Espanyol Barcelona Španělsko - Espanyol Barcelona - Zprávy

Granada po čtyřech zápasech padla, nestačila na Espanyol

Fotbalisté Granady pátý zápas bez porážky nepřidají. V Katalánsku totiž podlehli místnímu Espanyolu 0:2 a naopak domácí po třech zápasech konečně zvítězili. Obě branky padly v průběhu prvního poločasu a postarali se o ně Adria Giner Pedrosa a Raúl de Tomás.

Zlepšující se Granada cílí na Espanyol; chybí jí tři body

Granada zatím úspěšně odolává porážkám a její šňůra neporazitelnosti se rozrostla už na čtyři zápasy. Tuhle sérii by ráda ještě rozšířila v duelu s domácím Espanyolem, který minule pro změnu poprvé po čtyřech utkáních na svého soka nestačil.

Getafe se dočkalo, na dvanáctý pokus bere výhru

Velký kámen spadl ze srdce všem hráčům, trenérům a fanouškům Getafe, madridský klub se na dvanáctý pokus konečně dočkal výhry. V domácím prostředí přehrál Espanyol, hrdinou utkání se stal Enes Ünal.

Jedenáct kol bez vítězství. Dokáže Getafe s touto sérii něco udělat?

Vylepšit svojí jinak tristní bilanci se pokusí Getafe. Madridský celek společně s Levante ještě nevyhrál a krčí se na posledním místě LaLigy. V neděli podvečer ho čeká souboj s Espanyolem, který je na tom podstatně lépe.

Espanyol proti Athleticu vedení neudržel

Remízou 1:1 skončil duel mezi Espanyolem a Athleticem. Domácí vedli od 33. minuty proměněnou penaltou Raúla de Tomáse, avšak po změně stran zařídil dělbu bodu Iňaki Williams. V nastaveném čase ještě uviděl zbytečnou červenou kartu za rozmíšku s Yerayem de Tomás, ovšem na konečný výsledek to žádný vliv nemělo.

Espanyol těží z domácí výhody, Athletic je ale ve formě

Athletic se už několik let snaží vyhrát na půdě Espanyolu, ale stále se mu to nedaří. Další šanci bude mít na Estadi Cornellà-El Prat v úterý večer, kdy se pokusí získat tři body potřetí za sebou. Espanyol ale už několikrát ukázal, že to není zrovna snadný soupeř.

Duel Elche s Espanyolem skončil remízou

Nakonec asi spravedlivá dělba bodů. Domácí Elche ovládlo první poločas, ale hosté předvedli na začátku druhé části dějství fantastický obrat. Výhru si však Katalánci neodvezli, neboť šest minut před koncem srovnal na konečných 2:2 Benedetto.

Elche chce proti Espanyolu třetí domácí výhru v řadě

V minulém století sice Espanyol jezdil do Elche rád a pravidelně si odtamtud odvážel všechny tři body, ale poslední dvě návštěvy vždy skončily jeho porážkou. Domácí Elche se tak v sobotu navečer pokusí o třetí výhru v řadě.

Espanyol díky brankám De Tomáse s Melamedem porazil Cádiz

Espanyol si připisuje tři body a to zcela jednoznačně. Domácí celek byl po většinu utkání lepším týmem a díky trefám De Tomáse s Melamedem porazil Cádiz.

Katalánský Espanyol přivítá v dohrávce neúplného kola Cádiz

Espanyol před reprezentační přestávkou senzačně porazil Real Madrid a že nešlo o náhodu se pokusí ukázat doma proti Cádizu. Oba týmy od sebe v tabulce dělí jen dva body.

Real poprvé padl, přemohl ho Espanyol

První porážku v LaLize má za sebou Real Madrid. Jen pár dní po obrovském šoku s Šeriffem Tiraspol prohrál i na půdě nováčka Espanyolu a završil mimořádně nepovedený týden. Espanyol šel do vedení už po sedmnácti minutách gólem Raúla de Tomáse a po změně stran zvýšil povedenou individuální akcí Aleix Vidal. Real Madrid stačil jen snížit a jeho další dva góly nebyly kvůli ofsajdu správně uznány.

Další kapitola boje mezi Katalánskem a Madridem. Espanyol hostí Real

Espanyol je jedním z týmů, které už musí uvažovat o změně na pozici kouče, protože zažívá mimořádně nepovedený start do sezony. Aby toho nebylo málo, tak se v neděli odpoledne na jeho stadionu Cornellà-El Prat objeví Real Madrid, který teď vypadá trochu jako raněné zvíře schopné čehokoli.

Sevilla se naladila na Ligu mistrů výhrou 2:0 nad Espanyolem

Sevillu čeká v týdnu těžké utkání Ligy mistrů ve Wolfsburgu a naladit se dokázala vítězně. Před vlastními diváky porazila Espanyol 2:0, přestože dohrávala zhruba půlhodinu bez vyloučeného Delaneyho. V prvním poločase zajistil vedení En-Nesyri a v závěru druhé půle pojistil výsledek Rafa Mir.

Sevilla opět našla střeleckou chuť. Teď jí bude čelit Espanyol

Sevilla v minulém kole spustila perfektní kanonádu, před níž se musela poklonit i silná Valencia. Sobotní podvečer jí nabízí další možnost, jak získat tři body, protože na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dorazí Espanyol. A tomu se rozhodně nedaří tak, jak by si jeho fanoušci představovali.

Espanyol Barcelona doma díky brance De Tomáse porazil Alavés

Alavés znovu prohrál, tentokrát na půdě Espanyolu. V konečném důsledku sice jen o branku, kterou vsítil Raúl de Tomás, ale to jen proto, že stejnému hráči předchozí dvě trefy VAR odvolal.