18.05.200916:05

Německá "sedmnáctka" vyhrála ME

Němečtí reprezentanti do 17 let se stali mistry Evropy. V dnešním finálovém zápase v Magdeburgu zdolali celek Nizozemí 2:1 po prodloužení. Po devadesáti minutách byl stav vyrovnaný 1:1.

18.05.200913:22

Německo mistrem Evropy do 17 let

Finále mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let v Magdeburku: Německo - Nizozemsko 2:1 po prodl. (1:1, 1:1) Branky: 34. Thy, 97. Trinks - 7. Castaignos.

15.05.200920:03

Druhým finalistou ME do 17 let jsou domácí Němci

V pondělním finále, které hostí Magdeburg, se proti Nizozemcům postaví domácí výběr Německa, který si v semifinále poradil s Itálií. Výsledek druhého semifinále: Německo - Itálie 2:0 (70. Yabo, 76. Basala-Mazana).

15.05.200917:13

Nizozemci prvním finalistou ME do 17 let

O prvním finalistovi evropského šampionátu sedmnáctiletých se rozhodlo v dnešním prvním semifinálovém utkání mezi Švýcarskem a Nizozemskem. Šťastnější byli nakonec Oranjes, když zvítězili 2:1. Výsledek prvního semifinále: Švýcarsko - Nizozemsko 1:2 (53. Kamber - 17. Isoufi, 40. Castaignos).