Fanoušci klubu jsou uživatelé, kteří mají tento klub mezi svými oblíbenými.
Tento klub zde má 0 fanoušků, z nichž 0 jej má jako hlavní klub.
Přidat klub do oblíbených - stát se fanouškem!
Oblíbené kluby uživatele jsou rozděleny na hlavní a vedlejší. Hlavní mohou být pouze tři, vedlejších může mýt sedm. Vyberte, zda chcete tento klub do oblíbených zařadit jako hlavní, nebo jako vedlejší.
Vedlejší Hlavní
19.08.2016 Michu zkusí štěstí v Oviedu
Druhou španělskou ligu bude nově hrát Michu. Bývalý střelec Raya a Swansea se v uplynulých letech trápil a v zimě se uchýlil do celku UP Langreo hrajícího čtvrtou ligu, nyní putuje o dvě patra výše, když se upsal Oviedu. (lequipe.fr)
22.12.2015 Michu podepíše smlouvu s Langreem
Fanoušci Langrea se mohou těšit na zvučnou posilu. Dres celku ze čtvrté nejvyšší španělské soutěže od ledna oblékne Michu, který byl po listopadovém odchodu ze Swansea volným hráčem a právě s klubem, který trénuje jeho bratr, se připravoval. (lequipe.fr)
11.11.2015 Michu se začal připravovat s Langreem
Hráči španělského Langrea mají během těchto dnů možnost na tréninku vidět Michua. Bývalý útočník Swansea, která s ním na začátku tohoto týdne ukončila smlouvu, se bude se španělským celkem ze čtvrté nejvyšší soutěže připravovat, aby nabral potřebnou kondici. (soccerway.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
18.10.Real Oviedo B - UP Langreoinfo
Tabulka
 TýmZB
2.Burgos CF00
 Real Oviedo B00
 UP Langreo00
 CD Lealtad00
 CD Covadonga00
Poslední zápas
17.12.UP Langreo - CD Ebro2:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci