první fáze - skupina 1

21.10.201910:30 
Anglie - Chorvatsko
2:0
21.10.201915:30 
Bosna a Hercegovina - Belgie
2:2
24.10.201910:30 
Belgie - Chorvatsko
1:0
24.10.201915:30 
Anglie - Bosna a Hercegovina
4:0
27.10.201913:30 
Belgie - Anglie
1:4
27.10.201913:30 
Chorvatsko - Bosna a Hercegovina
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie330010:19
2.Belgie31114:64
3.Chorvatsko31021:33
4.Bosna a Hercegovina30122:71

první fáze - skupina 2

19.09.201913:00 
Švýcarsko - Moldavsko
12:0
19.09.201913:00 
Rumunsko - Turecko
4:4
22.09.201913:00 
Švýcarsko - Rumunsko
8:0
22.09.201913:00 
Turecko - Moldavsko
4:2
25.09.201913:00 
Turecko - Švýcarsko
0:2
25.09.201913:00 
Moldavsko - Rumunsko
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko330022:09
2.Turecko31118:84
3.Rumunsko31116:124
4.Moldavsko30032:180

první fáze - skupina 3

15.09.201911:00 
Francie - Malta
6:0
15.09.201917:00 
Bělorusko - Island
1:10
18.09.201911:00 
Island - Malta
1:0
18.09.201917:00 
Francie - Bělorusko
9:0
21.09.201913:00 
Island - Francie
0:3
21.09.201913:00 
Malta - Bělorusko
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie330018:09
2.Island320111:46
3.Malta30121:81
4.Bělorusko30122:201

první fáze - skupina 4

20.10.201915:00 
Finsko - Estonsko
5:1
20.10.201917:00 
Slovensko - Rakousko
1:3
23.10.201912:00 
Rakousko - Estonsko
12:0
23.10.201917:00 
Finsko - Slovensko
1:5
26.10.201914:00 
Rakousko - Finsko
3:0
26.10.201914:00 
Estonsko - Slovensko
2:9
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko330018:19
2.Slovensko320115:66
3.Finsko31026:93
4.Estonsko30033:260

první fáze - skupina 5

17.10.201914:00 
Ázerbájdžán - Slovinsko
0:6
17.10.201918:30 
Norsko - Faerské ostrovy
12:0
20.10.201914:00 
Norsko - Ázerbájdžán
5:0
20.10.201918:30 
Slovinsko - Faerské ostrovy
4:0
23.10.201914:00 
Slovinsko - Norsko
0:5
23.10.201914:00 
Faerské ostrovy - Ázerbájdžán
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Norsko330022:09
2.Slovinsko320110:56
3.Faerské ostrovy31021:163
4.Ázerbájdžán30030:120

první fáze - skupina 6

22.09.201914:00 
Dánsko - Severní Makedonie
11:0
22.09.201914:00 
Wales - Rusko
0:2
25.09.201914:00 
Dánsko - Wales
0:0
25.09.201914:00 
Rusko - Severní Makedonie
5:0
28.09.201914:00 
Rusko - Dánsko
4:3
28.09.201914:00 
Severní Makedonie - Wales
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rusko330011:39
2.Dánsko311114:44
3.Wales31111:24
4.Severní Makedonie30030:170

první fáze - skupina 7

10.09.201914:00 
Irsko - Albánie
10:0
10.09.201914:00 
Litva - Řecko
0:3
13.09.201914:00 
Řecko - Albánie
1:0
13.09.201917:00 
Irsko - Litva
6:0
16.09.201914:00 
Řecko - Irsko
0:5
16.09.201914:00 
Albánie - Litva
1:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko330021:09
2.Řecko32014:56
3.Litva31022:103
4.Albánie30031:130

první fáze - skupina 8

20.10.201912:00 
Česko - Gruzie
4:0
20.10.201917:00 
Ukrajina - Srbsko
2:4
23.10.201912:00 
Česko - Ukrajina
1:1
23.10.201917:00 
Srbsko - Gruzie
3:0
26.10.201914:00 
Srbsko - Česko
1:2
26.10.201914:00 
Gruzie - Ukrajina
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Česko32107:27
2.Srbsko32018:46
3.Ukrajina30214:62
4.Gruzie30121:81

první fáze - skupina 9

02.10.201914:00 
Bulharsko - Maďarsko
0:7
02.10.201917:15 
Polsko - Kazachstán
odl.
05.10.201912:00 
Maďarsko - Kazachstán
10:0
05.10.201915:15 
Polsko - Bulharsko
4:1
08.10.201912:30 
Maďarsko - Polsko
1:0
08.10.201912:30 
Kazachstán - Bulharsko
0:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Maďarsko330018:09
2.Polsko21014:23
3.Bulharsko31026:113
4.Kazachstán20020:150

první fáze - skupina 10

14.10.201913:00 
Itálie - Černá Hora
2:0
14.10.201918:30 
Severní Irsko - Skotsko
1:4
17.10.201913:00 
Itálie - Severní Irsko
4:0
17.10.201918:30 
Skotsko - Černá Hora
4:0
20.10.201915:00 
Skotsko - Itálie
0:4
20.10.201915:00 
Černá Hora - Severní Irsko
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie330010:09
2.Skotsko32018:56
3.Černá Hora30121:71
4.Severní Irsko30122:91

první fáze - skupina 11

22.10.201916:00 
Izrael - Portugalsko
1:4
22.10.201917:00 
Nizozemsko - Lotyšsko
6:0
25.10.201916:00 
Portugalsko - Lotyšsko
4:0
25.10.201917:00 
Nizozemsko - Izrael
2:0
28.10.201916:00 
Portugalsko - Nizozemsko
1:1
28.10.201916:00 
Lotyšsko - Izrael
1:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko32109:17
2.Portugalsko32109:27
3.Izrael31023:73
4.Lotyšsko30031:120

druhá fáze - skupina 1

22.03.2020? 
Švýcarsko - Belgie
odl.
22.03.2020? 
Řecko - Itálie
odl.
25.03.2020? 
Švýcarsko - Řecko
odl.
25.03.2020? 
Itálie - Belgie
odl.
28.03.2020? 
Itálie - Švýcarsko
odl.
28.03.2020? 
Belgie - Řecko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko00000:00
 Itálie00000:00
 Řecko00000:00
 Belgie00000:00

druhá fáze - skupina 2

18.03.2020? 
Island - Rusko
odl.
18.03.2020? 
Maďarsko - Rumunsko
odl.
21.03.2020? 
Maďarsko - Island
odl.
21.03.2020? 
Rusko - Rumunsko
odl.
24.03.2020? 
Rusko - Maďarsko
odl.
24.03.2020? 
Rumunsko - Island
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Maďarsko00000:00
 Rusko00000:00
 Island00000:00
 Rumunsko00000:00

druhá fáze - skupina 3

23.03.2020? 
Srbsko - Rakousko
odl.
23.03.2020? 
Irsko - Dánsko
odl.
26.03.2020? 
Irsko - Srbsko
odl.
26.03.2020? 
Rakousko - Dánsko
odl.
29.03.2020? 
Rakousko - Irsko
odl.
29.03.2020? 
Dánsko - Srbsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko00000:00
 Rakousko00000:00
 Srbsko00000:00
 Dánsko00000:00

druhá fáze - skupina 4

14.03.2020? 
Německo - Chorvatsko
odl.
14.03.2020? 
Skotsko - Nizozemsko
odl.
17.03.2020? 
Německo - Skotsko
odl.
17.03.2020? 
Nizozemsko - Chorvatsko
odl.
20.03.2020? 
Nizozemsko - Německo
odl.
20.03.2020? 
Chorvatsko - Skotsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Německo00000:00
 Nizozemsko00000:00
 Skotsko00000:00
 Chorvatsko00000:00

druhá fáze - skupina 5

16.03.2020? 
Slovensko - Anglie
odl.
16.03.2020? 
Francie - Wales
odl.
19.03.2020? 
Francie - Slovensko
odl.
19.03.2020? 
Anglie - Wales
odl.
22.03.2020? 
Anglie - Francie
odl.
22.03.2020? 
Wales - Slovensko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie00000:00
 Anglie00000:00
 Slovensko00000:00
 Wales00000:00

druhá fáze - skupina 6

19.03.2020? 
Španělsko - Turecko
odl.
19.03.2020? 
Slovinsko - Portugalsko
odl.
22.03.2020? 
Španělsko - Slovinsko
odl.
22.03.2020? 
Portugalsko - Turecko
odl.
25.03.2020? 
Portugalsko - Španělsko
odl.
25.03.2020? 
Turecko - Slovinsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko00000:00
 Portugalsko00000:00
 Slovinsko00000:00
 Turecko00000:00

druhá fáze - skupina 7

23.03.2020? 
Polsko - Česko
odl.
23.03.2020? 
Norsko - Ukrajina
odl.
26.03.2020? 
Česko - Ukrajina
odl.
26.03.2020? 
Norsko - Polsko
odl.
29.03.2020? 
Česko - Norsko
odl.
29.03.2020? 
Ukrajina - Polsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Norsko00000:00
 Česko00000:00
 Polsko00000:00
 Ukrajina00000:00
28.10.2019 Ronaldo podpořil mladé Portugalky
Cristiano Ronaldo se rozhodl podpořit ženskou portugalskou reprezentaci do 17 let, když každé člence týmu zaslal dopis a pár kopaček na podporu před další fází kvalifikace na Euro 2020. "Já si svůj sen splnil, a doufám, že vy si ten svůj splníte též," stálo mimo jiné v dopise. (bleacherreport.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.03.
Itálie - Švýcarsko
odl.
28.03.
Belgie - Řecko
odl.
29.03.
Rakousko - Irsko
odl.
29.03.
Dánsko - Srbsko
odl.
29.03.
Česko - Norsko
odl.
29.03.
Ukrajina - Polsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy