Plzeň je po obratu ve 4. předkole Konferenční ligy

Plzeňští po obratu postoupili do závěrečného play off o Evropskou konferenční ligu. Svěřenci trenéra Michala Bílka v dramatické odvetě 3. předkola doma porazili The New Saints 4:1 po premiérovém penaltovém rozstřelu v pohárech. Po 90 minutách i prodloužení Západočeši zvítězili 3:1, čímž dotáhli úvodní nečekanou ztrátu 2:4 z Cardiffu.
12.08.2021 | Komentáře a souhrny | 845 komentářů

Plzeň chce odvrátit vyřazení z Konferenční ligy a s TNS doma dohnat ztrátu 2:4

Plzeňští budou ve čtvrtek odvracet vyřazení z Evropské konferenční ligy. Západočeši v domácí odvetě 3. předkola s velšským outsiderem The New Saints potřebují pro postup dohnat dvoubrankové manko po překvapivé úvodní porážce 2:4. Utkání ve Štruncových sadech má výkop v 19:00.
11.08.2021 | Previews | 845 komentářů

Plzeň ve 3. předkole Konferenční ligy v Cardiffu podlehla TNS

Plzeň na úvod 3. předkola Evropské konferenční ligy v Cardiffu překvapivě prohrála 2:4 s domácím outsiderem The New Saints. Hattrickem se blýskl Declan McManus, Západočeši dvěma góly v závěru alespoň odvrátili čtyřbrankový debakl a udrželi naději do odvety. Ta je na programu za týden.
05.08.2021 | Komentáře a souhrny | 596 komentářů

Bílek: V Cardiffu nechceme nic podcenit, nasazení Buchy je varianta

Hráči Plzně podle trenéra Michala Bílka nechtějí podcenit čtvrteční úvodní zápas 3. předkola Evropské konferenční ligy s outsidery The New Saints a v Cardiffu si přejí uhrát co nejlepší výsledek do domácí odvety. Možnou variantou je pro kouče Viktorie nasazení záložníka Pavla Buchy, který se do týmu vrátil po zdravotních problémech.
04.08.2021 | Aktuality | 9 komentářů

Plzeňští začnou v Cardiffu 3. předkolo Konferenční ligy

Plzeňští ve čtvrtek ve Walesu rozehrají 3. předkolo Evropské konferenční ligy s domácím týmem The New Saints, který je pro svěřence trenéra Michala Bílka předposlední překážkou na cestě do základní skupiny. Utkání v Cardiffu začne ve 20:45 SELČ. Půjde o premiérovou pohárovou konfrontaci velšského a českého klubu.
04.08.2021 | Previews | 596 komentářů

Křížem krážem Evropou: Bez nejlepších, zato s nejdominantnějším

Rok 2016 je nenávratně minulostí, a proto je nasnadě vrátit se ještě jednou do jedné třímilionové krajiny, která se toho kalendářního roku hned dvakrát postarala o významné rekordy. Nejprve se v červenci stala nejméně lidnatou zemí v semifinále mistrovství Evropy a potom v prosinci velšský mistr překonal vousatý rekord Ajaxu v počtu soutěžních výher v řadě...
05.01.2017 | Komentáře a souhrny | 38 komentářů | ZAUJALO NÁS

Ve Walesu se zrodil nový rekordman v počtu výher v řadě

Fotbalový svět zná svůj nový nejdominantnější subjekt historie, alespoň co do počtu soutěžních vítězství v řadě. Velšský gigant The New Saints včera v nejvyšší soutěži vyhrál 2:0, na svou stranu tak strhl již 27. po sobě jdoucí zápas, a překonal dosavadní rekord Ajaxu z roku 1972...
31.12.2016 | Aktuality | 39 komentářů

Velšský mistr 26. výhrou za sebou vyrovnal rekord Ajaxu

Velšský klub The New Saints se dnes zapsal do fotbalové historie. Díky vítězství 4:0 nad týmem Cefn Druids vyhráli úřadující šampioni 26. soutěžní zápas v řadě, čímž vyrovnali světový rekord Ajaxu Amsterodam z roku 1972. Pokud "Noví svatí" v pátek porazí stejného soupeře znovu, překonají bilanci mužstva Ajaxu v čele s legendárním Johanem Cruyffem.
26.12.2016 | Aktuality | 1 komentář

Slovan Bratislava porazil zásluhou Čikoše velšský New Saints

Fotbalový Slovan Bratislava porazil v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů New Saints těsně 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil v 52. minutě obránce Erik Čikoš. Odveta je na programu za týden ve Walesu.
15.07.2014 | Komentáře a souhrny | 42 komentářů
01.05. TNS vítězem Velšského poháru
Výsledek finále Velšského poháru: Penybont - TNS 2:3 (85. MacDonald, 90+1. Jefferies - 31. a 32. J. Williams, 59. z penalty McManus).
12.08.2021 Plzeň vyhrála a zvládla penaltový rozstřel
Výsledek odvety třetího předkola Konferenční ligy: Viktoria Plzeň - The New Saints 3:1 i po prodloužení, 4:1 na penalty (56. Bucha, 85. Chorý, 90+1. Beauguel - 4. Robles), první zápas 2:4, postupuje Plzeň.
12.08.2021 Plzeň v závěru vydřela prodloužení
Výsledek odvety třetího předkola Konferenční ligy: Viktoria Plzeň - The New Saints 3:1 (56. Bucha, 85. Chorý, 90+1. Beauguel - 4. Robles), první zápas 2:4, prodlužuje se.
12.08.2021 Plzeň prohrává s TNS
Poločasový výsledek odvety 3. předkola Evropské konferenční ligy: Plzeň - TNS 0:1 (4. Robles).
12.08.2021 Sestavy: Plzeň - TNS
Základní sestavy pro odvetu 3. předkola Evropské konferenční ligy:
Plzeň:
Hruška - Havel, Pernica, Brabec, Hybš - N'Diaye - Ba Loua, Bucha, Šulc, Mosquera - Beauguel.
TNS: Harrison - D. Davies, K. Davies, Hudson, Marriott - Smith, Routledge, Redmond - Robles, McManus, Cieslewicz.
10.08.2021 V Plzni budou rozhodovat Němci
Němec Sascha Stegemann byl delegován jako hlavní rozhodčí odvety předkola Konferenční ligy Plzeň - TNS. Na pomezí budou s praporky popobíhat Dominik Schaal a Christian Bandurski. (uefa.com)
05.08.2021 Plzeň o dva góly prohrála ve Walesu
Výsledek 3. předkola Evropské konferenční ligy: TNS - Plzeň 4:2 (19. Hudson, 30., 54. a 76. první dvě z penalty McManus - 89. Beauguel, 90+5. Ba Loua).
05.08.2021 Plzeň po poločase prohrává ve Walesu
Poločasový výsledek 3. předkola Evropské konferenční ligy: TNS - Plzeň 2:0 (19. Hudson, 30. z penalty McManus).
03.08.2021 Do Walesu přiletí pískat Estonci
Juri Frischer si tento týden udělá výlet do Walesu a ve čtvrtek bude jako hlavní rozhodčí řídit duel předkola Konferenční ligy TNS - Plzeň, na pomezí mu budou pomáhat estonští krajané Veiko Mõtsnik a Sander Saga. (uefa.com)
29.07.2021 Plzeň narazí na The New Saints
Fotbalisté Plzně ve 3. předkole Evropské konferenční ligy vyzvou The New Saints. Velšský tým porazil v domácí odvetě 2. předkola Kauno Žalgiris 5:1, první duel vyhrál 5:0. Viktoria dnes zvítězila v odvetě nad Dynamem Brest stejně jako doma 2:1. Třináctinásobný velšský šampion se už představil v 1. předkole, v němž vyřadil severoirský Glentoran. Úvodní duel s TNS sehrají svěřenci trenéra Michala Bílka ve čtvrtek 5. srpna na jeho hřišti. Odveta je na programu o týden později. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!