.10.201913:00 
Irsko - Černá Hora
3:0
05.10.201917:00 
Nizozemsko - Ukrajina
4:1
08.10.201919:00 
Irsko - Nizozemsko
0:6
08.10.201919:00 
Černá Hora - Ukrajina
2:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko330019:19
2.Irsko32015:66
3.Ukrajina31024:83
4.Černá Hora30032:150

první fáze - skupina 10

02.10.201911:00 
Švédsko - Arménie
14:0
02.10.201915:30 
Bosna a Hercegovina - Belgie
1:3
05.10.201911:00 
Belgie - Arménie
17:0
05.10.201915:30 
Švédsko - Bosna a Hercegovina
2:2
08.10.201915:00 
Belgie - Švédsko
1:0
08.10.201915:00 
Arménie - Bosna a Hercegovina
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Belgie330021:19
2.Švédsko311116:34
3.Bosna a Hercegovina31116:54
4.Arménie30030:340

první fáze - skupina 11

02.10.201911:00 
Anglie - Kypr
8:0
02.10.201917:00 
Bělorusko - Srbsko
1:4
05.10.201911:00 
Srbsko - Kypr
5:0
05.10.201917:00 
Anglie - Bělorusko
3:0
08.10.201913:00 
Srbsko - Anglie
0:6
08.10.201913:00 
Kypr - Bělorusko
0:6
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie330017:09
2.Srbsko32019:76
3.Bělorusko31027:73
4.Kypr30030:190

první fáze - skupina 12

02.10.201912:30 
Dánsko - Kosovo
8:0
02.10.201915:00 
Turecko - Maďarsko
0:2
05.10.201912:30 
Maďarsko - Kosovo
6:1
05.10.201915:00 
Dánsko - Turecko
6:0
08.10.201915:00 
Maďarsko - Dánsko
0:0
08.10.201915:00 
Kosovo - Turecko
2:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Dánsko321014:07
2.Maďarsko32108:17
3.Turecko30122:101
4.Kosovo30123:161

druhá fáze - skupina 1

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 2

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 3

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 4

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 5

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 6

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 7

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
nenalezeny žádné expres zprávy
Poslední zápasy
07.10.
Severní Makedonie - Rumunsko
0:3
07.10.
Slovensko - Francie
0:6
07.10.
Rakousko - Švýcarsko
0:1
07.10.
Lotyšsko - Izrael
1:5
08.10.
Česko - Finsko
0:5
08.10.
Litva - Faerské ostrovy
0:1
08.10.
Portugalsko - Německo
1:4
08.10.
Albánie - Ázerbájdžán
0:1
08.10.
Kypr - Bělorusko
0:6
08.10.
Srbsko - Anglie
0:6
08.10.
Kosovo - Turecko
2:2
08.10.
Maďarsko - Dánsko
0:0
08.10.
Arménie - Bosna a Hercegovina
0:3
08.10.
Belgie - Švédsko
1:0
08.10.
Estonsko - Slovinsko
0:5
08.10.
Rusko - Itálie
1:0
08.10.
Moldavsko - Wales
0:3
08.10.
Severní Irsko - Norsko
0:7
08.10.
Bulharsko - Chorvatsko
0:0
08.10.
Polsko - Skotsko
0:1
08.10.
Irsko - Nizozemsko
0:6
08.10.
Černá Hora - Ukrajina
2:3
08.10.
Kazachstán - Řecko
0:8
08.10.
Island - Španělsko
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy