Chceme vyhrát všechno, plánuje barcelonský Alba

Zkušený obránce Jordi Alba přispěl gólem k vítězství Barcelony nad Realem Sociedad 2:1 a přiblížil Katalánce znovu o kousek blíž k mistrovskému titulu. Barca je ale zároveň ve hře o další dvě trofeje. A jak se Alba nechal slyšet, myslí na všechny.
21.04. | Aktuality | 75 komentářů

Barcelona těsně porazila Real Sociedad a dál si drží od Atlética dostatečný náskok

Barcelona tentokrát už v plné polní porazila Real Sociedad a rozdíl mezi prvním a druhým se ani po tomto kole nezmění. Výhru Kataláncům vystříleli sváteční střelci z obrany Clément Lenglet a Jordi Alba. Hosté předvedli na Camp Nou povedený výkon, což dokazuje překvapivě větší držení balónu, které ale na body nestačilo.
21.04. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Barcelona bude v sobotu hostit Real Sociedad

Barcelona bude chtít v sobotu večer udělat další krok na cestě za titulem. Na Camp Nou přijede Real Sociedad, který by ještě rád zabojoval o evropské poháry. Při pohledu na bodový zisk a aktuální formu je však tento cíl již spíše v teoretické rovině.
19.04. | Previews | 3 komentáře

Valverde: Nebudu se omlouvat soupeřům za to, že máme Messiho

Barcelona si ve čtvrtfinálové odvetě Ligy mistrů poradila s Manchesterem United 3:0, zdánlivě jednoznačný zápas se mohl odvíjet jinak - útočník "Rudých ďáblů" Marcus Rashford však po půlminutě hry trefil břevno a ztrátu 0:1 z úvodního domácího duelu nevymazal. Poté si vzal slovo Lionel Messi a dvěma góly během čtyř minut rozhodl o postupu katalánského celku.
17.04. | Aktuality | 138 komentářů

Barcelona přehrála United o tři góly a je v semifinále

Pochyby o postupu Barcelony do semifinále Ligy mistrů byly namístě pouze v samém úvodu odvetného zápasu proti Manchesteru United. Ten po slibném nástupu nedokázal favoritovi konkurovat, a nakonec z Camp Nou odjíždí s prohrou 3:0. O jednoznačnost barcelonského triumfu se postaral především Lionel Messi, jenž první dva góly dal a měl prsty i u třetí trefy Coutinha.
16.04. | Komentáře a souhrny | 1713 komentářů

Man Utd touží po dalším evropském zázraku. Tentokrát v Barceloně

Tohle už tady jednou bylo, vzpomínáte? Ještě minutu před koncem základní hrací doby tahal Manchester United na Camp Nou za kratší konec, když jako bájný anděl přilétl k rohovému praporku David Beckham. To se psal rok 1999 a Ole Gunnar Solskjaer jako mladý útočník rozhodl finále Ligy mistrů. Teď se svoje borce pokusí v Barceloně dovést k dalšímu zázraku jako trenér.
16.04. | Previews | 1713 komentářů

Huesca od Barcelony neinkasovala a připisuje si překvapivý bod

Barcelona bez největších opor a Lionela Messiho nedokázala vstřelit gól poslední Huesce a v utkání jenom remizovala 0:0. Mrzet jí to vzhledem k velkému náskoku na čele LaLigy nemusí. Naopak slaví domácí, pro které je získaný bod velkou motivací do dalších bojů o záchranu.
13.04. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Poslední Huesca se modlí o zázrak, protože přijede Barcelona

V sobotu odpoledne se na hřišti ukáže také první tým ligy, který by si rád ještě vylepšil svou reputaci po již tak úspěšném týdnu. Barcelona k tomu má toho nejlepšího soupeře, neboť jede na půdu Huescy. V případě posledního týmu je navíc běžné, že od Barcelony schytává jeden výprask za druhým.
12.04. | Previews | 8 komentářů

Šampioni musí občas trpět, řekl trenér Barcelony Valverde

Barcelona ve středu v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů s Manchesterem United poprvé dokázala zvítězit na Old Trafford a trenér Ernesto Valverde přiznal, že nešlo o pohledný zápas. Podle španělského kouče to však byla známka kvality, protože i ti největší šampioni musí občas trpět.
11.04. | Aktuality | 66 komentářů

Barcelona vyhrála na Old Trafford a míří za postupem

Povedený vstup do zápasu a nevýrazný, až profesorský výkon po zbytek střetnutí stačil Barceloně k tomu, aby si v prvním čtvrtfinálovém zápase s Manchesterem United vybojovala cenné vítězství na půdě soupeře v poměru 1:0. Anglický celek po brzkém vlastním gólu Shawa díky vyčerpávajícímu energickému vypětí získal převahu, ale v koncovce se trápil a za celých devadesát minut si nepřipsal dokonce ani jedinou přesnou střelu.
10.04. | Komentáře a souhrny | 1650 komentářů
17.08. Arturo Vidal stojí dvacet milionů eur
Arturo Vidal nebude mít jisté místo v základní sestavě Barcelony a spekuluje se o jeho odchodu. Zájem o chilského záložníka mají PSG a Inter Milán a katalánský klub není proti, za hráče ale požaduje dvacet milionů eur. (sport-express.ru)
17.08. O Todiba je zájem v Evropě
O obránce Barcelony Jeana-Clairea Todiba, který se zatím nedokázal výrazněji prosadit v kádru katalánského klubu, je velký zájem mezi ostatními evropskými kluby. Jeho hostování by uvítali v Lille, AC Milán či v Ajaxu Amsterdam. (rmcsport.bfmtv.com)
17.08. Suárez může chybět až měsíc
Uruguayský útočník Luis Suárez, který se zranil v pátečním utkání španělské fotbalové ligy proti Bilbau, může Barceloně chybět až měsíc. Pro obhájce titulu je to další komplikace, neboť v ligové premiéře se musela obejít bez největší útočné hvězdy Argentince Lionela Messiho, který má natažený lýtkový sval. Dvaatřicetiletý Suárez, jenž se v minulé sezoně s 21 góly dělil v tabulce střelců španělské ligy o druhé místo, si proti Bilbau při střele do tyče z otočky poranil rovněž lýtkový sval a už v 34. minutě musel střídat. (ČTK)
17.08. Suárez má problém s lýtkem
Bracelonský Luis Suárez nedohrál páteční duel v Bilbau. Zranění uruguayského střelce potvrdil nyní i klub. Suárez má problém s lýtkovým svalem a nějakou dobu bude Barceloně chybět. Konkrétní doba absence ale zatím nebyla stanovena. (onefootball.com)
16.08. Barcelona přišla o zraněného Suáreze
Na podrobné vyšetření půjde Luis Suárez. Útočník Barcelony nedohrál dnešní zápas v Bilbau, v závěru první půle si přivodil svalové zranění a musel střídat. (marca.com)
16.08. Coutinho směřuje do Bayernu Mnichov
Barcelona za několik desítek minut nastoupí v Bilbau proti tamnímu Athleticu a ani na lavičku neusedne Philippe Coutinho. Důvodem je odchod brazilského záložníka do Bayernu Mnichov, kluby jsou domluveny a hráč má v neděli odcestovat do Bavorska. (marca.com)
16.08. Barcelona bez Todiba a Arthura
Jean-Clair Todibo a Arthur nebudeou k dispozici Barceloně pro utkání s Athleticem Bilbao. Zmíněná dvojice dostala volno. (lequipe.fr)
15.08. Messi stále netrénuje s týmem
Lionel Messi se neúčastnil ani dnešního tréninku Barcelony, argentinský reprezentant má problémy s lýtkem a přijde o zítřejší souboj s Athleticem. (marca.com)
14.08. Paříž měla odmítnout nabídku za Neymara
Vedení Paris Saint Germain údajně odmítlo nabídku Barcelony na Brazilce Neymara, která zněla 75 milionů eur a brazilský záložník Philippe Coutinho k tomu. Francouzský klub požaduje ještě vyšší finanční kompenzaci. (leparisien.fr)
12.08. Braida před odchodem z Barcelony?
Bracelonu by mohl opustit Ariedo Braida. Bývalý sportovní ředitel a nyní skaut katalánského velkoklubu má smlouvu do roku 2021, podle posledních zpráv ale vyjednává o svém odchodu. (football-italia.net)