Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Rayo i Betis usilují o evropské poháry

Ani jeden tým v prvním zápase po reprezentační přestávce nezvítězil a ve vzájemném souboji by to rád napravil. Přímý souboj o evropské poháry jasného favorita nemá, byť papírové předpoklady spíše hovoří pro hostující Real Betis. Rayo ho v lize neporazilo od roku 2014.

Real Betis se s Athleticem rozešel bez branek

Kdo čekal od tohoto střetu dvou pohárových účastníků hodně šancí a dramatickou zápletku, musel být zklamán. Real Betis se totiž nedokázal prosadit a "Lvi z Baskicka" na tom byli nakonec úplně stejně. Diváci se nedočkali vlastně ani pořádných šancí.

Real Betis svede s Athleticem souboj o Ligu mistrů

Real Betis začne svůj program LaLigy proti velmi náročnému soupeři, protože do Sevilly dorazí Athletic. Baskický klub naplno využívá svou absenci v pohárech a momentálně se mu daří ještě o trochu lépe než jeho hostiteli. Béticos to ale hodlají brzy napravit.

Valencia v závěru zlomila odpor oslabeného Realu Betis třemi zásahy

Jak to dlouho vypadalo na opatrnou až nudnou podívanou, tak posledních 30 minut muselo bavit. Béticos šli do oslabení po vyloučení Gonzáleze a Valencia jim na oplátku věnovala rovnou tři góly!

Real Betis chce zpátky do první čtyřky. Porazí matnou Valencii?

Real Betis sice doposud vyhrál jen dvě venkovní utkání v LaLize, ale jeho forma momentálně musí nahánět Valencii strach. Především pak v porovnání s tím, jak špatně se teď prezentují samotní Netopýři. Gattusův tým totiž už víc jak měsíc nedokázal vyhrát a v tabulce se jeho úpadek začíná pozvolna projevovat.

Sevillské derby skončilo nerozhodně

Sevillské derby vítěze nepoznalo a oba soupeři si body jen dělí. Utkání hodně ovlivnila červená karta pro Montiela, ale nakonec jsme viděli ještě další dvě vyloučení. Na vlastní branku zkušeného Navase odpověděl pár minut před koncem Gudelj.

Boj o Sevillu: Real Betis hostí Sevillu FC

"Derbi Sevilliano" či "El Gran Derbi" patří k velkým šlágrům španělské soutěže a nejinak tomu bude i v neděli večer. I když se říká, že derby nemá favorita, v posledních letech byla na výši Sevilla, což tentokrát neplatí. Betisu se vede mnohem lépe, zatímco městský rival se viditelně trápí. Právě derby může Rojiblancos významně nakopnout.

Real Betis díky dvěma trefám Ruibala porazil i Helsinky

Real Betis zakončil perfektní jízdu skupinou Evropské ligy jasnou domácí výhrou nad Helsinkami, kterým nasázel tři branky. O většinu z nich se zasloužil Aitor Ruibal ještě v první půli.

Helsinky doufají v první výhru, proti je ale lídr ze Sevilly

Real Betis už má své místo v další fázi jisté a vytvořil si tak velký náskok, že se týmům bojujícím o druhé postupové místo může zvesela smát. Trenér Pellegrini ale nehodlá vypustit ani poslední duel a proti Helsinkám nechce ponechat nic náhodě.

Duel pohárových aspirantů svázala taktika. Betisu pomohla k výhře šťastná ruka Pellegriniho

Betis porazil v posledním nedělním střetnutí 12. kola LaLigy Real Sociedad 2:0. Takticky vedené utkání plné faulů dlouho směřovalo k bezbrankové remíze. Těsně před koncem základní hrací doby však zčistajasna rozhodl svým prvním ligovým gólem v profesionálním fotbale 22letý záložník Juan Cruz, jemuž dal Manuel Pellegrini příležitost naskočit do zápasu ve druhé půli. Zelenobílí se díky triumfu dostali na čtvrtou příčku právě před baskický celek.

Real Sociedad i Betis chtějí napravit poslední zaváhání

Nedělní večer bude patřit dvěma pohárovým zástupcům Realu Sociedad a Realu Betis. Oba celky se potkají na Anoetě a budou chtít zvítězit. Jedná se o duel čtvrtého celku s pátým, takže ve hře je toho opravdu hodně.

Ludogorec si zkomplikoval cestu za postupem, po slibném poločase ho vytrestal Fekir

Fotbalisté Betisu v pátém utkání skupiny C Evropské ligy porazili v Razgradu domácí Ludogorec 1:0 a v soutěži stále pokračují bez prohry. Výhru zajistil hostům ve druhém poločase Nabil Fekir. Domácí si tak případné pokračování v soutěži budou muset zajistit až v dalším kole v Římě.

Zrodí se v Bulharsku remíza? Bod vyhoví oběma stranám

Případná remíza zajistí Betisu definitivní postup do jarní fáze a Ludogorci udrží před klíčovým zápasem v Římě průběžné druhé místo. Hrát na remízu je ale ošemetné a dá se čekat, že oba celky si půjdou za vítězstvím. Všechny čtyři týmy ve skupině mají stále o co hrát.

Griezmann zařídil výhru Atlética na půdě Betisu

Atlético Madrid se vrátilo na třetí místo tabulky, když zvládlo nesmírně těžké utkání na stadionu Realu Betis. Sevillský celek utrpěl premiérovou domácí porážku a v tabulce klesl na pátou pozici. Hlavním hrdinou byl francouzský útočník Antoine Griezmann, toho zápasu autor dvou branek.

Béticos cítí šanci na čtvrté místo. Rozdají si to o něj s Atléticem

Realu Betis v poslední době trochu dochází dech a Pellegriniho svěřenci si ve vloženém kole připsali na konto další remízu. Naneštěstí pro ně jim los LaLigy postavil o víkendu do cesty další těžkou váhu španělské kopané. Do Sevilly totiž zamíří Atlético Madrid.