nenalezeny žádné články
01.09.2009 Sakuwaha je už v Lorientu
Lorient získal ze zambijského Zesca United posilu do zálohy. Do Francie zamířil 26letý středopolař Jonas Sakuwaha, který se stal teprve šestým zambijským hráčem v Ligue 1 a podepsal jednoletou smlouvu. "Je to krásné, je to můj první profesionální kontrakt v Evropě. Budu se na sobě snažit pracovat," řekl po přestupu nadšený hráč.
23.08.2009 Lorient nabídl Sakuwahovi jen rok
Francouzský Lorient nabídl záložníkovi Jonasovi Sakuwahovi opět pouze jednoletou smlouvu. S tím ale příliš nesouhlasí zaměstnavatel zambijského reprezentanta Zesco United. "Sejdeme se kvůli smlouvě ještě jednou, na konci týdne," osvětlil mluvčí Zesca Justin Mumba.
22.08.2009 Lorient blízko další posily
Francouzský Lorient je blízko další posily. Do bretaňského klubu by měl zamířit 26letý zambijský záložník Jonas Sakuwaha, který momentálně působí v klubu Zesco United. "Vše je již dohodnuto, hráč již jenom podstoupí zdravotní prohlídku," potvrdil transfer sekretář Zesca Justin Mumba pro Zambia Daily Mail.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
01.02.TP Mazembe - ZESCO United3:1
Tabulka
 TýmZB
1.TP Mazembe (COD)614
2.Zamalek SC (EGY)69
3.CD 1º de Agosto (ANG)64
4.ZESCO United (ZAM)63
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci