Freddy Adu by si mohl zahrát ve Švédsku. Bývalý velký talent, který byl ve svých 14 letech srovnáván s legendárním Pelém, testuje druholigová Syrianska.

lequipe.fr
21.07.201422:38

Osman Sow podepsal s Hearts

Heart of Midlothian hlásí posilu do útoku. Coby volný hráč ze Syriansky přichází švédský útočník Osman Sow, který ve skotském klubu uspěl na testech a vysloužil si dvouletou smlouvu.

bbc.co.uk
19.02.201310:31

Demirtas prodloužil smlouvu

Christian Demirtas bude i nadále hrát za Syriansku, německý záložník se se švédským klubem dohodl na prodloužení smlouvy do konce tohoto kalendářního roku.

26.04.201111:09

Petarda zranila rozhodčího

Při pondělním zápase švédské ligy byl zraněn asistent rozhodčího, kterému petarda poškodila sluch. Incident se udál ve 20. minutě duelu mezi celky Syrianska a AIK Stockholm, kdy po ostrém faulu hostujícího útočníka Teteha Bangury na brankáře Syriansky fanoušci odpálili pyrotechniku a hodili ji na trávník. Poté co petarda sudího zasáhla, byl zápas ukončen. Bangura šlápl na domácího gólmana krátce poté, co se mužstvo Syriansky ujalo vedení 1:0. Za faul dostal červenou kartu. Zatím není jasné, zda bude zápas kontumován, nebo se bude opakovat.