Hamza Hamzaoğlu se stal novým trenérem Bursasporu. 45letý kormidelník naposledy necelý rok vedl Galatasaray, předtím působil jako asistent u turecké reprezentace.

transfermarketweb.com
15.12.201512:54

Necid přispěl k výhře Bursasporu

Vítězně vstoupil Bursaspor do skupinové fáze Tureckého poháru, když uspěl na půdě celku Tepecikspor. Na výhře 3:2 se velkou měrou podílel český útočník Tomáš Necid, který ve 42. minutě otevřel skóre a o dvě minuty později zvyšoval již na 2:0 ve prospěch svého zaměstnavatele.

14.12.201521:13

Bursaspor vyřadil z kádru Stocha a Josuého

Slovenský záložník Miroslav Stoch byl vyřazen z kádru Bursasporu, stejně dopadl také další středopolař Josué. Turecký klub reagoval na špatný výkony obou hráčů.

profutbal.sk
01.12.201516:11

Zástupci Bursasporu se sejdou s Yakinem

Bursaspor má stále zájem o služby kouče Murata Yakina. Zástupci tureckého celku, jenž hledá náhradu za Ertugrula Sağlama, se s bývalým obráncem setkají v Německu, některá média už přitom informovala, že 41letý Švýcar nabídku odmítl.

transfermarkt.de
30.11.201519:29

Yakin odmítl nabídku Bursasporu

Vedení Bursasporu musí i nadále hledat nového trenéra. V tureckém klubu před několika dny skončil Ertugrul Sağlam a náhradou se měl stát Murat Yakin, bývalý kormidelník Basileje a Spartaku Moskva ovšem nabídku odmítl.

sport-express.ru
29.11.201513:33

Bursasporu se prý ujme Yakin

Ertugrul Sağlam skončil jako trenér Bursasporu a vedení tureckého klubu si údajně už našlo náhradu. Týmu by se měl ujmout někdejší kormidelník Basileje a Spartaku Moskva Murat Yakin, obě strany údajně úspěšně jednají o podmínkách smlouvy.

28.11.201515:21

Bursaspor odvolal trenéra Sağlama

Ertugrul Sağlam už není koučem Bursasporu. Turecký celek tak reaguje na nevydařený start do sezóny, když po 13 zápasech má na kontě pouze patnáct bodů.

15.11.201519:39

Faty má zraněné kolenní vazy

V sestavě Bursasporu se zhruba měsíc neobjeví Ricardo Faty, záložník tureckého klubu si poranil kolenní vazy.

lequipe.fr
24.10.201518:16

Necid rozhodl a vede pořadí střelců

Český fotbalista Bursasporu Tomáš Necid rozhodl jediným gólem utkání devátého kola turecké ligy s Kasimpasou. Šestadvacetiletý útočník se díky sedmé brance v ročníku osamostatnil v čele tabulky střelců. Necid se prosadil hlavou na vzdálenější tyč deset minut před koncem zápasu po centru Balázse Dzsudzsáka. Jeho tým vedení udržel, i když dohrával v deseti, a díky čtvrtému vítězství v sezoně si polepšil průběžně v tabulce ze třináctého na deváté místo.

ČTK
04.10.201515:23

Necid hattrickem pomohl Bursasporu

Útočník Tomáš Necid hattrickem rozhodl o vítězství Bursasporu v sedmém kole turecké ligy 3:2 na hřišti Rizesporu. Odchovanec pražské Slavie skóroval ve čtvrtém utkání v řadě a se šesti trefami je v čele tabulky střelců společně s bývalým hráčem Sparty Praha Léonardem Kweukem.

ČTK
28.09.201521:36

Necid se v Turecku opět trefil

Útočník Tomáš Necid skóroval v turecké fotbalové lize ve druhém utkání po sobě. Na rozdíl od premiérového gólu v soutěži dnes svou trefou pomohl Bursasporu k vítězství. Jeho tým porazil Eskisehirspor 2:0 a z předposledního místa v tabulce se posunul o čtyři příčky a je třináctý. Necid odstartoval cestu Bursasporu v 84. minutě, kdy otevřel skóre po centru Ricarda Fatyho. Právě senegalský záložník pak v nastaveném čase zpečetil vítězství domácího týmu.

ČTK
20.09.201521:53

Necid se poprvé trefil v Turecku

Tomáš Necid při druhém startu otevřel svůj střelecký účet v turecké lize. Šestadvacetiletý útočník však neodvrátil porážku Bursasporu 1:2 s prvním Fenerbahce a jeho tým klesl na předposlední místo tabulky. Necid vyrovnal v 63. minutě, když se uvolnil za zády spoluhráče z reprezentace Michala Kadlece a zužitkoval centr Josuého. O výhře favorizovaného istanbulského celku ale rozhodla deset minut před koncem letní posila z Manchesteru United Robin van Persie.

ČTK
08.09.201520:17

Şen definitivně posilou Fenerbahçe

Fenerbahçe oficiálně oznámilo zisk Volkana Şena. Odchovanec Bursasporu podepsal s istanbulským celkem kontrakt do roku 2018.

03.09.201516:11

Ipek bude hrát za Bursaspor

Bursaspor na hostování přivedl Ozana Ipeka. Ten přichází z Antalyasporu, poslední dvě sezóny už však nastupoval za prvně jmanovaný celek.

31.08.201514:13

Faty nejnovější posilou Bursasporu

Ricardo Faty přestoupil ze Standardu Lutych do Bursasporu, v Turecku tento defenzivní záložník podepsal smlouvu na tři roky.

lequipe.fr
27.08.201514:58

Kucka z Janova do Bursasporu?

Vedení Janova má v plánu podepsat novou smlouvu s Jurajem Kuckou a bude si muset pospíšit, jelikož o slovenského reprezentanta je zájem v zahraničí - nabídku na přestup někdejšího hráče Sparty už podal turecký Bursaspor.

26.08.201511:14

Hosogai vyměnil Herthu za Bursaspor

Bursaspor bude minimálně pro zbytek letošní sezóny působištěm Hajima Hosogaie. Japonský záložník vypadl během minulé sezóny ze sestavy Herthy a navzdory platné smlouvě do roku 2017 odešel na roční hostování s opcí do Bursasporu.