nenalezeny žádné články
29.06. Coelho bude nastupovat za Sūduvu
Kocaelispor po sestupu do třetí turecké ligy opouští Diogo Coelho. Bývalý dlouholetý hráč CD Nacional se stal posilou litevské Sūduvy. (abola.pt)
09.02. Gueye bude působit v Turecku
Nové působiště si našel Babacar Gueye. Sedmadvacetiletý útočník se po odchodu z Erzgebirge Aue upsal druholigovému tureckému Kocaelisporu. (transfermarkt.de)
22.10.2009 Aberdeen získal Rosse
Aberdeen získal Rosse Skotský Aberdeen získal do ledna Maurice Rosse. 28letý obránce, který s týmem dva týdny trénoval, byl na konci minulé sezony uvolněn z tureckého Kocaelisporu.
22.02.2009 Baroš nedal penaltu a prohrál
Milan Baroš neprožil se svým Galatasarayem zrovna povedený večer. Český reprezentant mohl v závěru zápasu proti outsiderovi z Kocaelisporu vyrovnat z penalty na 3:3, jenže selhal, hosté přidali další dvě branky a senzačně zvítězili 5:2.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci