UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Preview: UD Las Palmas - Deportivo La Coruña

Pondělní program španělské LaLigy láká na "odvetné" utkání duelu Las Palmas s La Coruňou. Oba celky se utkaly před čtyřmi dny v rámci Copa del Rey a to s výrazně lepším koncem pro Las Palmas. Dokáže Deportivo hořkou porážku oplatit?

Villarreal CF - UD Las Palmas 4:0

Villareal potvrdil, že ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti pražské Slavii nepředvedl v útoku vůbec špatný výkon, byť ve finále bral jen remízu, a proti tápajícímu Las Palmas si pořádně zastřílel. Celek z Kanárských ostrovů, jenž v LaLize padl už popáté v řadě, držel nerozhodný stav jen do poločasu. Druhé dějství bylo z jeho strany mizerné.

Preview: Villarreal CF - UD Las Palmas

Las Palmas se s každým dalším zápasem potápí do stále větších potíží a již nyní se dostalo do pásma sestupu. Jeho další soupeř s jeho situací navíc nebude mít moc pochopení, protože také on potřebuje zabrat. Tým z Kanárských ostrovů cestuje do Villarrealu.

Iago Aspas hattrickem zničil Las Palmas

Celta Vigo si velmi snadno poradilo se soupeřem na Kanárských ostrovech a tamní Las Palmas opět selhalo. Ještě minutu před koncem to navíc vypadalo na debakl, neboť hosté vedli o pět branek! A z velké části za to mohl veterán Iago Aspas, který dnes nasázel do sítě soupeře hattrick.

Preview: UD Las Palmas - Celta Vigo

Las Palmas prostě nemá formu a nachází se v sestupovém pásmu. Mělo by co nejdříve zavzpomínat, jak dobře se mu v domácím prostředí v minulosti dařilo, a alespoň nějakým způsobem zaskočit Celtu, jinak může mít se záchranou velké starosti. Ani jeho soupeř na tom ovšem není o moc lépe a má na svém kontě jen o dva body více.

FC Barcelona - UD Las Palmas 3:0

Barcelona zvládla nanejvýš nezvyklé utkání sedmého kola La Ligy proti Las Palmas, které domácí klub chtěl kvůli nepokojům v souvislosti s probíhajícím referendem o nezávislosti Katalánska původně odložit, a nakonec jej po neshodě s vedením ligy odehrál před prázdnými tribunami. Zatímco první půle nabídla ze strany favorita matný výkon, po změně stran barcelonští zabrali a strhli zápas na svou stranu. Nejprve prolomil bezbrankový stav Sergio Busquets, jehož záhy dvěma trefami doplnil Lionel Messi a stanovil konečné skóre 3:0.

Barcelona chtěla zrušit zápas s Las Palmas, nakonec se ale hraje

Vedení Barcelony neuspělo se žádostí o přeložení zápasu s Las Palmas u španělského svazu ani vedení LaLigy, a tak se nakonec na Camp Nou i přes konání referenda o katalánské nezávislosti hrát bude. Výkop je v plánu v 16:15. Hlasování provázejí protesty v barcelonských ulicích, při kterých zasahuje policie. Proti stoupencům nepovoleného referenda použila i gumové projektily.

Las Palmas se s novým trenérem pokusí o zázrak v Barceloně

Las Palmas zažívá hodně špatné časy a vedení se rozhodlo pro velmi vážnou změnu, když odvolalo trenéra Marquéze. S novým trenérem Pakem Ayesteranem se pokusí o zázrak, ale nečeká jej nic snadného. Popravdě nejtěžší možná zkouška, neboť Las Palmas čeká domácí Barcelona.

Na lavičku Las Palmas usedne Pako Ayestarán

Vedení Las Palmas ukončilo hledání nového trenéra. Na lavičce klubu z Kanárských ostrovů v úterý z vlastní vůle skončil Manolo Márquez, jehož střídá někdejší kormidelník Valencie Pako Ayestarán...

Další trenérská změna ve Španělsku, v Las Palmas končí Márquez

Ve španělské lize skončil v průběhu jednoho týdne hned třetí trenér. Na lavičce Las Palmas nebude pokračovat Manolo Márquez, po porážce 0:2 od Leganésu předložil vedení svou rezignaci a klub z Kanárských ostrovů přání kouče vyhověl...

UD Las Palmas - CD Leganés 0:2

Po třech zápasech bez vítězství se Leganés zaradovalo ze svého třetího tříbodového výsledku v této sezóně a posunulo se dokonce na příčky zaručující evropské poháry. Las Palmas naopak utrpělo již svou čtvrtou porážku a i nadále se nachází těsně nad sestupovým pásmem. Obě branky padly ve druhé půli, postarali se o ně Claudio Beauvue a Javier Eraso.

Preview: UD Las Palmas - CD Leganés

Na Estadio Gran Canaria se utkají dva sousedé v tabulce, tedy domácí Las Palmas a Leganés. O jednu příčku výše jsou hosté, ale mezi oběma celky je jen jednobodový rozdíl. Las Palmas v minul sezoně Leganés neporazil, podaří se mu to tentokrát?

Sevilla FC - UD Las Palmas 1:0

Sevilla zvládla urvat domácí vítězství proti Las Palmas a je jediná, kdo zatím dokáže držet krok s vedoucí Barcelonou. Andalusané se na tři body pořádně nadřeli a vítězství jim zajistila až trefa sedm minut před koncem v podání Jesúse Navase, při které se "začervenal" golman Chichizola.

Preview: Sevilla FC - UD Las Palmas

Hráči Sevilly si mohou pojistit druhé místo za Barcelonou a potřebují k tomu jediné, porazit Las Palmas. V minulé sezoně se jím to podařilo dvakrát, ale nešlo o jednoduchá utkání. Las Palmas navíc cestuje do Andalusie v dobré náladě, poslední dvě kola totiž vyhrálo.

UD Las Palmas - Athletic Bilbao 1:0

Athletic Club se po čtvrtečním vystoupení v Evropské lize musel přesunout k vystoupení v neděli večer na Kanárských ostrovech, kde baskický celek uvítalo místní Las Palmas. Ostrované působili od počátku odpočatějším dojmem, přesto až do samého závěru přetrvával bezbrankový stav a zdálo se, že hosté přece jen vyválčí bod za remízu. Poté ale podnikl suverénní výpad do statické obrany soupeře Loic Rémy a tvrdou přízemní ranou rozhodl o výhře Las Palmas 1:0.