Neuchâtel Xamax Švýcarsko - Neuchâtel Xamax - Zprávy

Další články

Majitel Neuchatelu Xamax Čagajev rozpustil tým

Xamax Neuchatel po 42 letech existence definitivně končí. Poté, co byl tým vyloučen z nejvyšší švýcarské soutěže, ho jeho kontroverzní čečenský majitel Bulat Čagajev rozpustil. Hráčům a trenérům dnes po návratu z přípravného kempu v Dubaji řekl, že si mohou hledat nové angažmá.

Neuchatel Xamax byl vyřazen ze švýcarské ligy

Neuchatel Xamax, který od loňského léta vlastní čečenský podnikatel Bulat Čagajev, byl vyřazen ze švýcarské ligy. Vedení soutěže odebralo dvojnásobnému mistrovi země licenci kvůli podezření ze zfalšování bankovních dokumentů, které měly sloužit jako garance k účasti klubu v lize.

Neuchatel propustil čtyři hráče včetně kapitána

Xamax Neuchatel, jehož čečenský majitel Bulat Čagajev se svými kontroverzními kroky pravidelně stará ve švýcarské lize o pozdvižení, propustil čtyři fotbalisty. Nečekaný krok přišel den poté, co byl Xamax podruhé v této sezoně potrestán odpočtem čtyř bodů za neplnění licenčních podmínek.

Trenér Caparrós vydržel v Neuchatelu jen pět týdnů

Pouhých pět týdnů vydržel u fotbalistů Neuchatelu Xamax trenér Joaquín Caparrós. Po remíze 2:2 s Lausanne bývalého kouče Sevilly a Bilbaa odvolal čečenský majitel klubu Bulat Čagajev.

S Valencií se loučí její bývalý kapitán Navarro

David Navarro Pedrós končí své dlouholeté působení ve Valencii, která se s jednatřicetiletým středním obráncem dohodla na předčasném konci smlouvy. Někdejší kapitán východošpanělského klubu by nyní mohl zamířit do švýcarského Neuchâtelu Xamax...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele