Vyber sezónu:
soupiska týmu v této sezóně není k dispozici
25.06. O Lengleta se začal zajímat Tottenham
Clément Lenglet je na odchodu z Barcelony a jeho další kroky by mohly směřovat do Anglie. Francouzský obránce má několik nápadníků, tím nejnovějším je Tottenham. (football-espana.net)
23.06. Di María touží po návratu do Španělska
Andel Di María je sice po svém konci v PSG blízko podpisu smlouvy s Juventusem, jeho přání je však jiné. Rád by se vrátil do Španělska, kde dříve nastupoval za Real Madrid, konkrétně do řad rivala "bílého baletu" v podobě Barcelony. Zájem katalánského celku je však závislý na tom, jak dopadnou jednání o prodloužení s Ousmanem Dembélém a přestup Raphinhy. (football-espana.net)
23.06. Barcelona se přiblížila Gaviho prodloužení
Jen krůček od podpisu nové smlouvy s Barcelonou je Gavi. Sedmnáctiletý záložník má aktuální kontrakt platný do konce příští sezony, přičemž se nyní debatuje o délce jeho prodloužení. (football-espana.net)
22.06. Dembélé možná přijme nabídku Barcelony
Ousmane Dembélé už zhruba půl roku odmítá nabídku Barcelony na novou smlouvu, nyní se ale spekuluje o velkém obratu. Dembélé by po zjištění, že ji katalánský celek už nijak nezmění, mohl nakonec prodloužit. (football-espana.net)
20.06. Girona si dělá zálusk na Umtitiho
Samuel Umtiti je na odchodu z Barcelony, může však zůstat v LaLize. Zájem o francouzského stopera projevil nováček soutěže Girona. (lequipe.fr)
20.06. Lenglet se rozhodne tento týden
Clément Lenglet se v závěru tohoto týdne rozhodne o další budoucnosti. Francouzský obránce minulý týden oslavil 27. narozeniny a nehraje roli v dalších plánech trenéra Barcelony Xaviho, na stole má několik nabídek a z nich si aktuálně vybírá. (football-espana.net)
17.06. Gavi prodlouží kontrakt v Barceloně
Gavi minimálně pro tuto chvíli umlčí spekulace o odchodu z Barcelony a s katalánským klubem uzavře novou smlouvu. Talentovaný záložník by v nejbližších dnech měl podepsat kontrakt platný do června 2026, jehož součástí bude výstupní klauzule nastavená na 85 milionů liber. (dailymail.co.uk)
15.06. Barcelona se prý rozloučí s Alvesem
Dani Alves po šesti měsících končí v Barceloně, tvrdí to španělská média. Zkušený brazilský obránce se do katalánského klubu vrátil v zimě a nyní mu skončila smlouva. Všeobecně se předpokládalo prodloužení spolupráce, vedení se ale podle tisku rozhodlo pro opačnou variantu. (sport.es)
14.06. Dembélé odmítl poslední nabídku
Ousmane Dembélé odchází z Barcelony, francouzskému křídelníkovi končí smlouva a podle tisku nyní odmítl poslední nabídku na prodloužení spolupráce. Někdejší fotbalista Dortmundu má několik zajímavých nápadníků, chtějí ho Chelsea nebo PSG. (dailymail.co.uk)
14.06. Barcelona bude mít na dresech nové logo
Fotbalisté Barcelony budou v příštích čtyřech letech nosit na zádech logo Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR). Vedení klubu se rozhodlo věnovat místo na dresech ve prospěch dobré věci, místo aby lukrativní prostor nabídlo sponzorům, přestože se potýká s dluhy ve výši 1,3 miliardy eur. (ČTK)
Další expres zprávy
Další zápas
13.08.FC Barcelona - Vallecanoinfo
Tabulka
 TýmZB
12.Sevilla FC00
 Atlético Madrid00
 FC Barcelona00
 Villarreal CF00
 Real Madrid00
Poslední zápas
20.01.Bilbao - FC Barcelona3:2e
Poslední zápas
12.01.FC Barcelona - Real Madrid2:3e
Poslední zápas
14.04.FC Barcelona - E. Frankfurt2:3