Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe zastavil v rozletu až Real Sociedad

Real Sociedad si v souboji s madridským Getafe dokázal poradit a zvítězil 2:0. Ke konci první půle se prosadil Oyarzabal, který tak odčinil své penaltové zaváhání, po hodině hry pak přidal pojistku Kubo, a tým ze San Sebastiánu už si posléze své vedení pohlídal.

Real Sociedad doma bude čelit rozjetému Getafe

Sobotní podvečer pošle do boje o body domácí Real Sociedad a Getafe. Baskický celek hodlá napravit zaváhání z minulého kola, ale Getafe nebude snadným soupeřem. Už v posledních třech vzájemných duelech totiž dokázalo kvalitnější mužstvo obrat o body.

Ztráta pro Athletic, s Getafe remizoval 0:0

Bezgólovou remízu viděli diváci na San Mamés v Bilbau. Domácí Athletic nenašel recept na pozornou obranu Getafe a remíza 0:0 je pro něj jednoznačně ztrátou v boji o evropské poháry. Getafe zůstane ve druhé polovině tabulky a rozhodně nemůže být v klidu.

Getafe si přeje pokračovat v dobré fazoně i na San Mamés

Až se na stadionu San Mamés v sobotu odpoledne proti sobě postaví Athletic s Getafe, oba kluby budou chtít prodloužit svou sérii výher a navázat přesně tam, kde před reprezentační přestávkou skončily. Getafe bude v tomhle závodu mírným outsiderem, protože v Baskicku se mu právě moc nedaří.

Getafe zlikvidoval bezzubou a chybující Sevillu

Mizérie Sevilly pokračuje, dnes si nedokázala poradit ani s Getafe. Naopak, domácí celek si díky dvěma trefám s favoritem poradil. A Sevilla se před reprezentační přestávkou dostává do solidní deprese. Dnes rozhodně nesehrála dobrý zápas a zaslouženě prohrála.

Sevilla se po postupu v Evropské lize vydá do Madridu na Getafe

Fotbalisté Sevilly se stále výsledkově hledají, ale ve čtvrtek se jim podařilo postoupit v Evropské lize a zlepšení vyhlížejí i v LaLize. Rojiblancos naposledy porazili Almeríu, ale v Getafe je čeká náročnější úkol.

Cádiz přišel v nastavení o výhru

Neuvěřitelný závěr mělo utkání mezi Cádizem a Getafe. Domácí se v závěrečné desetiminutovce ujali vedení a užuž se zdálo, že získají tolik potřebné tři body, když v dlouhém nastaveném čase srovnal na 2:2 Enes Ünal.

Cádiz hostí duel o všechno, dorazí trápící se Getafe

Cádiz hostí v páteční předehrávce 25. kola Getafe a cítí obrovskou šanci dostat se dál od pásma sestupu. K němu totiž mají oba týmy hodně blízko a zároveň je v tabulce od sebe dělí jen jeden bod!

Nezastavitelný Ünal zkazil Gironě 100. zápas v LaLize. Getafe uniklo ze zóny sestupu

Getafe porazilo ve 24. kole LaLigy doma Gironu 3:2 a díky druhé výhře z posledních tří zápasů se vynořilo ze sestupových vod. Výhru režíroval Enes Ünal, který se zaskvěl dvěma přesnými zásahy. Zdatně mu sekundoval i Borja Mayoral, jenž na jeden z Turkových gólů přihrál a do poločasu přidal i třetí branku Azulones. Girona po přestávce zmobilizovala své síly, víc než na snížení jí to ale ve výročním duelu mezi španělskou elitou nestačilo.

Girona chce vylepšit výjezdovou bilanci na půdě předposledního Getafe

Girona pokukuje po umístění v první desítce a k tomu potřebuje zvládnout sobotní duel s Getafe. Když se tyto dva týmy utkají, velmi často hostující celek prohrává, ale současná forma domácímu Getafe právě nefandí.

Villarreal doma díky trefám Chukwuezeho s Moralesem otočil utkání s Getafe

Getafe skvěle začalo a na Estadio de la Cerámica brzy vedlo, ale zkušenější Villarreal po změně stran dokonal povedené dílo a slavil cenné tři body.

Trápící se Villarreal potřebuje zabrat. Čeká ho solidní Getafe

Tradiční pondělní dohrávkou se uzavře 23. kolo LaLigy a na starosti ji dostal domácí Villarreal s Getafe. Celek z předměstí Madridu čeká na výhru ve Villarrealu už víc jak čtyři roky a teď má paradoxně lepší formu než "Žlutá ponorka".

Getafe v závěru vyškolilo Valencii, která neuměla proměňovat svoje šance

Valencia doma padla a její krize se prohlubuje i s novým trenérem na lavičce. Barajův tým nestačil na domácí Getafe, hlavním viníkem byla její žalostná efektivita. Možností na to měla dost.

V pondělní dohrávce se v záchranářském souboji představí Getafe s Valencií

Dva týmy s vůbec nejhorší formou v celé soutěži zakončí dvaadvacáté kolo LaLigy na Coliseum Alfonso Pérez v Madridu, kde bude předposlední Getafe hostit osmnáctou Valencii. Soupeři se aktuálně nachází v sestupové zóně a ve veledůležitém duelu potřebují nutně uspět, kterému z nich se to ale podaří?

Getafe s Rayem vybojovalo bod, oba týmy zahodily penaltu

Getafe potkávalo v domácím utkání jedno neštěstí za druhým, od brzkého zranění přes neproměněnou penaltu. Nakonec ale dokázalo srovnat a má aspoň bod. V utkání jsme viděli dvě penalty, ale ani jednu proměněnou.