Tampa Bay Rowdies (USA)

 

Joe Cole končí s fotbalem, v 37 letech ukončil kariéru

Poslední zápas aktivní kariéry za sebou v tuto chvíli má Joe Cole. Sedmatřicetiletý záložník v minulosti hrával za Chelsea, West Ham či Liverpool a v roce 2016 se uchýlil do zámořského celku Tampa Bay Rowdies, v jeho dresu pokračovat nebude, rozhodl se totiž pověsit kopačky na hřebík...  
13.11.2018 | Aktuality | 103 komentářů
 

Joe Cole si zahraje v USA, upíše se Tampě Bay

Na další dobrodružství ve své profesionální kariéře se chystá Joe Cole. Již 34letý záložník se nejpozději po letošní sezoně rozloučí s třetiligovým Coventry a vydá se za moře, stále blíže je jeho angažmá v celku Tampa Bay Rowdies, který hraje North American Soccer League...  
04.05.2016 | Aktuality | 35 komentářů
 

Vyhořelý zázrak Freddy Adu oblékne desátý dres za šest let

Coby teenager platil za dost možná největší talent světového fotbalu. Dnes si však Freddyho Adu kluby přehazují jako horký brambor. Po neúspěšném tažení Evropou, při němž hrál kromě Portugalska a Francie také v Řecku, Turecku, Srbsku a Finsku, se znovu vrátil domů. Tampa Bay Rowdies bude už jeho desátý klub od roku 2009.  
15.07.2015 | Aktuality | 143 komentářů
27.06.2018 Poku bude nastupovat za Tampu Bay
Tampu Bay Rowdies posílil Kwadwo Poku. Šestadvacetiletý ghanský středopolař se do zámořského celku stěhuje z Anži Machačkala, kde se výrazněji neprosadil. (transfermarkt.de)
31.03.2017 Joe Cole zřejmě bude pokračovat v Tampě
Joe Cole by měl i nadále oblékat dres Tampy Bay Rowdies. Anglický záložník přišel do zámořského celku loni v květnu a podle některých zdrojů se s ním nyní dohodl na podmínkách nové smlouvy. (espnfc.com)
19.11.2016 Cole se chce připravovat v Anglii
Ani po skončení zámořské nejvyšší soutěže nechce Joe Cole zahálet, opora Tampy Bay Rowdies se hodlá během zimní přestávky chystat ve své vlasti. Bývalý anglický reprezentant by se prý chtěl připravovat s Chelsea nebo West Hamem United, jejichž dresy dříve oblékal. (skysports.com)
11.05.2016 Tampa Bay oficiálně získala Colea
Joe Cole se stal hráčem Tambpy Bay Rowdies. Bývalý anglický reprezentant přichází do druholigového amerického celku jakožto volný hráč z Coventry City. (transfermarkt.de)
04.05.2016 Joe Cole má namířeno do Tampy Bay
Joe Cole v minulosti hrával za West Ham, Liverpool nebo Chelsea, aktuálně působí v třetiligovém anglickém Coventry a po sezoně mu končí smlouva. A nejpozději po jejím vypršení se zkušený záložník bude stěhovat znovu, tentokráte do zámořského celku Tampa Bay Rowdies. "Joe jde to Tampy Bay a vše se může uskutečnit hodně rychle v případě, že dostane dříve své oprávnění," řekl manažer Coventry Tony Mowbray. (sportinglife.com)
22.03.2016 Joe Cole prý dostal nabídku z Tampy Bay
Joe Cole v minulosti hrával za Chelsea, West Ham nebo Liverpool a už brzy by mohl vyrazit do zámoří. Anglický záložník je aktuálně hráčem Coventry, podle některých zpráv pak má na stole nabídku jednoleté smlouvy od amerického celku Tampa Bay Rowdies. (espnfc.com)
17.03.2015 Čontofalský mění v USA zaměstnavatele
Kamil Čontofalský zvažoval, že pověsí rukavice na hřebík, nakonec ale bude v kariéře pokračovat. Zkušený brankář odešel z Fort Lauderdale a zamířil na Floridu, kde se dohodl na smlouvě s celkem Tampa Bay Rowdies. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci