Real Madrid Španělsko - Real Madrid - Zprávy

Drtivý nástup Sociedadu na body nestačil. Obrat Bílého baletu režíroval García

Real Sociedad se i přes dobrý výkon nenaladil na duel Ligy mistrů proti Interu Milán úspěšným výsledkem, když padl v pátém kole LaLigy na hřišti Realu Madrid 1:2. Sebevědomí hosté byli odměněni za svoji snahu v páté minutě, kdy se ve vápně prosadil nikým nehlídaný postrach všech komentátorů Ander Barrenetxea. Stav oboustranně atraktivního utkání však pomohl překlopit na stranu domácích dvěma asistencemi Fran García, jenž takřka okamžitě po návratu ze šaten našel zakončujícího Federica Valverdeho a stoprocentní bilanci Bílého baletu následně hlavičkou uchoval fotbalový cestovatel Joselu.

Real Madrid a Real Sociedad mají generálku na Ligu mistrů

Už v týdnu vypukne další ročník nejprestižnější klubové soutěže s názvem Liga mistrů a Španělsko v něm bude mít obvyklé čtyři zástupce. Dva z nich se v generálce postaví proti sobě, a sice Real Madrid a Real Sociedad. Favorizovaní domácí v loňské sezoně Basky překvapivě ani jednou neporazili a dokonce jim nedali gól.

Policie vyšetřuje čtyři hráče rezervních týmů Realu kvůli šíření sexuálního videa

Policie ve Španělsku vyšetřuje čtyři fotbalisty Realu Madrid, kteří jsou podezřelí ze šíření videa, na němž je zachycený sex s nezletilou. Klub na svém webu oznámil, že obvinění hráči nepatří do prvního týmu. V jednom případě jde o člena Castilly, další tři hrají za C-tým.

Real si dal na zmodernizovaném stadionu načas. Domácí premiéra Bellinghama skončila euforií

Real Madrid zvládl otočit nepříznivě se vyvíjející duel čtvrtého kola LaLigy s Getafe, které porazil na vlastním hřišti 2:1. Radost domácím fanouškům z pohledu na takřka zrekonstruovaný stadion Santiago Bernabéu pokazil již v 11. minutě odchovanec Bílého baletu Borja Mayoral. Favorit se však ve druhé půli oklepal a díky brzkému gólu Joselua vykřesal naději na tříbodový zisk, kterou přeměnil v realitu v samotném závěru klání Jude Bellingham. Předsezonní posila z Dortmundu se tak trefila i ve svém čtvrtém ligovém zápase v novém působišti.

Real Madrid je zatím stoprocentní, udrží si to i v malém madridském derby?

Real Madrid je jediným týmem LaLigy, který v úvodních třech kolech neztratil ani bod, a pokračovat v tom hodlá i o víkendu, kdy hostí Getafe. Ancelottiho tým se poprvé představí doma a je horkým favoritem. V malém madridském derby se nečeká nic jiného, než jeho vítězství.

Vinícius Júnior může Realu Madrid kvůli zraněnému stehnu chybět až šest týdnů

Real Madrid bude delší dobu postrádat klíčového křídelníka Viníciuse Júniora. Brazilský reprezentant podle agentury Reuters může kvůli problémům se zadním stehenním svalem chybět pět až šest týdnů.

Flotila Viga doplatila na absenci mladé hvězdičky, tři body pro Real znovu vylovil Bellingham

Celta Vigo podlehla ve třetím kole LaLigy na domácím hřišti Realu Madrid 0:1. Výhra se ovšem pro Bílý balet nerodila snadno. Nejprve přidělalo vrásky na čele Carlu Ancelottimu zranění Viníciuse Júniora, jenž musel střídat už po čtvrthodině hry. Temperamentní kouč byl ve varu i v 68. minutě, kdy pro změnu Rodrygo zahodil penaltu. Ofenzivu Los Blancos tak až v závěru musel opět spasit Jude Bellingham. Klub z města největšího rybářského přístavu na světě se ani napodruhé doma gólově neprosadil, na čemž měla jistě podíl i absence Gabriho Veigy, jenž je údajně na odchodu do Saúdské Arábie.

Celta se pokusí zaskočit stoprocentní Real Madrid

Real Madrid zatím vstoupil do sezony naprosto výborně a dominuje nad ostatními. Trenér Carlo Ancelotti věří, že jeho svěřenci nohu z plynu jen tak nesundají a že si proti Celtě Vigo připíšou třetí výhru v řadě. Mají k tomu všechny předpoklady, vždyť Celtě se úvod sezony zatím moc nepovedl a spíše výsledkově tápe.

Brzký úder odchovance Real nepoložil. Bellingham si do Španělska přivezl střelecké kopačky

Real Madrid ve druhém kole LaLigy zvítězil na hřišti Almeríe 3:1. Cesta za ziskem všech bodů se ale nerodila snadno, neboť již ve třetí minutě favorit po trefě vlastního odchovance Sergia Arribase, jenž kádr Los Blancos opustil před touto sezonou, ztrácel. Bílý balet naopak posílil Jude Bellingham a ten dvěma góly otočil skóre, čímž navázal na přesný zásah z úvodního soutěžního vystoupení na Pyrenejském poloostrově. Rojiblancos na hvězdného soupeře nestačili poosmé v řadě.

Almería zažívá těžký start. A teď dorazí Real Madrid

Almería se v prvním kole zrovna pozitivně neukázala, ale je otázkou, nakolik od ní můžeme očekávat zlepšení nyní. Na Estadio de los Juegos Mediterráneos totiž v sobotu navečer přijede Real Madrid. A královský klub bude toužit po druhém vítězství v řadě.

Dalším hráčem Realu s poraněným kolenem je záložník Güler

Real Madrid přišel na začátku sezony o dalšího fotbalistu kvůli zranění kolena. Osmnáctiletý turecký talent Arda Güler už je po artroskopické operaci a na marodku následoval brankářskou jedničku Belgičana Thibauta Courtoise a brazilského obránce Édera Militaa. Ti mají přetržený zkřížený vaz. O Gülerově operaci dnes informovali představitelé Realu.

Real Madrid vyřešil otázku brankáře, zraněného Courtoise nahradí Kepa

Kepa Arrizabalaga si po pěti letech znovu zachytá španělskou nejvyšší soutěž. Brankář Chelsea se na Pyrenejský poloostrov vrací jako nová posila Realu Madrid, který tímto krokem řeší dlouhodobou absenci Thibauta Courtoise.

Kvůli zranění kolena přišel Real na delší čas také o stopera Militaa

Brazilský stoper Éder Militao si jako druhý fotbalista Realu Madrid v tomto týdnu přetrhl přední zkřížený vaz v levém kolenu. Pětadvacetiletý hráč se zranil v druhém poločase sobotního zápasu v Bilbau v úvodním kole španělské ligy. Ve čtvrtek utrpěl stejné zranění v tréninku brankář Thibaut Courtois. Oba hráče čeká operace, oznámil klub.

Bellingham se ve Španělsku uvedl na výbornou. Anglická hvězda volejem pečetila triumf Realu

Real Madrid v prvním kole LaLigy jasně přehrál Athletic Bilbao a v takzvaném El Viejo Clásico zvítězil 2:0. Fanouškům hostí se v nejlepším možném světle předvedl Jude Bellingham, jenž při svém soutěžním debutu zvyšoval ve 36. minutě střelou z první vedení královského celku. Baskové se pak dostávali k šancím pouze sporadicky. Při té největší čtvrthodinu před koncem zaskočil za Andrije Lunina záložník Aurélien Tchouaméni, a ukrajinský brankář tak při absenci dlouhodobě zraněného Thibauta Courtoise udržel čisté konto.

Kanonýři Mbappé a Neymar na úvod ligy nejsou v nominaci PSG

Hvězdní útočníci Kylian Mbappé a Neymar nejsou v nominaci Paris St. Germain na dnešní úvodní zápas nového ročníku francouzské ligy s Lorientem. Informovaly o tom internetové stránky obhájce titulu. V případě obou fotbalistů se spekuluje o blížícím se odchodu z klubu.