Recoba končí putování po Evropě a vrací se domů

Alvaro Recoba se po dlouhých letech rozhodl ukončit své působení v Evropě a vrací se do rodné Uruguaye. Již 33letý útočník bude od ledna znovu hájit barvy Danubia, ve kterém kdysi poprvé nakoukl do velkého fotbalu...  
29.12.2009 | Aktuality | 39 komentářů
 

Světové talenty: Gonzalo Barreto

Málokterý fotbalista dokáže ještě před dosažením plnoletosti vzbudit takovou pozornost jako Gonzalo Barreto. Mezi dospělými sice stihl odehrát teprve pár zápasů, už o něm ale mluví celá Uruguay.  
14.10.2009 | Aktuality | 92 komentářů | ZAUJALO NÁS
09.09.2018 Real Madrid by měl posílit Rodríguez
José Luis Rodríguez si zřejmě vyzkouší LaLigu. Jednadvacetiletý obránce je hráčem Danubia, španělský královský velkoklub se však o jeho služby zajímá. (transfermarkt.de)
23.08.2016 Sevilla získala další posilu
Další letní posilu hlásí Sevilla. Z Danubia přichází mladý obránce Cristian González, 20letý fotbalista ve Španělsku uzavřel kontrakt na čtyři sezony. (lequipe.fr)
01.02.2016 Málaga ulovila posilu do obrany
Federico Ricca opouští uruguayské Danubio a vyráží na první evropské angažmá. 21letý obránce si zahraje ve Španělsku, do června 2020 se upsal Málaze. (marca.com)
22.09.2015 Luiz González novým koučem Danubia
Danubio má po konci Jorge Castelliho nového kormidelníka. Uruguayský celek povede Luiz González, jenž se dohodl na blíže neupřesněném kontraktu. (transfermarketweb.com)
20.07.2015 Turín využil opci na brankáře Ichaza
Salvador Ichazo se vrací z uruguayského Danubia do Turína. 23letý gólman zde na jaře hostoval a italský klub využil opce na trvalý přestup. (football-italia.net)
04.05.2015 Rubin Kazaň počítá s Cotugnem
Guillermo Cotugno stráví i další roky kariéry v Rubinu Kazaň. Talentovaný uruguayský obránce v ruském klubu hostuje z domovského Danubia a vedení přesvědčil o svých kvalitách, Rubin se tak chystá využít opce a hostování změnit v trvalý přestup. (sport-express.ru)
24.02.2015 Rubin vyzkouší mladého obránce
Na první evropské angažmá vyráží Guillermo Gastón Cotugno. 19letý uruguayský obránce odešel z domovského Danubia na hostování do Rubinu Kazaň, který má i opci na trvalý přestup. Opce je nastavena na 1,5 milionu dolarů. (sport-express.ru)
28.01.2015 Uruguayský brankář Ichazo posilou Turína
Salvador Ichazo bude minimálně v následujících pěti měsících hrát za Turín. Italský klub získal třiadvacetiletého brankáře na hostování s opcí z uruguayského celku Danubio. (transfermarketweb.com)
22.01.2015 River Plate získalo záložníka Mayadu
Camilo Mayada opouští domovské Danubio a stěhuje se do Buenos Aires. Mladého uruguayského záložníka zlanařilo na tříletou smlouvu River Plate. (transfermarkt.de)
28.08.2014 Atlético Madrid koupilo obránce Velázqueze
Emiliano Velázquez přestoupil z Danubia do Atlética Madrid, s nímž podepsal pětiletou smlouvu. Mladý uruguayský stoper loni pomohl Danubiu k titulu a byl zvolen nejlepším obráncem tamní soutěže, na debut v týmu španělského mistra si pak zřejmě počká, měl by totiž zamířit na hostování do Getafe. (soccerway.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi