Unionistas de Salamanca CF Španělsko - Unionistas de Salamanca CF - Expres Zprávy

08.01.202419:55

Villarreal vypadl ze Španělského poháru

Hráči Villarrealu vypadli ze Španělského poháru s třetiligovým týmem Unionistas Salamanca. Třináctý celek nejvyšší soutěže prohrál s outsiderem 6:7 na penalty, v normální době a po prodloužení skončil zápas 1:1. Utkání 3. kola se v pondělí dohrávalo poté, co ho v neděli večer před začátkem prodloužení přerušil výpadek elektřiny.

Tým Unionistas, který vznikl v roce 2013, dosáhl postupem do osmifinále největšího úspěchu ve své krátké historii. Odměnou mu bude zápas proti Barceloně, kterou mu za dalšího soupeře přisoudil dnešní los. Kromě přemožitele Villarrealu a účastníků nejvyšší soutěže pokračuje v poháru ještě druholigové Tenerife.

ČTK
07.01.202421:02

V Salamance došlo k výpadku elektřiny

S nepříjemnými skutečnostmi se musely popasovat týmy Unionistasu a Villarrealu, které se v neděli v podvečer střetly v rámci Španělského poháru o postup do osmifinále. Na začátku prodloužení totiž došlo na stadionu Campo de Fútbol Reina Sofía v Salamance k výpadku elektřiny, a utkání tak muselo být přerušeno. Zhruba o půl deváté večerní se sice světla znovu rozsvítila, zápas ale i tak zůstal nedohrán. Podle informací španělské sportovní rozhlasové stanice Radio Marca by duel mohl znovu obnovit své dění v pondělí ve 12:00, tedy hodinu před losem dalšího kola.