Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta chce v honbě za devátým místem porazit Valencii

Valencia nevyhrála ligový duel od půlky března a poslední šanci má v sobotu. Na stadion Mestalla zavítá k odpolednímu mači Celta Vigo, která svého sobotního soka v tabulce předskočila. Vede ale jen o bod, takže porážka nepřipadá v úvahu.

Celta si po Barceloně spravila chuť s Elche, to paradoxně sestřelil bývalý hráč Katalánců

Celta Vigo dokázala ve 37. kole nejvyšší španělské soutěže porazit na domácím stadionu Elche těsně 1:0. Vítězství domácího týmu zařídil už v deváté minutě Denis Suárez, který se prosadil po rohovém kopu. Elche ovšem nemusí prohraný duel trápit, jelikož si ligovou příslušnost pro další sezonu již zajistilo.

Elche touží vyhrát ve Vigu poprvé po devíti letech

V sobotu se hrají dva duely 37. kola LaLigy a po utkání v Katalánsku zamíříme ve večerních hodinách na stadion Balaídos do Viga. Domácí Celta vyhrála na své půdě jen šestkrát a fanouškům by chtěla dopřát tříbodovou radost v duelu s Elche.

Aubameyang zase řádil. Barcelona porazila Celtu Vigo 3:1

Barcelona si především díky dvěma brankám útočníka Aubameyanga poradila s Celtou a druhý poločas už jen v poklidu udržovala příznivé vedení. Jedinou kaňkou pro ni bylo vážné zranění obránce Araúja, kterého po ztrátě vědomí odvezla sanitka.

Barcelona si hodlá proti Celtě Vigo pojistit druhé místo

O Ligy mistrů už Barcelona nepřijde, a tak ve zbytku sezony hodlá udržet stávající druhé místo za Realem Madrid. Katalánce čekají na Camp Nou už jen dva zápasy, přičemž v úterý přivítají Celtu Vigo. Ta se o víkendu naladila vysokou výhrou nad Alavésem a s Barcelonou už dva zápasy v řadě neprohrála.

Celta Vigo udělala s Alavésem rychlý proces a přiblížila ho sestupu

Už jen velmi malou šanci na záchranu mají hráči Deportiva Alavés. Na Estadio Balaídos utrpěli čtyřbrankový debakl a zůstali na chvostu tabulky. Celta si zajistila už v poločase dvoubrankový náskok, který po změně stran a především vyloučení Navarra ještě navýšila. Dvěma brankami se blýskl Iago Aspas, muž zápasu.

Alavés potřebuje zlomit venkovní prostředí, Celtě se zase nedaří doma

Celta Vigo se v sobotu odpoledne utká s Deportivem Alavés a moc ráda by si vylepšila domácí statistiky. Na stadionu Balaídos se jí totiž moc nedaří a víc jak měsíc zde nevyhrála. Alavés je sice poslední, ale jeho forma jde strmě nahoru.

Španělský útočník Mina byl odsouzen za sexuální zneužití

Španělský fotbalista Santi Mina byl odsouzen ke čtyřletému trestu vězení za sexuální zneužití ženy v roce 2017. Šestadvacetiletému útočníkovi Celty Vigo hrozil až dvojnásobný trest, soud ho ale zprostil obvinění ze znásilnění. Bývalý mládežnický španělský reprezentant vinu popírá a odvolal se k nejvyššímu soudu. Součástí rozsudku je i pokuta 50.000 eur.

Druhý zápas pod Karankou, druhý bod. Granada se v boji o záchranu zvedá pomalu

V utkání 34. kola španělské LaLigy remizovala domácí Granada 1:1 se Celtou Vigo. Zápas dvou týmů ve špatné formě nabídl branky až v poslední dvacetiminutovce. Na vlastenec domácího Antonia Puertase odpověděl v nastaveném čase Luis Milla. Svěřenci Aitora Karanky i přes vydřený bod čekají na domácí výhru již více než čtyři měsíce.

Granada hostí v důležitém klání Celtu Vigo

Veledůležité utkání má před sebou Granada. Aktuálně osmnáctý tým soutěže bojuje o záchranu a na nesestupové příčky ztrácí jen dva body. Pokud tedy doma porazí Celtu Vigo, dostane se čtyři kola před koncem mimo ohrožené pásmo. Hosté zase usilují o umístění v první polovině tabulky.

Getafe poprvé poznalo chuť vítězství ze stadionu soupeře, zařídil ho kmenový hráč Realu

Fotbalisté Getafe po dvou porážkách v řadě zabrali a ve 33. kole LaLigy porazili Celtu Vigo na jejím stadionu 2:0. Hlavním hrdinou hostů, kteří jsou stále v boji o záchranu, se stal kmenový hráč Realu Madrid Borja Mayoral, jenž se postaral o obě trefy svého týmu. Azulones navíc vůbec poprvé v ligové sezoně vyhráli na hřišti soupeře.

Getafe mívá ve Vigu smůlu. Napraví si reputaci?

Jen jednou v historii se stalo, že by si madridské Getafe odvezlo z Viga všechny tři body. Pokud chce Getafe zvýšit naděje na záchranu, mělo by si na tuhle bilanci vzpomenout a urychleně s ní něco udělat, protože zatím to s ním moc dobře nevypadá.

Beltránova dalekonosná lahůdka přispěla k nečekané výhře Celty na hřišti Bilbaa

Fotbalisté Celty Vigo zlomili sérii nevydařených výsledků a v duelu 32. kola španělské LaLigy zvítězili na hřišti Bilbaa 2:0. Do vedení poslal Los Celestes šikovnou tečí v 11. minutě Iago Aspas, na něhož navázal ještě do poločasu Fran Beltrán, který se fantasticky prosadil z dobrých 30 metrů. Pro 23letého záložníka se navíc jednalo o premiérovou ligovou trefu v letošní sezoně.

Athletic může na sedmou příčku, přivítá Celtu Vigo

O evropské poháry ještě zkusí zabojovat Athletic Club, který však ztrácí na šesté místo propastných deset bodů. Určitou nadějí je fakt, že má o jeden odehraný zápas méně i fakt, že v tomto kole se představí na domácím San Mamés. Athletic se utká se Celtou Vigo, která je až dvanáctá.

Espanyol se raduje z výhry nad Celtou Vigo, stačila mu jedna branka

Až v 89. minutě rozhodl o nejtěsnějším vítězství domácích Wu Lei. Vyrovnaná bitva Espanyolu se Celtou Vigo dlouho žádnou branku nepřinášela, až minutu před koncem střílel neomylně čínský fotbalista ve službách katalánského celku.