nenalezeny žádné články
14.01.2020 Zemzemi se vrací do vlasti
Moataz Zemzemi si na podzim za Štrasburk prakticky nekopl a do sestavy se nepodívá ani na jaře. Ofenzivní tuniský záložník se vrací do vlasti, na hostování si ho vypůjčil Club Africain. (getfootballnewsfrance.com)
06.11.2019 Fanoušci v Tunisku zachraňují klub
Druhý nejstarší klub v Tunisku Club Africain se dostal do finančních potíží a na jeho dluhy se skládají i fanoušci. Za jediný den se jim podle BBC podařilo vybrat 450 tisíc dolarů (více než 10 milionů korun), které klubu věnovali. Dluhy však mají dosahovat až do výše 6 milionů dolarů. (bbc.co.uk)
15.07.2018 Al-Kuwait si vypůjčil zkušeného Khalifu
Saber Khalifa stráví nadcházející ročník v Kuwaitu. Jednatřicetiletý útočník se z Clubu African vydává na roční hostování do Al-Kuwait. (lequipe.fr)
02.02.2017 Nice potvrdilo angažování Srarfiho
Bassem Srarfi se stal oficiálně posilou Nice. Teprve 19letého útočníka chtělo z Clubu African získat Lille, to však preferovalo hostování s opcí, zatímco konkurenční francouzský celek chtěl tuniského mládežnického reprezentanta angažovat hned a po potvrzení od FIFA nakonec se svoji snahou uspěl, když nadějný hráč podepsal kontrakt do roku 2021. (getfootballnewsfrance.com)
14.07.2015 Touzghar novou posilou Clubu Africain
Yoann Touzghar se dočkal odchodu z RC Lens. 28letý útočník v lednu stál o přestup do Lorientu, nakonec míří do Tuniska, za 300 tisíc eur ho získal Club Africain. (getfootballnewsfrance.com)
26.07.2014 Khalifa bude rok působit ve vlasti
Do vlasti se na rok vrací Saber Khalifa, tuniský útočník odchází z Marseille na hostování do Clubu Africain. (lequipe.fr)
13.01.2014 Chauvin má převzít Club Africain
Landry Chauvin by měl brzy najít nové angažmá. Francouzský kouč, kteří naposledy vedl Brest, míří na lavičku tuniského Clubu Africain. (lequipe.fr)
20.08.2013 Moussilou pokračuje v kariéře v Tunisku
Matt Moussilou odchází ze švýcarského Lausanne a míří do Tuniska, konžský útočník se upsal Clubu Africain.
10.08.2012 Těrek posiloval útok
Novou posilou Těreku se stal čadský útočník Ezechiel Ndouassel, ten přichází na přestup za dva miliony eur z tuniského klubu Club Africain.
10.01.2010 Lyon partnerem s Clubem Africain
Francouzský Lyon podepsal partnerskou smlouvu s tuniským gigantem Club Africain. Ta se zaměřuje především na mládežnické akademie, ale také na technické a profesní výměny, marketing a sponzoring.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci