Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Atlético čeká na Balaídos těžká práce

Složitý úkol budou mít na Estadio Balaídos hráči Atlética Madrid. Svěřence trenéra Diega Simeoneho čeká rozjetá Celta Vigo, která v novém roce zaznamenala už deset bodů a utrpěla jedinou porážku. Madridský celek se sice drží v první čtyřce, ale jeho ztráta na vedoucí Barcelonu je ohromná.

Betis v divoké přestřelce nestačil na Celtu, Luiz Felipe utkání nedohrál

Neuvěřitelná přestřelka byla k vidění v sobotním utkání na Estadio Benito Villamarín, kde se představil domácí Real Betis proti Celtě, která zde dokázala za posledních patnáct let zvítězit pouze dvakrát. Jenže hosté šli do vedení už v šesté minutě. Na gól Larsena odpověděl Betis trefami Juanmiho a Canalese. Do poločasu ale bylo srovnáno díky Veigovi. Dvacetiletý Španěl pak dostal chvíli po poločase Celtu do vedení a na 4:2 navýšil o čtvrt hodiny později Aidoo. Poslední slovo pak sice měli domácí, Fekir už ale pouze korigoval na končených 3:4.

Béticos potřebují zabrat, Celta by mohla být odrazovým můstkem

Porážky se na kontě Realu Betis začaly v poslední době objevovat až nepříjemně často, a pokud Béticos nechtějí vypadnout z pohárových pozic, musejí zabrat. Sobotní večer je pro to jako stvořený, protože do Sevilly zavítá Celta.

Athletic ve Vigu nepořídil, domácí vyhráli 1:0

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil na Estadio Balaídos ve Vigo. Celta díky jediné brance Iaga Aspase porazila Athletic Club 1:0 a získala důležité tři body v boji o záchranu. Naopak baskický celek se vrací s prázdnou a jeho útok na pohárové pozice se odkládá.

Celta potřebuje doma zabrat, v neděli hostí trápící se Athletic

Athletic se zatím v novém roce výsledkově hledá. V lize ještě nedokázal zvítězit, nutno ale říci, že měl velmi obtížný los. V utkání proti Celtě Vigo, která se po osmnácti zápasech propadla až na sestupovou osmnáctou pozici, ale bude platit za mírného favorita, navíc posíleného vědomím, že se dokázal probojovat do semifinále Španělského poháru.

Mallorca opět těžila z domácího prostředí. Celtu zanechal u pásma sestupu sváteční střelec

Fotbalisté Mallorky po dvou porážkách v řadě bez vstřelené branky zvítězili v 18. kole LaLigy nad Celtou Vigo 1:0. Rumělky ukázaly, že alespoň na domácí půdě se jim daří, jelikož zde potřetí v řadě zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem. Utkání rozhodl premiérovou trefou v ročníku po hodině hry Dani Rodríguez. Los Celestes odcházeli ze hřiště s prázdnou poprvé po čtyřech ligových kláních, kvůli čemuž mají na sestupové pozice náskok jediného bodu.

Mallorca doma narazí na zlepšující se Celtu

Tradiční páteční předehrávka 18. kola LaLigy proti sobě postaví domácí Mallorcu, které se dosavadní průběh sezony daří na jedničku, a Celtu. Klub z Viga naopak notně tápe a ocitl se nebezpečně blízko pásmu sestupu.

Žolík Larsen ukončil vítěznou sérii Villarrealu

V prvním střetnutí v rámci sedmnáctého kola LaLigy se proti sobě postavily týmy Celty Vigo a Villarrealu. Hosté, hrající v poslední době ve skvělé formě, se dostali do vedení po trefě Morena, na konečných 1:1 pak srovnával ve druhém poločase Larsen.

Trápící se Celta doma hodlá zastavit rozjetý Villarreal

Páteční předehrávka 17. kola LaLigy slibuje velmi atraktivní duel mezi Celtou Vigo a Villarrealem. Hosté mají šanci vyhrát čtvrtý duel v řadě a rozhodně pro to udělají maximum. Celta má nůž na krku, protože pásmo sestupu se nebezpečně přibližuje.

Celta Vigo porazila Elche, jedinou brankou rozhodl Aspas

Celtě stačila jediná trefa k tomu, aby se do Viga vracela po utkání s Elche coby vítěz. Postaral se o to nestárnoucí šutér Iago Aspas.

Trápící se Celta chce využít mizerné formy posledního Elche

Elche vyráží do boje za záchranou, která se už v těchto fázích zdá jako nepravděpodobná. Ale času má poslední tým ještě dost. Musí však začít vyhrávat, k čemuž by rád využil už páteční duel s Celtou Vigo.

Absencemi sužovaná Sevilla vyválčila bod na hřišti Celty

Zápas mezi tabulkovými sousedy Sevillou a Celtou Vigo vítěze nepřinesl. "Los Celestes” se sice dostali do vedení v 33. minutě, když se prosadil Veiga, za hosty ale kontroval Salas, a tak se týmy ohrožené sestupem rozešly smírně.

Celta hostí v záchranářském souboji Sevillu

Sevilla se nutně potřebuje probudit z noční můry, která trvala od začátku sezony až dosud. S novým startem po mistrovství světa doufá Sevilla v razantní obrodu, protože se stále nachází až v pásmu sestupu! A blízkým sousedem jí je právě Celta, která ji v pátek navečer přivítá.

Vallecano čtvrtou výhru v řadě nepřidalo, se Celtou se rozešlo bez branek

V posledním hracím dni španělské nejvyšší soutěže před reprezentační přestávkou se na Vallecas představila předposlední Celta Vigo. Zápas bez větších příležitostí dospěl k bezbrankové remíze.

Rayo Vallecano si po Realu chce smlsnout na Celtě

Rayo dostalo v pondělí do žil novou injekci a jen potvrdilo, že když má den, může uhrát body prakticky s kýmkoli. Ve čtvrtek navečer ho čeká soupeř mnohem snazší, alespoň čistě podle papírových předpokladů. Do Vallecas zavítá Celta Vigo.