Fanoušci klubu jsou uživatelé, kteří mají tento klub mezi svými oblíbenými.
Tento klub zde má 41 fanoušků, z nichž 13 jej má jako hlavní klub.
Přidat klub do oblíbených - stát se fanouškem!
Oblíbené kluby uživatele jsou rozděleny na hlavní a vedlejší. Hlavní mohou být pouze tři, vedlejších může mýt sedm. Vyberte, zda chcete tento klub do oblíbených zařadit jako hlavní, nebo jako vedlejší.
Vedlejší Hlavní
12.08. Villarreal dotáhl přestup Coquelina
Francis Coquelin oficiálně přestoupil z Valencie do Villarrealu. Francouzský záložník včera prošel zdravotní prohlídkou a dnes podepsal smlouvu, transfer vyjde zhruba na osm milionů eur. (marca.com)
12.08. Villarreal neuspěl s nabídkou za Santamaríu
Villarreal je na přestupovém poli hodně aktivní a dalším jeho cílem se stal Baptiste Santamaría. Záložník hraje za Angers a španělský celek nabídl deset milionů eur, francouzská strana ale odmítla. (getfootballnewsfrance.com)
12.08. Parejo prošel zdravotní prohlídkou
Dani Parejo přicestoval do Villarrealu a úspěšně se podrobil zdravotní prohlídce. Španělský záložník přijde z Valencie, která s ním přestala počítat, Žlutá ponorka podle některých zpráv nebude muset platit odstupné. (marca.com)
11.08. Coquelin prošel zdravotní prohlídkou
Francis Coquelin je krůček od přestupu z Valencie do Villarrealu. Francouzský záložník nehraje roli v dalších plánech Netopýrů a Žlutá ponorka dojednala přestup, fotbalista se dokonce už podrobil zdravotní prohlídce. (marca.com)
10.08. Villarrealu bude vypomáhat Kubo
Takefusa Kubo znovu odchází na hostování z Realu Madrid. Teprve 19letý křídelník byl pro nadcházející sezónu zapůjčený do Villarrealu. (transfermarkt.de)
10.08. Villarreal koupí dva záložníky Valencie
Záložníci Francis Coquelin s Danim Parejem nehrají důležité role v dalších plánech Valencie a z klubu odejdou, oba přitom mají zamířit do Villarrealu. Vedení Žluté ponorky podle posledních zpráv už oba transfery dojednalo. (as.com)
06.08. Parejo se prý chystá do Villarrealu
Dani Parejo je na odchodu z Valencie a jeho další kroky by měly směřovat do sousedního Villarrealu, všechny strany úspěšně pracují na dohodě. Netopýři se svým záložníkem a kapitánem přestali počítat a nebrání mu v odchodu, suma za transfer se může pohybovat okolo deseti milionů eur. (Cadena Cope)
05.08. Kubo má namířeno do Villarrealu
Takefusa Kubo loni hostoval na Mallorce a šanci v prvním týmu Realu Madrid nedostane ani v nadcházejících měsících. Ofenzivní japonský reprezentant odejde na další hostování, vše měl domluvit Villarreal. (football-espana.net)
05.08. Emery se zajímá o Guendouziho
Unai Emery je novým trenérem Villarrealu a vyhlíží si posily, jednou z nich by se pak mohl stát hráč, jehož kouč zná z dob společného působení v Arsenalu. Oním fotbalistou je záložník Mattéo Guendouzi, který se nebrání prodeji. (sport-express.ru)
03.08. Villarreal chystá nabídku za Coquelina
Francis Coquelin nefiguruje roli v dalších plánech Valencie, ta se nebrání odchodu a francouzský záložník má možnost změnit dres. Stěhovat by se přitom nemusel daleko, zájem o něho má sousední Villarreal a chystá se nabídnout patnáct milionů eur. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
19.07.Villarreal CF - SD Eibar4:0
Tabulka
 TýmZB
3.Atlético Madrid3870
4.Sevilla FC3870
5.Villarreal CF3860
6.Real Sociedad3856
7.Granada CF3856
Poslední zápas
05.02.CD Mirandés - Villarreal CF4:2