Škoda překvapil sebe i klub, vedení mu za 10 gólů slíbilo prémii

Milan Škoda nečekal, že mu první půlrok v Rizesporu po odchodu ze Slavie vyjde až tak dobře. Čtyřiatřicetiletý útočník si v jarní části sezony připsal v novém tureckém angažmá 10 branek a vstoupil do Klubu ligových kanonýrů pro hráče se 100 a více góly v nejvyšší soutěžích. Střeleckou produkcí překvapil i vedení klubu, které mu do smlouvy dalo prémii pro případ, že se trefí aspoň desetkrát.
07.08. | Aktuality | 50 komentářů

Škoda dal 100. ligový gól z penalty, i když ji moc kopat nechtěl

útočník tureckého Rizesporu Milan Škoda přiznal, že se mu ani nechtělo kopat penaltu v pondělním ligovém utkání proti Antalyasporu, díky níž zaokrouhlil počet branek v nejvyšších soutěžích na 100 a jako 74. člen vstoupil do Klubu ligových kanonýrů. Pokutovým kopem v nastavení už jen snížil na 1:3. Ze 100 ligových gólů ale bývalému slávistovi utkvěly v paměti nejvíce právě penalty, které proměnil proti Spartě.
24.06. | Aktuality | 51 komentářů

Útočník Škoda se omluvil brankáři Muslerovi za zlomenou nohu

Útočník Rizesporu Milan Škoda se na twitteru omluvil brankáři Galatasaraye Fernandu Muslerovi, kterému v nedělním utkání 27. kola turecké ligy nadvakrát zlomil nohu. Český kanonýr napsal, že by domácí vítězství 2:0 vyměnil za zdraví uruguayského reprezentanta.
15.06. | Aktuality | 23 komentářů

Vstup do Klubu ligových kanonýrů Škoda neřeší, pauza ho ubíjí

Nejistota kolem návratu na hřiště po přerušení turecké fotbalové ligy kvůli šíření nového typu koronaviru útočníka Rizesporu Milana Škodu ubíjí. Individuální tréninky jsou podle něj o ničem. Věří ale, že vynucená pauza jeho týmu pomůže odrazit se od sestupových příček. Škoda má navíc na dosah prestižní metu - pouze dvě branky mu schází ke vstupu do Klubu ligových kanonýrů.
06.04. | Aktuality | 8 komentářů

Slávista Škoda se nakonec dohodl až s Rizesporem

Útočník Milan Škoda opouští po osmi letech Slavii a bude hrát za Rizespor. Ve dvanáctém klubu turecké ligy podepsal smlouvu na rok a půl. Původně měl dlouholetý slávistický kapitán namířeno do jiného tureckého celku Genclerbirligi, ale s ním se nakonec nedohodl na podmínkách. Bude to jeho první zahraniční angažmá, Slavia ho uvolnila zadarmo.
11.01. | Aktuality | 265 komentářů

Plzeň získala na hostování reprezentačního obránce Brabce

Viktorii Plzeň posílí reprezentační obránce Jakub Brabec. Šestadvacetiletý stoper přichází na půlroční hostování s opcí z belgického Genku. Původně měl ještě hostovat v tureckém Rizesporu, kde ale v zimě přišel o místo v sestavě.
20.02.2019 | Aktuality | 647 komentářů

Brabec je rád, že ho angažmá v Rizesporu vrátilo do reprezentace

Po deseti měsících se do reprezentace vrací obránce Jakub Brabec, který právě kvůli národnímu týmu v létě změnil působiště. Z Genku, kde nedostával příležitost, zamířil do Rizesporu. A v tureckém týmu hned přesvědčil reprezentačního trenéra Karla Jarolíma, aby ho opět povolal.
05.09.2018 | Aktuality | 103 komentářů

Brabec dočasně opustil Genk, bude hrát za Rizespor

Český reprezentant Jakub Brabec odchází z Genku na roční hostování s opcí do kádru nováčka turecké ligy Rizesporu. Pětadvacetiletý stoper by měl na severovýchodě Turecka dostat větší prostor na hřišti než v Belgii, kde v tomto kalendářním roce neodehrál ani minutu. Dohodu oznámil na twitteru hráčův agent Ondrej Chovanec.
03.08.2018 | Aktuality | 128 komentářů

Olomouc těsně před startem ligy získala útočníka Depetrise

Olomouc získala těsně před startem jarní části Gambrinus ligy slovenského reprezentanta argentinského původu Davida Depetrise. Pětadvacetiletý útočník přichází na Hanou z tureckého Rizesporu podle deníku Šport na půlroční hostování.
21.02.2014 | Aktuality | 115 komentářů

Depetris by mohl z Rizesporu odejít do Žiliny

David Depetris před rokem přestoupil z Trenčína do Rizesporu a tureckému klubu pomohl k postupu mezi tamní elitu, letos ovšem moc šancí nedostal a od vedení dostal svolení k tomu hledat si tým na hostování. Slovenský útočník se nyní připravuje individuálně, v úvahu pak připadá angažmá v Žilině.
11.01.2014 | Aktuality | 28 komentářů
25.07. Škoda porážku Rizesporu neodvrátil
Rizespor prohrál na půdě Fenerbahçe 1:3 a porážce nezabránil ani gól Milana Škody. Český útočník se prosadil v 53. minutě a zaznamenal jubilejní desátou branku sezony.
19.07. Škoda dvěma góly zařídil výhru Rizesporu
Çaykur Rizespor ve 33. kole turecké ligy zdolal Yeni Malatyaspor, na čemž se dvěma góly podílel Milan Škoda. Bývalý kapitán Slavie po příchodu do Turecka odehrál 16 ligových utkání, ve kterých devětkrát skóroval.
28.06. Škoda přidal v Turecku 101. ligový gól
Šest dní po vstupu do Klubu ligových kanonýrů skóroval Milan Škoda v turecké lize znovu. Český útočník dal gól ve třetím utkání v řadě a 101. ligovou brankou v kariéře pomohl Rizesporu k remíze 2:2 s Denizlisporem. Domácí prohrávali po půlhodině 0:2, ale Škoda ve 40. minutě snížil. Bývalý slávistický kanonýr si naběhl na centr zprava a před malým vápnem napálil míč do horního rohu branky. V 71. minutě se pak povedlo Rizesporu vyrovnat a zvýšit naděje na záchranu. Na 14. místě má jednobodový náskok na sestupové pásmo. Od lednového příchodu z Edenu dal Škoda ve 12 zápasech sedm branek. (ČTK)
22.06. Škoda dal 100. gól kariéry
Český útočník Milan Škoda se prosadil v dresu Rizesporu v turecké lize na půdě Antalyasporu. Brankou v deváté minutě nastaveného času z penalty už ale jenom mírnil porážku 1:3. Pro Škodu to byl ale jubilejní 100. gól v kariéře. Rizespor drží v tabulce poslední bezpečnou patnáctou příčku o bod před Konyasporem.
14.06. Škodu dělí jeden gól od klubu kanonýrů
Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě. V české lize Škoda nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů. Po lednovém přestupu z Edenu do Rizesporu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy. (ČTK)
14.06. Škoda poslal Rizespor do vedení
Milan Škoda si dnes na své konto připsal pátou branku v dresu tureckého Rizesporu. Český útočník v závěru první půle duelu s Galatasarayem neproměnil penaltu, dokázal se ale dostat k dorážce a z té už rozvlnil síť.
29.02. Škoda mírnil porážku Rizesporu
Rizespor prohrál v Trabzonsporu a jednu branku si na své konto připsal Milan Škoda, český útočník v nastavení proměnil penaltu a snížil na 2:4 z pohledu svého týmu, domácí následně stihli přidat ještě jeden gól.
10.02. Utkání Göztepe - Rizespor bylo odložené
Dnešní dohrávka turecké Süper Lig mezi Göztepe a Çaykurem Rizespor byla odložená. Důvodem tohoto kroku jsou nepříznivé povětrnostní podmínky.
01.02. Škoda pokořil defenzívu Beşiktaşe
Milan Škoda dal svůj třetí gól v turecké lize, český útočník dnes rozvlnil síť Beşiktaşe a srovnal stav na průběžných 1:1.