Villarreal CF Španělsko - Villarreal CF - Zprávy

FC Barcelona může vyšachovat Villarreal z pohárů

Ve španělské LaLize zbývá zodpovědět několik otázek a jednou z nich je i účast Villarrealu v Evropské konferenční lize. Žlutá ponorka nemá níc jistého a pokud nevyhraje na Camp Nou, může stávající sedmou příčku ztratit a v příští sezoně evropských pohárů chybět. Rozdíl mezi Villarrealem a osmým Athletic Clubem činí pouhý bod. Co se týče Barcelony, ta už má své jisté a bude se chtít s domácími fanoušky rozloučit co nejlepším způsobem.

Villarreal padl, La Real dokázal v závěru otočit skóre

Villarreal se doma nepředvedl v moc dobré kondici a ztratil další důležité body. Šel sice do vedení, když se jako první prosadil Coquelin, ale po změně stran se mu už tolik nedařilo. Naopak, hráli baskičtí hosté. Nejprve srovnal hostující kanonýr Isak a dvacet minut před koncem dokonal dílo zkázy Zubimendi.

Žlutá ponorka změří síly s Realem Sociedad

Jistotu evropských pohárů může mít po tomto kole i Villarreal, který doma hostí Real Sociedad. Baskové už si zajistili pohárovou účast v týdnu, ale stále není jasné o kterou soutěž půjde. Na vzájemné měření sil se oba celky naladily vítězně.

Villarreal si zastřílel a pěti góly smetl Rayo

"Žlutá ponorka" se v Madridu přiblížila pohárové účasti a dvě kola před koncem soutěže drží na sedmém místě čtyřbodový náskok. Svěřenci trenéra Emeryho byli jednoznačně lepší a tři body získali zaslouženě. Rayo ještě dokázalo odpovědět na rychlý gól Alfonsa Pedrazy, nicméně další branky Juana Foytha, Paca Álcacera a Paua Torrese zůstaly bez reakce. Alfonso Pedraza se v nastaveném čase zápasu prosadil ještě jednou a završil z pohledu domácích nepopulárního "bůra".

Villarreal v honbě za body otestuje silné Rayo

Villarreal potřebuje zoufale body a snad i víc než jeho čtvrteční soupeř z Vallecana. Za normálních okolností by Žlutá ponorka snad i byla jasným favoritem, ale minulé týdny jasně ukázaly, že forma Raya musí být respektována.

Villarreal remizoval se Sevillou 1:1

Letošní semifinalista Ligy mistrů Villarreal CF pouze remizoval se Sevillou 1:1 a tři kola před koncem soutěže zůstává na sedmé příčce zaručující Konferenční ligu. Diváci se dočkali branek až v samotném závěru. V 86. minutě zajistil Villarrealu vedení Giovani Lo Celso, ale poslední slovo měl až v šesté minutě nastaveného času Jules Koundé.

Villarreal chce do Evropské ligy, Sevilla zase do Ligy mistrů

O evropské poháry půjde i na Estadio de la Cerámica ve Villarrealu. Žlutá ponorka má po vyřazení z Ligy mistrů už jen jednu možnost, jak si zajistit evropské poháry a ta vede skrze domácí soutěž. Emeryho svěřenci drží čtyři kola před koncem sedmou příčku a neměli by zaváhat. Sevilla si může ve Villarrealu pojistit umístění v první čtyřce.

Emery uznal kvality Liverpoolu a litoval zranění klíčového útočníka Morena

Villarreal sahal po první půli semifinálové odvety Ligy mistrů proti Liverpoolu po senzačním obratu dvojzápasu, nakonec ale podlehl favoritovi 2:3 a stejně jako před 16 lety skončil těsně před branami finále. Kouč španělského celku Unai Emery uznal kvality soupeře a jako klíčové okamžiky duelu označil úbytek sil a zranění útočníka Gerarda Morena.

Liverpool díky obratu z druhé půle porazil Villarreal a zahraje si finále

Liverpool si ve Villarrealu zahrával a po první půli to s jeho postupovými nadějemi vypadalo všelijak. Jenže domácí vysoké tempo neudrželi a ve druhém poločase dostali tři branky. Jejich sen o finále končí, zahraje si ho zkušenější a kvalitnější Liverpool.

Villarreal doufá v zázrak, musí ale smazat dvougólové manko

Liverpool je krůček od finále a zbývá mu zvládnout už jen jedno utkání. Dokončit práci budou chtít Liverpoolští na Estadio de la Cerámica, v pevnosti Villarrealu. Zdánlivě jsou veškeré sázky proti domácím, ale tým trenéra Emeryho se už dokázal v tomto ročníku Ligy mistrů postavit i větším výzvám.

Villarreal po prohře na Anfieldu nebodoval ani na Estadio Mendizorrotza

Alavés v sobotním zápase vyhrál nad Villarrealem a připsal si velmi důležité tři body. Domácí se dvakrát prosadili v první půli, kdy se trefil Laguardia a Escalante. Villarreal dokázal jen snížit, a to z kopačky Chukwuezeho.

Alavés i Villarreal hrají o hodně

Na Mendizorrotze se bude hrát opravdu o hodně. Deportivo Alavés nutně potřebuje zvítězit, aby zvýšilo své šance na záchranu, ale soupeřem mu bude semifinalista Ligy mistrů Villarreal. Jemu se porážkou v Liverpoolu vzdálily evropské poháry pro příští rok a v lize na ně ztrácí tři body.

Pořád věříme ve vítězství, Villarreal ještě v dvojzápase řekne své, uvedl Torres

Stoper Pau Torres věří, že fotbalisté Villarrealu v semifinále Ligy mistrů proti Liverpoolu ještě neřekli poslední slovo, přestože příští úterý doma budou dohánět ztrátu 0:2 z Anfieldu. "Žlutá ponorka" se podle něj vrátí do hry, pokud se jí v úvodu odvety podaří skórovat.

Dvě bleskové trefy rozhodly o snadném vítězství Liverpoolu nad Villarrealem

Liverpool doma splnil papírové předpoklady a poradil si s Villarrealem. Z brankáře Alissona se stal neplatící divák a díky Hendersonovi s Maném si Liverpool před španělskou odvetou hýčká pohodlný náskok.

Villarreal už odklidil z cesty velká jména a pokračovat hodlá v Liverpoolu

Liverpool jde do dalšího semifinále Ligy mistrů jako favorit a Kloppovy svěřence bude hnát vpřed i zaplněný Anfield Road. A bude to potřeba, protože Villarreal možná nedosahuje takové úrovně jako Reds, ale z cesty už odklidil několik favoritů včetně těch největších fotbalových adres.