nenalezeny žádné články
28.07.2018 Meriah novou akvizicí Olympiakosu
Olympiakos Pireus získal Yassineho Meriaha. Pětadvacetiletý defenzivní univerzál se do Řecka vydává z CS Sfaxien, obě strany se dohodly na čtyřleté spolupráci. (lequipe.fr)
06.01.2015 Sassi z Tuniska do FC Metz
Fernanji Sassi se stěhuje z tuniského CS Sfaxien do Francie, tuniský defenzivní záložník přestoupil do FC Metz, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku. (getfootballnewsfrance.com)
06.01.2015 Ben Youssef posilou FC Metz
Fakhreddine Ben Youssef přestupuje do FC Metz. Třiadvacetiletý tuniský záložník dosud hrál ve vlasti za CS Sfaxien a své angažmá ve francouzském klubu zahájí po Africkém poháru národů. (fifa.com)
03.01.2015 Ndong oficiálně hráčem Lorientu
Didier Ibrahim Ndong definitivně přestoupil z tuniského Sportif Sfaxien do Lorientu. Francouzský klub za dvacetiletého záložníka zaplatil jeden milion eur a podepsal s ním smlouvu na čtyři a půl roku. (lequipe.fr)
24.12.2014 Ndong se brzy upíše Lorientu
Didier Ibrahim Ndong se už brzy stane novou posilou Lorientu. Francouzský klub se se Sportifem Sfaxien dohodl na přestupu za jeden milion dolarů a 20letý záložník brzy podepíše kontrakt na čtyři a půl roku. (lequipe.fr)
24.12.2014 FC Metz si přivede dva hráče z tuniské ligy
Ben Youssef a Ferjani Sassi odejdou z tuniského celku CS Sfaxien, i nadále ale budou hrát spolu. Třiadvacetiletého útočníka a o rok mladšího záložníka angažuje FC Metz, jak prozradil prezident tohoto francouzského klubu Bernard Serin. (getfootballnewsfrance.com)
21.12.2014 Lorient jedná o příchodu Ndonga
Didier Ibrahim Ndong by mohl vyrazit na zkoušku do Evropy. 20letý záložník hraje za alžírský celek Sportif Sfaxien a o jeho příchodu už jedná francouzský Lorient. (getfootballnewsfrance.com)
29.09.2014 Troussier si hledá nové angažmá
Bez práce je Philippe Troussier, 59letý francouzský trenér ukončil své působení v tuniském celku CS Sfaxien. (fifa.com)
02.12.2013 Krol už není trenérem CS Sfaxien
CS Sfaxien bude hledat nového trenéra, po roce opouští tuniský klub nizozemský kouč Ruud Krol. (bbc.co.uk)
22.07.2013 Hajri odchází na hostování do CS Sfaxien
Enis Hajri dočasně opouští Kaiserslautern, třicetiletý tuniský stoper se vrací do vlasti na roční hostování do celku CS Sfaxien.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
05.05.RS Berkane - CS Sfaxien3:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci