Chaluš přestoupil z Liberce do Malmö, smlouvu podepsal do roku 2025

Obránce Matěj Chaluš úspěšně prošel zdravotní prohlídkou a přestoupil ze Slovanu Liberec do týmu švédského mistra Malmö. V novém působišti podepsal smlouvu do roku 2025, podmínky transferu kluby nezveřejnily.
02.02. | Aktuality | 80 komentářů

Bývalý kapitán reprezentační jednadvacítky Chaluš míří z Liberce do Malmö

Matěj Chaluš opouští Liberec a míří do Malmö. Třiadvacetiletý obránce a bývalý kapitán české reprezentační jednadvacítky odcestoval do týmu úřadujícího švédského mistra na zdravotní prohlídku a měl by se stát jeho novou posilou. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér Slovanu Luboš Kozel.
01.02. | Aktuality | 49 komentářů

Juventus těsně porazil Malmö a ovládl skupinu

"Stará dáma" opanovala skupinu H a nakonec o dva body předčila londýnskou Chelsea. O její klíčové výhře dnes v Turíně rozhodl mladík Moise Kean, jeden z nejlepších hráčů na trávníku.
08.12.2021 | Komentáře a souhrny | 65 komentářů

Malmö se v Turíně pokusí napravit tristní venkovní bilanci

Juventus doma hostí švédské Malmö a pokud chce opanovat tuhle skupinu, tak potřebuje uhrát lepší výsledek než Chelsea v souběžně hraném utkání proti Zenitu. Malmö by si rádo připsalo první výhru v tomto ročníku Ligy mistrů. Potíž je v tom, že v Lize mistrů vyhrálo naposledy před více než šesti lety!
07.12.2021 | Previews | 65 komentářů

Oslabený Zenit vybojoval v závěru proti Malmö cennou remízu

Gólový účet zápasu otevřel v 28. minutě Rieks, který poslal Malmö do vedení. Zenit pak měl několik šancí na srovnání, tu největší spálil Dzjuba, který v 61. minutě neproměnil penaltu. Přestože hráli hosté od 86. minuty v deseti, dokázali nakonec urvat remízu, když se v nastavení trefil z penalty Rakyckyj. Zenit si tak pojistil postup do playoff Evropské ligy ze třetího místa.
23.11.2021 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Zenitu stačí v Malmö bod a bude mít jistotu EL

Těsně po losu základních skupin bylo víceméně jasné, že o třetí místo a vstupenku do jarní fáze Evropské ligy budou soupeřit Malmö se Zenitem a vývoj tomu dal za pravdu. Zatímco klub z Petrohradu získal ve čtyřech zápasech tři body, švédské Malmö dosud nebodovalo a ani nevstřelilo gól. Hostům tak stačí bod a budou mít jistotu setrvání v evropských pohárech i na jaře.
22.11.2021 | Previews | 6 komentářů

Ziyechova trefa přiblížila Chelsea postupu ze skupiny

Už jen jeden bod od jistoty postupu do jarní fáze Ligy mistrů jsou fotbalisté Chelsea. Pomohlo jim k tomu těsné, avšak velmi důležité vítězství v Malmö, o které se jedinou trefou postaral Ziyech.
02.11.2021 | Komentáře a souhrny | 73 komentářů

Chelsea se v Malmö může přiblížit postupu

Výrazný krok k postupu mohou v úterý udělat fotbalisté Chelsea. Soupeře přitom nemají z kategorie těch nejtěžších, míří totiž na hřiště otloukánka skupiny Malmö, který by rád získal první body.
01.11.2021 | Previews | 73 komentářů

Chelsea i díky dvěma penaltám Jorginha přejela Malmö

Chelsea zvládla svou úlohu favorita s naprostým přehledem a návštěvu z Malmö přejela čtyřmi góly. Dva z nich měl na svědomí Jorginho, který využil dvou nařízených penalt. Přeci jen měla ale dnešní výhra negativní dozvuky, protože se Chelsea zranili útočníci Lukaku s Wernerem.
20.10.2021 | Komentáře a souhrny | 65 komentářů

Chelsea hraje doma s Malmö, tři body mají být povinností

Chelsea má jednoznačný cíl v podobě postupu ze základní skupiny a součástí plánu je i domácí výhra nad Malmö. Švédský mistr dorazí na Stamford Bridge ve středu večer a všeobecně se očekává, že se na sever Evropy vrátí s prázdnou.
19.10.2021 | Previews | 65 komentářů
24.06. Malmö si chce pojistit Olssona
Martin Olsson má s Malmö smlouvu jenom do konce roku, brzy by však mohlo dojít k jejímu prodloužení. Jednání mezi oběma stranami spěje do zdárného konce. (expressen.se)
05.06. O Zdjelara se zajímá Malmö
Švédská média mají o jedné z letních priorit švédského Malmö FF jasno: měl by jí být srbský záložník Partizanu Saša Zdjelar. (expressen.se)
26.05. Malmö získalo Švédský pohár
Výsledek finále Švédského poháru: Hammarby IF - Malmö FF 0:1 po penaltách.
16.05. Chaluš zamířil do vlastní sítě
Malmö utrpělo debakl v Djurgårdensu, prohrálo 0:4 a smolnou úlohu sehrál Matěj Chaluš. Český obránce byl u první branky utkání, v 15. minutě si dal vlastní branku.
16.03. Kiese Thelin opět hráčem Malmö
Malmö před začátkem nové sezony posílil Isaac Kiese Thelin. Devětadvacetiletý útočník byl po odchodu ze Spojených arabských emirátů, kde oblékal dres FC Baniyas, volným hráčem a ve staronovém působišti uzavřel smlouvu do konce roku 2025. (transfermarkt.de)
11.03. Hadžikadunić vypomůže Malmö
Malmö bude obhajovat švédský titul, s čímž mu pomůže také Dennis Hadžikadunić. Reprezentant Bosny a Hercegoviny se do svého bývalého působiště vrací na hostování do konce sezony z Rostova. (sport-express.ru)
04.02. Värnamo získalo Antonssona
Marcus Antonsson definitivně odchází z Malmö. Třicetiletý útočník přestoupil k nováčkovi švédské nejvyšší soutěže IFK Värnamo. (transfermarkt.de)