Sevilla FC Španělsko - Sevilla FC - Zprávy

Sevilla padla, Osasuna jí dala tři branky

Osasuna slaví cenný zisk tří bodů, o které obrala domácí Sevillu. Ta sice dokázala odpovědět na dvě branky svého soupeře, ale její třetí zásah v závěru utkání už rozhodl.

Osasuna zajíždí k důležitému zápasu do Sevilly

O odvetu za prohrané čtvrtfinále Copa del Rey se pokusí Sevilla v rámci zápasu třiadvacátého kola proti Osasuně. Ještě před pár týdny byly od sebe oba týmy na míle vzdálené jak formou, tak postavením v tabulce, jenže časy se mění a bodový rozdíl mezi oběma celky nyní činí pouhých pět bodů.

Fanoušek napadl brankáře Sevilly, PSV Eindhoven hrozí tvrdý trest

Brankáře Sevilly Marka Dmitroviće ve čtvrtečním zápase Evropské ligy na hřišti Eindhovenu napadl fanoušek, srbský gólman ale incident zvládl s přehledem. Muže, který vběhl na trávník a po krátké výměně slov ho udeřil pěstí do obličeje, zpacifikoval a předal ochrance. Případ bude mít dohru u UEFA.

PSV se probudilo až v závěru, postup do osmifinále tak slaví Sevilla

Sevilla i přes trápení na ligové scéně zůstává ve hře o svou oblíbenou trofej v podobě Evropské ligy. Do Eindhovenu si přivezla z prvního zápasu tří gólové vedení, a ačkoliv domácí v závěru zabrali, stáhnout tuto ztrátu nezvládli.

Sevilla cestuje do Eindhovenu zpečetit zdánlivě jasný postup

Před domácím PSV se otevírá možnost překvapit, protože v ruce moc trumfů nemá. Všechny drží Sevilla, která zvládla úvodní utkání ve Španělsku naprosto sebejistě. Nicméně na půdě Philips Stadion má PSV velmi dobré výsledky a rozhodně se nevzdá bez boje.

Sevilla ve Vallecanu neudržela vedení

Hráči Sevilly se sice zvedají, ale ve Vallecanu nepochodili a remíza 1:1 je pro ně málo. Andalusané přitom po prvním poločase vedli, branku vstřelil Suso, jenomže v 65. minutě srovnal Lejeune a další gól už na Estadio de Vallecas nepadl.

Vallecano hostí Sevillu

Do Madridu přijede k zápasu 22. kola nejvyšší španělské soutěže Sevilla FC, která se zde utká s celkem Rayo Vallecano. Klub z hlavního města se drží na pohárových pozicích a vede si nad očekávání dobře, Andalusané se po katastrofálním začátku začínají zvedat a po jednadvaceti odehraných kolech jsou již dvanáctí. Kterému z těchto dvou týmů se v neděli na stadionu Vallecas podaří uspět?

PSV zhořkla španělská půda a po porážce 0:3 má do osmifinále Evropské ligy daleko

PSV si sice o víkendu s chutí zastřílelo proti Groningenu (6:0), nicméně nyní ho v úvodním utkání play-off o osmifinále Evropské ligy čekal úplně jiný kalibr a svěřenci trenéra Ruuda van Nistelrooye svou úlohu vůbec nezvládli. V Seville totiž utrpěli jednoznačnou porážku 0:3 a jejich naděje na postup se už spíše pohybuje v teoretické rovině. Domácí naopak po svém sešupu z Ligy mistrů zaváleli a snaží se ještě zachránit nepovedenou sezónu.

Zlepšující se Sevilla přivítá přemožitele Arsenalu

Vzkříšení Sevilly pokračuje a trenér Jorge Sampaoli by rád svou auru zachránce prodloužil i na evropské poháry. V rámci vyřazovací fáze Evropské ligy, soutěže, které žádný tým nedominuje tak jako Sevilla, nejprve narazí na nizozemskou hrozbu z Eindhovenu.

Sevilla dokázala vyhrát nad Mallorcou i s čistým kontem

Sevilla rozhodla utkání s Mallorcou ještě v rámci první půle, kdy se do sítě brankáře Rajkoviće postupně prosadili En-Nesyri a Gil.

Střelecky se trápící Mallorca cestuje do Sevilly. Ta stále cítí blízkost sestupu

Sevilla prohrála dvě z posledních tří soutěžních utkání a především poslední facka od Barcelony v podobě porážky 0:3 ji bude asi ještě dlouho strašit. Sampaoliho hoši proto budou chtít získat maximum bodů z dalšího domácího duelu proti Mallorce.

Barcelona překvapení nepřipustila, Sevilla dostala tři branky

Barcelona si bez potíží poradila se Sevillou, která bránu gólmana Ter Stegena v podstatě vůbec neohrozila. Síť Sevilly naopak katalánský celek napnul hned třikrát, o což se zasloužilo trio Alba, Gavi a Raphinha. Sevilla proto klesá až na 16. místo, zatímco Barcelona si na čele hýčká spokojený osmibodový náskok.

V rozmezí čtyř dnů se Barcelona utká s dalším Sevillským týmem, bude stejně úspěšná jako prvně?

Slavný stánek Camp Nou bude v neděli večer v rámci dvacátého kola španělské LaLigy hostit duel první Barcelony a třinácté Sevilly. První utkání těchto dvou celků na půdě Andalusanů vyznělo jednoznačně ve prospěch Barcelony, 3:0, dokáže nyní Sevilla, jejíž forma v posledních týdnech roste, uzmout ze hřiště lídra alespoň bod?

Januzaj zklamal v Seville, formu odchází hledat do Turecka

Adnan Januzaj na sebe v minulosti upozornil během angažmá v Manchesteru United, mezi nepostradatelné hráče se ale nezařadil a nepovedlo se mu to ani v Seville. Belgický křídelník se v Andalusii trápil a výsledkem je stěhování do Turecka, na hostování ho získal Istanbul Başakşehir...

Sevilla nakukuje do vyšších pater, neškodné Elche smázla třemi brankami už v první půli

Devatenáct procent. Tak vypadala statistika Elche, co se týče držení míče v utkání devatenáctého kola španělské LaLigy proti andaluskému klubu Sevilla FC. Zápas téměř na jednu branku rozhodly už v prvním poločase dvě trefy En-Nesyriho a jedna Marcose Acuñy, po vyloučení Bigase navíc hráli hosté celou druhou pětačtyřicetiminutovku o deseti.