RCD Mallorca Španělsko - RCD Mallorca - Zprávy

Real Madrid favoritem zápasu s Mallorcou

Nic jiného, než další vítězství, se neočekává v neděli odpoledne od Realu Madrid. Na Santiago Bernabéu domácí prakticky neztrácejí a v této sezoně napříč všemi zápasy neztratili ještě ani bod. Dokáže RCD Mallorca vychýlit španělské i evropské šampiony? Naposledy se jí to podařilo v roce 2009.

RCD Mallorca remizovala s Gironou 1:1

Celých 87 minut se na stadionu Iberostar hrálo bez branek a nakonec viděli diváci celkem dva góly. Bermellones přiblížil ke třem bodům Antonio Raillo, ale v nastavení srovnal na konečných 1:1 z pokutového kopu Samu Sáiz.

Girona jede na neoblíbenou půdu Mallorky

Prvním sobotním utkání programu čtvrtého kola LaLigy se stane duel mezi Mallorcou a Gironou. Domácí Mallorca se zatím za své dosavadní vystupování nemusí vůbec stydět, v případě Girony ale nad pozitivy převažují porážky.

Mallorca na půdě Vallecana dvakrát udeřila a veze vítězství

Poměrně překvapivý výsledek se odehrál na hřišti Vallecana, kde domácí nestačili na RCD Mallorca. Bermellones poprvé udeřili v prvním poločase prostřednictvím Vedata Muriqiho a ve druhém dějství zvýšil na konečných 2:0 Lee Kang-In. Rayo se i přes velkou územní převahu ke gólu nedostalo.

Rozjeté Vallecano se pokusí přibrzdit posílená Mallorca

Rayo opět zažívá skvělý nástup do sezony. Tým trenéra Andoniho Iraoly ještě neprohrál a v sobotu odpoledne se pokusí přidat do sbírky další body. Los mu nadělil poměrně hratelného soupeře, protože dorazí Mallorca. A ta rozhodně má na čem pracovat.

Mallorca prohrála s Betisem 1:2, ten zůstává stoprocentní

Po dvou kolech má plný počet bodů Real Betis. Na Mallorce dvakrát udeřil z pokutového kopu Borja Iglesias, přičemž oba prohřešky měl na svědomí obránce Rodrigo Battaglia. V prvním případě hrál rukou, ve druhém fauloval.

Mallorca se po Athleticu pokusí zastavit i rozjetý Betis

Mallorca před týdnem opouštěla baskické Bilbao s cenným bodem v kapse a teď by ráda vyválčila minimálně stejný počet. Její výhodou bude bezesporu domácí prostředí stadionu Iberostar, jenže nevýhodou jméno a především forma soupeře. V sobotu navečer dorazí Real Betis.

Athletic pálil jednu šanci za druhou, Rajković hrdinou Mallorky

Athletic doma sváděl boj sám se sebou. Obrana Mallorky dnes sice prakticky neexistovala, ale brankář Predrag Rajković se neustále vyznamenával. V Bilbau proto zůstane jen bod.

Bilbao zahájí nový ročník proti Mallorce

Athletic Bilbao přivítá na stadionu San Mamés Mallorcu. Hosté zde naposledy vyhráli před dvanácti lety. Dokážou prolomit negativní sérii?

Vytoužená posila pro Mallorcu, z Lazia se vrací Muriqi

Vedat Muriqi se nakonec přece jenom zabydlí na Baleárských ostrovech. Kosovský útočník na jaře hostoval z Lazia na Mallorce a podobně jako španělský klub měl zájem o setrvání. Snaha v tuto chvíli přinesla úspěch, včera večer byl oficiálně potvrzen přestup...

Mallorca se zachránila, v posledním zápase urvala tři body v Pamploně

RCD Mallorca si zahraje nejvyšší soutěž i v příští sezoně. Definitivně o tom rozhodla dvoubranková výhra na půdě Osasuny. První poločas střetnutí skončil bez branek, ale po změně stran už úřadovali Ángel Rodríguez a Clément Grenier.

Mallorca má poslední šanci na záchranu. Hostí ji Osasuna

V Pamploně je sice domácí Osasuna, ale tentokrát bude většina očí pozorovat primárně Mallorcu. Hosté totiž musí za každou cenu vyhrát, aby se zachránili. Pokud by to zvládli, nemuseli by se ohlížet na souběžně hraný duel Alavésu s Cádizem.

Souboj dvou nováčků zvládla lépe Mallorca. V posledním kole ji čeká zápas o všechno

Mallorca v předposledním kole španělské nejvyšší soutěže využila domácího prostředí a ve zcela klíčovém duelu porazila Vallecano 2:1. Utkání už se přitom schylovalo k remíze, ovšem v nastavení druhé půle vstřelil rozhodující branku Abdón Prats. Plný bodový zisk pro celek z Baleárských ostrovů znamená o poznání lepší výchozí pozici do závěrečného utkání. V něm se představí na hřišti Osasuny a k setrvání mezi elitou mu stačí zvítězit.

Mallorca potřebuje body, Rayo se léčí z šoku

Mallorca sice v minulém kole nečekaně uspěla v duelu se Sevillou, ale pořád jí to nestačí na vysvobození ze zajetí sestupového pásma. Na sedmnáctý Cádiz ztrácí Mallorca dva body a vzhledem k tomu, že Cádiz teď hraje s Realem Madrid, tak cítí obrovskou šanci.

Sevilla si připisuje další zaváhání, Mallorca si odváží bod

Sevilla opět zaváhala a doma s Mallorcou jen remizovala. Pro diváka to bylo náročné utkání, protože gólu se nedočkal ani jednoho a šancí jen pomálu.