Phoenix Rising FC (USA)

 

Kanonýr Drogba skončil ve 40 letech s fotbalem

Bývalý dlouholetý hráč Chelsea Didier Drogba ukončil ve 40 letech kariéru. Kanonýr z Pobřeží slonoviny působil naposledy v druhé americké lize USL v týmu Phoenix Rising, jehož je spoluvlastníkem.  
22.11.2018 | Aktuality | 381 komentářů
 

Drogba: Po sezóně pověsím kopačky na hřebík

Dalším hráčem, který po skončení sezóny odejde do fotbalového důchodu, bude Didier Drogba. Ten momentálně nastupuje za Phoenix Rising, kde je také spolumajitelem, dále už pak hrát nebude...  
12.03.2018 | Aktuality | 23 komentářů
 

Příští rok bude zřejmě mým posledním, prozradil Drogba

Na poslední sezonu ve své aktivní kariéře se zřejmě pomalu chystá Didier Drogba. Zkušený útočník se v polovině dubna upsal americkému Phoenixu Rising hrajícímu druhou ligu United Soccer League (USL) a nyní prozradil, že za rok asi pověsí kopačky na hřebík...  
14.11.2017 | Aktuality | 45 komentářů
09.11.2018 Drogba odehrál poslední zápas kariéry
Didier Drogba v noci oficiálně ukončil svou bohatou a úspěšnou aktivní kariéru, během níž střílel branky například v dresech Chelsea a Marseille. Africký útočník se na závěr uchýlil do zámořského celku Phoenix Rising, s nímž v noci neuspěl ve finále USL Cupu, nad síly jeho týmu byl Louisville City. (skysports.com)
14.10.2018 Drogba už nebude hrát za Phoenix Rising
Didier Drogba končí v amerického celku Phoenix Rising. Zkušený útočník o víkendu odehrál poslední ligový zápas, dnes totiž podle očekávání potvrdil, že z klubu po vypršení smlouvy odejde. (lequipe.fr)
12.03.2018 Drogba po sezóně ukončí kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry čeká Didiera Drogbu. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, jenž nyní obléká dres a zároveň je spolumajitelem Phoenixu Rising v United Soccer League, odloží kopačky na konci tohoto ročníku zámořské soutěže. (soccerway.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci